کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-06-03 ساعت 11:05)afs نوشته:  سلام به همه و البته تشکر بابت تمام راهنمایی ها
من چند سالی توی لاتاری ثبت نام می کردم و از دست قضا امسال باکیس نامبر بین 1000 تا 1020 انتخاب شدم و متاسفانه هیچ اطلاعاتی در مورد روال های کاری و مراحلی که باید طی می شد نداشتم که الان با مطالعه بخش زیادی از پست های این سایت حتی می تونم تصور کنم بعد از وارد شدن چه کارهایی باید انجام بدم.

پس از همه تشکر می کنم و امیدوارم اون هایی که تو این دوره انتخاب شدن با موفقیت مراحل رو پشت سر بگذارند و کسایی هم که فعلا کیس نامبرشون در نیومده توی مرحله بعدی اعلام نتایج برنده بشند.

یک سوالی دارم.
من سال پیش یک سفر به لندن داشتم. بخش زیادی از مدارکم ترجمه شده. مدارک ترجمه شده من روی سربرگ قوه قضاییه هست اما مهر و تمبر نداره! چون خود من پیگیر این ترجمه ها نبودم نمی دونم دقیقا چرا این اتفال افتاده و البته سفارت انگلستان با تمام سخت گیری هاش این ها رو قبول کرد و ویزا رو هم داد.

الان که برای ترجمه یک سری مدارک به دارالترجمه رفتم بهم گفتند که اصلا این چیزی که هست مشکل قانونی داره و ما یا ترجمه رسمی می دیم که روی سربرگ قوه قضاییه هست و مهر می خوره یا روی سربرگ خودمون با مهر و امضای دارالترجمه.
سوالی که برای من پیش اومده اینکه با توجه به این موضوع که مشخصا تایید مهردادگستری برای ترجمه ها لازم نیست آیا ترجمه در سربرگ خود دارالترجمه قابل قبول است یا این جایی که من رفتم اطلاعات غلط داده بهم و عملا ترجمه ها باید روی سربرگ قوه قضایی درج بشند حتی اگر مهر و تمبر نخورند؟

ممنون

دوست عزیزم سلام
در خصوص ترجمه عزیزانی که قدیمی تر هستند نقل میکنند که باید مدارک توسط دارالترجمه ترجمه بشه و مترجم قسم خورده هم باید مهر و امضاء کنه و لزومی به تایید دادگستری و وزارت خارجه نداره، بعضی ها هم میگن اگر مهر دادگستری و وزارت خارجه داشته باشه خیالت راحت تره، حالا میتونی ترجمه های قبلی رو ببری این دو ارگان دولتی تا تایید کنند یا اینکه از اول همه مدارک رو به یک دارالترجمه معتبر ببری که همه ترجمه هات با یک فرمت باشه.
ولی بازهم میتونی از دوستان قدیمی تر راهنمایی بگیری.
موفق باشید
تشکر کنندگان: afs ، babak_LosAngeles ، امیر مهاجر ، saeed2568
(2012-06-03 ساعت 10:43)escutcheon نوشته:  
(2012-06-03 ساعت 01:32)funnybluesolea نوشته:  
(2012-06-02 ساعت 20:47)escutcheon نوشته:  دوستان فکر میکنم پرده از راز case number ها برداشتم Smile)) علت اینکه اکثر دوستان عضو این سایت در سال 2012 شماره کیسهای زیر ده هزار دارند، با توجه به اینکه تعداد اعضای جدید در سال 2012 بسیار کمتر از تعداد پذیرفته شده ها از ایران هستند،
و البته با عنایت به ویکی پدیا،قسمت لاتری، دو مرحله ای شدن لاتری 2013،
ملاحظه میفرمایید که کیس نامبرهای بالا احتمالا در اکتبر اعلام خواهند شد!
با عرض پوزش مجدد از دوست گرامی،funnybluesolea،که مطمئنم بحثهای بیش ار حد اینجانب در این زمینه را، به بزرگواری خود خواهند بخشیدSmile

خواهش می کنم، من چکاره ام Tongue اتفاقا فکر کنم بحث جالبی باشه که اگر تو تاپیک بولتن ویزا مطرح بشه خیلی بهتره.
یعنی به نظرت تو مرحله اول فقط کیس نامبرهای پایین رو اعلام کردند؟ یعنی یه تعداد برنده هستند که هنوز بشون اعلام نشده که برنده اند و با پیغام معروف you have not been selected... مواجه شدن؟ اگر اینطوری باشه چه دلیلی می تونه داشته باشه؟ به هر حال اگر این نظر شما درست باشه(که امیدوارم باشه) یه کم عجیبه.
والا من توی ویکی پدیا،لاتری 2013،دیدم نوشته امسال واسه اولین بار قرعه کشی دو مرحله ای شده.نوشته احتمالا کیس نامبرهای بالا بعدا اعلام میشن لابد به خاطر پایین آوردن حجم کارشون.
اونجا هم که نوشته "شما انتخاب نشدید" حتما منظورش مرحله اوله.
وگرنه نمیگفتن توی اکتبر بازم اعلام میکنیم.
ضمن اینکه هیچ دلیلی وجود نداره بیان سیستم قرعه کشی رو تغییر بدن و توی آسیا اروپا و ... شماره ها رو تکراری کنن.
این نظر من به عنوان دوست کوچک شما در این فروم است Smile

آخه تعداد همه برندگان و برندگان قاره ها و کشورهای مختلف اعلام شده. اگز نظر شما درست باشه یعنی یه تعداد بزنده شدن که از برنده شدن خودشون اطلاعی ندارند.
نظر جالبیه، امیدوارم درست باشه.
اما نظر شما قبل بحث هست.
اول اینکه کیس نامبرها در همه سالها تغییراتی داشته اند و این اولین بار نیست که تغییر داده اند. ضمن اینکه شما خودت می گی برای اولین بار است که سیستم قرعه کشی 2 مرحله ای انجام می شه. خوب چندان هم عجیب نیست که مدل اختصاص دادن کیس نامبرها هم برای اولین بار (فرضا) تغییر کند.
و دوم اینکه می تونیم به همین مهاجرسرا که همیشه یه نمونه آماری خوب رو در اختیارمون میزاره استناد کنیم، شما نگاهی به تعداد نظر دهندگان در نظر سنجی کیس نامبرها 2013 بیندازید، می بینید که با اینکه مدت زمان چندانی از اعلام نتایج لاتاری 2013 نگذشته است، بیش از 270 نفر شرکت کرده اند و مطمئنا این تعداد رو به افزایش می باشد. این در صورتیست که در قسمت مربوط به سال 2012 پس از گذشت 8 ماه 250 نظر دهنده وجود دارند. می دانید که 2012، نزدیک به 4500 برنده داشت حدود 1500 برنده کمتر از امسال). با این استدلال شاید بشه نتیجه گرفت که همه 6000 برنده ایرانی سال 2013 از برنده بودنشون مطلع هستند.
سوم اینکه باید بدانید که هرسال تعداد 50000 ویزا برای لاتاری در نظر گرفته اند که 100000 نفر را به عنوان برنده اعلام می کنند با این حال اعلام شده تعداد افرادی که پیگیر پروسه لاتاری (و واجدالشرایط) هستند کمتر از این تعداد بوده اند (در بسیاری از سالها) شاید می خواهند با دو مرحله ای کردن لاتاری آمار افراد پیگیر این پروسه از روی مدارک ارسالی به کی سی سی رو در بیاورند.
و چهارم اینکه باز هم تاکید می کنم این استدلالات بر پایه حدس و گمان هست و از این موضوع کسی اطلاعاتی ندارد جز کی سی سی. همچنین ویکی پدیا منبع مناسبی به شمار نمی یاد و کاربرانی مثل من و شما مطالبی رو به آن اضافه می کنند. P:
CN:2012AS63XXX
ارسال فرمها: 21 july 2011
سفارت:آنکارا
مصاحبه:june 21
دریافت ویزا:23 June
اولین سفر : 3rd NOV
هزینه ها
سفرنامه
(2012-06-03 ساعت 11:46)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-06-03 ساعت 11:05)afs نوشته:  ...

الان که برای ترجمه یک سری مدارک به دارالترجمه رفتم بهم گفتند که اصلا این چیزی که هست مشکل قانونی داره و ما یا ترجمه رسمی می دیم که روی سربرگ قوه قضاییه هست و مهر می خوره یا روی سربرگ خودمون با مهر و امضای دارالترجمه.
سوالی که برای من پیش اومده اینکه با توجه به این موضوع که مشخصا تایید مهردادگستری برای ترجمه ها لازم نیست آیا ترجمه در سربرگ خود دارالترجمه قابل قبول است یا این جایی که من رفتم اطلاعات غلط داده بهم و عملا ترجمه ها باید روی سربرگ قوه قضایی درج بشند حتی اگر مهر و تمبر نخورند؟

ممنون

دوست عزیزم سلام
در خصوص ترجمه عزیزانی که قدیمی تر هستند نقل میکنند که باید مدارک توسط دارالترجمه ترجمه بشه و مترجم قسم خورده هم باید مهر و امضاء کنه و لزومی به تایید دادگستری و وزارت خارجه نداره، بعضی ها هم میگن اگر مهر دادگستری و وزارت خارجه داشته باشه خیالت راحت تره، حالا میتونی ترجمه های قبلی رو ببری این دو ارگان دولتی تا تایید کنند یا اینکه از اول همه مدارک رو به یک دارالترجمه معتبر ببری که همه ترجمه هات با یک فرمت باشه.
موفق باشید

جناب مهدی، متشکرم از جواب شما.
بله دقیقا می دونم که نیاز به مهر دادگستری نیست از طرفی هم ترجمه ترجمست به طور حتم هیچ کس علاقه ای نداره که هزینه زیادتر بکنه.
فقط سوال باقی مانده همینه که با فرض اینکه مهر دادگستری نیاز نباشه، ترجمه در سربرگ دارالترجمه باید باشه یا اون سربرگی که بالاش آرم قوه قضاییه؟
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles ، امیر مهاجر
(2012-06-03 ساعت 12:43)afs نوشته:  
(2012-06-03 ساعت 11:05)afs نوشته:  ...

ممنون

دوست عزیزم سلام
موفق باشید

جناب مهدی، متشکرم از جواب شما.
بله دقیقا می دونم که نیاز به مهر دادگستری نیست از طرفی هم ترجمه ترجمست به طور حتم هیچ کس علاقه ای نداره که هزینه زیادتر بکنه.
فقط سوال باقی مانده همینه که با فرض اینکه مهر دادگستری نیاز نباشه، ترجمه در سربرگ دارالترجمه باید باشه یا اون سربرگی که بالاش آرم قوه قضاییه؟

سلام
نظر شخصی من این هست که سربرگ دارالترجمه و مهر مترجم (که آرم قوه قضاییه دارد) فرمال هست، ولی به این معنی نیست که با سر برگ قوه قضاییه مورد قبول نباشه. ولی بازهم در تاپیکی که مربوط به دارالترجمه هست مطرح کنید مطمئناً عزیزانی هستند که با قطعیت بتونن به شما کمک کنند.
http://mohajersara.com/thread-5185.html
محبت میکنید اگر از نتیجه من رو هم مطلع بفرمایید.
سوالی بود در خدمت هستم.
موفق باشید
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles ، امیر مهاجر ، ghorbat
(2012-06-03 ساعت 11:05)afs نوشته:  سلام به همه و البته تشکر بابت تمام راهنمایی ها
من چند سالی توی لاتاری ثبت نام می کردم و از دست قضا امسال باکیس نامبر بین 1000 تا 1020 انتخاب شدم و متاسفانه هیچ اطلاعاتی در مورد روال های کاری و مراحلی که باید طی می شد نداشتم که الان با مطالعه بخش زیادی از پست های این سایت حتی می تونم تصور کنم بعد از وارد شدن چه کارهایی باید انجام بدم.

پس از همه تشکر می کنم و امیدوارم اون هایی که تو این دوره انتخاب شدن با موفقیت مراحل رو پشت سر بگذارند و کسایی هم که فعلا کیس نامبرشون در نیومده توی مرحله بعدی اعلام نتایج برنده بشند.

یک سوالی دارم.
من سال پیش یک سفر به لندن داشتم. بخش زیادی از مدارکم ترجمه شده. مدارک ترجمه شده من روی سربرگ قوه قضاییه هست اما مهر و تمبر نداره! چون خود من پیگیر این ترجمه ها نبودم نمی دونم دقیقا چرا این اتفال افتاده و البته سفارت انگلستان با تمام سخت گیری هاش این ها رو قبول کرد و ویزا رو هم داد.

ممنون

دوست عزیزم سلام
موفق باشید

سلام بچه ها
من یه جایی خونده بودم ترجمه هایی که به سفارت می بریم تاریخش نباید بیشتر از یک سال گذشته باشه
البته دقیقا یادم نیست از کجا خوندم و من اینو با شک میگم و مطمئن نیستم
بازم خودتون یه تحقیقی بکنید
مرسی
تشکر کنندگان: mehdiii ، ghorbat ، saeed2568
(2012-06-03 ساعت 13:12)babak_LosAngeles نوشته:  
........

ممنون

دوست عزیزم سلام
در خصوص ترجمه عزیزانی که قدیمی تر هستند نقل میکنند که باید مدارک .......

سلام بچه ها
من یه جایی خونده بودم ترجمه هایی که به سفارت می بریم تاریخش نباید بیشتر از یک سال گذشته باشه
البته دقیقا یادم نیست از کجا خوندم و من اینو با شک میگم و مطمئن نیستم
بازم خودتون یه تحقیقی بکنید
مرسی
من هم پارسال همین مشکل رو داشتم. بعد از تحقیق فهمیدم که ترجمه مدارکی مثل سند و یا شناسنامه که با گذشت زمان احتمال تغییراتی در آنها مثل خرید و فروش و یا در مورد شناسنامه ازدواج و تولد فرزند وجود دارد، مدت زمان محدودی معتبر است(6ماه یا 1 سال؟!؟!) . اما این موضوع در رابطه با مدارکی مثل مدارک تحصیلی و یا کارت سربازی و ... صادق نیست

موفق باشید
هزینه ها
سفرنامه
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles ، امیر مهاجر ، ghorbat
دوستان من آدرس پستي و ايميلم در هنگام ثبت نام با پر كردن فرمها كاملا متفاوته به نظرتون برام مشكل درست ميشه؟دوستان با تجربه راهنمايي كنند ممنون ميشم
شماره کیس: 2013AS6900/كليرنس ٣ آگوست
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles ، ghorbat
با سلام و خسته نباشید به همه.من میخوام بدونم اگه کسی postal codeرو اشتباه نوشته باشه و پست کرده باشه چی میشه؟Big Grin
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles ، ghorbat
(2012-06-03 ساعت 17:01)javid737 نوشته:  دوستان من آدرس پستي و ايميلم در هنگام ثبت نام با پر كردن فرمها كاملا متفاوته به نظرتون برام مشكل درست ميشه؟دوستان با تجربه راهنمايي كنند ممنون ميشم

سلام دوست عزیز
البته من با تجربه نیستم، آدرس ایمیل رو من هم همینکارو کردم و تا الان هم مشکلی پیش نیومده (خدارو شکر) ولی آدرس پستی رو با ایمیل بهشون اعلام کن که خیالت راحت باشه.
موفق باشید
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles ، ghorbat ، javid737
(2012-06-03 ساعت 17:07)صوفیا صوری نوشته:  با سلام و خسته نباشید به همه.من میخوام بدونم اگه کسی postal codeرو اشتباه نوشته باشه و پست کرده باشه چی میشه؟Big Grin

سلام دوست عزیز
اگر منظورت کد پستی گیرنده هست که باید به پستی که از اون طریق ارسال کردی اطلاع بدی شاید قبل از ارسال کاری انجام بدن، در غیر اینصورت طبیعتاً به آدرس اشتباهی بره (البته این احتمال وجود داره که صرفا بر اساس آدرس و نه کد پستی توزیع بشه) ولی حتما با پست صحبت کن.
موفق باشید
تشکر کنندگان: ASALI ، صوفیا صوری ، babak_LosAngeles ، ghorbat ، saeed2568
بچه ها یه سوال اگه کسی میدونست ؟

اگه فرم ها رو بدون امضا ارسال کنین چی میشه ؟
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles
(2012-06-03 ساعت 19:27)pedram_m3000 نوشته:  بچه ها یه سوال اگه کسی میدونست ؟

اگه فرم ها رو بدون امضا ارسال کنین چی میشه ؟

خوب اصولا مثل تموم اشتباهات دیگه باید یه ایمیل به کی سی سی بزنی و اعلام کنی . اون وقت یه سری دیگه فرم هارو پر کن و براشون ایمیل کن. اگه تو نوشتن متنش ایراد داشتین پیغام بدین من کمکتون می کنم.
موفق باشید
كيس نامبر:2013AS4xxx
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: هفته سوم فوریه
دریافت ویزا: یک ضرب
لینک سفرنامه
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles ، امیر مهاجر ، mehdiii ، saeed2568
(2012-06-03 ساعت 15:02)escutcheon نوشته:  
(2012-06-03 ساعت 12:23)funnybluesolea نوشته:  
(2012-06-03 ساعت 10:43)escutcheon نوشته:  
(2012-06-03 ساعت 01:32)funnybluesolea نوشته:  
(2012-06-02 ساعت 20:47)escutcheon نوشته:  دوستان فکر میکنم پرده از راز case number ها برداشتم Smile)) علت اینکه اکثر دوستان عضو این سایت در سال 2012 شماره کیسهای زیر ده هزار دارند، با توجه به اینکه تعداد اعضای جدید در سال 2012 بسیار کمتر از تعداد پذیرفته شده ها از ایران هستند،
و البته با عنایت به ویکی پدیا،قسمت لاتری، دو مرحله ای شدن لاتری 2013،
ملاحظه میفرمایید که کیس نامبرهای بالا احتمالا در اکتبر اعلام خواهند شد!
با عرض پوزش مجدد از دوست گرامی،funnybluesolea،که مطمئنم بحثهای بیش ار حد اینجانب در این زمینه را، به بزرگواری خود خواهند بخشیدSmile

خواهش می کنم، من چکاره ام Tongue اتفاقا فکر کنم بحث جالبی باشه که اگر تو تاپیک بولتن ویزا مطرح بشه خیلی بهتره.
یعنی به نظرت تو مرحله اول فقط کیس نامبرهای پایین رو اعلام کردند؟ یعنی یه تعداد برنده هستند که هنوز بشون اعلام نشده که برنده اند و با پیغام معروف you have not been selected... مواجه شدن؟ اگر اینطوری باشه چه دلیلی می تونه داشته باشه؟ به هر حال اگر این نظر شما درست باشه(که امیدوارم باشه) یه کم عجیبه.
والا من توی ویکی پدیا،لاتری 2013،دیدم نوشته امسال واسه اولین بار قرعه کشی دو مرحله ای شده.نوشته احتمالا کیس نامبرهای بالا بعدا اعلام میشن لابد به خاطر پایین آوردن حجم کارشون.
اونجا هم که نوشته "شما انتخاب نشدید" حتما منظورش مرحله اوله.
وگرنه نمیگفتن توی اکتبر بازم اعلام میکنیم.
ضمن اینکه هیچ دلیلی وجود نداره بیان سیستم قرعه کشی رو تغییر بدن و توی آسیا اروپا و ... شماره ها رو تکراری کنن.
این نظر من به عنوان دوست کوچک شما در این فروم است Smile

آخه تعداد همه برندگان و برندگان قاره ها و کشورهای مختلف اعلام شده. اگز نظر شما درست باشه یعنی یه تعداد بزنده شدن که از برنده شدن خودشون اطلاعی ندارند.
نظر جالبیه، امیدوارم درست باشه.
اما نظر شما قبل بحث هست.
اول اینکه کیس نامبرها در همه سالها تغییراتی داشته اند و این اولین بار نیست که تغییر داده اند. ضمن اینکه شما خودت می گی برای اولین بار است که سیستم قرعه کشی 2 مرحله ای انجام می شه. خوب چندان هم عجیب نیست که مدل اختصاص دادن کیس نامبرها هم برای اولین بار (فرضا) تغییر کند.
و دوم اینکه می تونیم به همین مهاجرسرا که همیشه یه نمونه آماری خوب رو در اختیارمون میزاره استناد کنیم، شما نگاهی به تعداد نظر دهندگان در نظر سنجی کیس نامبرها 2013 بیندازید، می بینید که با اینکه مدت زمان چندانی از اعلام نتایج لاتاری 2013 نگذشته است، بیش از 270 نفر شرکت کرده اند و مطمئنا این تعداد رو به افزایش می باشد. این در صورتیست که در قسمت مربوط به سال 2012 پس از گذشت 8 ماه 250 نظر دهنده وجود دارند. می دانید که 2012، نزدیک به 4500 برنده داشت حدود 1500 برنده کمتر از امسال). با این استدلال شاید بشه نتیجه گرفت که همه 6000 برنده ایرانی سال 2013 از برنده بودنشون مطلع هستند.
سوم اینکه باید بدانید که هرسال تعداد 50000 ویزا برای لاتاری در نظر گرفته اند که 100000 نفر را به عنوان برنده اعلام می کنند با این حال اعلام شده تعداد افرادی که پیگیر پروسه لاتاری (و واجدالشرایط) هستند کمتر از این تعداد بوده اند (در بسیاری از سالها) شاید می خواهند با دو مرحله ای کردن لاتاری آمار افراد پیگیر این پروسه از روی مدارک ارسالی به کی سی سی رو در بیاورند.
و چهارم اینکه باز هم تاکید می کنم این استدلالات بر پایه حدس و گمان هست و از این موضوع کسی اطلاعاتی ندارد جز کی سی سی. همچنین ویکی پدیا منبع مناسبی به شمار نمی یاد و کاربرانی مثل من و شما مطالبی رو به آن اضافه می کنند. P:
حساب کردم دیدم 16045 نفر آسیا برنده شدن.اگر case number های آسیا،به فرض، از 1 تا 16045 باشه، به نظر شما من با 60xx توی چه ماهی واسه مصاحبه میفتم؟ در حالت عادیش که گفتین اکتبر.در این حالت چطور؟
درسته که از آسیا 16045 نفر برنده شده اند اما کیس نامبر های آسیا کمتر از این تعداد هست چراکه این تعداد اعلام شده افراد برنده شده همراه با خانواده های آنان هست. مثلا یه خانواده 4 نفری دارای یک کیس نامبر هستند اما هر 4 نفر آنها جزو برندگان محسوب می شوند. به همین دلیل اکثر کیس نامبرها زیر 10000 هستند.
در صورت درست بودن نظر شما مبنی بر مشابه بودن روند کارنت شدن امسال با پارسال، شما در اکتبر و یا حداکثر در نوامبر مصاحبه می شوید.
در صورت درست بودن فرض دیگر، پیش بینی زمان خیلی سخته اما من حدس می زنم برای اکتبر بین 1500 تا 2000 کارنت خواهند شد.

(2012-06-03 ساعت 20:02)مهتاب - 2251 نوشته:  سلام
داشتم خلاصه پیشرفت برندگانو میدیدم دیدم که ما میس نامبر بالای 40000 هم داریم که ! پس چرا میگن تا 10000 فقط اعلام شده !؟؟؟؟؟؟
اگر منظورتون قسمت نظر سنجیه...
کلا از277 رای فقط 14نفر بالای 10000 زدن، که اونم یه چند نفری رو دیدم که خودشون گفتن که اشتباهی زدن. مثلا احتمالا 40000 تا 60000 رو خونده 4000 تا 6000
بقیه هم احتمالا یا اشتباه زدن یا اینکه الکی رای دادن.
پستهای زیر نظر سنجی رو بخون،
علی حیدری گفته کیس نامبرش 4xxx هستش، اما رای گیری رو ببین، علی 40000 تا 60000 رو رای داده.
یکی دیگه هم هست که خودش گفته استباه رای داده. اسمش نوشینه همون صفحه اول.
کلا پستها رو بخون 3 نفر مشخص شده که اشتباه زدن، بقیه هم به احتمال 99 درصد اشتباه زدن.
هزینه ها
سفرنامه
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles ، escutcheon ، امیر مهاجر ، mehdiii ، saeed2568
سلام دوستان
می خواستم بدونم برای مشکل من که اسم دختر 11 ماهم رو زمان پر کردن فرمهای اولیه لاتاری ننوشتم، و مثلا قراره کیسم رد بشه، منو برای مصاحبه میخوان و اونجا بهم کارت قرمز میدن یا اصلا منو برای مصاحبه دعوت نمی کنن؟ حداقل اگر دومی باشه بهتره! دیگه هزینه نمی کنم!!
شماره کیس: 2013AS00007XXX
تاریخ رویت قبولی : May-05-2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد: سه نفر
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles
(2012-06-04 ساعت 00:07)nana2013 نوشته:  سلام دوستان
می خواستم بدونم برای مشکل من که اسم دختر 11 ماهم رو زمان پر کردن فرمهای اولیه لاتاری ننوشتم، و مثلا قراره کیسم رد بشه، منو برای مصاحبه میخوان و اونجا بهم کارت قرمز میدن یا اصلا منو برای مصاحبه دعوت نمی کنن؟ حداقل اگر دومی باشه بهتره! دیگه هزینه نمی کنم!!
با توجه به مورد مشابه در سال ۲۰۱۲ احتمال زیاد شما را برای مصاحبه دعوت و به شما برگه قرمز میدهند ولی من جای شما باشم البته اگر تصمیمم رفتن باشه! باز هم شانسم رو امتحان میکنم. کل هزینه هم براتون (اگر اقتصادی عمل کنید) برای ۳ نفر ۲ الی ۳ میلیون میشه. اونهم میتونید فرض کنید یه سفر تفریحیه.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، babak_LosAngeles ، Championking

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان