کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
کاش لااقر اسم msr در میومد من نفری ۲۰۰ کاسب میشدم
تشکر کنندگان: darabi ، mr.amir007 ، msr839 ، Malmal60 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt
ادم باید مثل پرفسور سمیعی موفق و معروف ترین فرد در دنیا بشه ..واقعا الان به امریکا بگه یک شهرک عظیم باید در واشنگتن بنامم بزنی امریکا این کارو براش می کنه و قبولش میکنه فقط بیاد خاک امریکا خدمت کنه
منظور براین که یه فرد چقدر باید نابغه و موفق بشه در زندگی که عزیز دولت المان و نشان درجه 1 المان و برزیل و امریکا و............ جهان رو دریافت کنه
ایشالله پایینده باشه و 150 ساله بشه
به امید موفقیت تک تک ما ها و بردن در فردا
خدایا تورا به اون بزرگی و عظمت بی کرانت قسمت کن و حاجت روا
2011
2012
2013
2014
2015
2016
خدایا به امید تو وتوکل برتو امید دارم Smile 2017
تشکر کنندگان: redbull ، msr839 ، hamedDV ، m_ganj ، عسل.م ، mom ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، elahe mousavi ، ali etesami
من اگه برنده نشدم احتمالن یه بوتیک لباس زنونه فروشی باز میکنم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: redbull ، آرتا ، msr839 ، m_ganj ، LORDAmiroo ، Malmal60 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، ali etesami ، alirezanz ، taptan
(2016-05-02 ساعت 13:42)mr.amir007 نوشته:  ادم باید مثل پرفسور سمیعی موفق و معروف ترین فرد در دنیا بشه ..واقعا الان به آمریکا بگه یک شهرک عظیم باید در واشنگتن بنامم بزنی آمریکا این کارو براش می کنه و قبولش میکنه فقط بیاد خاک آمریکا خدمت کنه
منظور براین که یه فرد چقدر باید نابغه و موفق بشه در زندگی که عزیز دولت المان و نشان درجه 1 المان و برزیل و آمریکا و............ جهان رو دریافت کنه
ایشالله پایینده باشه و  150 ساله بشه
به امید موفقیت تک تک ما ها و بردن در فردا
شاید صد ها ادم دیگه از کریس رونالدو بهتر باشن ولی استعدادشون کشف نشده و سوخته باشند .
تو دنیا یکی میشه کریس بقیه فقط میخان باقی بمونند !
تشکر کنندگان: msr839 ، darabi ، m_ganj ، mr.amir007 ، Malmal60 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، taptan ، copol
(2016-05-02 ساعت 13:39)redbull نوشته:  کاش لااقر اسم msr در میومد من نفری ۲۰۰ کاسب میشدم

اميدوارم من و شما و همه دوستان مهاجرسرايي همسفر باشيم امسال Smile
می گذرد ...
تشکر کنندگان: redbull ، darabi ، m_ganj ، عسل.م ، jalayevatan ، Malmal60 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، alirezanz ، copol
از فانتزیام اینه که
با حاجی واشنتن تو امریکا برم چوپانی ...
چه ارزوی بزرگی واقعا .سکته نکنم خوبه
تشکر کنندگان: msr839 ، darabi ، m_ganj ، Malmal60 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، alirezanz ، copol
من که قبول نشم میرم کانادا دیگه
از یه روشهایی که دارم جمع بندی میکنم تا اقدام کنم
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
تشکر کنندگان: msr839 ، m_ganj ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، alirezanz
من اگه برنده شدم و یکی از بچه های تاپیک هم برنده شد بزور میبرمش سیاتل
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: msr839 ، redbull ، مارال6 ، عسل.م ، m_ganj ، Malmal60 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، ali etesami ، alirezanz

بهترین و افسانه ای ترین تنیسور جهان آرتور اش هنگامی که برای جراحی قلب خود در بیمارستان بود

با سهل انگاری پرستاران با تزریق خون آلوده به بیماری ایدز مبتلا شد

طرفداران آرتور از سر تا سر جهان نامه هایی محبت آمیز برایش فرستادند

یکی از دوستداران وی در نامه خویش نوشته بود :

چرا خدا تو را برای ابتلا به چنین بیماری خطرناکی انتخاب کرده؟

آرتور اش در پاسخ این نامه چنین نوشت :

در سر تا سر دنیا

بیش از پنجاه میلیون کودک به انجام بازی تنیس علاقه مند شده و شروع به آموزش می کنند

حدود پنج میلیون از آن ها بازی را به خوبی فرا می گیرند

از آن میان قریب پانصد هزار نفر تنیس حرفه ای را می آموزند

و شاید پنجاه هزار نفر در مسابقات شرکت می کنند

پنج هزار نفر به مسابقات تخصصی تر راه می یابند

پنجاه نفر اجازه شرکت در مسابقات بین المللی ویمبلدون را می یابند

چهار نفر به مسابقات نیمه نهایی راه می یابند

و دو نفر به مسابقات نهایی

وقتی که من جام جهانی تنیس را در دست هایم می فشردم هرگز نپرسیدم که خدایا چرا من؟

و امروز وقتی که از این بیماری لاعلاج درد می کشم باز هم اجازه ندارم که از خدا بپرسم : چرا من؟
تشکر کنندگان: مارال6 ، jalayevatan ، Sedagat ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839 ، alirezanz ، copol
(2016-05-02 ساعت 13:27)rainbow21 نوشته:  فقط  می خوام بگم زیاد روی این قرعه کشی حساب باز نکنید
اگر شرایطش رو دارید از راه های دیگه اقدام کنید

(2016-05-02 ساعت 13:48)مسافر تنها نوشته:  من که قبول نشم میرم کانادا دیگه
از یه روشهایی که دارم جمع بندی میکنم تا اقدام کنم

روش هاتون را SHARE کنین !
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
تشکر کنندگان: redbull ، eexaminee ، m_ganj ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839
یک روز و 6 ساعت فقط
واویلا واویلا
من امشب محاله خوابم ببره
تشکر کنندگان: redbull ، عسل.م ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839 ، ali etesami
یکی به من رتبه بده پنجاه بشم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: redbull ، عسل.م ، m_ganj ، fadmin ، Malmal60 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839 ، alirezanz
(2016-05-02 ساعت 13:51)مارال6 نوشته:  redbull تو خوده حاجی واشنگتن نیستی آبا؟ Cool
یعنی کاربری های قبلیت این نبودن Tongue
از حاجی بت ساختم برا خودم .
تو رویاهای خودم حاجی میبینم داریم دور کاخ سفید طواف میکنیم
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، m_ganj ، مارال6 ، Malmal60 ، mehre cyrus ، arminqt ، msr839 ، alirezanz
من قول میدم اگه رفتم یه وبلاگ درست کنم سیر تا پیاز همه چیزو واستون بنویسم جوری که فک کنید خودتون امریکا زندگی میکنید فقط تا وقت هست دعا کنید من برنده بشم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: عسل.م ، Malmal60 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، elahe mousavi ، aydin-j ، msr839 ، algh90 ، alirezanz ، copol
فردا همین موقع شش ساعت و نیم بعدش
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: Malmal60 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، msr839 ، alirezanz ، copol

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان