کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-11-29 ساعت 13:30)beelzebub نوشته:  دوستان این قضیه سفارت آنکارا و این سیستم جدیدشون چیه؟ چون نوشته احتمال داره وقت های مصاحبه هم تغییر کنه

دوستان این که تو بعضی سفرنامه ها میبینیم که دوستان کلیرنس خوردن و انگار به نظر افیسر بوده من فکر میکنم اینجوری نیست و همه چیز توسط خود kcc تعیین میشه. چون اگه بعدا مشکلی پیش بیاد افیسر باید جواب بده و اون هیچ وقت خودشو به دردسر نمیندازه.

حالا به نظر شما نظر نهایی نظر افیسره یا از قبل همه چی تصمیم گرفته شده؟
دوست عزيز من فكر ميكنم 30% توسط كي سي سي و 70% توسط آفيسر تعيين ميشه
دوستان لطف كنن نظر بدن
تشکر کنندگان:
اخه به نظرم اگه مثلا افیسر یکی رو قبول بکنه و اون فرد مثلا خراب اری چیزی باشه این جوری تقصیر افیسر میشه که؟
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
(2012-11-29 ساعت 10:49)kiasina نوشته:  
(2012-11-28 ساعت 20:08)rvkoleti نوشته:  سلام من همش دچار مشکل میشم . یکی از اعضای خوب می تونه این قضیه تمکن مالی رو کامل برام توضیح بده . ما 3 نفریم . چجوری میتونیم از سند استفاده کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست محترم برای تمکن مالی برای 3 نفر باید حدود 30000 دلار یا معادل ریالی آنرا به آفیسر نشان دهید.در خصوص سند این نکته را مد نظر داشته باش که احتمال داره سند خونه را به تنهایی قبول نکنه کما اینکه وقتی من برای مصاحبه رفته بودم این مسئله برای یک خانواده پیش آمد و کسری مدارک خوردن

.یعنی به عبارتی نفری 10000 دلار میشه؟؟؟؟؟ ÷درم برنده اصلی بوده میشه گواهی مالی از سمت مادرم باشه؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: 3pideh
(2012-11-29 ساعت 19:22)rvkoleti نوشته:  
(2012-11-28 ساعت 20:08)rvkoleti نوشته:  سلام من همش دچار مشکل میشم . یکی از اعضای خوب می تونه این قضیه تمکن مالی رو کامل برام توضیح بده . ما 3 نفریم . چجوری میتونیم از سند استفاده کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست محترم برای تمکن مالی برای 3 نفر باید حدود 30000 دلار یا معادل ریالی آنرا به آفیسر نشان دهید.در خصوص سند این نکته را مد نظر داشته باش که احتمال داره سند خونه را به تنهایی قبول نکنه کما اینکه وقتی من برای مصاحبه رفته بودم این مسئله برای یک خانواده پیش آمد و کسری مدارک خوردن

.یعنی به عبارتی نفری 10000 دلار میشه؟؟؟؟؟ ÷درم برنده اصلی بوده میشه گواهی مالی از سمت مادرم باشه؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم این پست عمو سعید اطلاعات کامل رو به شما بده دوست عزیز.
خوب مادرتون میتونه پولشو به حساب بانکی پدرتون منتقل کنه.
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، bayat_r
(2012-11-29 ساعت 19:15)beelzebub نوشته:  اخه به نظرم اگه مثلا افیسر یکی رو قبول بکنه و اون فرد مثلا خراب اری چیزی باشه این جوری تقصیر افیسر میشه که؟

من فكر ميكنم همه اينها جزو يك خانواده هستند و آفيسر هم اوكي اوليه رو از كي سي سي ميگيره بعد اوكي نهايي رو ميده
دوستان هم نظر بدن
تشکر کنندگان: beelzebub
(2012-11-29 ساعت 13:28)bayat_r نوشته:  
(2012-11-29 ساعت 11:21)usa lover نوشته:  ..............ببخشید شما این 30000$ رو بر اساس کسانی که مصاجبه رفتن و تمکن مالی رو دکر کردن می گین چون تا جایی که میدونم برای هر نفر 18500$ ذکر شده هر چند که این میزان مثلا برای 1 خانواذه 4 یا 5 نفره تفریبا عیر ممکن

usalover عزیز
تو رو خدا مردم رو نترسون ،برای هر نفر 18500$ نیست، برای یکنفر این مبلغ هست و چون برای نفرات بالاتر خیلی از هزینه ها مشترک میشود(مثلاً برق و اینترنت و قسط ماشین و کرایه خانه و...) یک ضریبی از این عدد به آن اضافه خواهد شد و مبلغ برای خانواده 4 نفره تقریباً حدود همین 30000 تا است
باور کنید من نمی خواستم بترسونم اگه دیده باشین همه رو حالت سوالی نوشتم.اگه به امضا م هم نگاه کنید میبینید که ماهم عیالواریم خدا خیرتون بده که شما باعث شدی عمو سعید این جدولو بزاره چون منم هر روز 3*18500*3000 تومن می کردم هی رقمش یجوری بودSad
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: bayat_r
Sad
آقا اگه یکی تازه پریروز ویزاش رو گرفته باشه، بعد بخواد 5 ماهه دیگه بره و پاس سفید بگیره و برگرده (چون باید حتما برگرده ایران حداقل یک سال دیگه اینجا کار داره)، بعد امروز بهش بگن احتمالا یکی دیگه توی راه داری تکلیف چیه؟ چون باید رفتن رو بندازه جلوتر (از 6 ماهگی پرواز ممنوعه و باید قبل از 6 ماهگی برگرده)، وقتی که برن خودش و اعضای فعلی خانواده گرین کارت رو میگیرن ولی تکلیف اون یکی عضو احتمالی که تو ایران به دنیا میاد چی میشه؟!
عجب بساطیه ها!
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: roeentan ، 3pideh ، amir82 ، bayat_r
(2012-11-29 ساعت 19:22)rvkoleti نوشته:  

دوست عزیز می توانید یک گواهی برای حساب مشترک بگیرید (کاری که من کردم)و یا اینکه پول را موقتی به حساب برنده اصلی ریخته گواهی بگیرید.اگر از بانکتان بپرسی حتما راهنمایی میکنند
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
تشکر کنندگان:
(2012-11-30 ساعت 00:55)2013selectee نوشته:  Sad
آقا اگه یکی تازه پریروز ویزاش رو گرفته باشه، بعد بخواد 5 ماهه دیگه بره و پاس سفید بگیره و برگرده (چون باید حتما برگرده ایران حداقل یک سال دیگه اینجا کار داره)، بعد امروز بهش بگن احتمالا یکی دیگه توی راه داری تکلیف چیه؟ چون باید رفتن رو بندازه جلوتر (از 6 ماهگی پرواز ممنوعه و باید قبل از 6 ماهگی برگرده)، وقتی که برن خودش و اعضای فعلی خانواده گرین کارت رو میگیرن ولی تکلیف اون یکی عضو احتمالی که تو ایران به دنیا میاد چی میشه؟!
عجب بساطیه ها!

دوست من در مورد آمریکا نمیدونم ولی احتمالا شبیه به کانادا باشه:
سال ۲۰۰۶ یک پدر و مادر مقیم دائم کانادا رو در سفارت کانادا در تهران دیدیم که فرزندشون رو در ایران بدنیا آورده بودند و برای بردنش به کانادا دچار مشکل شده بودند. آخرش هم سرکنسول موافقت نکرد نوزادشون رو با خودشون ببرند و ناچار شدند براش تقاضای مهاجرت خانوادگی کنند و تا طی شدن پروسه پیش فرزندشون بمونند. حالا تصور بفرمایید تو این مدت خطر باطل شدن اقامت دائم خودشون هم هست و درد سرهای مرتبط برای رفت و آمد به کانادا اونهم بدون فرزند. در کل بهترین حالت این بود که فرزندشون کانادا متولد میشد و بلافاصله سیتیزن کانادا و صاحب پاسپورت کانادایی میشد.
حدس میزنم در مورد آمریکا و خیلی از کشورهای دیگه هم همینطور باشه.
شما بیشتر تحقیق بفرمایید.
(2012-11-28 ساعت 20:01)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامی

آیا کسی میدونه TNO چیه؟ آیا همون TAL هست یا نه؟ من به خاطر یک موضوع خاص دوباره به سفارت برگشتم و وقتی فرمها رو برای اصلاح یک نکته دوباره خانم پشت باجه 9 جلوم گذاشت، دیدم که بعضی از قسمتهای فرم ها مون رو آفیسر یا همکارهاش با خودکار قرمز نوشته و یا زیرشون خط کشیده اند و وقتی به قسمت 9 (اگر اشتباه نکنم ) فرم DS-230 که مربوط به عنوان شغلی فرد میشه نگاه کردم، دیدم که جلوی شغل من نوشته TNO و دورش رو هم یه خط قرمز کشیده.

باز هم دردسر و زحمت برای دوستان قدیمی و پیشکسوت خودم درست کردم که بزرگواری کنند پاسخ بدهندWink

ظاهرا این TNOچیز عجیب غریبیه که فقط خود آفیسر معنی اون رو می دونه چیه چون هنوز هیچ کدام از عزیزان پیشکسوت و با تجربه پاسخ سوال بنده رو ندادندBig Grin
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: mgolchin13
(2012-11-30 ساعت 03:07)امیر مهاجر نوشته:  
عجب بساطیه ها!

دوست من در مورد آمریکا نمیدونم ولی احتمالا شبیه به کانادا باشه:
سال ۲۰۰۶ یک پدر و مادر مقیم دائم کانادا رو در سفارت کانادا در تهران دیدیم که فرزندشون رو در ایران بدنیا آورده بودند و برای بردنش به کانادا دچار مشکل شده بودند. آخرش هم سرکنسول موافقت نکرد نوزادشون رو با خودشون ببرند و ناچار شدند براش تقاضای مهاجرت خانوادگی کنند و تا طی شدن پروسه پیش فرزندشون بمونند. حالا تصور بفرمایید تو این مدت خطر باطل شدن اقامت دائم خودشون هم هست و درد سرهای مرتبط برای رفت و آمد به کانادا اونهم بدون فرزند. در کل بهترین حالت این بود که فرزندشون کانادا متولد میشد و بلافاصله سیتیزن کانادا و صاحب پاسپورت کانادایی میشد.
حدس میزنم در مورد آمریکا و خیلی از کشورهای دیگه هم همینطور باشه.
شما بیشتر تحقیق بفرمایید.

ممنون از پاسخ. خودم هم همینطور فکر میکنم. سایت uscis رو هم زیر و رو کردم بلکه تبصره ای چیزی پیدا کنم، ولی نبود. فعلا تنها چیزی که میشه بهش فکر کرد اینه که امیدوار باشم شایعه بوده باشه Wink
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Omid-Aria ، mgolchin13 ، roeentan ، byousefi_p
عجب بساطیه ها!
به نظر من بهتره شما قبل از 6یا7 ماهگی برین اونجا چند ماه بمونین بعد خانومتون اونجا زایمان کنن و بعد برای پاس سفید اقدام کنید و برگردید
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mohajer13 ، Omid-Aria ، 2013selectee ، bayat_r ، roeentan ، mgolchin13
(2012-11-30 ساعت 03:48)2013selectee نوشته:  Sad
عجب بساطیه ها!

یه خاطره جالب بگم؟
مادر یکی از دوستام 40 سال پیش وقتی باردار بوده و اون دوستم در شکمش بوده به خاطر بیماری حاد داییش مجبور بوده در ماه هفتم بارداری بره فرانسه و بعد از کلی مشکلات، مادرش در اثر فشار در هواپیما تقریباً زایمان میکنه و این دوست من شناسنامه اش صادره از پاریسه و جالبه که 10 بار سالگرد تولدش ایرفرانس یه بلیط اروپایی بهش کادو تولد میداد که توش نوشته بود:" فرزند ایرفرانس".
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2012-11-30 ساعت 11:48)bayat_r نوشته:  
(2012-11-30 ساعت 03:48)2013selectee نوشته:  Sad
عجب بساطیه ها!

یه خاطره جالب بگم؟
مادر یکی از دوستام 40 سال پیش وقتی باردار بوده و اون دوستم در شکمش بوده به خاطر بیماری حاد داییش مجبور بوده در ماه هفتم بارداری بره فرانسه و بعد از کلی مشکلات، مادرش در اثر فشار در هواپیما تقریباً زایمان میکنه و این دوست من شناسنامه اش صادره از پاریسه و جالبه که 10 بار سالگرد تولدش ایرفرانس یه بلیط اروپایی بهش کادو تولد میداد که توش نوشته بود:" فرزند ایرفرانس".

بیات جان این قانون ایرلان هاست که اگر بچه داخل هواپیما دنیا بیاد بهش یکسری مزایا داده میشه که از جمله اون همین بلیط رایگانه Big Grin
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: mohajer13 ، afs ، rouzbehdarvishi ، amir82 ، Saeedv13 ، bayat_r ، sayeh_m ، 3pideh ، roeentan ، pr.kia ، achi686
(2012-11-30 ساعت 15:32)ora نوشته:  دوستان من می‌خوام که فرمها رو دوباره براشون ایمیل کنم، بخاطر اشتباهی که کردم راجعه این بند:

39Name and address of petitioner.?

و می‌خوام بدونم که این فرمها که بالاشون زده ۲۰۱۲ مشکلی‌ نیست که همونا رو پر کنم؟

یه فرم دیگه هم هست که زده ۲۰۱۵ ، ولیی احساس می‌کنم وقتی‌ مینویسم خونه‌اش زودتر پر می‌شه!!

شما چی‌ میگین؟ من چیکار کنم؟ میدونم که خیلی دیر شده دیگه.. می‌شه که یکم رهنمییم کنین، لطفا؟

اصلا نگران نباشید. می تونید به موقع مدارکتون رو برسونید.
هرکدوم از فرم ها رو پر کنید قبوله نگران تاریخ انقضاشون نباشید.
در مورد بند 39 هم اسم و آدرس برنده اصلی که قاعدتا خودتون هستید رو بنویسید. اگر کیستون بیشتر از یک نفر هست و فرم رو برای نفرات دیگه هم پر می کنید بازهم در بند 39 مشخصات برنده اصلی رو بنویسید.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، sharmin66 ، ani_sheiton ، ora

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان