کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-02 ساعت 15:18)arminqt نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 10:22)bobs نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 10:11)redbull نوشته:  این دوستمون که از کشور المان هست .....میشه بفرمایید تفاوت المان با us چی هست ؟؟؟؟  جرمنی که کشور مدرنی هست
ذهنیت من این بود که المان بهتر us هست ....اخه واسه چی میخای بری us ????

این گره ذهنی رو برا ما باز کن تا از این بم بست خلاص بشوم Sad  Cool  Cool  Sad  Sad  Cool

آمریکا یه کشور مهاجر پذیر هست و تنوع نژادی یه موضوع پذیرفته شده هست. اما آلمان چندان با مهاجر جماعت مهربون نیست و البته بطور کلی زندگی اروپایی خیلی قابل مقایسه با آمریکا نیست، بالاخره محدودیت ها و ضعف های خودش رو داره. شما در نظر داشته باش که اگر کشور ایران رتبهء سوم فرار مغزها رو داره، آلمان و انگلستان صاحبان رتبهء اول و دوم هستن... آلمانی ها به اکثر کشورهای جهان و انگلیسی ها عمدتا به استرالیا و نیوزلند مهاجرت میکنن.

١. در مورد پاسخ @redbull@ : من آلمان زندگي ميكنم . اينجا به لحاظ امكانات از امريكا جلوتر نسبت به شهروندانش ( به گفته چند دوست كه در هردو كشور زندگي كردن ) درضمن من دانشجو هستم در اينجا و اقامت ندارم .پس سيتزن نيستم . با همه اين احوال امريكا براي كار در رشته ي من مناسب تر هست هم اينكه طبيتا همانند خيلي هاي ديگه كه اينجا هستن روياي امريكا دارم . من اگه لاتاري رو هم نبرم تا ٣ سال ديگه امريكا ام . اما خب بردن لاتاري 1 تا ٢ سال من رو جلو ميندازه.
٢. در پاسخ دوست عزيزمون كه مقايسه بين امريكا و آلمان كردن : اولا رفتا آلماني ها با مهاجر ها خوبه . كلي ******** طي اين ماها وارد آلمان شده و رفتار دولت و اكثر مردم خوب هست . در مورد رفاه زندگي هم يك سري امتيازات امريكا داره و يك سري امتيازات آلمان . بستگي به خود فرد داره كدام يكي براش مناسب تره . در مورد فرار مغز ها من آمار دقيق ندارم اما ميدونم مردم آلمان زندگي امريكا رو دوست ندارن و امريكايي ها هم زندگي اروپايي دوست ندارن .

با همه اين احوال اين تاپيك براي شمارش معكوس لاتاري هست نه مقايسه كشور ها . به اميد شادي واسه همه بچه ها پس اعلام نتايج

آرمین جان شما محل سکونت رو آلمان زدی یا ایران ؟
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، redbull ، arminqt ، Malmal60 ، jack87 ، mehre cyrus ، msr839 ، alirezanz
(2016-05-02 ساعت 15:14)meraj-fallahi نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 15:00)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 13:45)someonelikeyou نوشته:  من اگه برنده نشدم احتمالن یه بوتیک لباس زنونه فروشی باز میکنم

سامی جان انشالا که برنده میشی
خدای نکرده اگر نشد حتما این کارو بکن ۱۰۰% جواب میده Big Grin
تجربه اش رو داشتم

نمیدونم کرمانشاه ُ سنندج وضعیت بازارش چطوریه ...
ولی تبریز که این بوتیک بازارش خیلی داغونه ...هرکی پاسبورت گرفته رفته از ترکیه جنس اورده مغازه زده ...
-----------------------
وضعیت پوشاک کشور خلاصه میشه :
الان یا باید بری بالاشهر بوتیک با جنس های لاکچری بزنی ...
یا هم که وسط شهر یا جاهای شلوغ ارزانسرا بزنی !
دیگه مثل قبل این بوتیکی های حد وسط خلاصه میشن به چندتا پاساژ خاص ...

پ.ن : اینم تجربه چندین سال فروشندگی از دوران نوجوانی تا همین چند سال پیش و چندسال بوتیک داری من بود Big Grin

سامی جان تو بحث بوتیک جاهای بالا فک نمیکنم جواب بده،چون ی عده خاص فقط میان خرید که شما اگر بخوای اجاره هم بدی که احتمال زیاد موفق نمیشی
من تو بازار مغازه داشتم که با ی سلیقه خوب و خاص از لباس زیر گرفته تا بلوز و دامن و شلوار و کلیپس و گیره و کلا خورده ریز داشتم تو مغازم،که خوب بود،هم اجاره تقریبا مناسب،هم وقتی همه جور جنس داشته باشی مشتری دست خالی بیرون نمیره خودتم کمتر اذیت میشی،خورده ریزم سود خوبی داره نسبت به لباس مجلسی،من الان تو لوازم خانگی هستم و این برام روشن شده که کلا هر چقدر جنس کوچیکتر و ارزونتر باشه فروش و سود بیشتری هم داره
حد اقل سودی که داشم ۳۰%و حداکثر ۱۵۰ تا ۲۰۰% هم سود داره این کاری که میگم،تازه من چون تازه مغازه زده بودم به نسبت جاهای دیگه کمتر میفروختم که مشتری جذب کنم
سوالی بود راجع به مکان خرید یا هر چیزی که بتونم در خدمتت باشم خصوصی پیام بده خوشحال میشم کمکی از دستم بر بیاد
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، redbull ، jack87 ، mehre cyrus ، msr839
(2016-05-02 ساعت 15:22)tenardie2bai نوشته:  دوستان حواستون باشه برنده شديد حول نشيد فورى كيس نامبرتونو به همه عالم و آدم بگيد ... اولاً كه تا ميتونيد به كسى نگيد كه برنده شديد بخصوص فك و فاميل ... دوماً اگه هم خواستين بگيد فقط حول و حوششو بگيد مثلا اگه كيس نامبرتون بود  2017AS5100 شما سه رقم آخر رو اعلام نكنيد و بجاش x بذاريد اينجورى: 2017AS5xxx

يادمه پارسال يه دختر خانم خوش شانسى از مهاجرسرا برنده شده بود و عكس كامل از صفحه برنده شدنشو تو مهاجرسرا گذاشته بود .. سريع بهش مسيج دادم كه حذف كنه اون پستو ... شما حواستون باشه كه اين كارو نكنين
اصل حرفت درست [عکس: 3yfm7ut.gif]
اما چه سو استفاده ای با شماره دقیق کیس میشه کرد؟ [عکس: ugly_confused2.gif]
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، jack87 ، mehre cyrus ، msr839
(2016-05-02 ساعت 15:22)tenardie2bai نوشته:  دوستان حواستون باشه برنده شديد حول نشيد فورى كيس نامبرتونو به همه عالم و آدم بگيد ... اولاً كه تا ميتونيد به كسى نگيد كه برنده شديد بخصوص فك و فاميل ... دوماً اگه هم خواستين بگيد فقط حول و حوششو بگيد مثلا اگه كيس نامبرتون بود  2017AS5100 شما سه رقم آخر رو اعلام نكنيد و بجاش x بذاريد اينجورى: 2017AS5xxx

يادمه پارسال يه دختر خانم خوش شانسى از مهاجرسرا برنده شده بود و عكس كامل از صفحه برنده شدنشو تو مهاجرسرا گذاشته بود .. سريع بهش مسيج دادم كه حذف كنه اون پستو ... شما حواستون باشه كه اين كارو نكنين

مگه با کیس نامبر کار خاصی میشه کرد؟ :\
تشکر کنندگان: jack87 ، msr839
(2016-05-02 ساعت 15:02)mr.amir007 نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 14:33)آرتا نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 14:15)mr.amir007 نوشته:  دوستان از سارا گرو می پرسن  مگه قرعه کشی نیست میدونید چی جواب میده ؟
میگه بله تمام قرعه کشیه فقط قبلش تمامی پرونده ها دیده میشند سطجی توسط کارشناسان کی سیسی  . مجری می پرسه مگه تفکیک می کنند می گه نه فقط دیده میشه
بعد مجری می گه دقیقا کی قرعه کشی می شه: سارا گرو می گه حتما قرعه کشی می شه شک نکنید
بعد مجری دوباره می گه سوالم رو مجدد می پرسم کی قرعه کشی میشه یعنی چه زمانی دقیقا ؟ سارا گرو می گه نمی دونم دقیقا
منبع:tm tv در یوتیوب .. ارتباط مستقیم تصویری با سارا گرو
می تونید چک کنید

امير جان من ايمان دارم كه قرعه كشي و انتخاب بصورت تصادفي نيست اين رو مطمئن هستم اما نمي دونم معيارشون براي انتخاب چي هست چون هر حدسي كه زدم تو اين سالها نقضش رو خيلي ديدم ..

مطمئن باشيد يك قرعه كشي تصادفي 8 ماه طول نمي كشه يا اينكه اسم يك نفر 2 سال پشت سرهم در نمي آد و خيلي مصاديق ديگه ..

معمولا هم 85 % يا سال اول اسمشون در مياد يا اصلا ديگه در نمي آد ...

واقعا .. چه بد ... دوستان و ارتا عزیز اگر اطلاعاتی در این باره از دوستی و اشنایی دارید که ثابت می کنه برای قرعه کشی نی و یک سری فاکتور بندی هایی فهمیدید چطور وچی تو اصولشون برای پذیرش هست و فهمیدید بیان کنید .. واقعا این جوری باشه خیلی بده
گر چه 9 ماه چه می کنند اخه ...هیچ دلیلی قانع کننده نی ..
فقط باید به خدا توکل کرد که انتخاب بکنند ادم رو همین

دوســـــــــــــــــــــــــــــــــتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــان نـــــــــــــــــــظــــــــــــر و اطــــــــــــــطلاعاتـــــــــــــــــــــــــــــــــ رو بــــــــــــــــــــــگیـــــــــد در ایــــــــــن باره
خدایا تورا به اون بزرگی و عظمت بی کرانت قسمت کن و حاجت روا
2011
2012
2013
2014
2015
2016
خدایا به امید تو وتوکل برتو امید دارم Smile 2017
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، jack87 ، Sedagat ، msr839 ، alirezanz
(2016-05-02 ساعت 15:25)someonelikeyou نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 15:18)arminqt نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 10:22)bobs نوشته:  آمریکا یه کشور مهاجر پذیر هست و تنوع نژادی یه موضوع پذیرفته شده هست. اما آلمان چندان با مهاجر جماعت مهربون نیست و البته بطور کلی زندگی اروپایی خیلی قابل مقایسه با آمریکا نیست، بالاخره محدودیت ها و ضعف های خودش رو داره. شما در نظر داشته باش که اگر کشور ایران رتبهء سوم فرار مغزها رو داره، آلمان و انگلستان صاحبان رتبهء اول و دوم هستن... آلمانی ها به اکثر کشورهای جهان و انگلیسی ها عمدتا به استرالیا و نیوزلند مهاجرت میکنن.

١. در مورد پاسخ @redbull@ : من آلمان زندگي ميكنم . اينجا به لحاظ امكانات از امريكا جلوتر نسبت به شهروندانش ( به گفته چند دوست كه در هردو كشور زندگي كردن ) درضمن من دانشجو هستم در اينجا و اقامت ندارم .پس سيتزن نيستم . با همه اين احوال امريكا براي كار در رشته ي من مناسب تر هست هم اينكه طبيتا همانند خيلي هاي ديگه كه اينجا هستن روياي امريكا دارم . من اگه لاتاري رو هم نبرم تا ٣ سال ديگه امريكا ام . اما خب بردن لاتاري 1 تا ٢ سال من رو جلو ميندازه.
٢. در پاسخ دوست عزيزمون كه مقايسه بين امريكا و آلمان كردن : اولا رفتا آلماني ها با مهاجر ها خوبه . كلي ******** طي اين ماها وارد آلمان شده و رفتار دولت و اكثر مردم خوب هست . در مورد رفاه زندگي هم يك سري امتيازات امريكا داره و يك سري امتيازات آلمان . بستگي به خود فرد داره كدام يكي براش مناسب تره . در مورد فرار مغز ها من آمار دقيق ندارم اما ميدونم مردم آلمان زندگي امريكا رو دوست ندارن و امريكايي ها هم زندگي اروپايي دوست ندارن .

با همه اين احوال اين تاپيك براي شمارش معكوس لاتاري هست نه مقايسه كشور ها . به اميد شادي واسه همه بچه ها پس اعلام نتايج

آرمین جان شما محل سکونت رو آلمان زدی یا ایران ؟

آلمان زدم
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، redbull ، jack87 ، msr839 ، alirezanz
(2016-05-02 ساعت 14:15)mr.amir007 نوشته:  دوستان از سارا گرو می پرسن  مگه قرعه کشی نیست میدونید چی جواب میده ؟
میگه بله تمام قرعه کشیه فقط قبلش تمامی پرونده ها دیده میشند سطجی توسط کارشناسان کی سیسی  . مجری می پرسه مگه تفکیک می کنند می گه نه فقط دیده میشه
بعد مجری می گه دقیقا کی قرعه کشی می شه: سارا گرو می گه حتما قرعه کشی می شه شک نکنید
بعد مجری دوباره می گه سوالم رو مجدد می پرسم کی قرعه کشی میشه یعنی چه زمانی دقیقا ؟ سارا گرو می گه نمی دونم دقیقا
می تونید چک کنید

درود
متاسافنه هرچی سرچ کردم نتونستم ویدیو این مصاحبه رو پیدا کنم اگر امکانش هست لینکش رو برای من بفرستید.
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ‎... "
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
بچه ها دقت كردين هر چي بچه مثبت و آدم بي خيال اسمشون در مي آد ؟ طرف يك ماه بعد از اعلام نتايج تازه يادش افتاده كه سال گذشته يك عكس داغون با موبايلش گرفته و تو لاتاري شركت كرده ، اون وقت ميره و چك مي كنه مي بينه برنده شده !!!
تشکر کنندگان: redbull ، aram_hpanahi ، پرستو ، jack87 ، amirmc ، msr839 ، aaraam ، sepideh1234
(2016-05-02 ساعت 15:37)behbod نوشته:  
می تونید چک کنید

درود
متاسافنه هرچی سرچ کردم نتونستم ویدیو این مصاحبه رو پیدا کنم اگر امکانش هست لینکش رو برای من بفرستید.

يك جورايي سارا گرو مي خواد بگه اين قرعه كشي تصادفي نيست و يك معيارهايي داره اما نمي دونه چجوري بپيچونه ..
تشکر کنندگان: jack87 ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-05-02 ساعت 15:26)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 15:14)meraj-fallahi نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 15:00)aram_hpanahi نوشته:  سامی جان انشالا که برنده میشی
خدای نکرده اگر نشد حتما این کارو بکن ۱۰۰% جواب میده Big Grin
تجربه اش رو داشتم

نمیدونم کرمانشاه ُ سنندج وضعیت بازارش چطوریه ...
ولی تبریز که این بوتیک بازارش خیلی داغونه ...هرکی پاسبورت گرفته رفته از ترکیه جنس اورده مغازه زده ...
-----------------------
وضعیت پوشاک کشور خلاصه میشه :
الان یا باید بری بالاشهر بوتیک با جنس های لاکچری بزنی ...
یا هم که وسط شهر یا جاهای شلوغ ارزانسرا بزنی !
دیگه مثل قبل این بوتیکی های حد وسط خلاصه میشن به چندتا پاساژ خاص ...

پ.ن : اینم تجربه چندین سال فروشندگی از دوران نوجوانی تا همین چند سال پیش و چندسال بوتیک داری من بود Big Grin

سامی جان تو بحث بوتیک جاهای بالا فک نمیکنم جواب بده،چون ی عده خاص فقط میان خرید که شما اگر بخوای اجاره هم بدی که احتمال زیاد موفق نمیشی
من تو بازار مغازه داشتم که با ی سلیقه خوب و خاص از لباس زیر گرفته تا بلوز و دامن و شلوار و کلیپس و گیره و کلا خورده ریز داشتم تو مغازم،که خوب بود،هم اجاره تقریبا مناسب،هم وقتی همه جور جنس داشته باشی مشتری دست خالی بیرون نمیره خودتم کمتر اذیت میشی،خورده ریزم سود خوبی داره نسبت به لباس مجلسی،من الان تو لوازم خانگی هستم و این برام روشن شده که کلا هر چقدر جنس کوچیکتر و ارزونتر باشه فروش و سود بیشتری هم داره
حد اقل سودی که داشم ۳۰%و حداکثر ۱۵۰ تا ۲۰۰% هم سود داره این کاری که میگم،تازه من چون تازه مغازه زده بودم به نسبت جاهای دیگه کمتر میفروختم که مشتری جذب کنم
سوالی بود راجع به مکان خرید یا هر چیزی که بتونم در خدمتت باشم خصوصی پیام بده خوشحال میشم کمکی از دستم بر بیاد

آرام جان مرسی فردا شب اگه برنده نشدم پیغام خصوصی میدم بهت
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: arminqt ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
از بچه هایی که سمت دالاس هستن ممنون میشم اطلاعات بیشتر و به روز شده در اختیار ما بگذارن
((به امید پیروزی تا 28 ساعت دیگه))
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839 ، sepideh1234
(2016-05-02 ساعت 12:29)مارال6 نوشته:  من نمیدونم چیه ولی میتونن بیان رو سیستممون پس میشه دامین؟؟؟؟ بعد اینکه ما اینجا که نمیتونیم نرم افزاری نصب کنیم..که ف ی ل ت رش ک ن و اینا رو میگید...
اون cache , cookies رو میگید چطور میتونم حذف کنم؟؟؟
پس منم دیگه نمیام Sad Big Grin

سیستم هایی که توی یه مرکز و یک دایره هستند به هم متصلن پس میشه دامین
لزومی به نصب نرم افزار نیست شما میتونید اطلاعات فیل تر شکن رو روی خود مرورگر تنظیم کنید

مرورگرتون چی هست؟ Cache , Cookies توی هر مرورگر جای متفاوتی هست که البته توی تنظیمات مرورگرتون باید بتونید پیداشون کنید
این بخش مربوط میشه به حافظه اطلاعاتی مرورگر ها اگه توجه کرده باشید اولین بار ورود به هر سایتی کمی بیشتر زمان بر هست اونم برای اینه که یه سری پیش اطلاعات از اون سایت ذخیره میشه که شما دوره های بعد با سرعت بالاتری اون سایت رو لود میکنید...

حذف کردن این بخش کوکی ها و کَچِ مرورگر همه اون اطلاعات ذخیره شده رو حذف میکنه پس کسی قابلیت ردگیری از ریق سیستمتون رو نداره

اگه از مرورگر فایرفاکس استفاده میکنید به این طریق:
دکمه Alt رو بزنید یه نوار ابزار باز میشه
Tools, Options, Advanced

به این قسمت برید یه بخش به اسمه: Cached Web Content داره
رو به روش Clear رو بزنید

میتونید از طریق گزینه ای که داره ذخیره Cache رو به 0 تغییر بدید که مرورگرتون هیچ اطلاعاتی رو ذخیره نکنه
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: redbull ، مارال6 ، msr839 ، copol ، عسل.م
(2016-05-02 ساعت 13:19)عسل.م نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 11:52)asrainman نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 11:37)آرتا نوشته:  دوست من اگر مي بينيد همه راه ها بسته ميشه حتما ادامه اون كار به خير و صلاح دنيا و آخرت شما نيست .. خدا كه بد بنده ها شو نمي خواد .. خدا هميشه با دادن نعمت به انسان لطف نمي كنه .. گاهي اوقات ندادن بعضي چيزها به انسان عين كرم و لطف خداست .. بعد از گذشت چند سال متوجه ميشيم كه چيزهايي كه يك روزي به زور از خدا مي خواستيم و خدا بهمون نداد عين لطف و محبت خدا بوده ..
در كل به نظر من مهاجرت و تغيير محل زندگي تا يك حدود خيلي زيادي تو سرنوشت انسانهاست .. و خيلي ها رو ديدم كه خيلي غير منتظره و بدون هيچ تلاشي رفتن اونور و دارن زندگي مي كنن در حاليكه كسي بوده كه با 3 تا پذيرش فول فاند براي بهترين دانشگاههاي آمريكا رفته سفارت و بهش ويزا ندادن ..
بهترين كار اعتماد به مشيت خدا و تلاش در جهت اهداف و بي خيال بودنه
آره ديگه واسه من يه جورايي راهي ندارم جز تن دادن به سرنوشت، من 18 سال دقيق هست كه به عناوين مختلف به رفتن اميدوار ميشم اما لحظه آخر مثه حباب ميتركه، و مجبور هستم كه فقط آمريكا برم و از هر راهي هم بگيد امتحان كردم، مهاجرت خانوادگي، توريستي، لاتاري، تحصيلي و چون در تمام اين سال ها پرونده در گردش بود، به سرمايه گزاري فكر نكردم وگرنه مطمئنم اونو هم انجام داده بودم
چطور از تمام راه ها ريجكت شديد؟
مگه وقتي خانواده اونجا باشن همه چيز حل نيست؟
سوال اولتون : من ١٨ سال پيش كه واسه خانوادم تقاضاي f4 شد خوشحال و خندون بودم كه از طريق قانون cspa همراهشون ميرم، آقا دوازده سال گذشت و پروسه كامل شد و تو سفارت فهميديم كه بخاطر ٤ ماه ناقابل كه توسط cspa از سن بنده كم نشد من نميتونم برم.خانواده هم رفتن و تقاضاي f2b واسه من دادن كه از ٢٠١٠ تو پروسه هست و حدود ٢٠١٨-٢٠١٩ به نتيجه ميرسه(البته ايشالا).
تو اين سالها كه حدودا ١٨ سال ميشه هرسال در مراسم معنوي لاتاري شركت كردم، هم خودم و هم خواهر و برادر گرامي كه در نتيجه اين عمليات ها، تمامي عزيزان فوق بعلاوه تعداد قابل توجهي دختر عمه و پسر عمو و دوست نزديك و خلاصه همون چهار تا آشنا و دلخوشي هم كه تو ايران داشتم در سالهاي مختلف برنده شدن و فقط من موندم و حوضم !!!
منم كم نياوردم چند بار تقاضاي توريستي كردم كه با شكست مواجه شد بدليل پرونده گرين كارتي كه واسم تقاضا شده!!!
بازم از رو نرفتم و تقاضاي دانشجويي واسه مستر دادم كه ريجكت شد و بعد از گرفتن مستر تو ايران تقاضاي دانشجويي phd دادم كه در كمال ناباوري در حاليكه يه فاند خوب از يه دانشگاه توپ هم داشتم اونم ريجكت شد!!
البته اين داستاني كه شما در عرض دو دقيقه ميخونيد واسه من ١٨ سال از بهترين سال هاي عمرم آب خورد، و اين شد كه نه ميتونم به جايي جز امريكا فكر كنم و نه امريكا ما رو ميطلبه،ما مونديم و كلي اميدواري به لاتاري هر ساله بعنوان تنها راه ممكن كه بشه زورتر از ٢٠١٨ رفت!!

سوال دوم:
امريكا مثه جاهاي ديگه ميس كه اگه خانواده باشه واستون دعوتنامه بفرستن، امريكا فقط يه ساپورت مالي از اونا قبول ميكنه، پس زياد تفاوتي نداره كه اونجا باشن، اتفاقا دليل ريجكت شدن من همين بود كه اونجا هستن و سفارت قبول نميكرد كه من ميخوام برم ببينمشون و برگردم و اصرار داشت كه اگه بري ميموني و ريجكتم كرد.
درسته كه زمان زيادي نمونده و نتيجه ها مشخص شده اما دوستان لطفا واسه من و تمام كساني كه براي ادامه حيات به اين شانس نياز دارن دعا كنيد، چون واسه من از دوس داشتن و آرزو گذشته و يه جورايي نياز شده، منم اميدوارم تمامي دوستان فردا اينجا بهم خبر خوش بدن و من مثه سالهاي قبل از صميم قلب خوشحال شم و اولين نفري باشم كه تبريك ميگم
تشکر کنندگان: مارال6 ، jack87 ، amirmc ، Sedagat ، mrlzdh ، sheghi ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، elahe mousavi ، msr839 ، LORDAmiroo ، aaraam ، mary59 ، taptan ، copol ، عسل.م
ای بابا
چقدر کند میگذره
اگه این زندگی باشه         اگه این سهمم از دنیاست         من از مردن هراسم نیست

یه حسی دارم این روزا             که گاهی با خودم میگم             شاید مردم حواسم نیست
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839 ، sepideh1234
بیایم و این لحظات آخر به هم قول بدیم هرکی برنده شد و رفت پس فردا نیاد اینجا بگه:
دلم هوای ایرون کرده و هیچ جا وطن خود آدم نمیشه که در این صورت حتی امکان داره خونِش حلال اعلام بشه Tongue
دوست عزیز
بله خود شما
10 ثانیه بخند :-)
مرسی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان