کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دیدگاه های آرش در مورد آمریکا
.............
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، maria2000 ، erica
آقا آرش مرسی از حرفای مثل همیشه قشنگت
به امید دیدار...
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، mahbube ، maria2000 ، rs232 ، nasim ، daad ، pari pariaaa
بعد از یک هفته تونستم کل این پیج رو بخونم، شاید اگر فقط بگم سپاسگذارم از جناب آرش خان،کم گفتم به معنای واقعی توی این یک هفته توی سرما و گرما سر کار وقتی که دست هام کثیف بود وقتی که حتی درس داشتم ،توی ماشین ،زیر نور آفتاب با موبایل و ...،بازم نتونستم دست از خوندن بردارم...با تمام اتفاقات که واسه ایشون افتاد زندگی کردم از خاطرات زندگی با خانواده سیاه پوست و خاطرات دوران ایران و ماشینشون و ... :-)
خیلی از دوستان قبل از من به اندازه کافی از جناب آرش تشکر های لازم رو انجام دادم ولی من تمام نوشته های آرش خان رو به عنوان تجربه هایی که خودم نداشتم در نظر میگیرم.
احساس میکنم کلی تجربه بدست آوردم ... سپاسگذارم آقا آرش از صمیم قلب .

امیدوارم که به کار نوشتنتون ادامه بدید و همیشه ما رو از حال و احوال خودتون با خبر کنید.

در مورد سایتتون اگر میشه مطالب رو به یه سایت جدید انتقال بدید که توی ایران بدون فیلتر شکن هم بتونیم به سایتتون دسترسی داشته باشیم.
کیس نامبر : 2014S7XXX/ مصاحبه:5جون ابوظبی ،آپدیت:8جولای،6 آگوست،۱۰ آگوست با ایمیل،28 آگوست،4 سپتامبر/شغل:دولتی/سربازی:خیر...از این به بعد به جای AP بگید س.م یعنی سماق مکیدن Big Grin
فایل خاطرات مهاجرت آرش RS232
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، godot ، پدی ، SabreAyob ، romance33 ، asher ، اریوبرزن ، ffrfar ، khder ، nasim ، آلیس-1980 ، daad ، pari pariaaa ، armin021 ، erica ، omid66
آرش جان سلام من هم مانندسایردوستان نوشته هایت راخواندم وواقعالذت بردم .حقاکه قلمی تواناویدی طولادرنوشتن داری تمام وقایع راطوری بیان کردی که خواننده خودرادرهمان موقعیت احساس میکند.واقعیت های تلخ وشیرین زندگی درامریکارابه طرزی ماهرانه به رشته تحریردرآوردی که جای هیچ شک وشبهه ونکته مبهمی برای خواننده باقی نمیماند .انگارکه هرکدام ازمارا باخرج ومخارج خودت هفته ها میهمان کردی تاقبل ازمهاجرت حقایق زندگی درآنجاراازنزدیک لمس کرده وبهتربتوانیم تصمیم بگیریم.بهرحال من با این انشا ضعیف وتایپی کندبرآن شدم تا تشکرات فلبی خودم را ازراه دورتقدیمت کنم. برایت درزندگی مشترک ازخداوندبزرگ خوشبختی وسعادت آرزومندم.
ضمنا لازم است مراتب قدردانی وتشکرات خودم راازبنیانگزاران ومدیران سایت محبوب ودوست داشتنی مهاجرسرا اعلام نمایم .
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، asher ، godot ، ffrfar ، rs232 ، ebi1988 ، omnia ، y.n ، آلیس-1980 ، daad ، سيبك ، خوش شانس ، pari pariaaa ، armin021 ، erica ، M0HSeN_US ، omid66
با اجازه آقا آرش ! من تمام مطالب ایشون از سال 88 تا سال 92 (آخرین پستشون) در مورد مهاجرت که میشد چیزی نزدیک 600 صفحه تبدیل به PDF کردم و با حجم 9Mb آپلود کردم. شما میتونید با مراجعه به لینک اون رو دانلود کنید.
اطمینان دادرم که خواندنشون خیلی کمکتون میکنه.

http://s5.picofile.com/file/8107087934/%...A.pdf.html
کیس نامبر : 2014S7XXX/ مصاحبه:5جون ابوظبی ،آپدیت:8جولای،6 آگوست،۱۰ آگوست با ایمیل،28 آگوست،4 سپتامبر/شغل:دولتی/سربازی:خیر...از این به بعد به جای AP بگید س.م یعنی سماق مکیدن Big Grin
فایل خاطرات مهاجرت آرش RS232
پاسخ
بسیار ممنونم از همه به خصوص آرش عزیز برای وقتی که گذاشتین و این اطلاعات رو در اختیار ما گذاشتین. برایتون ارزوی موفقیت و سلامتی میکنم. امیدوارم به چیزایی که به خاطرش رفتین، برسین. و موفقیتهای بعدی خودتون رو اینجا برامون بنویسین.
یه سوالی پیش اومده برام. بعد از اتمام تحصیل ( و یا حتی زمانیکه دارین درس میخونین) این امکان وجود داره که آدم بتونه دنبال علایق شخصی خودش بره؟ ورزشی که دوست داره دنبالش بره( به طور حالا نه لزوما حرفهای) و یا بره دنبال یادگیری هنری یا موسیقی ؟
تو ایران که مثلا هزینه آموزش یک ساز اون قدر زیاده که من خودم بعد از یک سال مجبور شده ولش کنم. اونجا شرایط این جور چیزا چه طوریه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، soli asali ، daad ، romance33 ، ebi1988 ، pari pariaaa
با سلام خدمت دوستان
در خصوص بحثی که آقا آرش که صندوق پیام خصوصیشون رو فعال نمی کنند، در خصوص بحث زنان، مطرح کردن باید گفت تفاوت بین حقوق زنان در ایران و حقوق زن در غرب از زمین تا آسمان است.
در کشوری مثل فرانسه اگر شوهری بدون رضایت زنش بخواد باهاش رابطه برقرار کنه نوعی تجاوز محسوب می شه اما در ایران مرد می تونه دادخواست تمکین علیه زن بده و در صورتی که در دعوا پیروز شد زن را از نفقه یعنی مایحتاج زندگیش محروم کنه و می تونه به استناد رای عدم تمیکن،با حکم دادگاه ازدواج مجدد کنه.
محرومیت از مایحتاج اولیه زندگی مثل آب و غذا و پوشاک و مسکن در مقابل رای بر تجاوز جنسی ...

البته باید بگم که در غرب مرد بابت ندادن نفقه جلب و زندانی نمی شه اما در کشور ما ترک انفاق جرم بوده و باعث حبس مرد می شه.
پاسخ
(2013-12-03 ساعت 22:25)rs232 نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 19:26)Lottery 2015 نوشته:  [quote='mahbube' pid='446513' dateline='1385921573']
منم با حرف دوستمون موافقم وابستگی و عرق ملی داشتن در اونجا خیلی مهمه ینی باید ببینید که چقد وابسته هستید به خانواده دوستان حتی کارتون و خونتون در ایران موفق باشید
ممنون از همفکری های شما دوستان
من وابستگی ای به هیچ چیزی ندارم
آقا آرش خواهش میکنم شما نظرتو بگو
خواهشاً سایر دوستای اون ور آبی هم راهنمایی کنن
مرسی
معمولا کسانی که مهاجرت می کنند تا حدود زیادی در مقابل یک عمل انجام شده قرار می گیرند و یا شرایط طوری ایجاب می کند که آنها ناخواسته خود را در مسیر مهاجرت می بینند. مثلا کسی که گرین کارت برنده می شود یک مرتبه چشم باز می کند و متوجه می شود که بدون این که واقعا قصد مهاجرت کرده باشد در میانه راه قرار گرفته است. به نظر من شما به زندگی مرفه خود بپرداز و اگر قسمت شد و برنده گرین کارت شدید آن وقت شرایط خودتان را دوباره بسنجید چون ممکن است که در آن زمان همه چیز عوض شده باشد و مثلا شما چهار تا بچه قد و نیم قد هم داشته باشید.
به هر حال شرایط فعلی شما طوری است که اگر من به جای شما بودم و گرین کارت هم نداشتم فکر خودم را درگیر مهاجرت نمی کردم مگر این که شرایط اکازیون در خارج از ایران برایم مهیا بود و فقط می بایست بلیط بخرم و تشریف ببرم خارج و کارم هم آماده بود و برای پیدا کردن آن به اما و اگرهای بیشمار برخورد نمی کردم.

برایتان آرزوی موفقیت دارم.
در جواب اون دوستی جملات بالا رو نوشته
دوست عزیز شما لقمه آماده می خوای و این رو هرکسی می دونه گنج بدون رنج امکان نداره گیرت بیاد
CN : 2014AS000061##

فرصتی دست داده که زندگی رو جالب تر می کنه
پاسخ
تشکر کنندگان: ebi1344 ، amjad ، rs232 ، pari pariaaa ، Memolk ، alirezanz ، omid66
سلام اقا ارش یه پیشنهاد داشتم اقا شما چرا نوشته هاتو نظراتت رو جمع نمیکنی یک جا و ویرایش و کم زیاد کنید و چاپ کنید در امریکا؟؟ شاید یه کتاب خیلی پر فروش شد و پولدار شدی ! یه yatch خریدی شاید ! تا به حال فکر کردی خودت یا یه ناشر ازت بخره کتاب و چاپ کنه؟

پندار نیک کردار نیک گفتار نیک
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، satin ، rs232 ، pari pariaaa ، erica
(2014-01-19 ساعت 04:04)siakhatar666 نوشته:  سلام اقا ارش یه پیشنهاد داشتم اقا شما چرا نوشته هاتو نظراتت رو جمع نمیکنی یک جا و ویرایش و کم زیاد کنید و چاپ کنید در آمریکا؟؟ شاید یه کتاب خیلی پر فروش شد و پولدار شدی ! یه yatch خریدی شاید ! تا به حال فکر کردی خودت یا یه ناشر ازت بخره کتاب و چاپ کنه؟

خدای را چه دیدی دوست عزیز. شابد یک روزی برسد که یک کلنگ از آسمان بر سر یک ناشر نگون بخت بخورد و چنین اراجیفی را چاپ کند. لااقل من هم در آن زمان می توانم کتاب را جلوی چشم فامیل و دوست و آشنا (مخصوصا فامیل اقدامات مقتضی) بگیرم و پز بدهم که من یک نویسنده هستم! دیگه از آقا ماشاءالله که کمتر نیستم!!!
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
(2014-01-21 ساعت 22:56)rs232 نوشته:  
(2014-01-19 ساعت 04:04)siakhatar666 نوشته:  سلام اقا ارش یه پیشنهاد داشتم اقا شما چرا نوشته هاتو نظراتت رو جمع نمیکنی یک جا و ویرایش و کم زیاد کنید و چاپ کنید در آمریکا؟؟ شاید یه کتاب خیلی پر فروش شد و پولدار شدی ! یه yatch خریدی شاید ! تا به حال فکر کردی خودت یا یه ناشر ازت بخره کتاب و چاپ کنه؟

خدای را چه دیدی دوست عزیز. شابد یک روزی برسد که یک کلنگ از آسمان بر سر یک ناشر نگون بخت بخورد و چنین اراجیفی را چاپ کند. لااقل من هم در آن زمان می توانم کتاب را جلوی چشم فامیل و دوست و آشنا (مخصوصا فامیل اقدامات مقتضی) بگیرم و پز بدهم که من یک نویسنده هستم! دیگه از آقا ماشاءالله که کمتر نیستم!!!

اون ناشر خوشبخت باید از خداش باشه که تجربیات شما رو چاپ کنه ! فکرش رو کنید این کتاب میتونه واسه یک امریکایی جقدر جالب باشه ! من که واقعا خیلی خیلی نوشته هاتون رو دوست دارم واقعا با ذوق مینویسی تشکر میکنم Smile

پندار نیک کردار نیک گفتار نیک
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، mehrdad pharm ، pari pariaaa ، romance33 ، armin021 ، erica ، alirezanz ، omid66
(2014-01-21 ساعت 22:56)rs232 نوشته:  

ولی به این فکر کن آرش اگه بنا باشه نوشته هاتو به انگلیسی بر گردونیم واسه بعضی اصطلاحات باید دنبال واژه های خاص بگردیم Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، pari pariaaa ، siakhatar666 ، آلیس-1980 ، ebi1988 ، Memolk ، erica ، alirezanz ، omid66
خوب مرد حسابی حداقل یک مطلب جدید تو وبلاگت بنویس. دهنم سرویس شد بسکه روزی صدبار رفتم فمنیست ایرانی رو دیدم
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp ، rs232 ، shatsi ، armin021 ، erica ، alirezanz
(2014-01-22 ساعت 14:57)hajiarab نوشته:  خوب مرد حسابی حداقل یک مطلب جدید تو وبلاگت بنویس. دهنم سرویس شد بسکه روزی صدبار رفتم فمنیست ایرانی رو دیدم

بله حق با شما است. همین الآن یک مطلب جدید نوشتم با عنوان " چه خوشگل شدی امشب!".

سپاس از الطفات شما.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
(2014-01-23 ساعت 00:08)rs232 نوشته:  
(2014-01-22 ساعت 14:57)hajiarab نوشته:  خوب مرد حسابی حداقل یک مطلب جدید تو وبلاگت بنویس. دهنم سرویس شد بسکه روزی صدبار رفتم فمنیست ایرانی رو دیدم

بله حق با شما است. همین الآن یک مطلب جدید نوشتم با عنوان " چه خوشگل شدی امشب!".

سپاس از الطفات شما.
ارش جان

خوبه دم دست نيستي واگرنه فكر كنم بابت به روز نكردن وبلاگت يه كتك مفصل هم ميخوردي Big GrinWink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: redemption ، vahid.vp ، romance33 ، rs232 ، mohammadg846 ، mehrdad pharm ، khder ، afshin4749 ، SabreAyob ، ebi1988 ، armin021 ، erica ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان