کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-05-16 ساعت 08:52)melina0005 نوشته:  
(2012-05-15 ساعت 23:13)ammin6327 نوشته:  
(2012-05-15 ساعت 22:29)melina0005 نوشته:  
(2012-05-15 ساعت 22:06)ammin6327 نوشته:  [quote='ordibehesht600' pid='173501' dateline='1337101431']
سلام

معمولا جواب ایمیل های که به کنتاکی زده میشه چند روزه میاد؟

دوست عزیز جواب ایمیل های من رو معمولا طی 7 تا 10 روز میدن که ظاهرا سال های پیش زود تر جواب میدادن

در مورد سوال دوم (نظر شخصی من)اگه منظورتون متن نامه است....نه

سلام
من از دوستان اینجا حونده بودم که ایمیل بزنم و بپرسم که نامه رسیده د

دوست عزیز شما به چه آدرسی ایمیل زدی؟؟؟
این اول میل اوناست و من به همین ادرس توی میل زده بودم
The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This em

(2012-05-16 ساعت 02:51)salar derakhshanfar نوشته:  دوستان بعد از فرستادن فرم ها حدودا چقدر طول میکشه تا تاریخ مصاحبه مشخص بشه؟

در سایت dv نوشته بود که سه هفته بهد از دریافت مدارک شما باید یه نامه بیاد براتون و اگه نیومد به ما ایمیل بزنید البته این مربوطه به مدارکمون اما اینکه باید شماره کیس ما کارنت بشه و 2013 هنوز شروع به کارنت نکردن من هر روز نگاه میکنم فعلا پروسه 2012 در جریانه منم خیلی مایلم زود بدونم که چقدر طول میکشه مصاحبه اما تاریخ دقیقی نمی شه براش گفت از مطالب سالهای قبل اگه مطالعه کنید اونا دو ماه بعد ارسال مدارک فهمیدن البته کیس نامبر هم مهمه که چند باشه هر چه کمتر زودتر Smile
دوست گرامی اگه امکان داره لینک مطلبتون رو بذارید -
تا اونجا که ما اطلاع داریم و در جریان بودیم الان باید صبر کنید تا کارنت بشید بعدش باید همون سایتی که قبولی رو دیدید رو هی چک کنید تا نامه ای رو مشاهده کنید که تاریخ مصاحبتون رو مشخص کرده . یه ای میل هم نزدیکای مصاحبه میاد که به شما یاد آوری میکنه که تاریخ مصاحبه دارید و مدارکی رو که لیست کردن رو باید بیارید .دیگه بعد از اون هم نامه ای نخواهید داشت. این چیزایی بود که ما تجربه کردیم -
ممنونم

یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، melina0005 ، ParsTrader ، saeed2568
(2012-05-16 ساعت 08:52)melina0005 نوشته:  در سایت dv نوشته بود که سه هفته بهد از دریافت مدارک شما باید یه نامه بیاد براتون و اگه نیومد به ما ایمیل بزنید البته این مربوطه به مدارکمون اما اینکه باید شماره کیس ما کارنت بشه و 2013 هنوز شروع به کارنت نکردن من هر روز نگاه میکنم فعلا پروسه 2012 در جریانه منم خیلی مایلم زود بدونم که چقدر طول میکشه مصاحبه اما تاریخ دقیقی نمی شه براش گفت از مطالب سالهای قبل اگه مطالعه کنید اونا دو ماه بعد ارسال مدارک فهمیدن البته کیس نامبر هم مهمه که چند باشه هر چه کمتر زودتر Smile

مرسی از راهنمایی شما...میشه لینکی که میگه بعد از رسیدن مدارک اولیه به کنتاکی اونا به شما ایمیل میزنن رو برای من بذارید...+ اینکه شما از کجا چک می کنی که ببینی اولین گروه 2013 رو کی کارنت می کنن....یعنی می خوام بدونم که لینکش چیه و فکر می کنید از حدود چه تاریخی کارنتی ها معلوم میشن؟؟

شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
تشکر کنندگان:

آیا ذکر / ارائه سابقه کار و مدرک تحصیلی هر دو اجباریه یا فقط یکی از اینها اجباریست؟ واسه سابقه کار بیمه می خوان؟

نوع ازدواج چطور باید باشد (خارجی یا ایرانی) و آیا بایستی حتما در شناسنامه زوجین ثبت شود؟ من می بایست با نامزدم ازدواج کنم قبل از ارسال مدارک، من ایران نیستم و زمان کافی واسه ثبت تو شناسنامه ندارم، مدرک خارجی ازدواج یا صیغه نامه ایرانی مورد قبوله واسه سفارت آمریکا؟

حداکثر وقت برای ارسال فرم 2013 (قبول شندگان مرحله اول) تا چه زمانی ست؟ و حداکثر زمان اعلام نتایج کی است؟ کیس نامبر من زیر 3000 چه قدر وقت دارم فرمهارو بفرستم؟

کارت پایان خدمت، من مشخصات پشت کارت پایان خدمتم اشتباه زده شده از 2 سال پیش که کارت رو گرفتم. مشخصاتی مثل رنگ چشم و قد و گروه خونی. به نظر شما واسه مصاحبه مشکل ساز میتونه بشه؟

کسانی که در مرحله اول قبول شده اند چقدر شانس دارند و آیا برای اینها هم قرعه کشی انجام خواهد شد؟ از بین 100000 نفر انتخاب شده منظورمه

از کسانی که در مرحله اول شرکت کرده اند و تا اکتبر 2012 نتیجه شان نیامده آیا میتوانند برای لاتاری 2014 هم اقدام کنند؟

برای کسی که در لاتاری آمریکا برنده شده و نخواهد بلافاصله در آمریکا بطور دائم زندگی کند، چه راه هایی وجود دارد؟

کلاس بندی انواع ویزا: چه نوع ویزایی صادر میشه واسه رفتن اونجا؟؟
تشکر کنندگان:
سلام!من دیشب فهمیدم لاتاری برنده شدم...حسابی گیجم! آخه ما واسه کانادا اقدام کرده بودیم و من یک ماه و نیم دیگه مصاحبه دارم به نظرتون چی کار کنم؟دو دلیه بدیه! ما برای منترال کانادا اقدام کردیم ولی اگه مصاحبه قبول شیم ( که احتمال زیاد قبول میشیم) میخوایم بریم تورنتو...ولی الان جریان فرق میکنه! کسی میتونه کمکم کنه که بهترین گزینه رو انتخاب کنم؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-05-16 ساعت 12:50)مانترا نوشته:  سلام!من دیشب فهمیدم لاتاری برنده شدم...حسابی گیجم! آخه ما واسه کانادا اقدام کرده بودیم و من یک ماه و نیم دیگه مصاحبه دارم به نظرتون چی کار کنم؟دو دلیه بدیه! ما برای منترال کانادا اقدام کردیم ولی اگه مصاحبه قبول شیم ( که احتمال زیاد قبول میشیم) میخوایم بریم تورنتو...ولی الان جریان فرق میکنه! کسی میتونه کمکم کنه که بهترین گزینه رو انتخاب کنم؟؟
دوست عزیز منم سال 2010 برای کانادا از طریق کبک اقدام کردم .مصاحبمو سال 2011 قبول شدم و تا حالا که 16 ماه از مصاحبه می گذره هنوز مدیکال صادر نشده چه برسه به ویزا که تا 30 ماه بعد از مصاحبه میرسه.پس خیالتونو راحت کنم حالا حالا ها پاتون به کانادا نمی رسه تا 2.5 دیگه.البته شرایط بقیه دوستان کبکی هم همین طوره.پس فعلا آمریکا رو بچسب که ویزای آمریکا رو زود تر می گیری.پروسه مهاجرت کبک رو هم بزار رو روال خودش جلو می ره.
Case Number:2015AS00000XXX
Embassy:Montreal,Canada
State:California,Los Angeles
تشکر کنندگان: Farshid22 ، aziking ، saeed2568
(2012-05-16 ساعت 13:11)yashaaa نوشته:  دوستان توی فرم دی اس 0230 یک قسمت داره زده

List below all employment for the last ten years.

من چند تا شرکت خصوصی در ایران چند سال پیش کار می کردم اون ها رو هم باید بنویسم ؟ کار دانشجویی می کردم تو لندن پارت تام باید بنویسم ؟

دوست من والا اگه مدرک تحصیلیت کافیه بزن بیکار یا همون کار اخرت رو فقط بنویس. بخدا زودتر ویزا میگیری...... اگه نمی دونی کلیرنس چیه برو تو تاپیک ها رو بخون.
since 2012
تشکر کنندگان: yashaaa
(2012-05-16 ساعت 13:10)ramtin228 نوشته:  
(2012-05-16 ساعت 12:50)مانترا نوشته:  سلام!من دیشب فهمیدم لاتاری برنده شدم...حسابی گیجم! آخه ما واسه کانادا اقدام کرده بودیم و من یک ماه و نیم دیگه مصاحبه دارم به نظرتون چی کار کنم؟دو دلیه بدیه! ما برای منترال کانادا اقدام کردیم ولی اگه مصاحبه قبول شیم ( که احتمال زیاد قبول میشیم) میخوایم بریم تورنتو...ولی الان جریان فرق میکنه! کسی میتونه کمکم کنه که بهترین گزینه رو انتخاب کنم؟؟
دوست عزیز منم سال 2010 برای کانادا از طریق کبک اقدام کردم .مصاحبمو سال 2011 قبول شدم و تا حالا که 16 ماه از مصاحبه می گذره هنوز مدیکال صادر نشده چه برسه به ویزا که تا 30 ماه بعد از مصاحبه میرسه.پس خیالتونو راحت کنم حالا حالا ها پاتون به کانادا نمی رسه تا 2.5 دیگه.البته شرایط بقیه دوستان کبکی هم همین طوره.پس فعلا آمریکا رو بچسب که ویزای آمریکا رو زود تر می گیری.پروسه مهاجرت کبک رو هم بزار رو روال خودش جلو می ره.

مرسی از جوابتون! فقط یه چیزی رشته همسر من دیمند هست(شیمی) میگن بچه های دیمند زودتر کاراشون انجام میشه! ما وقتی میریم استانبول اگه قبول شیم باید فایل فدرال رو هم باز کنیم که این خودتونم میدونین که هزینه بره، اگه هم بخوایم از ایران اقدام کنیم برای باز کردنه فایل پروسه طولانیتر میشه یعنی ما قبل از سفرمون باید مشخص کنیم بریم کانادا یا آمریکاSad واسه همین بدجور گیج شدیم... ما تو مشهدیم، کسی میتونه کمک کنه؟ضمن اینکه کیس نامبر من***2 هست یعنی گمونم جز اولین مصاحبه ها باشیم!
تشکر کنندگان:
(2012-05-16 ساعت 10:27)Ben63 نوشته:  آیا ذکر / ارائه سابقه کار و مدرک تحصیلی هر دو اجباریه یا فقط یکی از اینها اجباریست؟ واسه سابقه کار بیمه می خوان؟

نوع ازدواج چطور باید باشد (خارجی یا ایرانی) و آیا بایستی حتما در شناسنامه زوجین ثبت شود؟ من می بایست با نامزدم ازدواج کنم قبل از ارسال مدارک، من ایران نیستم و زمان کافی واسه ثبت تو شناسنامه ندارم، مدرک خارجی ازدواج یا صیغه نامه ایرانی مورد قبوله واسه سفارت آمریکا؟

حداکثر وقت برای ارسال فرم 2013 (قبول شندگان مرحله اول) تا چه زمانی ست؟ و حداکثر زمان اعلام نتایج کی است؟ کیس نامبر من زیر 3000 چه قدر وقت دارم فرمهارو بفرستم؟

کارت پایان خدمت، من مشخصات پشت کارت پایان خدمتم اشتباه زده شده از 2 سال پیش که کارت رو گرفتم. مشخصاتی مثل رنگ چشم و قد و گروه خونی. به نظر شما واسه مصاحبه مشکل ساز میتونه بشه؟

کسانی که در مرحله اول قبول شده اند چقدر شانس دارند و آیا برای اینها هم قرعه کشی انجام خواهد شد؟ از بین 100000 نفر انتخاب شده منظورمه

از کسانی که در مرحله اول شرکت کرده اند و تا اکتبر 2012 نتیجه شان نیامده آیا میتوانند برای لاتاری 2014 هم اقدام کنند؟

برای کسی که در لاتاری آمریکا برنده شده و نخواهد بلافاصله در آمریکا بطور دائم زندگی کند، چه راه هایی وجود دارد؟

کلاس بندی انواع ویزا: چه نوع ویزایی صادر میشه واسه رفتن اونجا؟؟
با سلام
ازدواج شما باید رسمی باشد ودر شناسنامه قید شود .

شما میتونی مدارک را الان بفرستی ولی قبل از مصاحبه عقد کنی و مدارک

ازدواجتان را اون موقع با خود ببری سفارت و تحویل بدی.

بله شرکت کنندگان متوانند در لاتاری 2014 شرکت کنند.

میتوانید بعد از ورود به آمریکا و گرفتن گرین کارت در خواست باس سفید بدید و به مدت دوسال بیرون از آمریکا بمونید.

اگر مدارکتان کامل باشد و مشکل خاصی نداشته باشی و اف بی ای چک تان قبل از بایان سبتامبر بیاد ویزا میگیری.

من مدارکمو تو اگوست فرستادم مشکلی هم بیش نیامد.

موفقیت همگی را آرزومندم

CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

تشکر کنندگان: rose_2000
دوستان با سلام ..... پسوند فامیل بنده زمان ثبت نام اینترنتی و اعلام قبولی با کاراکتر فاصله قید شده... ولی تو پاسپورتم فاصله نداشت و منم فرمها رو بر اساس پاسپورت تکمیل کردم...... نیاز هست با kcc در اینباره مکاتبه کنم ؟
2013AS4xxx
تشکر کنندگان:
(2012-05-16 ساعت 14:16)amir0_0amir نوشته:  دوستان با سلام ..... پسوند فامیل بنده زمان ثبت نام اینترنتی و اعلام قبولی با کاراکتر فاصله قید شده... ولی تو پاسپورتم فاصله نداشت و منم فرمها رو بر اساس پاسپورت تکمیل کردم...... نیاز هست با kcc در اینباره مکاتبه کنم ؟
سلام
نیازی نیست فقط تو فرمهای ارسالی درستشو بنویس طبق گذر نامه

موفق باشید

CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

تشکر کنندگان: amir0_0amir
آدرس سفارت آنکارا چیست؟
شماره کیس:2013AS36XX/تاریخ رویت قبولی:2012 May/کنسولگری:Ankara
مصاحبه:march / نتیجه مصاحبه:برگه صورتی.تاريخ کلير شدن برابر با سالگرد قبولىBig Grin
تشکر کنندگان:
ايميل نمي زنند به برندگان فقط از طريق كد رهگيري از سايت پيگيري كنيد
مصاحبه ها هم از اكتبر شروع ميشه تا سپتامبر همه را ثبت مي كنند البته كسايي كه فرستاده باشند من ايميل زدم اين را گفتند
Interviews for the DV 2013 program will begin October 1, 2012, and process through September 30, 2013.

All DV 2013 cases must be completely processed by September 30, 2013.

Prompt response in returning the required forms to KCC will allow ample time for necessary processing.
تشکر کنندگان: aziking
(2012-05-16 ساعت 15:48)steve نوشته:  دوستان محل مصاحبه رو از کجا متوجه ميشيد؟
ماله من نوشته Post: kuala lumpur
آيا اين معنيش اينه که مصاحبه من کوا لا لامپوره؟
در ضمن کيس نامبر من
2013AS00001xxx
آيا اين عدد خوبه

من در تاپيک ديگه هم پرسيدم .معمولا چقدر فاصله بين فرستاندن مدارک و مصاحبه ميفته چون من مالزی زندگی ميکنم و يک سری از مدارک رو بايد برای من از ايران بفرستن؟

در ضمن من ايميلی دريافت نکردم

بله دوست عزیز مصاحبه شما در کوالالامپور هست و شماره کیس نامبرتون هم خیلی خوبه شما مطمئنا در ماه اکتبر مصاحبه خواهید داشت
(2012-05-15 ساعت 20:52)maahtab نوشته:  بچه ها چند تا سوال داشتم ازتون :
1- عکسمون عیبی نداره که با عکس ثبت نام اولیه متفاوت باشه ؟
2- در مورد اهمیت تجربه کاری هم لطف کنید اگه می دونید که چه قدر در نظر آفیسر اهمیت داره توضیح بفرمایید؟
3- شغل فعلی برای من که تازه فارغ التحصیل از دانشگاه شدم بیکار می شه ، این مسئله بد نیست در نگاه آفیسر ؟ می شه این رو به نحو بهتری بیان کرد مثلا همین توضیح رو نوشت واسشون ؟؟؟

دوست عزیز عکسها همه باید به روز و جدید باشن یعنی عکس شما نباید عین ثبت نام اولیه باشه شما باید همراه مدارک عکس جدید بفرستید
در مورد تجربه کاری هم فقط برای افرادی نیاز هست که مدرک تحصیلیشون زیر دیپلم هست خیلی پروندتون رو پیچیده نکنید لطفا
در مورد بیکار بودن هم شما قراره برید آمریکا زندگی کنید وقتی شما میرسید آمریکا یک فرد بیکار هستید حتی اگه تو ایران شغل خیلی بالایی هم داشتید پس فکر نمیکنم شغل براشون مهم باشه بیشتر مدرک تحصیلیتون براشون مهمه
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: aziking
(2012-05-16 ساعت 11:58)ramtin228 نوشته:  یکی از دوستان من خانومش برنده شده و من دارم همه کاراشونو انجام می دم.متاسفانه شوهر شخص برنده(دوستم) قبلا چند سال پیش توی پارتی گرفتنش و انگشت نگاری شده و سوء پیشینه هم گرفته در آن سابقش ذکر شده:این فرد به دلیل شرکت در مجلس لهو و لعب دارای سابقه کیفری می باشد.حالا سوال اینجاست آیا کیسشون ریجکت می شه یا خیر؟؟؟؟ البته ایشون پاسورت دارن و بعد از انگشت نگار هم پاس گرفتند.از دوستان و اساتید با تجربه ممنون می شم راهنمایثی فرمایند.

دوست عزیز سفارت آمریکا از ایرانیها سوءپیشینه ایران رو نمیخواد و دقیقا به همین دلیل دوست شما نمیخواد چون از نظر دولت آمریکا شرکت در یک پارتی جرم محسوب نمیشه ولی تو ایران به دلایلی از این دست فرد میتونه دارای سوءپیشینه بشه پس سوءپیشینه ایران نمیتونه از نظر دولت آمریکا نشانه خلافکار بودن شخص باشه نگران نباشید فقط اگر بیشتر از 6 ماه در یک کشور دیگه زندگی کردن باید عدم سوءپیشینه اون کشور رو ببرن
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: aziking ، Omidooo ، saeed2568
(2012-05-16 ساعت 16:45)babak 1234 نوشته:  ايميل نمي زنند به برندگان فقط از طريق كد رهگيري از سايت پيگيري كنيد
مصاحبه ها هم از اكتبر شروع ميشه تا سپتامبر همه را ثبت مي كنند البته كسايي كه فرستاده باشند من ايميل زدم اين را گفتند
Interviews for the DV 2013 program will begin October 1, 2012, and process through September 30, 2013.

All DV 2013 cases must be completely processed by September 30, 2013.

Prompt response in returning the required forms to KCC will allow ample time for necessary processing.

پس با این تافسیر که به شما گفتن که از 1 اکتبر مصاحبه ها شروع میشه ، از اون طرف گفتن 6 هفته قبلش مصاحبه ، مکان و روز و ساعت مضاحبه هر کیس مشخص میشه ..داخل جایی که برنده شدن رو چک کردیم + ایمیل + وب سایت مثلا آنکارا... اول اکتبر میشه 10 مهر و 40 روز قبلش میشه حدود 30 مرداد.
پس یعنی در بدتیرین شرایط باید تا 30 مرداد اولین کارنتی ها مشخص بشن ؟
درسته به نظر پیشکسوتان و قدیمی ها؟
یعنی ما تا 30 مرداد انتظار باید بکشیم؟؟؟؟

شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان