کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-02 ساعت 11:24)asrainman نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 11:21)آرتا نوشته:  بچه ها من چندين ساله كه به مهاجر سرا سر مي زنم و تا بحال پست هاي زيادي رو در مورد قبولي و موفقيت و يا عدم موفقيت دوستان خوندم. به نظر من اگر واقعا هدفتون مهاجرته به لاتاري حتي فكر هم نكنين چون هيچ آدم عاقلي اهداف و آيندشو روي بخت و اقبال نمي بنده..
اگر واقعا مرد راهين و تصميمتون رو گرفتين از همين امروز دنبال گرفتن مدرك زبان باشين و از ميان راههاي بسيار زياد يك راه كه براي شما مناسبه و توان ادامه دادنش رو داريد انتخاب كنيد و تا آخرش بريد ...
فقط يك نكته رو هيچ وقت فراموش نكنيد كه همه چيز تو اين دنيا نسبي هست و هميشه بايد يك چيزي رو بدي تا چيز ديگري بدست بياري و گاهي اوقات تو زندگي آدمها هست كه وقتي به هدفت مي رسي و تو اوج قله موفقيت قرار داري ميشيني و فكر مي كني كه آيا بهايي كه تا بحال براي موفقيتم دادم ارزشش رو داشته يا نه ...

درود
كاملا حق با شماست اما آرتا جان گاهي وقتا انگار واقعا طلسم ميشه، يعني حتي راه هاي ديگه بسته ميشه، واسه من كه تا حدودي اينجوريه، گرچه هميشه اميدوار و بيخيالم اما گاهي حس ميكنم چرا من ؟؟!!
امید خودتونو از دست ندین و از هر راهی که باشه بازم سعی خودتونو بکنید و امیدوارم امسال لاتاری برنده بشین.?☺
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، aram_hpanahi ، jalayevatan ، Malmal60 ، copol
سلام به همگی من هم تازه با این سایت آشنا شدم منتظر جواب لاتاری 2017 هستم فقط یه چیزی هست اونم اینه اگه اسم من وهمسرم در بیاد برم یا نرم آرزوم اینه که همسرم بتونه دکترای ریاضی شو اونجا بگیره خودم در حال حاضر تو ایران دارم کار تایپ و صفحه آرایی می کنم نمی دونم انجا هم میتونم این کار رو بکنم یا اینکه موفق باشم یا نه یه کم برام پست بزارید میخوام بدونم چیکار کنم گیجم
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، aram_hpanahi ، jalayevatan ، ali etesami ، copol
بابا خدا برکتتون بده یه نفس بکشید تا ما بخونیم وبرسیم بهتون. شوخی میکنم.واقعا دلم میخواد امسال همه برنده ها از مهاجرسرا باشن به قول یکی از بچه ها اگه بشه چی میشه
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: msr839 ، asrainman ، elahe mousavi ، salii ، Sedagat ، m_ganj ، jack87 ، mom ، 4ugh ، mehre cyrus ، redbull ، aram_hpanahi ، Malmal60 ، arminqt ، ali etesami ، alirezanz ، taptan ، copol
(2016-05-02 ساعت 11:21)آرتا نوشته:  بچه ها من چندين ساله كه به مهاجر سرا سر مي زنم و تا بحال پست هاي زيادي رو در مورد قبولي و موفقيت و يا عدم موفقيت دوستان خوندم. به نظر من اگر واقعا هدفتون مهاجرته به لاتاري حتي فكر هم نكنين چون هيچ آدم عاقلي اهداف و آيندشو روي بخت و اقبال نمي بنده..
اگر واقعا مرد راهين و تصميمتون رو گرفتين از همين امروز دنبال گرفتن مدرك زبان باشين و از ميان راههاي بسيار زياد يك راه كه براي شما مناسبه و توان ادامه دادنش رو داريد انتخاب كنيد و تا آخرش بريد ...
فقط يك نكته رو هيچ وقت فراموش نكنيد كه همه چيز تو اين دنيا نسبي هست و هميشه بايد يك چيزي رو بدي تا چيز ديگري بدست بياري و گاهي اوقات تو زندگي آدمها هست كه وقتي به هدفت مي رسي و تو اوج قله موفقيت قرار داري ميشيني و فكر مي كني كه آيا بهايي كه تا بحال براي موفقيتم دادم ارزشش رو داشته يا نه ...

درود
كاملا حق با شماست اما آرتا جان گاهي وقتا انگار واقعا طلسم ميشه، يعني حتي راه هاي ديگه بسته ميشه، واسه من كه تا حدودي اينجوريه، گرچه هميشه اميدوار و بيخيالم اما گاهي حس ميكنم چرا من ؟؟!!

دوست من اگر مي بينيد همه راه ها بسته ميشه حتما ادامه اون كار به خير و صلاح دنيا و آخرت شما نيست .. خدا كه بد بنده ها شو نمي خواد .. خدا هميشه با دادن نعمت به انسان لطف نمي كنه .. گاهي اوقات ندادن بعضي چيزها به انسان عين كرم و لطف خداست .. بعد از گذشت چند سال متوجه ميشيم كه چيزهايي كه يك روزي به زور از خدا مي خواستيم و خدا بهمون نداد عين لطف و محبت خدا بوده ..
در كل به نظر من مهاجرت و تغيير محل زندگي تا يك حدود خيلي زيادي تو سرنوشت انسانهاست .. و خيلي ها رو ديدم كه خيلي غير منتظره و بدون هيچ تلاشي رفتن اونور و دارن زندگي مي كنن در حاليكه كسي بوده كه با 3 تا پذيرش فول فاند براي بهترين دانشگاههاي آمريكا رفته سفارت و بهش ويزا ندادن ..
بهترين كار اعتماد به مشيت خدا و تلاش در جهت اهداف و بي خيال بودنه
تشکر کنندگان: elahe mousavi ، msr839 ، m_ganj ، mehre cyrus ، عسل.م ، aram_hpanahi ، Malmal60 ، copol
Beverly Hills, Los Angeles, California, USA

بورلی هیلز، لس آنجلس، کالیفرنیا، آمریکا

شهری است اشرافی‌نشین در غرب لس آنجلس که گران‌ترین و مجلل‌ترین خانه‌های آمریکا در آن قرار دارند.

ایرانیان در حدود ۲۲٪ جمعیت شهر را تشکیل می‌دهند.
ضمن آن‌که بیش از ۲۰٪ املاک در این شهر متعلق به ایرانیان است و هم‌چنین بیش از ۴۰٪ دانش‌آموزان شهر نیز دارای تبار ایرانی هستند.

جمعیت تا سال 2010 برابر با: 34,109 نفر
مساحت کل: 14.790 کیلومتر مربع
مساحت خشکی: 14.784 کیلومتر مربع
مساحت آبی: 0.006 کیلومتر مربع
ارتفاع از سطح دریا: 79 متر

جمشید دلشاد اولین ایرانی تباری است که توانست شهردار یکی از شهر های آمریکا شود، وی بین سال های 1386 تا 1388 توانست 2 بار در مقام شهردار باشد.
چندین تن از اعضای شورای شهر بورلی هیلز ایرانی هستند.

خانه بسیاری از بازیگران هالیوود و خوانندگان سرشناس آمریکا در بورلی هیلز واقع شده است.

[عکس: xitntrgpjj5sja2zp3ao.jpg]

[عکس: xm35dbr7hizu5acttaw7.jpg]

[عکس: 8qlglb59i1aw8v4fsivg.jpg]
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
(2016-05-02 ساعت 11:19)Màhsa 75 نوشته:  امیدوارم امسال همه برنده شن و خوشحالی برنده شدن شونو ببینم بعد از نتایج من خودم اولین باره که لاتاری ثبت نام کردم و مثل بقیه منتظر نتایجم و امیدوارم برنده شم. ???

اميدوارم كه قبول بشي ..
راستي مي دوني خيلي ها كه برنده ميشن دفعه اول هست كه شركت مي كنن براي شما هم همين آرزو رو دارم.
فقط زياد بهش فكر نكن و بي خيال باش..
تشکر کنندگان: msr839 ، amirmc ، m_ganj ، jack87 ، mom ، 4ugh ، mehre cyrus ، عسل.م ، aram_hpanahi ، copol
(2016-05-02 ساعت 11:37)kkr200 نوشته:  Beverly Hills, Los Angeles, California, USA

شهری است اشرافی‌نشین در غرب لس آنجلس که گران‌ترین و مجلل‌ترین خانه‌های آمریکا در آن قرار دارند.

ضمن آن‌که بیش از ۲۰٪ املاک در این شهر متعلق به ایرانیان است و هم‌چنین بیش از ۴۰٪ دانش‌آموزان شهر نیز دارای تبار ایرانی هستند.

مساحت کل: 14,790 کیلومتر مربع
مساحت خشکی: 14,784 کیلومتر مربع
مساحت آبی: 0,006 کیلومتر مربع

جمشید دلشاد اولین ایرانی تباری است که توانست شهردار یکی از شهر های آمریکا شود، وی بین سال های 1386 تا 1388 توانست 2 بار در مقام شهردار باشد.

خانه بسیاری از بازیگران هالیوود و خوانندگان سرشناس آمریکا در بورلی هیلز واقع شده است.

خدا قسمت کنه بریم هموطنامون اونجا ببینیم
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: kkr200 ، msr839 ، آناهیتا-2013 ، m_ganj ، jack87 ، mehre cyrus ، sheghi ، jalayevatan ، alirezanz ، copol
(2016-05-02 ساعت 11:24)آناهیتا-2013 نوشته:  به خدا ایمان دارم ؛
حتی اگر سکوت کرده باشد...

آفرين
همين ايمان به خدا عاليه
تشکر کنندگان: msr839 ، آناهیتا-2013 ، m_ganj ، jack87 ، mehre cyrus ، عسل.م ، aram_hpanahi
Heart 
سلام خدمت دوستان.
من هم مثل خیلی از شماها رویای رفتن دارم.
امسال برای هفتمین باره که تو لاتاری شرکت می کنم، و غالباً همیشه از سال 2012 که عضو این انجمن شدم تا الآن هر وقت که تایم ثبت نام هست و همینطور یه روز قبل از اومدن جواب به انجمن سر میزنم. (مثل همین الآن)
همیشه وقتی میام، هیجان های قبل اومدن جواب قرعه کشی رو میبینم و حداقل 40-50 صفحه اش رو می خونم.
امّا چیزی که تو این چند سال مشاهده کردم؛ اینه که دیدم خیلی ها تمام زندگیشون به این جواب بسته ان.
وقتی که اسمشون نمی افتاد؛ میدیم خیلی ها به شدت احساس ناراحتی می کردن انگار که دنیا رو از دست دادن. Sad
من هم مثل شما همیشه امیدوار بودم که اسمم بیوفته و بتونم برم، دو تا از دوستان من همون سال اول برنده شدن، خیلی جالب بود اما من سال هفتممه.
خوب همه مون همین رو می خوایم، برنده شدن. چیزی غیر این نیست.
اما تفاوتش اینجاست.
باید واقع بین بود. احتمالش خیلی کمه. نباید زندگی رو بر اساس این موضوع پایه گزاری کرد، همیشه یادتون باشه تو قرعه کشی شانس حداقله.
همیشه واسه فردای خودتون تو این کشور برنامه داشته باشید.
چرا؟
چون که چیزی که الآن هستید همینه.
من تو این هفت سال برنامه داشتم و الآن هم برای آینده خودم در ایران برنامه دارم، برنامه های بلند مدت انگار که اصلاً قرار نیست برم.
امیدوارم منظورم رو درک کنید. فکر کنید هیچوقت قرار نیست برید و شما باید زندگیتون رو همینجا بسازید.
باید تلاش کنید و اینجا به موفقیت برسید.
همین کاری که من کردم.
من هر سال پیشرفت کردم و همچنان دارم پیشرفت می کنم، درسته سختی داره، تنزل داره زندگی همینه (فراز و نشیب داره)
رفتن اونور همه چی رو خوب نمی کنه ( اون هم وقتی که میبینی شانست به قرعه کشی بنده)
دوستان عزیزم، بزرگواران.
برای چیزی که الآن هستید برنامه ریزی کنید و با تمام سختی هاش رو به جلو ادامه بدید.
هر سال هم ثبت نام کنید. انشالله که هم اسم شما میافته هم اسم من.
اونموقع اس که شما میتونید برای رفتن تصمیم بگیرید. (فقط و فقط زمانی که اتفاق بیافته)
اونموقع حداقل تو این کشور هم پیشرفت هایی کردید و برای کسب اونها مسرورید.
زندگی در جریانه.
با رویا ساختن و تو رویا زندگی کردن، زمانتون که روز به روز میگزره رو به بطالت و اما و اگر ها نگذرونید.
ممنونم از همه تون.
به امید برنده شدن همه تون منجمله خودم. Shy Shy
Be Cool Cool
DV 2011 - DV 2012 - DV 2013 - DV 2014 - DV 2015 - DV 2016 - DV 2017 - DV 2018 - DV 2019 - DV 2020: Case Number 2020XXXX
(2016-05-02 ساعت 11:30)OPC نوشته:  بچه ها الان کدوم شهر مناسبه واسه شروع؟من خیلی تحقیق کردم ومتاسفانه سردرگم هستم،دالاس؟هوستون؟کجا خوبه برای حداقل شرایط مالی؟

از لحاظ شرایط پایین بودن اجاره خونه و مخارج پایین، دوستان مهاجرسرا دالاس پیشنهاد کردن
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: msr839 ، m_ganj ، mehre cyrus ، Malmal60 ، aram_hpanahi ، arminqt
(2016-05-02 ساعت 11:37)نسل سوخته نوشته:  بابا خدا برکتتون بده یه نفس بکشید تا ما بخونیم وبرسیم بهتون.  شوخی میکنم.واقعا دلم میخواد امسال همه برنده ها از مهاجرسرا باشن به قول یکی از بچه ها اگه بشه چی میشه

فکر کنم راه کنترل استرس همین پست گذاشتن باشه ، و خوندن پستهای دیگران هست، من خودم یکساعت طول کشید تا صفحات عقب مونده رو خوندم
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: asrainman ، msr839 ، jack87 ، m_ganj ، mehre cyrus ، jalayevatan ، Malmal60 ، aram_hpanahi ، نسل سوخته
(2016-05-02 ساعت 11:43)shayrin نوشته:  من هم مثل شما همیشه امیدوار بودم که اسمم بیوفته و بتونم برم، دو تا از دوستان من همون سال اول برنده شدن، خیلی جالب بود اما من سال هفتممه.
خوب همه مون همین رو می خوایم، برنده شدن. چیزی غیر این نیست.
الان مثلا خوده من قراره ساله اول قبول شم،نمیزارم به ساله دوم بکشه
تشکر کنندگان: 4ugh ، m_ganj ، mehre cyrus ، Malmal60 ، aram_hpanahi ، shayrin
(2016-05-02 ساعت 11:37)kkr200 نوشته:  Beverly Hills, Los Angeles, California, USA

مساحت کل: 14,790 کیلومتر مربع
مساحت خشکی: 14,784 کیلومتر مربع
مساحت آبی: 0,006 کیلومتر مربع

اینجا میشه رفت دور زد؟ Big Grin
تشکر کنندگان: jack87 ، m_ganj ، mehre cyrus ، hamid_one ، ali etesami ، alirezanz
(2016-05-02 ساعت 11:37)آرتا نوشته:  

درود

دوست من اگر مي بينيد همه راه ها بسته ميشه حتما ادامه اون كار به خير و صلاح دنيا و آخرت شما نيست .. خدا كه بد بنده ها شو نمي خواد .. خدا هميشه با دادن نعمت به انسان لطف نمي كنه .. گاهي اوقات ندادن بعضي چيزها به انسان عين كرم و لطف خداست .. بعد از گذشت چند سال متوجه ميشيم كه چيزهايي كه يك روزي به زور از خدا مي خواستيم و خدا بهمون نداد عين لطف و محبت خدا بوده ..
در كل به نظر من مهاجرت و تغيير محل زندگي تا يك حدود خيلي زيادي تو سرنوشت انسانهاست .. و خيلي ها رو ديدم كه خيلي غير منتظره و بدون هيچ تلاشي رفتن اونور و دارن زندگي مي كنن در حاليكه كسي بوده كه با 3 تا پذيرش فول فاند براي بهترين دانشگاههاي آمريكا رفته سفارت و بهش ويزا ندادن ..
بهترين كار اعتماد به مشيت خدا و تلاش در جهت اهداف و بي خيال بودنه
آره ديگه واسه من يه جورايي راهي ندارم جز تن دادن به سرنوشت، من 18 سال دقيق هست كه به عناوين مختلف به رفتن اميدوار ميشم اما لحظه آخر مثه حباب ميتركه، و مجبور هستم كه فقط آمريكا برم و از هر راهي هم بگيد امتحان كردم، مهاجرت خانوادگي، توريستي، لاتاري، تحصيلي و چون در تمام اين سال ها پرونده در گردش بود، به سرمايه گزاري فكر نكردم وگرنه مطمئنم اونو هم انجام داده بودم
تشکر کنندگان: msr839 ، آرتا ، mehre cyrus ، عسل.م ، aram_hpanahi
ممنون kkr200 بابت اطلاعات خوبتون. اتفاقا می خواستم فردا برای روز آخر به بورلی هیلز بپردازم. حالا که اشاره کردین، من هم فقط برای انجام وظیفه چند تا عکس قرار می دم که دوستان لذت ببرند بجای افکار منفی و دور از استرس ساعت های پایینی تا فردا شب.

[عکس: la-me-beverly-hills-water-20160314]
[عکس: beverly-hills-sign.jpg]
[عکس: 0c3d216a14b010351af89fb35e4c112f_large.jpeg]
[عکس: RodeoDrfromBrooksBrosBalcony.JPG]
[عکس: rodeo-drive.jpg]
[عکس: Via_Rodeo,_Beverly_Hills.jpg]
به قول یکی از دوستان، انسان با HOPE زندس

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان