کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
گاهی صبح،
آرزوهایمان را به تن
خنده هایمان را بلب
و رضایتمان را
به چهره دارد

گاهی صبح،
پر از گلهای عشق
پر از آفرینش مهر
و پر از
رقصهای مست
می آید

و گاهی صبح
زیباتر از هر زمانی
در اوج بهار و سبزه و دریا
در بیکران کودکی و خاطره
و در
آهنگ دلربای باغ و پرنده،
از صندوقچه ی اردیبهشت
طلوع میکند
تا عشق
پر از بهار و بهشت
بدنیا بیاید

صبحتان
پر اتفاق تولد
پر احتمال وصال
و پر از آوازهای قناری

#خلیل_فریدی
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: m_ganj ، آناهیتا-2013 ، 4ugh ، msr839 ، aram_hpanahi ، jalayevatan ، Malmal60 ، copol
(2016-05-02 ساعت 11:05)sheghi نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 10:32)آرتا نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 09:51)sheghi نوشته:  میخوام تو آخرین پستم قبل از اعلام نتیجه 2017 سرتون و درد بیارم (دلایل دنبال راه فرار بودن)
پ.ن : این یه نوشته دلیه ، چیز مهمی توش نیست میتونین بدون خوندن ازش رد شین.
.
.
.
یه جورایی به اون شرکتی که این ایمیل تبلیغاتی رو برام فرستاده و مخصوصا اون برادرای ... که تیر خلاصی رو تو مغزم زدن احساس دین میکنم. اگه امسال قسمت بشه که میشه تا سه نشه بازی نشه و میریم به سمت محو شدن تو افق. ولی اگه نشد سال بعد هم شرکت میکنیم شانسه دیگه شاید بشه ولی اگه نشد تو اولین آزمون ایلتس بعد از اعلام نتایج 2018 شرکت میکنم و تو سال 2020 سفرنامه مهاجرت به استرالیا رو مثل همین دلنوشته مینویسم.

امیدوارم همه جزو برنده ها باشیم

سلام. جالب بود
حالا چرا استراليا ؟

به نظر میرسه در حال حاضر اقدام برای مهاجرت از طریق نیروی کار متخصص برای استرالیا و کانادا(کبک) راحت ترین و معقول ترین  گزینه ها هستند. مشکل کانادا سرد بودن و پروسه 5-6 ساله مهاجرتش هست ولی هم شرایط آب و هوایی استرالیا بهتره و هم تقریبا از زمان شروع پروسه تا صدور ویزا 2 سال زمان میبره، شما اگه پیشنهادی دارین بفرمایید استفاده کنیم

من شرايط شما رو نمي دونم اگر مي دونستم شايد مي تونستم پيشنهاد بهتري بدم.
تشکر کنندگان: msr839 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، Malmal60
(2016-05-02 ساعت 09:31)mehran.bash نوشته:  سلام
دوستان من چون امسال از قبولیم اطمینان داشتم رفتم مدارکم رو برای ترجمه جمع کنم Big Grin  Big Grin . زنگ زدم دانشگاه گفتم بعد از گذشت پنج سال از فارغ تحطیلی لیسانس دانشنامه اماده است؟
گفت شما منطقه دو بودین باید هشت سال سابقه کار بیاری تا دانشنامه بهت بدیم یا از اداره کار نامه بیاری که شش ماه در کاریابی ثبت نام کردی و کار پیدا نکردی.
شما به این مشکل بر خوردید؟ At

سلام دوست عزیز.
امیدوارم امسال از برندگان باشید.
در رابطه با گرفتن مدرک.
شما قسمت سابقه کار رو قلم قرمز بکشید.
چن سالی هست تو سطح شهر ها دفاتد کاریابی تحت نظر اداره کار باز شده.
که غالباً اشخاص اسم نویسی می کنن تا براشون کار پیدا شه.
فارغ التحصیلان هم همینکار رو می کنن.
کافیه برید بگید می خوام اسم بنویسم برا آزاد کردن مدرکم از دانشگاه، خودشون میدونن باید چی کار کنن.
ازتون اسم نویسی می کنن.
اینجا تفاوتش اینه که مثل اشخاص دیگه براتون دنبال کار نمی گردن .
بلکه اسم شما رو میزارن تو بایگانی بعد شش ماه شما میرید پیششون و ازشون یه نامه میگیرید مبنی بر اینکه بعد شش ماه نتونستن برات کاری پیدا کنن.
و شما طبق اون نامه مدرکتون رو از دانشگاه تحویل میگیرید (یه جور همون کلک رشتیه خودمونه که الآن همه فارغ التحصیل ها میزنن).
موفق و پیروز باشید.
Be Cool Cool
DV 2011 - DV 2012 - DV 2013 - DV 2014 - DV 2015 - DV 2016 - DV 2017 - DV 2018 - DV 2019 - DV 2020: Case Number 2020XXXX
تشکر کنندگان: redbull ، m_ganj ، amirmc ، msr839 ، mehran.bash ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، arminqt ، copol
سلام و صبح همگی بخیر.
امروز می خوام راجع به شهر دنور توضیحات مختصر به همراه عکسهای مربوطه برای شما دوستان بذارم. امیدوارم که مفید باشه. نمی دونم چرا همیشه دنور یه جورایی منو یاد تهران می اندازه. خودتون قضاوت کنین.

معرفی شهر دنور ایالت کلرادو
دنور (که بطور رسمی شهر و بخش دنور خوانده‌می‌شود) پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر ایالت کلرادو در ایالات متحده می‌باشد. کلرادو در نزدیکی ساوت پلیت ریور و در لبه غربی های پلین در شرق سلسله جلویی کوه‌های راکی قرار دارد.

[عکس: 2013-10-16+10.54.22.jpg]
[عکس: 02-gh2011-denver-hotspots-skyline-washin...0.960.jpeg]
[عکس: denver.jpg]

به گزارش خبرگزاری موسسه مطالعات آمریکا و به نقل از سایت bizjournals.com – دنور در بین این 20 شهر در رتبه هفتم قرار گرفته است. این انتخاب بر اساس بررسی پنچ پارامتر انجام گرفته است که عبارتند از: درصد کسب و کارهای متعلق به زنان، درآمد متوسط کارگران زن، درصد ساکنان با مدرک دانشگاهی و نرخ بیکاری.
در این بررسی پنجاه شهر از بزرگترین شهرها مورد توجه قرار گرفته است. در لیست ارائه شده، واشنگتن دی سی رده اول را به خود اختصاص داده است. در این شهر بیشتر از یک سوم مشاغل متعلق به زنان است. به همین دلیل بسیاری از کارآفرینان زن می توانند به راحتی همسالان خود را برای شروع کار بیابند.

[عکس: Speer_Boulevard_Denver.JPG]
[عکس: denver-colorado.jpg]
[عکس: denver.jpg]
به قول یکی از دوستان، انسان با HOPE زندس
دنور از جمله شهرهاییه که از نظر عرض جغرافیایی در محدوده ی نزدیک به تهران قرار داره و قطعا شرایط اقلیمی و آب و هوایی مشابهی میتونه داشته باشه. من این موضوع رو خیلی مهم میدونم در انتخاب محل لندینگ. اولویت اول آب و هوا و شرایط اقلیمی رو قرار بدین
تشکر کنندگان: m_ganj ، msr839 ، amirmc ، 4ugh ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، ali etesami ، alirezanz ، copol
گفتم از کانال کافه کتاب تلگرام چند تا شعر بزاریم، روحیه تون عوض بشه
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: m_ganj ، msr839 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، copol
(2016-05-02 ساعت 11:09)eexaminee نوشته:  کاش به اشتباه هم که شده برنده اعلاممون کنن حداقل ببینیم صفحه برنده ها چه شکلیه

نه دوست خوبم هيچوقت اين آرزو رو نكنيد، قبول نشدن هزار بار بهتر از اينه كه حتي واسه يه لحظه اميدوار شيد و خداي نكرده كنسل شه يا كارنت نشيد، ايشالا كه امسال به واقع اسمتون در مياد و فرم رو ميبينيد
تشکر کنندگان: victor2016 ، m_ganj ، lighter ، msr839 ، mom ، 4ugh ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، عسل.م ، jalayevatan ، Malmal60 ، arminqt ، taptan ، copol
امیدوارم امسال همه برنده شن و خوشحالی برنده شدن شونو ببینم بعد از نتایج من خودم اولین باره که لاتاری ثبت نام کردم و مثل بقیه منتظر نتایجم و امیدوارم برنده شم. ???
تشکر کنندگان: msr839 ، آرتا ، amirmc ، elahe mousavi ، Sedagat ، m_ganj ، mom ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، عسل.م ، redbull ، arminqt ، copol
بچه ها من چندين ساله كه به مهاجر سرا سر مي زنم و تا بحال پست هاي زيادي رو در مورد قبولي و موفقيت و يا عدم موفقيت دوستان خوندم. به نظر من اگر واقعا هدفتون مهاجرته به لاتاري حتي فكر هم نكنين چون هيچ آدم عاقلي اهداف و آيندشو روي بخت و اقبال نمي بنده..
اگر واقعا مرد راهين و تصميمتون رو گرفتين از همين امروز دنبال گرفتن مدرك زبان باشين و از ميان راههاي بسيار زياد يك راه كه براي شما مناسبه و توان ادامه دادنش رو داريد انتخاب كنيد و تا آخرش بريد ...
فقط يك نكته رو هيچ وقت فراموش نكنيد كه همه چيز تو اين دنيا نسبي هست و هميشه بايد يك چيزي رو بدي تا چيز ديگري بدست بياري و گاهي اوقات تو زندگي آدمها هست كه وقتي به هدفت مي رسي و تو اوج قله موفقيت قرار داري ميشيني و فكر مي كني كه آيا بهايي كه تا بحال براي موفقيتم دادم ارزشش رو داشته يا نه ...
به خدا ایمان دارم ؛
حتی اگر سکوت کرده باشد...
تشکر کنندگان: asrainman ، m_ganj ، نسل سوخته ، msr839 ، آرتا ، Sedagat ، مارال6 ، 4ugh ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، redbull ، copol
(2016-05-02 ساعت 11:21)آرتا نوشته:  بچه ها من چندين ساله كه به مهاجر سرا سر مي زنم و تا بحال پست هاي زيادي رو در مورد قبولي و موفقيت و يا عدم موفقيت دوستان خوندم. به نظر من اگر واقعا هدفتون مهاجرته به لاتاري حتي فكر هم نكنين چون هيچ آدم عاقلي اهداف و آيندشو روي بخت و اقبال نمي بنده..
اگر واقعا مرد راهين و تصميمتون رو گرفتين از همين امروز دنبال گرفتن مدرك زبان باشين و از ميان راههاي بسيار زياد يك راه كه براي شما مناسبه و توان ادامه دادنش رو داريد انتخاب كنيد و تا آخرش بريد ...
فقط يك نكته رو هيچ وقت فراموش نكنيد كه همه چيز تو اين دنيا نسبي هست و هميشه بايد يك چيزي رو بدي تا چيز ديگري بدست بياري و گاهي اوقات تو زندگي آدمها هست كه وقتي به هدفت مي رسي و تو اوج قله موفقيت قرار داري ميشيني و فكر مي كني كه آيا بهايي كه تا بحال براي موفقيتم دادم ارزشش رو داشته يا نه ...

درود
كاملا حق با شماست اما آرتا جان گاهي وقتا انگار واقعا طلسم ميشه، يعني حتي راه هاي ديگه بسته ميشه، واسه من كه تا حدودي اينجوريه، گرچه هميشه اميدوار و بيخيالم اما گاهي حس ميكنم چرا من ؟؟!!
تشکر کنندگان: m_ganj ، msr839 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، عسل.م ، jalayevatan ، arminqt
(2016-05-02 ساعت 11:09)eexaminee نوشته:  کاش به اشتباه هم که شده برنده اعلاممون کنن حداقل ببینیم صفحه برنده ها چه شکلیه

چند تا از دوستان زحمت کشیدن و نامه قبولی رو تو همین تاپیک گذاشته بودن، جای اسمش که پاک شده رو اسم خودتون بزارین، تا فردا که دیدینش، بتونین خوشحالی خودتون کنترل کنین
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: m_ganj ، آرتا ، msr839 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، eexaminee ، Malmal60 ، arminqt ، copol
بچه ها الان کدوم شهر مناسبه واسه شروع؟من خیلی تحقیق کردم ومتاسفانه سردرگم هستم،دالاس؟هوستون؟کجا خوبه برای حداقل شرایط مالی؟
تشکر کنندگان: msr839 ، m_ganj ، رژینا ، aram_hpanahi
دیدم تو را در کوچه ها، اما نمی بینی مرا
در جستجوی چشم تو، من بوده ام چون سایه ها

دیدی به چشمت زل زدم، اما ندانستی منم
از رو به رویم رد شدی، چون سایه ای بی اعتنا

یادت نمی اید عزیز، آن عشق زیبا بین مان
حالا که دیگر رفته ای، من ماندم و آن ادعا

دنبال تو من می روم، در کوچه ها پس کوچه ها
هر جا روی من می روم، دنبال تو ای بی وفا

مانند رودی از فراز، دنبالتم تا آن فرود
یک لحظه می بینی مرا، گفتی به من با یک ندا

ای عشق کهنه در دلم، اینجا نیا دنبال من
من بچه دارم ای عزیز، دیگر نمانده عشق ما

با جمله هایت می شوم، آواره ای در کوچه ها
من می روم تا هر کجا، خود هم نمی دانم کجا

شاعر: خودم
می گذرد ...
دوستان عزیز، هر کس نامه قبولی رویت کرد زود بیاد خبر بده، و ما رو خوشحال کنه و هم اینکه ببینیم از تو جمع ما کیا برنده شدن، لطفا به جهت رعایت حال برنده نشده ها تاخیر نکنید، باور کنید که خیلی خوشحال میشیم
تا خدا چی بخواد

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان