کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2010-11-19 ساعت 11:00)mjh نوشته:  مي خواستم بدونم اگر به kcc ميل بزنيم وبگيم كه آيا مداركامون صحيح است ؟ و اونها جواب بدن آره صحيح است خيالم ديگه بايد راحت باشه . يعني اينكه مي خواهم بدونم مدارك ها رو دقيق بررسي مي كنند يا نه؟
دوست عزیز اگر جواب Acceptable رو بهتون بدن یعنی همه چیز حله

هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: Linspire
(2010-11-17 ساعت 21:27)mr.amir نوشته:  ____________________________________

KCC Diversity Visa/mey

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco - NA

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

این ایمیل یعنی چی ؟

کسی میدونه معنی این ایمیل چیست ؟ ؟

شما متن میلی که زدید و این جواب رو بهش دادن رو ارسال کنید.تا بشه گفت منظور این میل چیه.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
با درود. منم 20 نوامبر به kccایمیل زدم و تاریخ مصاحبه را خواستم و اونها هم 24 نوامبر جواب دادند. تاریخ مصاحبه ما 27 ژانویه یا 5شنبه 7 بهمن ماه آنکاراست. امیدوارم سایر دوستان هم خیلی زود از تاریخ مصاحبه هاشون مطلع شوند و بتونند هرچه زودتر برنامه ریزی کنند
کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

تشکر کنندگان: satusa ، rayan.s
(2010-11-25 ساعت 20:03)arshida نوشته:  با درود. منم 20 نوامبر به kccایمیل زدم و تاریخ مصاحبه را خواستم و اونها هم 24 نوامبر جواب دادند. تاریخ مصاحبه ما 27 ژانویه یا 5شنبه 7 بهمن ماه آنکاراست. امیدوارم سایر دوستان هم خیلی زود از تاریخ مصاحبه هاشون مطلع شوند و بتونند هرچه زودتر برنامه ریزی کنند

سلام.
ضمن تبریک، kcc فرمهای سری اول شما رو چه تاریخی دریافت کرده؟

ممنون
تشکر کنندگان:
من دیشب به کی سی سی ایمیل زدم و نوشتم که من کی باید به آنکارا برم برای مصاحبه . حال معلوم نیست کی جواب بدهند

میدونم خیلی زوده .
تشکر کنندگان:
(2010-11-26 ساعت 01:54)satusa نوشته:  
(2010-11-25 ساعت 20:03)arshida نوشته:  با درود. منم 20 نوامبر به kccایمیل زدم و تاریخ مصاحبه را خواستم و اونها هم 24 نوامبر جواب دادند. تاریخ مصاحبه ما 27 ژانویه یا 5شنبه 7 بهمن ماه آنکاراست. امیدوارم سایر دوستان هم خیلی زود از تاریخ مصاحبه هاشون مطلع شوند و بتونند هرچه زودتر برنامه ریزی کنند

سلام.
ضمن تبریک، kcc فرمهای سری اول شما رو چه تاریخی دریافت کرده؟

ممنون
ما فرمهاي سري اول را 15 تير (6 جولاي) فرستاديم و 5 يا 6 روز بعد فرمها به دستشون رسيده بود.

کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

تشکر کنندگان: satusa
(2010-11-26 ساعت 13:49)mr.amir نوشته:  من دیشب به کی سی سی ایمیل زدم و نوشتم که من کی باید به آنکارا برم برای مصاحبه . حال معلوم نیست کی جواب بدهند

میدونم خیلی زوده .

شما اطلاعاتتونو به جدول 2011 در يك نگاه ارائه نمودين؟؟
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: rayan.s
(2010-11-30 ساعت 17:02)gadfly نوشته:  سلام خدمت دوستان خوب مهاجرسرایی

من در طی سه هفته گذشته مکاتبات متعددی با کی سی سی و سفارت آمریکا در ابوظبی و کپنهاگ داشتم و خوشبختانه حتی بعد از اینکه تاریخ و محل مصاحبه برای ابوظبی تعیین شده و پرونده به صورت فیزیکی هم به ابوظبی ارسال شده بود ، توانستم موافقت جابه جایی محل مصاحبه از ابوظبی به کپنهاگ را بگیرم . ازاین جهت موضوع را اینجا مطرح کردم تا دوستان خوب در جریان باشند که اینکار قابل انجام است و وقتی در موردی ، موضوع را درست مطرح کنید و با فرآیند آن آشنا باشید ، خیلی محترمانه البته در صورت امکان ، درخواست شما انجام خواهد شد . من چون نمی دانستم موضوع رادر کدام تاپیک مطرح کنم ، اینجا آوردم اگر مدیران محترم جای دیگری صلاح می دانند می توانند تغییر دهند . اگر در مورد مراحل انجام کار یا مکاتبات لازم ، سوالی داشتید می توانم در خدمت باشم.

اگر امكان داره متن انگليسي رو بذاريد تا ما هم استفاده كنيم

تشکر کنندگان: maxsupermax
سلام .

5 دقیقه پیش کی سی سی جواب داد

به کی سی سی ایمیل داده بودم که من در چه تاریخی باید انکارا باشم و انها جواب دادن :

اگه کسی از دوستان یا مدیران عزیز میدونه برام معنی کنه ؟ Wink

An interview for this case has been scheduled at the American Consulate/Embassy of Ankara on January 20, 2011. A notification letter was sent to you on November 23, 2010. Please direct any further questions regarding the processing of your case to this embassy.

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco - NA

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

تشکر کنندگان:
تاریخ 20 ژانویه میشه پنج شنبه 30 دی ماه .

با تشکر از gadfly .
تشکر کنندگان: Amir78
با سلام

من روز تولدم همسرم را به اشتباه در فرم هاي ds 230 نسبت به پاسپورت با 1روز اختلاف نوشتم. و اين اشتباه بدليل محاسبه با نرم افزار هست. حالا مي خواستم بدونم براي اطلاع اين موضوع به kcc كسي متني دارد كه اينجا براي من بگذارد.
با تشكر

تشکر کنندگان:
(2010-12-05 ساعت 16:15)HOMAYON53 نوشته:  با سلام

من روز تولدم همسرم را به اشتباه در فرم هاي ds 230 نسبت به پاسپورت با 1روز اختلاف نوشتم. و اين اشتباه بدليل محاسبه با نرم افزار هست. حالا مي خواستم بدونم براي اطلاع اين موضوع به kcc كسي متني دارد كه اينجا براي من بگذارد.
با تشكر

همایون جان اصلا" مسئله خاصی نیست به تایپیک : تصحیح اشتباهات در فرمهای ارسال شده برو نمونه داره ولی من پیشنهاد میدم متنی را خودت با کمک مسئول دارالترجمه ایی که مدارکت رو ترجمه کرده تنظیم کنی و براشون ارسال کنی کوتاه و مفید و یادتم باشه در زمان مصاحبه هم دلیلی که در متن نامه قید کردی به آفیسر بگو ولا غیر. اگر هم وقت داری و مدارکت رو ترجمه نکردی و می تونی پاس خانومت رو عوض کنی ؛ پاس خانومت رو عوض کن و تاریخ تولد خانومتم به دارالترجمه بگو تاریخ فرمات بزنه. موفق باشی

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: HOMAYON53
(2010-12-05 ساعت 16:51)rayan.s نوشته:  

با تشكر

همایون جان اصلا" مسئله خاصی نیست به تایپیک : تصحیح اشتباهات در فرمهای ارسال شده برو نمونه داره ولی من پیشنهاد میدم متنی را خودت با کمک مسئول دارالترجمه ایی که مدارکت رو ترجمه کرده تنظیم کنی و براشون ارسال کنی کوتاه و مفید و یادتم باشه در زمان مصاحبه هم دلیلی که در متن نامه قید کردی به آفیسر بگو ولا غیر. اگر هم وقت داری و مدارکت رو ترجمه نکردی و می تونی پاس خانومت رو عوض کنی ؛ پاس خانومت رو عوض کن و تاریخ تولد خانومتم به دارالترجمه بگو تاریخ فرمات بزنه. موفق باشی
مرسي از پاسخ خوبت . ولي چيزي كه هست هنور مدارك و ترجمه نكردم و تاريخ توي پاس همسرم درست هست و نرم افزاري كه من باهاش تاريخشو محاسبه كردم اشتباه است. بنظرتون اگر در زمان مصاحبه قبل از قسم خوردن اين مطلب را به افسر بگم و نامه نگاري نكنم مشكل حل مي شه؟

تشکر کنندگان: rayan.s
(2010-12-05 ساعت 17:10)HOMAYON53 نوشته:  
(2010-12-05 ساعت 16:51)rayan.s نوشته:  

با تشكر

مرسي از پاسخ خوبت . ولي چيزي كه هست هنور مدارك و ترجمه نكردم و تاريخ توي پاس همسرم درست هست و نرم افزاري كه من باهاش تاريخشو محاسبه كردم اشتباه است. بنظرتون اگر در زمان مصاحبه قبل از قسم خوردن اين مطلب را به افسر بگم و نامه نگاري نكنم مشكل حل مي شه؟

پس مجد میگم اگر امکانش هست پاسپورت رو عوض کن ترجمه ها هم درست میشه یادت باشه شما تو فرم صدور پاسپورت تاریخ ها رو مینویسی و این پروسه یه هفته میشه و تاریخ تولد خانومتم به دارالترجمه میگی همون که تو فرمها نوشتی بزنه . ولی اگه این کاررو نمیکنی حتما" حتما" ایمیل بزن و موضوع رو بگو .موفق باشی

تشکر کنندگان:
(2010-09-18 ساعت 13:26)farzad.s نوشته:  با سلام به همه دوستان
جوابی که دیروز kcc به من داد. تاریخ ارسال فرم ها:15 juneکیس نامبر: 38XXX
Thank you for your inquiry

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of November below . If your case number is current and has completed processing, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

من به kcc نامه زدم و جواب بالا را به من هم داده حالا سوالم اين هست كه مفهوم جواب فوق اينه كه فرم هاي ارسالي ما با ثبت نام اوليه هماهنگ هست و مشكلي براي اون نيست و بايد منتظر دعوت به مصاحبه بشيم؟ يا اينكه فقط چك كردن فرم ها درست پرشده باشه بدون توجه به قبل و بعدا كه براي مصاحبه ارسال شد با فرم هاي شركت در لاتاري مقايسه مي شود.

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان