کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-05-14 ساعت 09:55)fire dragon نوشته:  
(2012-05-13 ساعت 14:00)fire dragon نوشته:  اگه بخواییم محل مصاحبه رو از آنکارا ببریم ابوظبی چطوره؟ (اصلا خوبه اینکارو بکنیم ؟ من تو آنکارا کسی رو ندارم ولی چند تا از دوستام دبی زندگی میکنند میتونم برم پیششون )
اصلا اگه بخواییم اینکارو بکنیم تو همون فرم بنویسیم کفایت میکند یا باید مکاتبات بیشتری صورت پذیرد؟

تو نتیجه مصاحبه فرقی میکنه کجا باشه ؟ با توجه به اینکه اکثر هموطنان میرن آنکارا

is there anybody out there
کسی جوابی نداره؟؟
تو فرم مشخص کنید کافیه
تشکر کنندگان: fire dragon
(2012-05-14 ساعت 07:22)enchantress_boy نوشته:  
(2012-05-14 ساعت 01:29)ll_mehdi_ll نوشته:  سلام.
۱. من دانشجوی فوق لیسانس در کشور مالزی هستم. به تاریخ 2012-02 اومدم اینجا. یعنی تقریبا ۳ ماه. در قسمت Present Occupation نوشتم I am studying Master of computer in Malaysia. درسته ؟ یا N/A باید بنویسم؟

۲. در قسمت ۳۰ نوشتم از زمان تولدم 1985-05 تا 2012-02 ایران بودم. و از 2012-02 مالزی هستم تا Present. درسته ؟

۳. من دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر گرفتم.اسم مدرک رو دقیقا چی باید بنویسم ؟ و تاریخ ۳ سال هنرستان رو بنویسم یا از اول دبستان ؟ 1991-09 تا 2002-06 یا بنویسم 1999-09 تا 2002-06 ؟ که معلوم باشه از کی شروع به تحصیل کردم.

۴.Case Number : 2013AS00005XXX
سال 2014-01 درسم تموم میشه. میرسم مدرکم رو بگیرم یرم یا باید وسط تحصیلم برم ؟

1- شغلتو N\A بزن
2-از سن 16 سالگی به بعدتو باید بگی کجاها بودی.... تا سن 16 سالگیو نمیخوان
دوست عزیز من فکر میکنم تو قسمت Present Occupation باید بنوسید
studying Master of computer in Malaysia باید بنویسی تو قسمت خود Occupation اونجا باید n/a بزنی
دوستن چرا من تو قسمت تاریخ ازدواجN/Aرا میزنم قبول نمیکنه باید چی کار کنم؟
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان:
دوستان من کاملا آماده ام که هر کمکی میتونم بهتون بکنم این کمترین کاریه که می تونم لطفا به من ای میل بدین نه پیام خصوصی !!!!! در ضمن یه نصیحت این قدر جو منفی ندید!!! همه چی خیلی سادست !!!! شرایط من اصلا خوب نبود اما خیلی راحت شد!!! در ضمن خیلی خوشحال می شم که سایت رو بخونید بعد سوال رو بپرسیدBig Grin به هر حال من هستم.عزت زیاد.!!!!1Cool
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
تشکر کنندگان: Omidooo ، امیر مهاجر ، rose_2000 ، saeed2568
(2012-05-14 ساعت 10:00)armin1 نوشته:  
(2012-05-14 ساعت 07:22)enchantress_boy نوشته:  
(2012-05-14 ساعت 01:29)ll_mehdi_ll نوشته:  سلام.
۱. من دانشجوی فوق لیسانس در کشور مالزی هستم. به تاریخ 2012-02 اومدم اینجا. یعنی تقریبا ۳ ماه. در قسمت Present Occupation نوشتم I am studying Master of computer in Malaysia. درسته ؟ یا N/A باید بنویسم؟

۲. در قسمت ۳۰ نوشتم از زمان تولدم 1985-05 تا 2012-02 ایران بودم. و از 2012-02 مالزی هستم تا Present. درسته ؟

۳. من دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر گرفتم.اسم مدرک رو دقیقا چی باید بنویسم ؟ و تاریخ ۳ سال هنرستان رو بنویسم یا از اول دبستان ؟ 1991-09 تا 2002-06 یا بنویسم 1999-09 تا 2002-06 ؟ که معلوم باشه از کی شروع به تحصیل کردم.

۴.Case Number : 2013AS00005XXX
سال 2014-01 درسم تموم میشه. میرسم مدرکم رو بگیرم یرم یا باید وسط تحصیلم برم ؟

1- شغلتو N\A بزن
2-از سن 16 سالگی به بعدتو باید بگی کجاها بودی.... تا سن 16 سالگیو نمیخوان
دوست عزیز من فکر میکنم تو قسمت Present Occupation باید بنوسید
studying Master of computer in Malaysia باید بنویسی تو قسمت خود Occupation اونجا باید n/a بزنی

چون تایپ باکس تاریخه و چیزی جز تاریخ قبول نمیکنه.
با آکروبات پرو فرم رو باز کنید. در حالت ادیت فرم، روی باکس تاریخ رایت کلیک کنید، پراپرتیز رو بزنید و فرمت رو کلیک کنید و None رو انتخاب کنید. حالا میتونید تایپ کنید N/A.
تشکر کنندگان: Omidooo
(2012-05-14 ساعت 10:49)outlaw نوشته:  دوستان من کاملا آماده ام که هر کمکی میتونم بهتون بکنم این کمترین کاریه که می تونم لطفا به من ای میل بدین نه پیام خصوصی !!!!! در ضمن یه نصیحت این قدر جو منفی ندید!!! همه چی خیلی سادست !!!! شرایط من اصلا خوب نبود اما خیلی راحت شد!!! در ضمن خیلی خوشحال می شم که سایت رو بخونید بعد سوال رو بپرسیدBig Grin به هر حال من هستم.عزت زیاد.!!!!1Cool

به به " قانون شکن " خوبی؟
منور کردی سایت رو -
مطمئنا با وجود تو کارایی خیلی بیشتر میشه
منم چند بار در چند جای مختلف به برندگان محترم 2013 گفتم که اولین و مهمترین کار اینه که تاپیک های سالهای قبل رو بخونن
خیلی کمک کنندس این موضوع
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، outlaw ، rose_2000 ، saeed2568
سلام
دوستان روز مصاحبه برای ویزا 819 دلار برای هر نفر باید داد یا 330 تا..آخه تو سایت خودش لاتاری زده نفرس 330 تا...ولی همه قبلی ها نفری 819 تا دادن ...قضیه چیه؟؟
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان من قراره يه ماه ديگه پدر بشم چند تا سوال برام پيش اومده لطفا اگه ميدونيد راهنمايي كنيد
1- اشكال نداره تا يه ماه ديگه صبر كنم بعدش فرمها رو براي هر سه امون بفرستم
2- برا بچه كوچولوي يه ماهه هم فرم و عكس لازمه.
2013AS5XXX 3Persons Abu Dhabi 127Days Houston: 09-29-2013
God...You Know What is better for us
تشکر کنندگان:
(2012-05-14 ساعت 12:44)MEHDIREZAEI نوشته:  سلام
دوستان من قراره يه ماه ديگه پدر بشم چند تا سوال برام پيش اومده لطفا اگه ميدونيد راهنمايي كنيد
1- اشكال نداره تا يه ماه ديگه صبر كنم بعدش فرمها رو براي هر سه امون بفرستم
2- برا بچه كوچولوي يه ماهه هم فرم و عكس لازمه.

تبریک میگم.
1- فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد. به هر حال اگر هم الان فرم بفرستید، وقتی فرزندتون متولد شد مجبورید براش فرم پر کنید و فرمهای خودتون رو هم اصلاح کنید.
2- بله. یا باید بخوابونیدش روی زمین، رو یه سطح سفید و زمانی که به دوربین نگاه میکنه ازش عکس بگیرید. هیچ چیز اضافه ای تو عکس نباشه، حتی دست خودتون. یا روی کریر یا صندلی کودک تو ماشین و در هر صورت باید پشت عکس سفید باشه و کوچولوتون به دوربین نگاه کنه و سایه هم روش نیفته!
تشکر کنندگان: MEHDIREZAEI
تارخ فرم ها قدیمی می باشد ... مشکل پیش می آید اگه با تاریخ قدیم فرم را بفرستیم؟
تشکر کنندگان:
(2012-05-14 ساعت 13:23)Taaraa نوشته:  تارخ فرم ها قدیمی می باشد ... مشکل پیش می آید اگه با تاریخ قدیم فرم را بفرستیم؟

بفرستید.
تشکر کنندگان:
بابا توروخدا یکی یه جواب قاطع و منطقی بده این petitioner دقیقا منظورش کیه یکی میگه خودت یکی میگه مربوط به برندگان نیست
شماره کیس:2013AS36XX/تاریخ رویت قبولی:2012 May/کنسولگری:Ankara
مصاحبه:march / نتیجه مصاحبه:برگه صورتی.تاريخ کلير شدن برابر با سالگرد قبولىBig Grin
تشکر کنندگان:
(2012-05-14 ساعت 13:48)sepand88 نوشته:  بابا توروخدا یکی یه جواب قاطع و منطقی بده این petitioner دقیقا منظورش کیه یکی میگه خودت یکی میگه مربوط به برندگان نیست

زنگ زدم گفت نام برنده اصلی !
تشکر کنندگان: lotery2013 ، sepand88
راستی من به kcc زنگ زده بودم گفت هردو روش باید فرم ها رو بفرستین؟؟یعنی هم اینترنتی و هم پستی ؟؟؟اگه اینترنتیه پس ادرسش چیه؟؟؟لطفا سریع تر جوابمنو بدین!!ممنون میشم.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، من این پست رو توی تاپیک گزارش آماری نتایج 2013 هم گذاشتم، اما اون تاپیک زیاد فعال نیست. اینجا هم میذارم که موضوعش عمومی تره. ممنون میشم نظرتون رو بدید:

من آمار 2012 رو ریختم تو اکسل. نتیجه اینکه انتخاب شده های 2012 آسیا 15 درصد کل اعلامیها بودند (کل اعلام شدگان = حدود 100 هزار نفر) ولی کیس نامبرها حتی تا 55 هزار هم داشتیم تو ایران. من از این نتیجه میگیرم که کیس نامبرهای پارسال مخصوص آسیا نبوده. بلکه اعداد انتهایی کیس نامبرها احتمالا تو تمام دنیا مشترک بوده. حالا شاید یه جور دسته بندی کرده بودند که مثلا کیسهای آسیا پشت سر هم بیفته اعدادش.
حالا امسال چی؟ دو حالت وجود داره:
1- یا شماره گذاریها درست مثل سال قبل خواهد بود که در این صورت این تعداد اعلام شده از کل دنیاست، نه فقط آسیا. پس حدود 90 هزار نفر از 100 هزار نفری که انتخاب شده اند، هنوز اعلام نشدن. پس شانس بقیه که اسمشون در نیومده خیلی بالا میره. و باید امیدوار باشند. همینطور شانس اونایی که اسمشون دراومده برای کارنت شدن میشه 100% چون تعداد کمی از این 10 هزار نفر مربوط به ایرانه!
2- یا اینکه امسال اومدن کیس نامبرها رو برای هر قاره جدا کردن و این 10 هزار تا که اعلام شده همه مال آسیا هستش! در این صورت این میتونه یه خبر بد باشه هم برای کسانی که اسمشون در اومده: یعنی تقریبا 60% سهمیه آسیا اعلام شده و اگر همه اقدام کنند حتی به اون 40% باقیمانده هم چیزی نمیرسه!! (برای بقیه اصلا دیگه امیدی نیست برنده ای از بین اونها اعلام بشه!)
کدام تحلیل به نظرتون منطقی تره؟
نظر دوستان چیه؟ لطفا نظر بدید.
تشکر کنندگان: fire dragon
سلام
دوستان من قبلا واكسن هپاتيت B رو زدم (هر سه مرحله) ولي هيچ گواهي اي ندارم كه به انستيتو ارائه بدم، به نظرتون اينكه بهشون بگم كفايت مي كنه واسه صدور كارت واكسن؟
تشكر
تشکر کنندگان: saeed2568

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان