کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-02 ساعت 13:57)someonelikeyou نوشته:  من قول میدم اگه رفتم یه وبلاگ درست کنم سیر تا پیاز همه چیزو واستون بنویسم جوری که فک کنید خودتون آمریکا زندگی میکنید فقط تا وقت هست دعا کنید من برنده بشم

آخه ديگه وقتي نمونده، نتيجه ها كه مشخص شده و فقط مونده رو سايت بزنن
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، Malmal60 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، msr839 ، alirezanz
حالا گیریم صدی در هزار اسم ما دراومد چطور مدیر سایت راضی کنیم ردبول به حاجی تغییر بده ....
تشکر کنندگان: Malmal60 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839 ، alirezanz
(2016-05-02 ساعت 13:49)someonelikeyou نوشته:  من اگه برنده شدم و یکی از بچه های تاپیک هم برنده شد بزور میبرمش سیاتل

منم به زور میبرمت هوستون
2018
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، Malmal60 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839 ، alirezanz
(2016-04-30 ساعت 20:52)babisondes نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 20:44)matin.sh نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 12:18)farnoush.gh نوشته:  سلام دوستان.. امیدوارم چند روز دیگه که میام سر بزنم، مهاجر سرایی ها دلشون خوش باشه که برنده شدن..از جمله خودم Smile
من خودم بخاطر اینکه چهار شنبه دوتا ارائه دارم دانشگاه، شبی که اعلام نتایج میشه نمیرم ببینم که استرس بگیرم.. چهارشنبه شب که از یونی برگشتم میبینم.
فقط سوال داشتم از محضر دوستان خوبم ? :
یکی اینکه اگه برنده شدیم کدوم سفارت رو انتخاب کنیم بهتره؟( یعنی هیچ فرقی نداره؟)
و اینکه اون فرمی که باید پر کنیم ds-260 رو کی باید پر کنیم؟ انگار دوستمون bobs گفتند دو هفته بعد از اعلام نتایج باز میشه..بله؟
ممنون
به امید قبولی همه مهاجر سرایی ها
سفارت ها از یک قانون پیروی میکنن و فرقی ندارن

پارسال قرم 260 دو هفته بعد از اعلام نتایج در دسترس قرار گرفت

سفارت ابوظبي تو سالهاي اخير بهتر كار كرده، مصاحبه ما ٥ دقيقه طول كشيد، اينقدر سريع انجام شد طوري كه از ما اصلا نخاستن قسم بخوريم. افيسر هم از من عذر خواهي كرد كه نميشه يكضرب بده و گفت نياز به تحقيق بيشتر داره و تو ٤٠ روز ويزا صادر شد. خانومم هم يكضرب گرفت. به اميد شادي بعد از برنده شدن و شادي بعد از رويت ويزا . و شروع سختيهاي جديد
خیلی ممنون بابت پاسخ‌گویی تون.. ی سوالی دارم... شما تا زمان ورودتون به آمریکا چقدر خرجتون شد( دو نفرتون)؟ و این تمکن مالی که چک میشه، چطوریه؟ یعنی چقدر باید تو بانک داشته باشیم یا کلا دارایی هامون؟
تشکر کنندگان: jalayevatan ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، elahe mousavi ، msr839 ، alirezanz
ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺭﺍ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ،

ﺍﮔﺮ ﺑﺨﻮﺍﻫﯽ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮﯼ، همه ﭼﯿﺰﺵ ﻟﺬﺕ ﺑﺮﺩﻧﯽ ﺍﺳﺖ.
ﺍﮔﺮ ﺑﺨﻮﺍﻫﯽ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺭﻧﺞ ﺑﺒﺮﯼ، ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰﺵ ﺭﻧﺞ ﺑﺮﺩﻧﯽ ﺍﺳﺖ. ﮐﻠﯿﺪ ﻟﺬﺕ ﻭ ﺭﻧﺞ ﺩﺳﺖ ﺗﻮﺳﺖ.
قصد داشتم دست اتفاق را بگيرم تا نيفتد، اما امروز فهميدم که اتفاق خواهد افتاد، اين ما هستيم که نبايد با او بيفتيم.

روزگارتان پر از اتفاقات قشنگ
زمان چیـز عجیبیست..
میدود..
جلــــو میرود..
و دوست داشتنی ترین آدم های زندگیت را یا کهنه میکند یا عوض !!
بعضی ها یا تغییر میکنند یا
حقیقت درونشان
مشخص میشود!!!
زمان دیر یا زود
به تو ثابت خــواهـد کرد
که کدامشان ماندنی اند و کدامشان
رفتنی!!!!
مـــن دعــا مــیکنم
زمـــان بگـــذرد و دنیـــا پُر شود از آدم هــای واقعــی ...
آدم هایی که نه زمــان آنهــا را عوض کنــد و نه زمین ... Wink
من چو باران بر همه جا باریده ام Wink
تشکر کنندگان: redbull ، jalayevatan ، ofrfar ، آرتا ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839 ، copol
فکر کنم خیلی وقت پیش قرعه کشی رو انجام دادن ، الان دیگه دعا کردن فایده نداره :-)
تشکر کنندگان: redbull ، آرتا ، m_ganj ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، msr839 ، alirezanz
فقط سی ساعت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: ofrfar ، m_ganj ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839
کاش حداقل به جای عراق همسایه امریکا بودیم

ما حتی از همسایه هم شانس نیاوردیم از خودمون داغون ترن
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
دوستان از سارا گرو می پرسن  مگه قرعه کشی نیست میدونید چی جواب میده ؟
میگه بله تمام قرعه کشیه فقط قبلش تمامی پرونده ها دیده میشند سطجی توسط کارشناسان کی سیسی . مجری می پرسه مگه تفکیک می کنند می گه نه فقط دیده میشه
بعد مجری می گه دقیقا کی قرعه کشی می شه: سارا گرو می گه حتما قرعه کشی می شه شک نکنید
بعد مجری دوباره می گه سوالم رو مجدد می پرسم کی قرعه کشی میشه یعنی چه زمانی دقیقا ؟ سارا گرو می گه نمی دونم دقیقا
منبع:tm tv در یوتیوب .. ارتباط مستقیم تصویری با سارا گرو
می تونید چک کنید
خدایا تورا به اون بزرگی و عظمت بی کرانت قسمت کن و حاجت روا
2011
2012
2013
2014
2015
2016
خدایا به امید تو وتوکل برتو امید دارم Smile 2017
تشکر کنندگان: ofrfar ، LORDAmiroo ، آرتا ، m_ganj ، payamshad ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، msr839 ، ali etesami ، alirezanz ، copol
(2016-05-02 ساعت 10:49)redbull نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 10:22)bobs نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 10:11)redbull نوشته:  این دوستمون که از کشور المان هست .....میشه بفرمایید تفاوت المان با us چی هست ؟؟؟؟  جرمنی که کشور مدرنی هست
ذهنیت من این بود که المان بهتر us هست ....اخه واسه چی میخای بری us ????

این گره ذهنی رو برا ما باز کن تا از این بم بست خلاص بشوم Sad  Cool  Cool  Sad  Sad  Cool

آمریکا یه کشور مهاجر پذیر هست و تنوع نژادی یه موضوع پذیرفته شده هست. اما آلمان چندان با مهاجر جماعت مهربون نیست و البته بطور کلی زندگی اروپایی خیلی قابل مقایسه با آمریکا نیست، بالاخره محدودیت ها و ضعف های خودش رو داره. شما در نظر داشته باش که اگر کشور ایران رتبهء سوم فرار مغزها رو داره، آلمان و انگلستان صاحبان رتبهء اول و دوم هستن... آلمانی ها به اکثر کشورهای جهان و انگلیسی ها عمدتا به استرالیا و نیوزلند مهاجرت میکنن.
میشه بگی چ محدودیت هایی داره بجز مالیات !؟
قربانت گردم من مدت قابل توجهی در کشورهای اروپایی زندگی نکردم که بخوام قضاوت قطعی بکنم. اما نقل قولهای فراوانی از دوستان آمریکا نشین و اروپا نشین شنیدم. این رو در نظر داشته باشین که ما چون مقیاس مون محل زندگی خودمونه، ممکنه تفاوتهای اونها زیاد به نظر نیاد. اما چیزهایی رو که شنیدم از افرادی که از اروپا مهاجرت کردن به آمریکا نقل میکنم. ضمناً از سه نفری که نقل میکنم دو نفرشون ایرانی نبودن (یکی دانمارکی بود و یکی اهل ولز انگلستان):

دوست بریتانیایی من معتقده زندگی در اروپا خیلی پر خرجه. ایشون شرکت ساختمانی اش رو از کاونتری به میامی منتقل کرد و یه شعبه هم در دبی تاسیس کرد. بعدا خودش گفت از محل صرفه جویی مخارج زندگیش در انگلیس، یه آپارتمان در ابوظبی خریده. در اروپا منازل به ندرت ممکنه زودتر از صد سالگی تخریب یا بازسازی بشن.
دوست دانمارکی من میگفت اروپا امنیت شغلی خیلی سخت و تحت فشاره. پسرش با دکترای بیولوژی یک سال و نیم در دانمارک بیکار بود تا اینکه ناچار شد به آمریکا سفر کنه. البته ایشون مشکلی که داشت این بود که برای تقریبا تمام مشاغلی که در اروپا پیدا میکرد over qualify میشد.
دوست دیگری که نگاه مذهبی داشت، میگفت امریکایی ها نسبت به اروپایی ها خیلی مذهبی تر هستن (مسیحی) و خیلی از فسادهایی که در اروپا دیده میشه در آمریکا نه تنها کمتره بلکه قوانین محمکی در موردش هست.
دوستی دیگری میگفت زندگی اجتماعی در آمریکا وسعت بیشتری داره و افراد برای دوست پیدا کردن و فعالیت جمعی فرصتهای خیلی بیشتری دارن، اما در اروپا گروه ها خیلی محدود و کم هستن و شما فرصت چندانی برای آشنایی با گروه های تازه پیدا نمیکنی.

البته همونطور که عرض کردم این شاخص ها چندان برای ما معنی پیدا نمی کنن یا معانی اونها خیلی فرق میکنه. اما خوب این مثالها رو گفتم از آدمهایی که خودشون از اروپا مهاجرت کردن (و ایرانی هم نبودن). نکتهء دیگه هم اینه که علیرغم همهء رشد عقلانی و اخلاقی که داشتن، اروپایی ها خیلی به ندرت احتمال داره به کشورهای همسایه شون مهاجرت کنند (مثلاً یه آلمانی بره فرانسه یا بالعکس) و معمولا اولین انتخاب شون بیرون از اتحادیه اروپا هست و به همین دلیل اول از همه آمریکا رو در نظر میگیرن.
شکست خوردن پایان راه نیست. فقط یک سطر از کتاب تجربه است. نقطه سر خط!
شرکت در DV از 1994 الی 2014 - سال 2015 برنده شدم اما کارنت نشدم. نقطه سر خط!!
شروع سطر بعد: شرکت در DV های بعدی، اقدام برای پذیرش دکترا و ...
تشکر کنندگان: delikanle ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، redbull ، elahe mousavi ، msr839 ، algh90 ، alirezanz ، copol
تفاوت اروپا و امریکا بیشتر مهاجر پذیر بودن و ترکیب نژادی در امریکاست و اینکه امریکا اقتصاد کاپیتالیسم داره و اروپا سوسالیست. در اروپا خدمات رایگان پزشکی وجود داره، حقوق بیکاری به محض بیکار شدن تا پیدا کردن کار جدید و خدمات رفاهی زیاد و اینکه فاصله طبقاتی زیاد نیست. اما امریکاسرمایه داریه. و خبری از کمکهای انچنانی دولتی نیست، خودت باید بیمه پزشکی بخری ، بیمه بیکاری بخری، امکان بی خانمان شدنت وجو داره و امکان میلیاردر شدنت هم وجود داره
تشکر کنندگان: m_ganj ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، asrainman ، arminqt ، redbull ، elahe mousavi ، msr839 ، copol
(2016-05-02 ساعت 14:15)mr.amir007 نوشته:  دوستان از سارا گرو می پرسن  مگه قرعه کشی نیست میدونید چی جواب میده ؟
میگه بله تمام قرعه کشیه فقط قبلش تمامی پرونده ها دیده میشند سطجی توسط کارشناسان کی سیسی  . مجری می پرسه مگه تفکیک می کنند می گه نه فقط دیده میشه
بعد مجری می گه دقیقا کی قرعه کشی می شه: سارا گرو می گه حتما قرعه کشی می شه شک نکنید
بعد مجری دوباره می گه سوالم رو مجدد می پرسم کی قرعه کشی میشه یعنی چه زمانی دقیقا ؟ سارا گرو می گه نمی دونم دقیقا
می تونید چک کنید

امير جان من ايمان دارم كه قرعه كشي و انتخاب بصورت تصادفي نيست اين رو مطمئن هستم اما نمي دونم معيارشون براي انتخاب چي هست چون هر حدسي كه زدم تو اين سالها نقضش رو خيلي ديدم ..

مطمئن باشيد يك قرعه كشي تصادفي 8 ماه طول نمي كشه يا اينكه اسم يك نفر 2 سال پشت سرهم در نمي آد و خيلي مصاديق ديگه ..

معمولا هم 85 % يا سال اول اسمشون در مياد يا اصلا ديگه در نمي آد ...
تشکر کنندگان: nazi56 ، mr.amir007 ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، dolatmandani ، arminqt ، amirmc ، msr839 ، mom ، copol
امروز در اوج نا اميدى بدون اينكه كوچكترين اميدى داشته باشم يه كشايشى تو كارم بوجود اومد كه برق از سرم پروند ... خدايا ما هر روز شاهد معجزات و امداد هاى غيبيت هستيم ... تو كه تا حالا تنهامون نذاشتى يه فردا شب رو هم تحمل بفرما .. قول ميدم تا آخر عمرم نوكر درگاهت باشم .. تو كه ميدونى من اين گرين كاردو واسه خودم نميخوام واسه نسل آيندم ميخوام .. واسه بچه هايى كه قراره بعداً تو امريكا بدنيا بيان و بى دفولت سيتيزن ميشن ميخوام ... فردا همون بچه ها هم كلى بندگان خوبى خواهند بود واست منم پدر خوبى واسشون ميشم و هر روز خواهند كفت خدا پدرمونو بيامرزه كه اين سيتيزنيو نصيبمون كرد

هيچى ديگه الان من كلى احساساتي شدم ..

يكى منو از برق بكشه
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: آرتا ، payamshad ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، asrainman ، arminqt ، amirmc ، redbull ، elahe mousavi ، msr839 ، alirezanz ، mom
(2016-05-02 ساعت 14:05)مارال6 نوشته:  ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺭﺍ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ،

ﺍﮔﺮ ﺑﺨﻮﺍﻫﯽ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮﯼ، همه ﭼﯿﺰﺵ ﻟﺬﺕ ﺑﺮﺩﻧﯽ ﺍﺳﺖ.
ﺍﮔﺮ ﺑﺨﻮﺍﻫﯽ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺭﻧﺞ ﺑﺒﺮﯼ، ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰﺵ ﺭﻧﺞ ﺑﺮﺩﻧﯽ ﺍﺳﺖ. ﮐﻠﯿﺪ ﻟﺬﺕ ﻭ ﺭﻧﺞ ﺩﺳﺖ ﺗﻮﺳﺖ.
قصد داشتم دست اتفاق را بگيرم تا نيفتد، اما امروز فهميدم که اتفاق خواهد افتاد، اين ما هستيم که نبايد با او بيفتيم.

روزگارتان پر از اتفاقات قشنگ
زمان چیـز عجیبیست..
میدود..
جلــــو میرود..
و دوست داشتنی ترین آدم های زندگیت را یا کهنه میکند یا عوض !!
بعضی ها یا تغییر میکنند یا
حقیقت درونشان
مشخص میشود!!!
زمان دیر یا زود
به تو ثابت خــواهـد کرد
که کدامشان ماندنی اند و کدامشان
رفتنی!!!!
مـــن دعــا مــیکنم
زمـــان بگـــذرد و دنیـــا پُر شود از آدم هــای واقعــی ...
آدم هایی که نه زمــان آنهــا را عوض کنــد و نه زمین ...  Wink

آفرين عالي بود
تشکر کنندگان: آناهیتا-2013 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، dolatmandani ، msr839
(2016-05-02 ساعت 14:15)mr.amir007 نوشته:  دوستان از سارا گرو می پرسن  مگه قرعه کشی نیست میدونید چی جواب میده ؟
میگه بله تمام قرعه کشیه فقط قبلش تمامی پرونده ها دیده میشند سطجی توسط کارشناسان کی سیسی  . مجری می پرسه مگه تفکیک می کنند می گه نه فقط دیده میشه
می تونید چک کنید

این خانم سارا گرو خوش سیمای خوش برخورد حس و حال ما رو نداره که با روح و روان ما بازی میکنه .
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، mehre cyrus ، redbull ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان