کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2010-10-28 ساعت 14:09)HOMAYON53 نوشته:  بخشيد من يك سوال دارم . تاريخ تولد همسرم رو در فرم هاي 230 با يك روز كمتر از گذرنامه نوشتم. مثلا در فرم نوشتم 21/10 در گذرنامه هست 22/10 كه در فرم اوليه ثبت نام هم 22/10 نوشته بودم آيا اين مورد اشكال ايجاد مي كنه. بايد چي كار كنم.
دوست من، با توجه به کیس نامبرت با KCC مکاتبه کن با همون تاریخ تولد اشتباه. و تاریخ صحیح رو بگو و بخوا که توی فرمها اصلاحشون کنند.

هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان:
سلام
من ازکی سی سی تاریخ مصاحبم رو گرفتم.حالا میخوام به ابو ظبی برای ساعت دقیق ایمیل بزنم .لطفا متن ارسالی و سایت رو بهم بگید.(میدونم توی این تاپیک هست اما پیدا نمی کنم شرمنده)
تشکر کنندگان:
(2010-10-30 ساعت 22:53)GHANARI نوشته:  سلام
من ازکی سی سی تاریخ مصاحبم رو گرفتم.حالا میخوام به ابو ظبی برای ساعت دقیق ایمیل بزنم .لطفا متن ارسالی و سایت رو بهم بگید.(میدونم توی این تاپیک هست اما پیدا نمی کنم شرمنده)

توي نامه همه نوشته 8 صبح
َAbudhabiIV@state.gov
شماره کیس: **2011AS000012
ابوظبي
تاریخ مصاحبه:2010-NOV-08
کلیرانس: بازمانده2011 علیرغم326روزانتظار برای کلیرشدن
تشکر کنندگان: satusa ، shabnam1
سلام من به KCC برای اصلاح تاریخ تولد کیس اصلی که مادرم هستن mail زدم هر روز برام یه جواب می یاد. جواب ها رو می زارم .فکر کنم بهتره یک بار بیشتر mail نمی زدم چون هر چی می گذره جواباشون بدتر می شهWink به نظر شما فرم هارو دوباره بفرستم؟؟

جواب1:

Thank you for your inquiry.

It is acceptable to use correction fluid to correct mistakes made while completing your forms. If you have detected an error on a form you have already submitted, you can send the corrected information to KCC through regular mail or email. If there are more than one or two minor corrections, you may submit a corrected copy of the forms. You can use photocopied forms or you can download them from http://www.travel.state.gov/visa/frvi/fo..._1342.html

جواب2:

The information you provided will be included in your case file for review

جواب3:
KCC does not have the ability to retrieve or correct the data that was provided on the original entry to the lottery.
Please complete the forms DS 230 Part I, DS 230 Part II, and DSP 122 with the correct information. Once received at KCC, the information will be included in your case file for review.
The information you provided will be included in your case file for review.

کیس نامبر2011AS00015XXX
نامه اول: اواخرخرداد
ارسال فرمها:17 مهر
کارنت :فوریه 2011
نامه دوم: -----
سفارت : ابوظبی
مصاحبه : march 13
تشکر کنندگان:
(2010-11-02 ساعت 03:33)maryam sadafi نوشته:  سلام من به KCC برای اصلاح تاریخ تولد کیس اصلی که مادرم هستن mail زدم هر روز برام یه جواب می یاد. جواب ها رو می زارم .فکر کنم بهتره یک بار بیشتر mail نمی زدم چون هر چی می گذره جواباشون بدتر می شهWink به نظر شما فرم هارو دوباره بفرستم؟؟

جواب1:

It is acceptable to use correction fluid to correct mistakes made while completing your forms. If you have detected an error on a form you have already submitted, you can send the corrected information to KCC through regular mail or email. If there are more than one or two minor corrections, you may submit a corrected copy of the forms. You can use photocopied forms or you can download them from http://www.travel.state.gov/visa/frvi/fo..._1342.html

جواب2:

جواب3:
KCC does not have the ability to retrieve or correct the data that was provided on the original entry to the lottery.
Please complete the forms DS 230 Part I, DS 230 Part II, and DSP 122 with the correct information. Once received at KCC, the information will be included in your case file for review.

سلام
مريم خانوم اين جوابي هست كه به همه مي دهند
هرچقدر كه شما فرم بفرستين ، كي سي سي كاري نمي كنه و فقط به سفارت توصيه مي كنه كه آيا واقعاً اشتباه صورت گرفته عمدي بوده يا غير عمدي (موضوع صداقت و عدم صداقت)
خلاصه اينكه روز مصاحبه قبل از اينكه قسم بخورين ، بايد به آفيسر مشكل رو بگين
البته اين تجربه اي هست كه من از خواندن مطالب مرتبط توي سايت مهاجرسرا فهميدم
موفق باشين
تشکر کنندگان: seravin ، Ashkan78 ، saman33 ، maryam sadafi ، Hornet
(2010-11-02 ساعت 09:29)sare نوشته:  
(2010-11-02 ساعت 03:33)maryam sadafi نوشته:  سلام من به KCC برای اصلاح تاریخ تولد کیس اصلی که مادرم هستن mail زدم هر روز برام یه جواب می یاد. جواب ها رو می زارم .فکر کنم بهتره یک بار بیشتر mail نمی زدم چون هر چی می گذره جواباشون بدتر می شهWink به نظر شما فرم هارو دوباره بفرستم؟؟

جواب1:

جواب2:

جواب3:

سلام
مريم خانوم اين جوابي هست كه به همه مي دهند
هرچقدر كه شما فرم بفرستين ، كي سي سي كاري نمي كنه و فقط به سفارت توصيه مي كنه كه آيا واقعاً اشتباه صورت گرفته عمدي بوده يا غير عمدي (موضوع صداقت و عدم صداقت)
خلاصه اينكه روز مصاحبه قبل از اينكه قسم بخورين ، بايد به آفيسر مشكل رو بگين
البته اين تجربه اي هست كه من از خواندن مطالب مرتبط توي سايت مهاجرسرا فهميدم
موفق باشين
به نظر من شما می تونی یه ایمیل با مشخصات صحیح بزنی و روز مصاحبه هم فقط اون ایمیل اولشون رو پرینت بگیر ببر چون که توی اون گفته از طریق نامه یا ایمیل

سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: maryam sadafi ، Hornet
سلام
چرا من هر چی ایمیل به سفارته ابوظبی می زنم بر گشت می خوره؟ ادرسش مگر این نیست abudhabiIV@state.gov
تشکر کنندگان:
سلام
سوالي كه داشتم اين است كه هر بار براي kcc ايمل مي زنيد تاييده از kcc مي ياييد كه نوشته ميل شما در يافت شده يا اينكه فقط بار اول مي يايد و بار هاي بعد كه ميل بزنيد نمي ايد؟
تشکر کنندگان:
ايميل كه ميزنيد بلافاصله تاييد اتوماتيك (كامپيوتري) دريافت ايميل براتون ارسال ميشه.
اما جواب اصلي رو از 4 روز تا 10 روز ممكنه دريافت كنيد.

هر گونه ايميلي به كي سي سي بزنيد (حتا يك ايميل خالي) جواب اتوماتيك دريافت خواهيد كرد.
تشکر کنندگان: rayan.s ، maxsupermax ، satusa
سلام.
بچه ها من2تا ایمیل برای kcc زدم و در اون خواستم که من رو از وضعیت پرونده ام مطلع کنند. یک ایمیل رو 14 روز پیش و یکی رو 7 روز پیش. ولی هنوز هیچ جوابی به من ندادند. البته در هر دو بار هم ایمیل اتوماتیک اومد.
حالا به نظرتون،چرا اینطوری شده؟ممکنه که اصلا پروندم هنوز بررسی نشده باشه؟من فرمهای سری اول رو 10 تیر (1july) ارسال کردم. در ضمن case NO:12000هست
تشکر کنندگان:
دوستان برای ارسال ایمیل سریع به سفارت در آنکارا میتونید از این لینک استفاده کنید:
http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

تشکر کنندگان: satusa ، AmericanHamid ، loveusa2010
(2010-11-12 ساعت 12:19)ali.sh نوشته:  سلام.
بچه ها من2تا ایمیل برای kcc زدم و در اون خواستم که من رو از وضعیت پرونده ام مطلع کنند. یک ایمیل رو 14 روز پیش و یکی رو 7 روز پیش. ولی هنوز هیچ جوابی به من ندادند. البته در هر دو بار هم ایمیل اتوماتیک اومد.
حالا به نظرتون،چرا اینطوری شده؟ممکنه که اصلا پروندم هنوز بررسی نشده باشه؟من فرمهای سری اول رو 10 تیر (1july) ارسال کردم. در ضمن case NO:12000هست

1. در subject ایمیلتون کیس نامبر و اسمتون رو بنویسید و عنوان ایمیل رو متناسب با سوالتون (در حد یکی دو کلمه مختصر و مفید و واضح) بنویسید.

2. در متن ایمیل هم اطلاعات کامل شامل کیس نامبر، تاریخ کامل تولد، اسم کامل، سفارت، کشور و DV رو بنویسید.

3. سوالتون رو هم به طور دقیق و مختصر و (هم صحیح از لحاظ انگلیسی) مطرح کنید. می تونید به تاپیکهای قبلی مراجعه کنید و از نمونه ها استفاده کنید.

معمولا ایمیل ها رو طی 3-4 روز کاری جواب می دهند. اینکه طول کشیده ممکنه به خاطر عدم رعایت برخی از موارد بالا باشه.
تشکر کنندگان:

KCC Diversity Visa/mey

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco - NA

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

این ایمیل یعنی چی ؟

کسی میدونه معنی این ایمیل چیست ؟ ؟

تشکر کنندگان:
1

من از این ایمیل چیزی متوجه نشدم . گسی از دوستان و مدیران اگه متوجه شدن به من اطلاع بدن .
تشکر کنندگان:
مي خواستم بدونم اگر به kcc ميل بزنيم وبگيم كه آيا مداركامون صحيح است ؟ و اونها جواب بدن آره صحيح است خيالم ديگه بايد راحت باشه . يعني اينكه مي خواهم بدونم مدارك ها رو دقيق بررسي مي كنند يا نه؟

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان