کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان عزیز سلام من از بازماندگان ‎2014‎ هستم که خانومم ویزاشو گرفت و خودم جا موندم حالا همسرم داره هفته دیگه میره آمریکا و دنبال یه همخونه ای هست اگه کسی رو میشناسید که تازه میخواد بره یا اونجا دنبال همخونه میگرده ممنون میشم معرفی کنید (مقصد لس آنجلس)
**2014AS000057|تاریخ رویت قبولی:2MAY|تاریخ ارسال فرم از طریق ایمیل:20JUN|تاریخ جواب تاییدیه:27JUN|برنده کیس:همسرم|تعداد افراد کیس:2نفر|سفارت:زدن آنکارا تغییر دادیم ابوظبی|کارنت:18 MARCH|مصاحبه:هفته اول MAY|ویزا: خانومم یه ضرب خودم چک|ادامه پرونده از طریق |F2A مصاحبه جدید 1 نوامبر2016|دوباره چک| ورود به آمریکا:وقتی ویزا بدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-06 ساعت 10:26)trad3r نوشته:  سلام رفقا
من امروز رفتم برای گرفتن گواهینامه .
نیاز به سوشال نیست . پاسپورت لازمه به اضافه 2 تا مدرک برای آدرس شما ( مثلا پاکت رسید کارت بانکی و پاکت سوشال ) . ظاهرا تا یک هفته پیش پاسپورت و یک مدرک برای آدرس کافی بوده ولی قانون عوض شده . البته این در مورد سن حوزه هست و من از بقیه ایالتها و شهرها اطلاعی ندارم.

سلام
امروز من دوباره رفتم ولی گفتند بدون گرین کارد اصلا امکان ندارد. حالا موندم چکار کنم. کسی اطلاع دارد چگونه از پروسه گرین کارد خبر بگیریم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
پاسخ
تشکر کنندگان:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-06 ساعت 21:05)sepehr007 نوشته:  
(2016-07-06 ساعت 10:26)trad3r نوشته:  سلام رفقا
من امروز رفتم برای گرفتن گواهینامه .
نیاز به سوشال نیست . پاسپورت لازمه به اضافه 2 تا مدرک برای آدرس شما ( مثلا پاکت رسید کارت بانکی و پاکت سوشال ) . ظاهرا تا یک هفته پیش پاسپورت و یک مدرک برای آدرس کافی بوده ولی قانون عوض شده . البته این در مورد سن حوزه هست و من از بقیه ایالتها و شهرها اطلاعی ندارم.

سلام
امروز من دوباره رفتم ولی گفتند بدون گرین کارد اصلا امکان ندارد. حالا موندم چکار کنم. کسی اطلاع دارد چگونه از پروسه گرین کارد خبر بگیریم.
دوست عزيز من فكر كنم يا شما پاسپورتتون و نبرده بوديد كه ويزاتون را نشون بدهيد ويا ايشون سليقه اي رفتار كرده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان فكر مي كنم مدارك لازم براي گواهينامه را از توي سايت ايالتتون و نيز داخل كتاب آيين نامه نوشته شده لطفا مطالعه كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: sepehr007 ، Joje mohajer
پاسخ
تشکر کنندگان:
2015AS00006xxx<قبولی:1 MAY<کنسولگری:آنکارا <مصاحبه : هفته اول جولای < تعداد اعضای کیس: یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-06 ساعت 04:03)Farimahh نوشته:  
(2016-07-05 ساعت 11:28)siamak نوشته:  
(2016-07-05 ساعت 11:01)Rira_1982 نوشته:  سلام
ما در فرودگاه تغيير آدرس داديم اما آفيسر پيشنهاد داد كه در سايت هم تغيير بديم.
موفق باشيد

سلام دوست عزیز
این موضوع کاملا بستگی به آفیسر مهاجرت فرودگاه داره .اگر آفیسر مهاجرت کارشو درست انجام بده شما دیگه نیازی به تغییر آدرس توی سایت مهاجرت ندارید ولی از اونجایی که متاسفانه در سیستم اداری اینجا خطای فردی زیاد هستش پیشنهاد میکنم که خودتون هم یکبار توی سایت تغییر آدرس بدید .
ما هم دقیقا مثل خانم Rira_1982 هم در فرودگاه تغییر آدرس دادیم و هم در سایت مهاجرت .

موفق باشید

ممنون از پاسختون من الان يك ماه هست كه وارد امريكا شدم و گرين كارتم هنوز نيومده ايا الان ميتونم برم تو سايت و تغيير ادرس بدم ؟؟؟يا دير شده الان؟؟؟
گرین کارت من بعد سه ماه اومد و من با وکیل صحبت کردم گفت تا چهار ماه مشکلی نیست. شما هم نگران نباشید گرین کارتتون حتما میاد
پاسخ
تشکر کنندگان: Siamak
دوستان سلام. من سه ماه آمریکا بودم و الان ایرانم یک ماه دیگه برمیگردم. ارواین ساکن هستم. برای کسانی که میخوان تازه بیان هر کمکی از دستم بربیاد انجام میدم چون خودم تو شرایط خیلی سختی بودم و کسی رو نداشتم کاملا درک میکنم کسانیکه اولین بار میان چه استرس و فشاری دارن. بنابراین اگر لازم بود برای من پیام بذارین حتما در ساعاتی که سر کار نیستم برای انجام کارهای اداریتون میتونم همراهتون بیام یا به هر نحوی کمکتون کنم.
پاسخ
سلام دوستان من الان یک ماهه ساکن امریکام ولی میخوام برگردم ایران و یک سال دیگه برگردم پاس سفید نمیخوام بگیرم ایا راه دیگه هست
دوستی میگفت از طریق advance parole میشه تا یکسال بیرون امریکا بود
اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی کنه
[font=Tahoma] به نام اهورامزدا[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، ما آگوست عازم آمريكا هستيم، من الان به شدت استرس دارم، نميدونم كدوم ايالت بيام و چطور يه خونه پيدا كنم.
شماره کیس: 2016AS0***
تاریخ رویت قبولی: 17 September
کنسولگری:Sydney
تعداد افراد منظور در کیس :۲
ارسال فرمهای سری اول:30 September
کارنت شدن کیس: August
نامه دوم: 25 January
مصاحبه: 8 March
وضعیت: AP
آپدیت ها: 10 March هر دو کیس، 27 April هر دو کیس، 29 April کیس اصلی، 2 May هر دو کیس، 3 May هر دو كيس، 4 May هر دو كيس ( كيس اصلي or شد )، 5 May هر دو کیس، 6 May
دریافت ویزا: 6 May
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-10 ساعت 10:11)fireball نوشته:  سلام دوستان، ما آگوست عازم آمريكا هستيم، من الان به شدت استرس دارم، نميدونم كدوم ايالت بيام و چطور يه خونه پيدا كنم.
با سلام دوست عزیز
با آرزوی موفقیت برای شما و امیدوارم که پیروز و موفق باشید توصیه من این هست که بشید خوب مطالعه کنید چون زمان خیلی کمی دارید چیزی که من به همه دوستان 2016 گفتم مطالعه در مورد زندگی جا و مکان وهمچنین نحوه زندگی همچنین بررسی کنید که چه چیزهایی برای شما مهم هست و چه جیزهایی اولویت یک برای شما داره و الویت بندی کنید در مورد آب و هوا امریکا میتونید از لینکی که دوست عزیزم محمد اینتریونیورسال عزیز قرار داده استفاده کنید و با دانلود فیلم ها به مقداری با آب و هوا و شرایط زندگی در هر ایالت آشنا بشین، اسم فیلم که بیشتر سریال هست و در هر قسمت به یک ایالت میپردازه Arial America نام داره شما میتونید استفاده کنید و مقداری با شرایط هر ایالت آشنا بشین.
ولی انتخاب اصلی باید بر اساس الومیت و همچنین نیاز ها و شرایط شما باشه که در این مدت تا آگوست فکر کنم زمان کمی باشه
و مهمترین توصیه من این هست که بسیار زیاد مطالعه کنید پیروز و موفق باشید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,611)
پاسخ
تشکر کنندگان: panizrm ، hamednew
سلام دوستان از چه طريقي ميتونيم گرين كارت رو پيگيري كنم كه تو چه مرحله اي هست؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sepehr007
(2016-07-11 ساعت 16:56)Farimahh نوشته:  سلام دوستان از چه طريقي ميتونيم گرين كارت رو پيگيري كنم كه تو چه مرحله اي هست؟؟؟

سوال من هم هست. متاسفانه از اینترنت چیزی پیدا نکردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mfarazz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان