کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست آنلاین ویزای مهاجرتی (فرم DS-260)
جهت دریافت مشاوره تخصصی و تکمیل فرم DS-260 با توجه به شرایط کیس، می توانبد با شرکت کارما سفر نیلی (پاریز تراول) تماس بگیرید.
021 44622214-16
(2016-05-29 ساعت 01:03)aralam نوشته:  من امروز فرم DS-260 را پر کرده و ارسال کردم. جایی تو فرم در رابطه با مدارک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی و دانشگاه اشاره نشده بود! آیا تو بخش Work/education/training بجای وارد کردن سوابق کاری بایستی مدارک تحصیلی رو وارد کنیم؟ در اینصورت آیا فرم برامون unlock میشه که بتونم اصلاح کنم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

شما حتما باید مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی خودتون رو قید کنید یا اگر تحصیلات ۱۱ ساله دارید حتما باید ۲ سال سابقه کار داشته باشید
این مسائل خیلی برای سفارت مهم هست و در صورت نداشتن قطعا رد خواهید شد
در قسمتی باید اطلاعات شغلی رو وارد کنید در صورت شاغل بودن
و در چند صفحه بعد اطلاعات تحصیلی از آخرین مدرک تا دیپلم
برای آنلاک کردن هم میتونیم یه ایمیل بهkcc بزنید اصلا مشکلی نیست طی چند روز بعدش برای شما فرمتون رو انلاک میکنن
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-28 ساعت 22:08)parhamjoon نوشته:  سوالات دیگه ای دارم که عرض میکنم. 1- من پول برای تمکن مالی دارم ولی نقد نیست و تو بانک نیست برای همین آیا سند خونه و مغازه ترجمه کنم کفایت میکنه؟ 2- ترجمه مدارک باید از طریق دارالترجمه مستقیم انجام بشه یا از طریق پیشخوان دولت استعلام گرفته بشه و بعد بره برای ترجمه؟ 3- از کجا باید متوجه روند پروسه کارمون بشیم و دعوت به مصاحبه چطور انجام میشه؟ ایمیل یا نامه تو سایت؟ ممنون از پاسخ دهی دوستان.

۱-تمکن مالی حتما باید پول نقد در بانک باشد
۲-مدارک اصل نیازی به استعلام ندارن و شما میتونید مستقیم ترجمه کنید اما گواهی های موقت نیاز به استعلام دارن
۳-از ماه اکتبر مصاحبه ها شروع میشن و نامه دوم معمولا ۱/۵ ماه قبلش جایگزین نامه اول برنده شدنتون میشه
و شما با توجه به شماره کیستون و امار مصاحبه های پارسال میتونید پیش بینی کنید که حدودا در چه ماهی نوبت مصاحبه شما میشه
تنها راه پیگری مراجعه به سایت اصلی هست
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام،
همسر بنده در لاتاری قبول شدن و شماره کیس ما  **46 2017as هستش.حین پر کردن فرم ds-260,در قسمت مربوط به تحصیلات همسرم،برای اضافه کردن قسمت جدید اشتباها یک قسمت اضافی باز شده حالا هر چه قدر که سعی میکنم حذفش کنم و روی ریموو میزنم پیغام خطا میاد و من رو برمیگردونه صفحه اول.لطفا راهنماییم کنید واقعا گیج شدم! Sad
کیس نامبر: **64
تاریخ رویت قبولی:هفته اخر می
تعداد اعضای کیس: 2 نفر
تاریخ شروع فرم: روزای آخر می
تاریخ اولین ارسال فرم:
تاریخ آخرین ارسال فرم: 7 جون
تاریخ دریافت نامه دوم: 10 می
محل مصاحبه:ایروان
تاریخ مصاحبه:15 جون
مدت کلیرنس: (هر کدام از اعضای کیس)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-30 ساعت 02:02)Arash.arezoo نوشته:  سلام،
همسر بنده در لاتاری قبول شدن و شماره کیس ما  **46 2017as هستش.حین پر کردن فرم ds-260,در قسمت مربوط به تحصیلات همسرم،برای اضافه کردن قسمت جدید اشتباها یک قسمت اضافی باز شده حالا هر چه قدر که سعی میکنم حذفش کنم و روی ریموو میزنم پیغام خطا میاد و من رو برمیگردونه صفحه اول.لطفا راهنماییم کنید واقعا گیج شدم! Sad

در قسمتی که پرسیده در چند موسسه اموزشی سطح دو یا بالاتر حضور داشتید چه عددی نوشتید؟
و چند قسمت رو پر کردید؟
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان:
7 تا هستش زدم 7 ولی 8 قسمت باز شده،هر کاری میکنم هم پاک نمیشه!
تاریخ اولین ارسال فرم:
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود دوستان وقت همگی بخیر
کیس نامبر من 32xx هست و چون پس پورت ندارم هنوز فرم را نفرستادم. بنظرتون فرم را هرچه زودتر پر کنم یا اینکه اول برای پس اقدام کنم(که اونم تا 10 روز دیگه وقت نمی کنم اقدام کنم یعنی زمان ارسال فرم میافته حدودا 20 تا 30روز دیگه).

امیدوارم هممون روند کاری آسون و لذت بخشی را طی کنیم
Case number: 32xx
Family number: 1
First letter: May
DS-260 Completion: Jun
Second letter: November
Embassy: Ankara Turkey==> Abu Dhabi     ---    Changed By KCC
Status: Visa holder
Destination: Austin,TX
Total Cost: about 5 milion
Looking for a ROOMMATE

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-12 ساعت 17:49)ako kurdistan نوشته:  سلام دوستان ازيز لطفا كمك كنيد
1_چرا وقتى بة ‎kcc‎ درخواست ان لايك ميكنم در جواب اینو میگه؟
2_ايا معمول بس از چند روز جواب دادة ميشم ؟
3_چجورى از انلاك شدن فورمم با خبر شم ؟

‎The ‎Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This‎ email‎
‎address,‎ ‎KCCDV@state.gov ‎is for case-specific Diversity Visa‎ inquires‎
‎only.‎ ‎If ‎you would like to check the status of your entry, please do‎ so‎
at ‎www.dvlottery.state.gov/ESC. ‎This website is the definitive means‎ of‎
‎determining‎ ‎whether ‎or not you were selected for possible‎ further‎
‎processing.‎ ‎You ‎must see a notice that is addressed to you by name‎ as‎
‎proof‎ ‎of ‎selection to process further in the DV-2015‎ program.‎

‎For ‎inquiries about specific cases, please ensure that you have‎ included‎
‎your‎ ‎case ‎number, first and last name, and date of birth with‎ your‎
‎inquiry.‎ ‎If ‎this information is not provided or is inaccurate, KCC‎ will‎
be ‎unable ‎to process your‎ inquiry.‎

‎For ‎other information and to view frequently asked questions,‎ please‎
‎visit‎ ‎the ‎Department of State Website at http://www.travel.state.gov. Under‎ the‎
‎Visas‎ ‎section, ‎select Diversity Visa (DV) Lottery Program and‎ then‎
‎select‎ ‎Instructions ‎for the Diversity Visa lottery year you‎ entered.‎
‎The‎ ‎frequently ‎asked questions can be found at the bottom of‎ the‎
‎instructions.‎

‎Thank ‎you for contacting‎ KCC.‎

‎KCCDV/Public Inquiry‎
‎Kentucky‎ ‎Consular Center‎
‎Support‎ ‎Contractor ‎- Serco -‎ NA‎
‎Phone:‎ ‎(606) 526-7500‎
‎Email:‎ ‎KCCDV@state.gov‎

‎Any ‎information in this transmission pertaining to the issuance‎ or‎
‎refusal‎ ‎of ‎visas or permits to enter the United States shall‎ be‎
‎considered‎ ‎confidential ‎under Section 222 (f) of the Immigration‎ and‎
‎Nationality‎ ‎Act ‎(INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of‎ such‎
‎information‎ ‎must ‎be solely for the formulation,‎ amendment,‎
‎administration,‎ ‎or ‎enforcement of the immigration, nationality,‎ and‎
‎other‎ ‎laws ‎of the United States under INA 222(f) and as specified in‎ FAM‎
‎guidance.‎ ‎If ‎you have received such information in error, do not‎ review,‎
‎retransmit,‎ ‎disclose, ‎disseminate, use, or take any action in‎ reliance‎
‎upon‎ ‎this ‎information, and contact the sender as soon as‎ possible.‎

‎This ‎email is Sensitive but Unclassified based on the‎ definitions‎
‎provided‎ ‎in ‎12 FAM‎ 540.‎

‎This ‎email is UNCLASSIFIED.
این ایمیل معمولا به طور خودکار چند دقیقه بعد از ارسال برای شما میاد ولی جواب اصلی که به شما انلاک شدن فرم رو اطلاع میده معمولا چند روز بعد میاد،
معمولا دو شنبه و جمعه جواب اصلی ایمیلتئن میاد . حالا بستگی داره ایمیل رو چه روزی ارسال کردید.
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام

من همانطور که قبلا خدمت دوستان عزیز عرض کردم بعد از سالها شرکت در لاتاری امسال البته توسط همسرم برنده شدم اونم با کیس خوب البته زمانیکه منتظر کلیر هستم حال میخواهم این شانس را هم از دست ندهم و فرم ‎DS-260‎ را پر کنم ‎KCC‎ آنکارا را انتخاب کرده یعنی همانجایی که قبلا برای کیس خانوادگی در ۲۹ مارچ برای مصاحبه رفتم و مصاحبه شدیم حال نمیدانم محل مصاحبه را تغییر بدم بهتر است یا همان آنکارا باشد بهتر است ؟ البته فقط یک نکته است زمانیکه کارنت بشم و دعوت به مصاحبه گردم توسط ‎KCC‎ از مصاحبه قبلی بیش از ۶ ماه گذشته و اگر کلیر نشده باشم باید مدیکال را تمدید کنم که اگر آنکارا باشد این تمدید مدیکال را هم میتوانم انجام بدم . حال نمیدانم چه بکنم ؟ شما دوستان عزیز چه پیشنهادی دارید ؟

با سپاس از شما عزیزان
کتگوری : F3
اپلای : AUG2004
کیس نامبر : ANK2010
فرم DS-261 : در تاريخ ١٨ فبريه ٢٠١٥
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
در تاريخ ١١ مى ٢٠١٥ ايميل از NVC براى تاييد مدارك ارسالى
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
۸ اگست آپدیت دو خطی در سایت ceac
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
کامپلیت فرم DS-260 جدید در ۳۱ می و ارسال به KCC
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter
(2016-05-30 ساعت 01:58)ELNAZWORLD نوشته:  
(2016-05-28 ساعت 22:08)parhamjoon نوشته:  سوالات دیگه ای دارم که عرض میکنم. 1- من پول برای تمکن مالی دارم ولی نقد نیست و تو بانک نیست برای همین آیا سند خونه و مغازه ترجمه کنم کفایت میکنه؟ 2- ترجمه مدارک باید از طریق دارالترجمه مستقیم انجام بشه یا از طریق پیشخوان دولت استعلام گرفته بشه و بعد بره برای ترجمه؟ 3- از کجا باید متوجه روند پروسه کارمون بشیم و دعوت به مصاحبه چطور انجام میشه؟ ایمیل یا نامه تو سایت؟ ممنون از پاسخ دهی دوستان.

۲-مدارک اصل نیازی به استعلام ندارن و شما میتونید مستقیم ترجمه کنید اما گواهی های موقت نیاز به استعلام دارن
۳-از ماه اکتبر مصاحبه ها شروع میشن و نامه دوم معمولا ۱/۵ ماه قبلش جایگزین نامه اول برنده شدنتون میشه
و شما با توجه به شماره کیستون و امار مصاحبه های پارسال میتونید پیش بینی کنید که حدودا در چه ماهی نوبت مصاحبه شما میشه

سلام متشکرم الناز خانم. ولی تو دستورالعمل خود سایت KCC نوشته که یا نامه بانک یا سند ملکی. البته میدونم که نامه بانک اعتبارش بیشتره و دارایی نقدی محسوب میشه، ولی وقتی امکانش نباشه چه باید کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21
سلام
من از همسرم قبل از ثبت نام اوليه لاناري جدا شده بودم و با توجه به دستورالعمل لاتاري كه بايد تمامي افراد نسبي فرد قيد شوند منم پسرمو نام بردم و الان ابشان به همراه بنده در كيس هستن وليكن پسرم با من مهاجرت نميكنن ميخواستم بدونم بازم هم نياز هست كه فرم ٢٦٠ رو براي ايشون هم پر كنم و بفرستم ؟مال خودمو امروز فرستادم !!!ممنون ميشم جواب بدين
پاسخ
تشکر کنندگان:
من کارمند بانک هستم و جواب این سوال does this job require at least 2 years of training or experience? بله زدم . اشتباه جواب دادم آیا ؟ با توجه به این اینکه من بدون هیچ گونه اموزشی یا سابقه خدمت استخدام شدم در سال 1380 چطوری باید این سوال میدادم ؟
اگر اشتباه جواب دادم نیاز هست ایمیل بزنم و در خواست آنلاک فرمو بکنم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-30 ساعت 19:15)parhamjoon نوشته:  
(2016-05-30 ساعت 01:58)ELNAZWORLD نوشته:  

سلام متشکرم الناز خانم. ولی تو دستورالعمل خود سایت KCC نوشته که یا نامه بانک یا سند ملکی. البته میدونم که نامه بانک اعتبارش بیشتره و دارایی نقدی محسوب میشه، ولی وقتی امکانش نباشه چه باید کرد؟

برای افراد لاتاری اینو نوشته؟
میشه لینک صفحه یا عکس صفحه رو بزارید
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-30 ساعت 13:37)Arash.arezoo نوشته:  7 تا هستش زدم 7 ولی 8 قسمت باز شده،هر کاری میکنم هم پاک نمیشه!

7 تا؟ مگه تاچه مقطعی تحصیل کردین؟ Big Grin
راجع به این که بسته نمیشه نمیدونم والا
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان:
علاوه بر تحصیلات دبیرستان و دانشگاه ،مدارک فنی و حرفه ای هم باید بزنیم دیگه،قسمت vocational مال فنی و حرفه ایه دیگه.مشکل من خیلی عجیب غریبه مثل اینکه!?
تاریخ اولین ارسال فرم:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-31 ساعت 23:06)Arash.arezoo نوشته:  علاوه بر تحصیلات دبیرستان و دانشگاه ،مدارک فنی و حرفه ای هم باید بزنیم دیگه،قسمت vocational مال فنی و حرفه ایه دیگه.مشکل من خیلی عجیب غریبه مثل اینکه!?

حداقل مدارک لازم دیپلم دوازده ساله( دیپلم + پیش) هست. حالا دانشگاه هم رفتید اون رو هم اضافه میکنید. مدارک فنی و حرفه ای هم تقریبا جایی به کارتون نمیاد که بخواید اضافه کنید و مدرک تحصیلی آکادمیک نیست.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان