کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-02 ساعت 14:43)tenardie2bai نوشته:  امروز در اوج نا اميدى بدون اينكه كوچكترين اميدى داشته باشم يه كشايشى تو كارم بوجود اومد كه برق از سرم پروند ... خدايا ما هر روز شاهد معجزات و امداد هاى غيبيت هستيم ... تو كه تا حالا تنهامون نذاشتى يه فردا شب رو هم تحمل بفرما .. قول ميدم تا آخر عمرم نوكر درگاهت باشم .. تو كه ميدونى من اين گرين كاردو واسه خودم نميخوام واسه نسل آيندم ميخوام .. واسه بچه هايى كه قراره بعداً تو امريكا بدنيا بيان و بى دفولت سيتيزن ميشن ميخوام ... فردا همون بچه ها هم كلى بندگان خوبى خواهند بود واست منم پدر خوبى واسشون ميشم و هر روز خواهند كفت خدا پدرمونو بيامرزه كه اين سيتيزنيو نصيبمون كرد

هيچى ديگه الان من كلى احساساتي شدم ..

يكى منو از برق بكشه
ما که کلا جزو نسل های نا بودیم ، نسل بعدی هم که امریکا بدنیا بیاد ، به خاطر اختلاف فرهنگیمون ، بخاطر لهجه انگلیسیمون و رفتارمون طردمون میکنن . نمیدونن چه ساعتهایی پنجه به دیوار کشیدیم که نسل بعدی موقعیت بهتری داشته باشن
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، mary59 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، redbull ، msr839 ، algh90 ، alirezanz
اندک اندک جمع مستان می رسد .........  دوستان با دیدن امضاهای کاربران عزیز  یا پستهای اعضای با سابقه انجمن می بینم که منتظران این رویداد بزرگ لحظه به لحظه در این تاپیک اعلام وجود می کنند.یک پیشنهاد و البته یک خواهش و تمنا از تمامی این عزیزان دارم دوستان و یاران و همقطاران گرامی دقت کنید بعد از روئیت قبولی خود لطفاً هیچ واکنشی از خود در این تاپیک نشان ندهید کافیه فقط بعد از روئیت برنده شدنتان با ایجاد امضای خودتان شامل عبارت عددی شبیه این فرمت:    **2017AS000045 (فقط دو رقم اول کیس نامبر قبولی تان را درج کنید) در اولین لحظه که تاپیک جدید با نام بحث و تبادل نظر در باره تکمیل فرم آنلاین DS-260 توسط مدیریت محترم این انجمن ایجاد شد وارد این تاپیک جدید شوید و اولین سوال یا نظر خود را بنویسید ( البته تاپیک جدید مربوط به سال 2017  نه سال 2016)و با این حرکت اصولی و سنجیده برنده شدن خود را نشان دهید لطفاً با ایجاد پست جدید آنرا اعلام نکنید و یعنی دیگه لازم نیست با اعلام برنده شدن خود در پست جدید باعث شوید یک فضای حزن انگیز مه آلود در این تاپیک ایجاد بشه(بخاطر برنده نشدن عزیزانی که ماهها در این تاپیک بیصبرانه حضور دارند) تا بلکه شاید بدین طریق احساس غم و اندوه و ناراحتی مضاعف بخاطر برنده نشدن دوستانتان ؛ کمتر شما را عذاب بدهد.به غیر از این حرکت روش عاقلانه دیگری برای تسلی خاطر مسافران جا مانده  از این قطار سرنوشت به ذهنم خطور نمی کند
(2016-05-02 ساعت 14:51)payamshad نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 14:43)tenardie2bai نوشته:  امروز در اوج نا اميدى بدون اينكه كوچكترين اميدى داشته باشم يه كشايشى تو كارم بوجود اومد كه برق از سرم پروند ... خدايا ما هر روز شاهد معجزات و امداد هاى غيبيت هستيم ... تو كه تا حالا تنهامون نذاشتى يه فردا شب رو هم تحمل بفرما .. قول ميدم تا آخر عمرم نوكر درگاهت باشم .. تو كه ميدونى من اين گرين كاردو واسه خودم نميخوام واسه نسل آيندم ميخوام .. واسه بچه هايى كه قراره بعداً تو امريكا بدنيا بيان و بى دفولت سيتيزن ميشن ميخوام ... فردا همون بچه ها هم كلى بندگان خوبى خواهند بود واست منم پدر خوبى واسشون ميشم و هر روز خواهند كفت خدا پدرمونو بيامرزه كه اين سيتيزنيو نصيبمون كرد

يكى منو از برق بكشه
ما که کلا جزو نسل های نا بودیم ، نسل بعدی هم که آمریکا بدنیا بیاد ، به خاطر اختلاف فرهنگیمون ، بخاطر لهجه انگلیسیمون و رفتارمون طردمون میکنن . نمیدونن چه ساعتهایی پنجه به دیوار کشیدیم که نسل بعدی موقعیت بهتری داشته باشن

چاره چيه .. حداقل اين ديوار كج رو نذاريم تا ثريا كج بره .. نسل در نسل تكرار شدن اشتباهات بصورت چرخه تكرار شونده اذيتم ميكنه ... يه جايى بايد اصلاحش كرد يه جايى بايد از خودگذشتگى كرد ... تغيير هزينه داره .. خيلى از ماها جرأت اين هزينه دادنو حاضريم به بهاى گزافى بديم ... يكيش خود من ... حاضرم سخت ترين سختى ها رو تحمل كنم ولى نسل بعد از من رو روال درست بتونه زندگى كنه .. چه از لحاظ مالى چه اجتماعى ... معنويتش با خودشون چون اعتقاد دارم معنويات رو نميشه به كسى ديكته يا تزريق كرد
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: hamedDV ، jalayevatan ، mary59 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، payamshad ، behbod ، elahe mousavi ، msr839 ، algh90 ، alirezanz
قطعا کسی که اسمش در بیاد یعنی اسمش در اومده و کسی که اسمش در نیاد یعنی در نیومده . خیلی مساله ی ساده ایه امروز دیروز نیست چون از دیروز گذشته و امروزه .استاد جواد خیابانی

صرفا جهت تغییر حال و هوای دلتون
تشکر کنندگان: jalayevatan ، tenardie2bai ، jack87 ، aram_hpanahi ، آرتا ، arminqt ، redbull ، Malmal60 ، amirmc ، elahe mousavi ، msr839 ، taptan
(2016-05-02 ساعت 13:45)someonelikeyou نوشته:  من اگه برنده نشدم احتمالن یه بوتیک لباس زنونه فروشی باز میکنم

سامی جان انشالا که برنده میشی
خدای نکرده اگر نشد حتما این کارو بکن ۱۰۰% جواب میده Big Grin
تجربه اش رو داشتم
تشکر کنندگان: mr.amir007 ، someonelikeyou ، jack87 ، mehre cyrus ، arminqt ، Malmal60 ، msr839
(2016-05-02 ساعت 14:33)آرتا نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 14:15)mr.amir007 نوشته:  دوستان از سارا گرو می پرسن  مگه قرعه کشی نیست میدونید چی جواب میده ؟
میگه بله تمام قرعه کشیه فقط قبلش تمامی پرونده ها دیده میشند سطجی توسط کارشناسان کی سیسی  . مجری می پرسه مگه تفکیک می کنند می گه نه فقط دیده میشه
بعد مجری می گه دقیقا کی قرعه کشی می شه: سارا گرو می گه حتما قرعه کشی می شه شک نکنید
بعد مجری دوباره می گه سوالم رو مجدد می پرسم کی قرعه کشی میشه یعنی چه زمانی دقیقا ؟ سارا گرو می گه نمی دونم دقیقا
منبع:tm tv در یوتیوب .. ارتباط مستقیم تصویری با سارا گرو
می تونید چک کنید

امير جان من ايمان دارم كه قرعه كشي و انتخاب بصورت تصادفي نيست اين رو مطمئن هستم اما نمي دونم معيارشون براي انتخاب چي هست چون هر حدسي كه زدم تو اين سالها نقضش رو خيلي ديدم ..

مطمئن باشيد يك قرعه كشي تصادفي 8 ماه طول نمي كشه يا اينكه اسم يك نفر 2 سال پشت سرهم در نمي آد و خيلي مصاديق ديگه ..

معمولا هم 85 % يا سال اول اسمشون در مياد يا اصلا ديگه در نمي آد ...

واقعا .. چه بد ... دوستان و ارتا عزیز اگر اطلاعاتی در این باره از دوستی و اشنایی دارید که ثابت می کنه برای قرعه کشی نی و یک سری فاکتور بندی هایی فهمیدید چطور وچی تو اصولشون برای پذیرش هست و فهمیدید بیان کنید .. واقعا این جوری باشه خیلی بده
گر چه 9 ماه چه می کنند اخه ...هیچ دلیلی قانع کننده نی ..
فقط باید به خدا توکل کرد که انتخاب بکنند ادم رو همین
خدایا تورا به اون بزرگی و عظمت بی کرانت قسمت کن و حاجت روا
2011
2012
2013
2014
2015
2016
خدایا به امید تو وتوکل برتو امید دارم Smile 2017
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، aram_hpanahi ، msr839
دوستان من از خیلی ها شنیدم لاتاری برنده شدن. رفتن. ولی متاسفانه شرایط اونجا واسه کار و تحصیل محیا نشد! مجبور شدن برگردن! اینطوری که خیلی بد میشه! دست از پا درازتر برگردیم! و موقعیت های موجود در ایران هم از دست بدیم! میشه کسایی که رفتن آمریکا بیشتر توضیح بدن که الان شرایطشون چطوره
تشکر کنندگان: msr839
(2016-05-02 ساعت 05:13)redbull نوشته:  دارم فیلم حاجی واشنتن دان میکنم

حاجى لينكشو بده مام دان كنيم

تشکر کنندگان: jack87 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، redbull ، Malmal60 ، msr839 ، alirezanz
با سلام به همگی
ضمن سلام به تمامی دوستان و ارزوی قبولی در لاتاری از دوستان شرکت کننده میخوام یک سر به این تایپیک بزنند و از تجارب دوستان سالهای قبل بهر مند شوند چون این مطالب برای بچه هایی که ان شاا... قبول شوند فوق العاده مفید خواهد بود و بعدا دچار مشکل نخواهند شد

لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟  

https://www.mohajersara.org/forum/thread-5923.html
تشکر کنندگان: mr.amir007 ، mehre cyrus ، arminqt ، msr839 ، alirezanz ، copol
(2016-05-02 ساعت 15:00)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 13:45)someonelikeyou نوشته:  من اگه برنده نشدم احتمالن یه بوتیک لباس زنونه فروشی باز میکنم

سامی جان انشالا که برنده میشی
خدای نکرده اگر نشد حتما این کارو بکن ۱۰۰% جواب میده Big Grin
تجربه اش رو داشتم

نمیدونم کرمانشاه ُ سنندج وضعیت بازارش چطوریه ...
ولی تبریز که این بوتیک بازارش خیلی داغونه ...هرکی پاسبورت گرفته رفته از ترکیه جنس اورده مغازه زده ...
-----------------------
وضعیت پوشاک کشور خلاصه میشه :
الان یا باید بری بالاشهر بوتیک با جنس های لاکچری بزنی ...
یا هم که وسط شهر یا جاهای شلوغ ارزانسرا بزنی !
دیگه مثل قبل این بوتیکی های حد وسط خلاصه میشن به چندتا پاساژ خاص ...

پ.ن : اینم تجربه چندین سال فروشندگی از دوران نوجوانی تا همین چند سال پیش و چندسال بوتیک داری من بود Big Grin
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، aram_hpanahi ، jack87 ، msr839 ، copol
(2016-05-02 ساعت 14:46)payamshad نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 14:15)mr.amir007 نوشته:  دوستان از سارا گرو می پرسن  مگه قرعه کشی نیست میدونید چی جواب میده ؟
میگه بله تمام قرعه کشیه فقط قبلش تمامی پرونده ها دیده میشند سطجی توسط کارشناسان کی سیسی  . مجری می پرسه مگه تفکیک می کنند می گه نه فقط دیده میشه
بعد مجری می گه دقیقا کی قرعه کشی می شه: سارا گرو می گه حتما قرعه کشی می شه شک نکنید
بعد مجری دوباره می گه سوالم رو مجدد می پرسم کی قرعه کشی میشه یعنی چه زمانی دقیقا ؟ سارا گرو می گه نمی دونم دقیقا
منبع:tm tv در یوتیوب .. ارتباط مستقیم تصویری با سارا گرو
می تونید چک کنید

این خانم سارا گرو خوش سیمای خوش برخورد حس و حال ما رو نداره که  با روح و روان ما بازی میکنه .

دوستان آیا میدانستید که دوست پسر خانم سارا گرو سنندجی هستش و من هم سنندجی هستم و اینکه اگر برنده بشم میتونم سفارشتون رو بکنم پیش خانم گرو؟!!!!! Big Grin
پس لطفا دعا هارو فراموش نکنید Cool
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، darabi ، payamshad ، sattar1981 ، msr839
(2016-05-02 ساعت 14:53)hamedDV نوشته:  اندک اندک جمع مستان می رسد .........  دوستان با دیدن امضاهای کاربران عزیز  یا پستهای اعضای با سابقه انجمن می بینم که منتظران این رویداد بزرگ لحظه به لحظه در این تاپیک اعلام وجود می کنند.یک پیشنهاد و البته یک خواهش و تمنا از تمامی این عزیزان دارم دوستان و یاران و همقطاران گرامی دقت کنید بعد از روئیت قبولی خود لطفاً هیچ واکنشی از خود در این تاپیک نشان ندهید کافیه فقط بعد از روئیت برنده شدنتان با ایجاد امضای خودتان شامل عبارت عددی شبیه این فرمت:    **2017AS000045 (فقط دو رقم اول کیس نامبر قبولی تان را درج کنید) در اولین لحظه که تاپیک جدید با نام بحث و تبادل نظر در باره تکمیل فرم آنلاین DS-260 توسط مدیریت محترم این انجمن ایجاد شد وارد این تاپیک جدید شوید و اولین سوال یا نظر خود را بنویسید ( البته تاپیک جدید مربوط به سال 2017  نه سال 2016)و با این حرکت اصولی و سنجیده برنده شدن خود را نشان دهید لطفاً با ایجاد پست جدید آنرا اعلام نکنید و یعنی دیگه لازم نیست با اعلام برنده شدن خود در پست جدید باعث شوید یک فضای حزن انگیز مه آلود در این تاپیک ایجاد بشه(بخاطر برنده نشدن عزیزانی که ماهها در این تاپیک بیصبرانه حضور دارند) تا بلکه شاید بدین طریق احساس غم و اندوه و ناراحتی مضاعف بخاطر برنده نشدن دوستانتان ؛ کمتر شما را عذاب بدهد.به غیر از این حرکت روش عاقلانه دیگری برای تسلی خاطر مسافران جا مانده  از این قطار سرنوشت به ذهنم خطور نمی کند

با عرض معذرت من موافق نیستم... ما همه مدتهاست داریم داریم تو پست دوستان میبینیم که ایشالله از این تاپیک یک نفر برنده بشه و ... بعد که کسی قبول شد نیاد اینجا پست بذاره؟؟ فقط امضاشو تغییر بده؟؟ من دوست دارم پستهای دوستان و که با خوشحالی نوشتن و ببینم...اومدن گفتن هــــــــــــورااااا...وااااای من قبول شدم....دارم از خوشحالی سکته میکنم....و از این قبیل...من دوست دارم دوستامون تو این تاپیک برنده بشن و باهم خوشحال باشیم..مطمئنن از خوشحالیه دوستانی که اینجا بودن بیشتر از دوستان غریبه خوشحال میشیم (با عرض معذرت) فقط بخاطر خاطره ها و پیامها و درد دلها و اینا میگم... ما هم قبول نشدیم خوب حتما نباید میشیدم..نخواد اتفاق بیفته نمیفته ولو اینکه 20 ساله ثبت نام میکنی یا هر چیز دیگه... پس چرا خودمونو از خوشحالی دوستامون محروم کنیم..
پرحرفی کردم ببخشید... من پیشنهاد میکنم سریع اینجا خبر بدید قبول شدید یا شدیم....ما واسه شما آرزوی طی کردن بقیه مراحل لاتاری به آسونی رو میکنیم شما هم واسه بقیه آرزوی قبولی در سالهای بعدرو...
خیر و برکت فراوان خدا، تقدیم تک تکتون. Rolleyes Rolleyes
من چو باران بر همه جا باریده ام Wink
(2016-05-02 ساعت 14:58)tenardie2bai نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 14:51)payamshad نوشته:  

يكى منو از برق بكشه
ما که کلا جزو نسل های نا بودیم ، نسل بعدی هم که آمریکا بدنیا بیاد ، به خاطر اختلاف فرهنگیمون ، بخاطر لهجه انگلیسیمون و رفتارمون طردمون میکنن . نمیدونن چه ساعتهایی پنجه به دیوار کشیدیم که نسل بعدی موقعیت بهتری داشته باشن

چاره چيه .. حداقل اين ديوار كج رو نذاريم تا ثريا كج بره .. نسل در نسل تكرار شدن اشتباهات بصورت چرخه تكرار شونده اذيتم ميكنه ... يه جايى بايد اصلاحش كرد يه جايى بايد از خودگذشتگى كرد ... تغيير هزينه داره .. خيلى از ماها جرأت اين هزينه دادنو حاضريم به بهاى گزافى بديم ... يكيش خود من ... حاضرم سخت ترين سختى ها رو تحمل كنم ولى نسل بعد از من رو روال درست بتونه زندگى كنه .. چه از لحاظ مالى چه اجتماعى ... معنويتش با خودشون چون اعتقاد دارم معنويات رو نميشه به كسى ديكته يا تزريق كرد

درود به شما و امثال شما که منم یکیشم
ما خوبیم Big Grin Cool
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، Malmal60 ، rezaeebarmi ، mehre cyrus ، msr839
(2016-05-02 ساعت 10:22)bobs نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 10:11)redbull نوشته:  این دوستمون که از کشور المان هست .....میشه بفرمایید تفاوت المان با us چی هست ؟؟؟؟  جرمنی که کشور مدرنی هست
ذهنیت من این بود که المان بهتر us هست ....اخه واسه چی میخای بری us ????

این گره ذهنی رو برا ما باز کن تا از این بم بست خلاص بشوم Sad  Cool  Cool  Sad  Sad  Cool

آمریکا یه کشور مهاجر پذیر هست و تنوع نژادی یه موضوع پذیرفته شده هست. اما آلمان چندان با مهاجر جماعت مهربون نیست و البته بطور کلی زندگی اروپایی خیلی قابل مقایسه با آمریکا نیست، بالاخره محدودیت ها و ضعف های خودش رو داره. شما در نظر داشته باش که اگر کشور ایران رتبهء سوم فرار مغزها رو داره، آلمان و انگلستان صاحبان رتبهء اول و دوم هستن... آلمانی ها به اکثر کشورهای جهان و انگلیسی ها عمدتا به استرالیا و نیوزلند مهاجرت میکنن.

١. در مورد پاسخ @redbull@ : من آلمان زندگي ميكنم . اينجا به لحاظ امكانات از امريكا جلوتر نسبت به شهروندانش ( به گفته چند دوست كه در هردو كشور زندگي كردن ) درضمن من دانشجو هستم در اينجا و اقامت ندارم .پس سيتزن نيستم . با همه اين احوال امريكا براي كار در رشته ي من مناسب تر هست هم اينكه طبيتا همانند خيلي هاي ديگه كه اينجا هستن روياي امريكا دارم . من اگه لاتاري رو هم نبرم تا ٣ سال ديگه امريكا ام . اما خب بردن لاتاري 1 تا ٢ سال من رو جلو ميندازه.
٢. در پاسخ دوست عزيزمون كه مقايسه بين امريكا و آلمان كردن : اولا رفتا آلماني ها با مهاجر ها خوبه . كلي پناهنده طي اين ماها وارد آلمان شده و رفتار دولت و اكثر مردم خوب هست . در مورد رفاه زندگي هم يك سري امتيازات امريكا داره و يك سري امتيازات آلمان . بستگي به خود فرد داره كدام يكي براش مناسب تره . در مورد فرار مغز ها من آمار دقيق ندارم اما ميدونم مردم آلمان زندگي امريكا رو دوست ندارن و امريكايي ها هم زندگي اروپايي دوست ندارن .

با همه اين احوال اين تاپيك براي شمارش معكوس لاتاري هست نه مقايسه كشور ها . به اميد شادي واسه همه بچه ها پس اعلام نتايج
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، مارال6 ، aram_hpanahi ، redbull ، Malmal60 ، jack87 ، mehre cyrus ، msr839 ، alirezanz ، copol
دوستان حواستون باشه برنده شديد حول نشيد فورى كيس نامبرتونو به همه عالم و آدم بگيد ... اولاً كه تا ميتونيد به كسى نگيد كه برنده شديد بخصوص فك و فاميل ... دوماً اگه هم خواستين بگيد فقط حول و حوششو بگيد مثلا اگه كيس نامبرتون بود 2017AS5100 شما سه رقم آخر رو اعلام نكنيد و بجاش x بذاريد اينجورى: 2017AS5xxx

يادمه پارسال يه دختر خانم خوش شانسى از مهاجرسرا برنده شده بود و عكس كامل از صفحه برنده شدنشو تو مهاجرسرا گذاشته بود .. سريع بهش مسيج دادم كه حذف كنه اون پستو ... شما حواستون باشه كه اين كارو نكنين

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان