کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
مباركه همه باشه كارنت شدن ، f2a هم مثل cr1 , ir1 شد ديگه ، يعني ديگه صفي وجود نداره هر كسي مداركش تكميل شه ٢ ماه بعد سفارته . تبريكككككك
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، alaleh_al ، حاجی واشنگتن
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا Big Grin
تبریک زیاد به همه اونایی که صف ندارن هورااااااااااا ++++++++++++++++++

کلنل جان خیلی برای شما خوشحال شدم وقتی این خبر رو شنیدم شما اولین نفری بودین تو ذهنم اومدین هورااااااا

تا به ما رسید قلب آسمون تپید چی میشد دوسال پیش این جوری میشد...... حتما قسمت و خیری توش بوده Smile

برای من یه چک لیست فرستادن Sad
کپی پاسپورت و کپی معتبر یا اصل شناسنامه و عقد نامه Sad رو خواستن با اینکه شوهرم همه ترجمه های قبلی رو با کپی های وصل بهشون رو یه بار دیگه فرستاده بود به نظرتون کپی برابر اصل منظورشونه ؟؟ چی میخوان دیگه ؟ Sad
The document must be an original, or a certified copy of the original, bearing the
original seal or stamp from the issuing authority.
فکر کنین صبح چشاتونو باز کنین هنوز از تخت بیرون نیومده ازین چیزا ببینین از صبح بغض دارم دیگه خسته شدم Sad
بعدم نوشته به هیچ عنوان مدارکتونو بدون کاور شیت نفرستین و کلی دعوا کرده و یه کاور شیت دیگه که بالاش نوشته National Visa Center
Case Number Barcode Cover Sheet فرستاده گفته اینو بزارین رو مدارکتونو 10 جاش هم نوشته تا اینا رو نفرستین مصاحبه خبری نیست .......
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: Colonel ، alaleh_al
(2013-07-10 ساعت 08:57)saba.m نوشته:  واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا Big Grin

کلنل جان خیلی برای شما خوشحال شدم وقتی این خبر رو شنیدم شما اولین نفری بودین تو ذهنم اومدین هورااااااا

تا به ما رسید قلب آسمون تپید چی میشد دوسال پیش این جوری میشد...... حتما قسمت و خیری توش بوده Smile

کپی پاسپورت و کپی معتبر یا اصل شناسنامه و عقد نامه Sad رو خواستن با اینکه شوهرم همه ترجمه های قبلی رو با کپی های وصل بهشون رو یه بار دیگه فرستاده بود به نظرتون کپی برابر اصل منظورشونه ؟؟ چی میخوان دیگه ؟ Sad
The document must be an original, or a certified copy of the original, bearing the
فکر کنین صبح چشاتونو باز کنین هنوز از تخت بیرون نیومده ازین چیزا ببینین از صبح بغض دارم دیگه خسته شدم Sad
بعدم نوشته به هیچ عنوان مدارکتونو بدون کاور شیت نفرستین و کلی دعوا کرده و یه کاور شیت دیگه که بالاش نوشته National Visa Center
Case Number Barcode Cover Sheet فرستاده گفته اینو بزارین رو مدارکتونو 10 جاش هم نوشته تا اینا رو نفرستین مصاحبه خبری نیست .......

صبا جان ممنونم که به یادم بودید

خدارو شکر ولی‌ سوالی که هست اینه که هنوز چیزی رسمی‌ الام نشده از خود سایت که زین بد به همین صورت هست ، سایت‌های مشابه مهاجرسرا در اروپا رو میدیدم ، متوجه شدم قبلا هم به مدت ۲ یا ۳ زمان مختلف این اتفاق افتاده ولی‌ دوباره به زمان قبلی‌ برگشته

ولی‌ هنوز مطمئن نیستم ، امیدوارم که هر چی‌ خدا صلاح می‌خواد واسه همه پیش بیاد

بازم عزت ممنونم

راستش دلم می‌خواد در مورد نگرانی که دارید صحبت کنم ولی‌ ترجیح میدم حدس و گمان‌های خودمو نگم

مثل تاپیک سن دیگو ترجیح میدم جائی‌ اظهار نظر کنم که ازش مطمئن هستم

امیدوارم همه چیز براتون خوب پیش بره و کماکان از تجربیاتتون برای همسرم کمک بگیرم Smile

The next step is gonna be intimidating interview
Good luck on that
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، omnia ، alaleh_al
چیه کنل جان ؟؟؟
نگرانم کردین فکر میکنن مشکلی تو اصل مدارکه ؟Sad
--------------------------------------------------------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 08:57)saba.m نوشته:  واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا Big Grin

قسمت ما بود که دو سال صبر کنیم دیگه ...
من دوبار مدارکم رو فرستاد و هر دوبار عین هم یعنی اولین بار هم که فرستادم همه چیز اوکی بود. کاورشیت و ... که نامه زدن فلان چیز نیست در صورتی که فرستاده بودم. به هر حال من دوباره فرستادم و بعد نامه زدن که اوکی مدارک کامله. به هر حال ریش و قیچی فعلا دست اوناس. بفرستید ایشالا که این دفعه کامل باشه.
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، alaleh_al
به نظرتون اصل شناسنامه و عقد نامه رو بفرستم ؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 10:09)saba.m نوشته:  به نظرتون اصل شناسنامه و عقد نامه رو بفرستم ؟؟؟؟

من که ترجمه رسمیش رو فرستادم. خودشونم همین رو گفتن. اصل مدارک رو روز مصاحبه باید داشته باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 10:03)saba.m نوشته:  چیه کنل جان ؟؟؟
نگرانم کردین فکر میکنن مشکلی تو اصل مدارکه ؟Sad

نه نه اصلا جای نگرانی نیست

گفتم دلم نمیخواد حدس گمان‌های خودمو بگم

ولی‌ مطمئن هستم کاراتون خیلی‌ زود انجام می‌شه Smile

راستی‌ من خودم ۳ ساله پیش که می‌خواستم بیام آمریکا ۲ سال درگیره مدارکو این درگیریها بودم البته از طریقه کار و از فرانسه

خوش بحاله خانومم شده اگه خدا بخواد

می‌خوام بگم که منم تجربهٔ انتظار طولانی‌ مدت مثل شما دوستان داشتم
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al
(2013-07-10 ساعت 10:09)saba.m نوشته:  به نظرتون اصل شناسنامه و عقد نامه رو بفرستم ؟؟؟؟

پروسه ای‌‌ که من تاحالا انجام دادم و مکاتبه یی که داشتم میگه که من به عنوانه کسی‌ که اپلی‌ کردم برای همسرم که ایران هست همراه با فرم ساپورت باید اصل عقدنامه اصل شناسنامه و عکس و کپی پاسپورت و ترجمه عقدنامه رو باید به NVC بفرستم و وقت مصاحبه مدارک به کسی‌ که مصاحبه می‌شه (همسر) برگردونده می‌شه

FOGHOLADE SAKHTE BA BEHNEVIS TYPE KARDAN Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m
اینجا توضیح داده شده
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._3195.html
پاسخ
(2013-07-10 ساعت 10:18)Colonel نوشته:  

پروسه ای‌‌ که من تاحالا انجام دادم و مکاتبه یی که داشتم میگه که من به عنوانه کسی‌ که اپلی‌ کردم برای همسرم که ایران هست همراه با فرم ساپورت باید اصل عقدنامه اصل شناسنامه و عکس و کپی پاسپورت و ترجمه عقدنامه رو باید به NVC بفرستم و وقت مصاحبه مدارک به کسی‌ که مصاحبه می‌شه (همسر) برگردونده می‌شه

سلام Colonel عزیز،
یعنی شما اصل مدارک رو برای NVC پست کردید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 10:24)mz64 نوشته:  

سلام Colonel عزیز،
سلام
هنوز از من نخواستن ولی‌ مطمئنأ اصل مدارک رو میفرستم 

به دلیل اینکه جای سوال نمیمونه و ایراد 

و اینکه من از آمریکا میفرستم و می‌تونم Tracking Number بگیرم و از صحت رسیدن مدارک به   NVC باخبر شم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 10:29)Colonel نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 10:24)mz64 نوشته:  

سلام Colonel عزیز،
سلام
هنوز از من نخواستن ولی‌ مطمئنأ اصل مدارک رو میفرستم 

به دلیل اینکه جای سوال نمیمونه و ایراد 

و اینکه من از آمریکا میفرستم و می‌تونم Tracking Number بگیرم و از صحت رسیدن مدارک به   NVC باخبر شم

فرمایشتون متین، اما تو فایل INSTRUCTIONS FOR - IMMIGRANT VISA INSTRUCTIONS - GSS توضیح داده که کپی میخوان و اصل رو خواهش کرده که نفرستیم.
تو ضمیمه پرینت اسکرینش هست.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 10:13)mz64 نوشته:  

من که ترجمه رسمیش رو فرستادم. خودشونم همین رو گفتن. اصل مدارک رو روز مصاحبه باید داشته باشید.
منم همین کارو کردم با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه ولی ........
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 10:42)saba.m نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 10:13)mz64 نوشته:  

منم همین کارو کردم با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه ولی ........

گفتم منم مدارکم کامل بود و ازم خواستن دوباره بفرستم.
پیش خودم فکر کردم یا بی دقتن، یا مریضن یا میخوان ببینن آیا با چند بار فرستادن مدارک شاید فرستنده سوتی بده تناقض پیدا کنن.
اما به هر حال میگم اونا گفتند دوباره بفرستین و اگر هم گفتن نقص مدرک هست که باید برطرف بشه اگه هست.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان