کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2013-05-31 ساعت 02:45)kiasina نوشته:  با درود
از دوستان با تجربه پرسشی دارم و آن ابن است که آیا خانمی که گرین کارت داره میتواند برای گرین کارت شوهرش اقدام کنه

سلام. بله دوست عزیز میتونه
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، kiasina
(2013-05-30 ساعت 13:25)Fereshteh Esfahan نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 18:35)my2220 نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 10:21)Fereshteh Esfahan نوشته:  
(2013-05-28 ساعت 18:34)my2220 نوشته:  دوستان من بعد از دريافت ويزا ازدواج كردم و مدارك همسرم هم فرستادم براي هفته ديگه به من نوبت مصاحبه دادند. اما ايميل زدم كه عقب بندازم چون برام مقدور نيست.
اطلاع رساني كردم دوستاني كه شرايط من و دارن آگاه باشن

سلام دوست عزیز
ممنون از اینکه شرایطتون رو برای ما هم نوشتید. تا اونجایی که من متوجه شدم، شما موقع گرفتن ویزا مجرد بودید و بعدش ازدواج کردید و ازشون خواستید که یه وقت 2نفره بتون بدن و اونا هم دادن ولی شما عقبش انداختید. میتونم بپرسم چی واسشون نوشتید که دوباره بتون وقت دادن؟ چه قدر بعد بتون وقت دادن؟ آیا از ریسکش چیزی بتون گفتن؟ حالا که عقب انداخین کی گرفتین؟
ببخشید انقدر سوالام زیاد شد و پیشاپیش ممنون
دوست عزيز بعد از اينكه ازدواج كردم ايميل زدم گفتم كه ازدواج كردم و مي خواهم براي همسرم هم ويزا بگيرم
اونا گفتن پاكت زرد و با مدارك همسرت بفرست من هم فرستادم بد از 2 هفته از تاريخ ارسال مداركم بهم براي هفته آينده وقت جديد دادن كه با همسرم برم. اما برام مقدور نيست چون وقتم خيلي كمه و اصلا آماده نيستم بخاطره همين دوباره ايميل زدم عقب بندازن اما هنوز جواب ندادن تماس گرفتم گفتن وقت خالي فعلا نداريم حالا ديگه نمي دونم چيكار كنم موندم همينطوري بلاتكليف.
امیدوارم به زودی بتون وقت بدن. نگران نباشید. حتما حالا که بتون وقت دادن دوباره هم میدن. ممنون از جوابتون.
سلام دوستان میخواستم بدونم شما از این مدلش هم خبر داشتین؟یعنی شدنی هست؟

یعنی بعد از گرفتن ویزا میشه همچین کاری کرد؟در صورتی که از ویزا استفاده نشده باشه؟خدایاااااااااااا
اگه بخوایم تویه این مدت طولانی که شما عزیزان میگید به ایران برگردیم میشه؟یعنی میشه پاس سفید گرفت و اومد ایران که همسرمون تنها نباشه؟
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-31 ساعت 07:33)girl نوشته:  
(2013-05-31 ساعت 02:45)kiasina نوشته:  با درود
از دوستان با تجربه پرسشی دارم و آن ابن است که آیا خانمی که گرین کارت داره میتواند برای گرین کارت شوهرش اقدام کنه

سلام. بله دوست عزیز میتونه

اگر لطف کنید و توضیح دهید خیلی ممنون میشوم
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: shiraz mamali
سلام دوست عزیز
شما فرم I130 رو به همراه 430$ و ترجمه شناسنامه و کارت ملی و عقد نامه و کپی گرین کارت کسی که اقدام میکند رو به USCIS می فرستید بعد از حدود 5 تا 8 ماه ایشالا اپرو میشین و پروندتون میره NVC بعد از یه مدتی NVC ازتون 88$ با یه فرم مشخصات بعد 230$ و بعد فرم معرفی اسپانسر I864 و DS230 رو میخواد روند بررسی پرونده ها هم طبق ویزا بولتن می تونین بررسی کنین در حال حاضر حدود 2 تا 2.5 سال این پروسه طول میکشه
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، omnia ، shiraz mamali ، kiasina ، حاجی واشنگتن
(2013-06-01 ساعت 07:53)saba.m نوشته:  سلام دوست عزیز
شما فرم I130 رو به همراه 430$ و ترجمه شناسنامه و کارت ملی و عقد نامه و کپی گرین کارت کسی که اقدام میکند رو به USCIS می فرستید بعد از حدود 5 تا 8 ماه ایشالا اپرو میشین و پروندتون میره NVC بعد از یه مدتی NVC ازتون 88$ با یه فرم مشخصات بعد 230$ و بعد فرم معرفی اسپانسر I864 و DS230 رو میخواد روند بررسی پرونده ها هم طبق ویزا بولتن می تونین بررسی کنین در حال حاضر حدود 2 تا 2.5 سال این پروسه طول میکشه
با درود به شما دوست محترم و تشکر از پاسختان
این پرسش را من به خاطر یکی از بستگانم مطرح کردم ایشان خیلی اسرار داره که با وکیل در این باره صحبت کنه و از آنجایی که من با توجه به عضویتم در این سایت و تجربه بسیار خوبم از راهنمایی دوستان خوب عضو که تمام پروسه خودم را با استفاده از تجربیات دوستان با کمترین هزینه پیش بردم میخواهم او را راهنمایی تا اگر بتواند او هم با کمترین هزینه برای همسرش اقدام کنه.
آیا به نظر دوستان محترمی که در این رابطه تجربه دارند ایشان خود میتواند به تنهایی برای این کار اقدام کنه؟
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-01 ساعت 19:42)kiasina نوشته:  
این پرسش را من به خاطر یکی از بستگانم مطرح کردم ایشان خیلی اسرار داره که با وکیل در این باره صحبت کنه و از آنجایی که من با توجه به عضویتم در این سایت و تجربه بسیار خوبم از راهنمایی دوستان خوب عضو که تمام پروسه خودم را با استفاده از تجربیات دوستان با کمترین هزینه پیش بردم میخواهم او را راهنمایی تا اگر بتواند او هم با کمترین هزینه برای همسرش اقدام کنه.
آیا به نظر دوستان محترمی که در این رابطه تجربه دارند ایشان خود میتواند به تنهایی برای این کار اقدام کنه؟
سلام
دوستان رو نمی دونم ولی ما وکیل نداشتیم و هیچ اتفاق عجیب و غریبی هم نیافتاد. یکی از بچه گفت که وکیل داشتن کل پولشون رو خورده یک آبم روش هیچ کاریم نکرده براشون.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، shiraz mamali ، مهسا ح
(2013-06-02 ساعت 00:15)alaleh_al نوشته:  
(2013-06-01 ساعت 19:42)kiasina نوشته:  
سلام
دوستان رو نمی دونم ولی ما وکیل نداشتیم و هیچ اتفاق عجیب و غریبی هم نیافتاد. یکی از بچه گفت که وکیل داشتن کل پولشون رو خورده یک آبم روش هیچ کاریم نکرده براشون.
سلام
منم با الاله جون موافقم ما اولش وکیل داشتیم ولی باعث بی اعتمادی ما شد و کنسلش کردیم
اصلا به وکیل نیازی نیست الان هم اگه موردی باشه که ندونیم دیگه باید چی کار کنیم از یه وکیل که بهش اعتماد داریم سوال میکنیم
--------------------------------------------------------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، alaleh_al ، shiraz mamali
منم چند پست بالاتر سوال پرسیدم دوستان
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-02 ساعت 11:42)shiraz mamali نوشته:  منم چند پست بالاتر سوال پرسیدم دوستان
من ازین مدلش خبر ندارم و تاحالا هم نشنیدم ولی میشه از سفارت یا یه وکیل پرسید
پاس سفید هم می تونین بگیرین و پیش همسرتون باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al
(2013-06-02 ساعت 11:42)shiraz mamali نوشته:  منم چند پست بالاتر سوال پرسیدم دوستان
احتمالا بچه ها اطلاعاتشون کامل نبوده که حرفی نزدن. شما به دل نگیر.Rolleyes

(2013-06-02 ساعت 12:42)saba.m نوشته:  
سلام صبا جان چند روزه ازت خبری نیست. چه خبر از کارا؟ در چه حالی هستی. من که منتظر این بولتن ویزام. اعصابم همچین سر جاش نیست فقط می خوام همه چیز زود تموم شه تکلیفم معلوم بشه.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، saba.m
بچه ها عزیز بولتن ماه جولای coming soon شد. آقای امینا برادر شما تمرکز کن ما این جمع کنیم بریم.
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، payam62
(2013-06-02 ساعت 12:42)alaleh_al نوشته:  
احتمالا بچه ها اطلاعاتشون کامل نبوده که حرفی نزدن. شما به دل نگیر.Rolleyes

(2013-06-02 ساعت 12:42)saba.m نوشته:  
سلام صبا جان چند روزه ازت خبری نیست. چه خبر از کارا؟ در چه حالی هستی. من که منتظر این بولتن ویزام. اعصابم همچین سر جاش نیست فقط می خوام همه چیز زود تموم شه تکلیفم معلوم بشه.
سلام الإله جون منم دقيقا همينطورم أصلا دست و دلم به هيچ كاري نميره واقعا دوست دارم تكليفم روشن بشه
ايشالا اين ماه ويزا بولتن مثل ما هاي قبل سورپرايزمون ميكنه?
أمنيا جان منتظر نظرت براي اين ماه هستم ?
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62 ، alaleh_al ، shiraz mamali
ایشاالله. بچه ها چمدون ها جمع باشه
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها چتو و و و و و ورین؟ همه دارین چمدون میبندن؟ من که اینقد درگیر امتحنامم نمیرسم بیام سر بزنم اینجا، میبینم که ویزا بولتن coming soon شده ... اگه SEP 2011 کارنت شه چیکار میکنین از ذوق ؟ Smile ایشالا که همه کارنت شین ولی قول بدین بیاین باز اینجا سر بزنینا تند تند Smile
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، saba.m
آلاله جان محض اطلاع يه خبر خوب دارن ، بچه ها تا ٨ آگوست تاريخ مصاحبه گرفتن ،فعلا شايد جلوتر هم بره ،
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، saba.m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان