کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-02 ساعت 12:29)مارال6 نوشته:  من نمیدونم چیه ولی میتونن بیان رو سیستممون پس میشه دامین؟؟؟؟ بعد اینکه ما اینجا که نمیتونیم نرم افزاری نصب کنیم..که ف ی ل ت رش ک ن و اینا رو میگید...
اون cache , cookies رو میگید چطور میتونم حذف کنم؟؟؟
پس منم دیگه نمیام Sad Big Grin

سيستم شما دامين هست و قادر به نصب برنامه نيستيد و حتا درگاه خروجي فلش هم بسته هست
البته پسورد ادمين رو شكستن و رايانه رو از دامين خارج كردن كار بسيار آسونيه
می گذرد ...
تشکر کنندگان: redbull ، mehre cyrus ، مارال6 ، m_ganj ، Malmal60 ، aram_hpanahi ، arminqt ، copol
(2016-05-02 ساعت 11:30)OPC نوشته:  بچه ها الان کدوم شهر مناسبه واسه شروع؟من خیلی تحقیق کردم ومتاسفانه سردرگم هستم،دالاس؟هوستون؟کجا خوبه برای حداقل شرایط مالی؟

شما انشاالله قبول بشو ، شهر شروع خودش پیدا میشه
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
تشکر کنندگان: آرتا ، msr839 ، milade ، redbull ، mehre cyrus ، m_ganj ، عسل.م ، Malmal60 ، aram_hpanahi ، arminqt
(2016-05-02 ساعت 12:47)payamshad نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 11:30)OPC نوشته:  بچه ها الان کدوم شهر مناسبه واسه شروع؟من خیلی تحقیق کردم ومتاسفانه سردرگم هستم،دالاس؟هوستون؟کجا خوبه برای حداقل شرایط مالی؟

شما انشاالله قبول بشو ، شهر شروع خودش پیدا میشه

آخه یه حسی میگه بهم امسال تمومه،بین دالاس و هوستون میخوام ببینم چه فرقی وجود داره؟
تشکر کنندگان: payamshad ، aram_hpanahi
اگه امسال اسممون در نیاد از سال بعد دیگه در نمیاد
چون دیگه اروپا هم و ضعش خراب شده و انقدر مردم ریختن اونجا دیگه نمیشه رفت اروپا و فقط کیس لاتاری میمونه و بس-انقدر دیگه تابلو شده چیه که تو تلگرام و اینیستا گرام و.... همه دارن به هم خبر میدن
خیلی خزش کردنننننننننننننننن
تشکر کنندگان: msr839 ، mehre cyrus ، redbull ، m_ganj ، aram_hpanahi ، arminqt
(2016-05-02 ساعت 02:36)tenardie2bai نوشته:  [quote='aram_hpanahi' pid='706667' dateline='1462134917']
آقا ای آقای حاجی واشنگتن کی بود؟یا هست؟
من اولین سری که به چشمم خورد خیلی باهاش حال کردم،خیلی اسم باحالیه

نگاهی به اولین ایرانی در آمریکا
حاجی واشنگتن کیست؟
حاجی واشنگتن
حسینقلی خان صدرالسلطنه، نخستین سفیر ایران در آمریک

ممنونم دوست عزیز و بزرگوار که به سوال بنده پاسخ کامل دید و حاجی واشنگتن اصلی رو معرفی کردید
در واقع منظور من همین حاجی واشنگتن مهاجرسرایی بود Big Grin
ولی بازم تشکر میکنم از شما
تشکر کنندگان: msr839 ، redbull ، mehre cyrus ، m_ganj ، jalayevatan ، Malmal60 ، copol
(2016-05-02 ساعت 12:29)مارال6 نوشته:  من نمیدونم چیه ولی میتونن بیان رو سیستممون پس میشه دامین؟؟؟؟ بعد اینکه ما اینجا که نمیتونیم نرم افزاری نصب کنیم..که ف ی ل ت رش ک ن و اینا رو میگید...
اون cache , cookies رو میگید چطور میتونم حذف کنم؟؟؟
پس منم دیگه نمیام Sad Big Grin

مسئولین شبکه اینقدر کار و دغدغه دارن که وقت ندارن بیان چک کنن کی کجا رفته و چیکار میکنه.. البته باوجداناشون و آنهایی که عقده ای نیست. جایی که ما هستیم، همه چی میشه چک بشه ولی هیچکس چک نمیکنه و به اصول اخلاقی پایبند هستند همه و به حریم شخصی افراد وارد نمی شوند.
تشکر کنندگان: msr839 ، mehre cyrus ، مارال6 ، sheghi ، aram_hpanahi ، arminqt ، copol
ی خبر مهم
ایران هم برا اتباع افغانستان میگن لاتاری گذاشته و اونا میتونن با ثبت نام از سال 96 تا سال 97 وارد ایران بشن-میگن تو افغانستان دارن سرو کله میشکونن برا اومدن به اینجا از طریق لاتاری ایران شرایطش هم مثل لاتاری خودونه
باز خدا رو شکر ما از اونا خیلی وضعیتمون بهتره
تشکر کنندگان: msr839 ، mehre cyrus ، m_ganj ، aram_hpanahi ، copol
(2016-05-02 ساعت 11:15)amirmc نوشته:  سلام و صبح همگی بخیر.
امروز می خوام راجع به شهر دنور توضیحات مختصر به همراه عکسهای مربوطه برای شما دوستان بذارم. امیدوارم که مفید باشه. نمی دونم چرا همیشه دنور یه جورایی منو یاد تهران می اندازه. خودتون قضاوت کنین.

معرفی شهر دنور ایالت کلرادو
دنور (که بطور رسمی شهر و بخش دنور خوانده‌می‌شود) پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر ایالت کلرادو در ایالات متحده می‌باشد. کلرادو در نزدیکی ساوت پلیت ریور و در لبه غربی های پلین در شرق سلسله جلویی کوه‌های راکی قرار دارد.
[عکس: denver.jpg]
به گزارش خبرگزاری موسسه مطالعات آمریکا و به نقل از سایت bizjournals.com – دنور در بین این 20 شهر در رتبه هفتم قرار گرفته است. این انتخاب بر اساس بررسی پنچ پارامتر انجام گرفته است که عبارتند از: درصد کسب و کارهای متعلق به زنان، درآمد متوسط کارگران زن، درصد ساکنان با مدرک دانشگاهی و نرخ بیکاری.
در این بررسی پنجاه شهر از بزرگترین شهرها مورد توجه قرار گرفته است. در لیست ارائه شده، واشنگتن دی سی رده اول را به خود اختصاص داده است. در این شهر بیشتر از یک سوم مشاغل متعلق به زنان است. به همین دلیل بسیاری از کارآفرینان زن می توانند به راحتی همسالان خود را برای شروع کار بیابند.
ضمن تقدیر و تشکر ویژه از دوستمان amirmc بخاطر معرفی شهر بسیار خوب دنور که میتونه یک مقصد و گزینه بهتر و مناسبتر مطرح باشه و اما لازم میدونم چند مزیت و ایراد این شهر را یادآور شوم:
معایب:
1- آزاد بودن فروش و مصرف ماری جوانا در ملائ عام در این ایالت که دکه های سیگار فروشی مثل سیگار آنرا می فروشند(احتمالا این قانون را به عنوان یک محرک اقتصادی و استثنااً و انحصاراً برای شهر دنور به این خاطر تصویب کرده اند که این شهر جاذبه توریستی نداشته است و خواسته اند یک مقصد برای توریستهایی که می خواهند لذت اینگونه آزادی را در این شهر بچشند درست کنند)
2- نرخ بیکاری بالاتر در مقایسه با ایالتهای دیگه و پیشرفت اقتصادی و صنعتی پایین و ناچیز
3- از نظر آمار و دردسر هم جنس بازان در این شهر برای خانواده های حساس و نگران به تربیت فرزندان اطلاعی در دست ندارم ولی فکر کنم این معضل متاسفانه در اکثر شهرهای بزرگ کم و بیش  یک معضل اجتماعی بزرگ برای قشرخاص از جامعه می باشد.
محاسن:
1- شبیه ترین شهر در بین تمامی شهرهای آمریکا به شهر تهران از نظر اقلیمی و بافت مسکونی تجاری و منظر شهری بر خلاف سایر شهرهای آمریکا که عمدتا برای ما ایرانیها واقعا کسالت آور و خیلی دلگیر می باشند.
2- دارا بودن شهر دانشگاهی خوب و مطرح در شمال دنور بنام بولدر
تشکر کنندگان: msr839 ، mehre cyrus ، m_ganj ، amirmc ، sheghi ، jalayevatan ، ghzlsa ، Malmal60 ، nazi56 ، aram_hpanahi ، elahe mousavi ، ali etesami ، copol
(2016-05-02 ساعت 08:38)tabim4 نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 00:58)aram_hpanahi نوشته:  دوستان کسی میدونه که چه ایالتی تقریبا به لحاظ آب و هوا به غرب کشور مشابه،کوهستانی و چهار فصل به دور از آب و هوای شرجی
در درجه اول ایالتهای کلرادو و یوتا البته قسمتهای مرکزی و جنوب، بعد این ایالات : ایالت میسوری - ایالت کانزاس - ایالت تنسی - ایالت کنتاکی - قسمتهای میانی ایالت کالیفرنیا و شمال ایالت اوکلاهاما(توضیح اینکه در ایالتهای کانزاس اوکلاهاما و آرکانزاس و شرق ایالت کلرادو وقوع طوفانهای خانمان برانداز و گردبادهای تورنادو همه ساله وجود دارد دور این مناطق را خط بزن)
ممنونم دوست عزیز از پاسخ و راهنمایی شما
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، msr839 ، m_ganj ، hamedDV ، عسل.م ، copol
(2016-05-02 ساعت 12:27)آرتا نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 11:52)asrainman نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 11:37)آرتا نوشته:  دوست من
آره

آرزو مي كنم فردا يكي از بهترين روزهاي عمرتون باشه با مشاهده اعلام نتايج ..

درود
منم واسه شما و تمام دوستان خوبي كه اينجا دارم آرزوي بهترين ها رو دارم، مخصوصا واسه كساني كه مهاجرت واسشون يه نياز و يه اضطرار هست
تشکر کنندگان: عسل.م ، jack87 ، mehre cyrus ، darabi ، m_ganj ، jalayevatan ، aram_hpanahi
(2016-05-02 ساعت 11:52)asrainman نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 11:37)آرتا نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 11:24)asrainman نوشته:  درود
كاملا حق با شماست اما آرتا جان گاهي وقتا انگار واقعا طلسم ميشه، يعني حتي راه هاي ديگه بسته ميشه، واسه من كه تا حدودي اينجوريه، گرچه هميشه اميدوار و بيخيالم اما گاهي حس ميكنم چرا من ؟؟!!

دوست من اگر مي بينيد همه راه ها بسته ميشه حتما ادامه اون كار به خير و صلاح دنيا و آخرت شما نيست .. خدا كه بد بنده ها شو نمي خواد .. خدا هميشه با دادن نعمت به انسان لطف نمي كنه .. گاهي اوقات ندادن بعضي چيزها به انسان عين كرم و لطف خداست .. بعد از گذشت چند سال متوجه ميشيم كه چيزهايي كه يك روزي به زور از خدا مي خواستيم و خدا بهمون نداد عين لطف و محبت خدا بوده ..
در كل به نظر من مهاجرت و تغيير محل زندگي تا يك حدود خيلي زيادي تو سرنوشت انسانهاست .. و خيلي ها رو ديدم كه خيلي غير منتظره و بدون هيچ تلاشي رفتن اونور و دارن زندگي مي كنن در حاليكه كسي بوده كه با 3 تا پذيرش فول فاند براي بهترين دانشگاههاي آمريكا رفته سفارت و بهش ويزا ندادن ..
بهترين كار اعتماد به مشيت خدا و تلاش در جهت اهداف و بي خيال بودنه
آره ديگه واسه من يه جورايي راهي ندارم جز تن دادن به سرنوشت، من 18 سال دقيق هست كه به عناوين مختلف به رفتن اميدوار ميشم اما لحظه آخر مثه حباب ميتركه، و مجبور هستم كه فقط آمريكا برم و از هر راهي هم بگيد امتحان كردم، مهاجرت خانوادگي، توريستي، لاتاري، تحصيلي و چون در تمام اين سال ها پرونده در گردش بود، به سرمايه گزاري فكر نكردم وگرنه مطمئنم اونو هم انجام داده بودم
چطور از تمام راه ها ريجكت شديد؟
مگه وقتي خانواده اونجا باشن همه چيز حل نيست؟
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، msr839 ، m_ganj ، aram_hpanahi
فقط می خوام بگم زیاد روی این قرعه کشی حساب باز نکنید
اگر شرایطش رو دارید از راه های دیگه اقدام کنید

تشکر کنندگان: mehre cyrus ، redbull ، msr839 ، darabi ، m_ganj ، jalayevatan ، Malmal60 ، aram_hpanahi
چیزی دیگه نمونده برای اعلام نتایج ... امیدوارم که همه شانس بیاریم و بشه که بشه
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، msr839 ، m_ganj ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، arminqt ، عسل.م
شرایطش را نداریم برادر نداریم ...

این شبکه های ماهواره ای تبلیغ می کنن با 8 میلیون تومان ...

اما همه می دونیم کلاهبردار هستن ... و یه سرچی هم بکنیم تو اینترنت همه چی دستمون میاد ...
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
تشکر کنندگان: msr839 ، m_ganj ، redbull ، jalayevatan ، arminqt
دوستان سلام کیفا کوکه؟
خدایا تورا به اون بزرگی و عظمت بی کرانت قسمت کن و حاجت روا
2011
2012
2013
2014
2015
2016
خدایا به امید تو وتوکل برتو امید دارم Smile 2017
تشکر کنندگان: redbull ، darabi ، msr839 ، m_ganj ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان