کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
بچه ها كمك كمك
در مورد تمكين مالي سئوال داشتم من برنده شدم
1- همه چيز به نام شوهرم جز ماشين كه به نام خودمه سند خانه رو به نام خودم بنزم يا بنام اون باشد ايراد نداره؟
2- در مورد حساب بانكي چقدر بايد تو حساب باشد؟ چه مدت؟ چه بانكي؟ چقدر قبل از مصاحبه بايد پرينت گرفت؟
3- در مورد سندها بايد ارزشگذاري شود يا همان سندها رابديم ترجمه كافيه؟
توضيحات كامل ميدهيد خدا خيرتان بدهد
کیس نامبر: 2013AS…81xx، دیدن قبولی: 6 می 2012،کنسولگری: آنکارا، افراد کیس: 2، ارسال فرمها: 30می 2012، مصاحبه: 4جون2013، کلیرنس: صورتي، كلير: 20 آگوست، ورود به آمریکا: اواخر آبان، گرین کارت: -
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles
برای تمکین مالی نفهمیدیم اسپانسر فرم I-134 پر کنه یا فرم I-864
(2012-06-06 ساعت 15:08)zaherbin نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 15:03)s.s.h نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 14:53)zaherbin نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 13:23)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 13:04)Ali DV-2013 نوشته:  مهم
سلام دوستان
من الان كه پست‌هاي دوستان رو مي‌بينم متوجه شدم كه ظاهرا بايد اسم مدرسه‌هاي ابتدايي ، راهنمايي ، دبيرستان و پيش دانشگاهي رو در فرم مي‌نوشتم در حالي كه من فقط دانشگاه و يه دوره فني حرفه اي و يك دوره كامپيوتر رو نوشتم و ديگه اسم مدرسه‌هاي ابتدايي ، راهنمايي ، دبيرستان و پيش دانشگاهي رو ننوشتم. الان هول ورم داشت كه دچار مشكل نشم؟ من فكر كردم فقط آخرين تحصيلات (دانشگاه ليسانس) مد نظره و مراكز آموزشي آزاد و فني حرفه اي.

دچار مشكل جدي نشم؟ چه كنم؟ Sad
شما باید مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی رو هم مینوشتید. فرم رو دوباره ارسال کنید. با ایمیل که هزینه نکنید.
فرم دوباره بفرست = حذف از سیکل لاتاری
راهنمایی غلط نده برادر من
طی تماسی که با KCC داشتم در صورتی که در فرم های ارسال شده اولیه اشتباه وجود داشته باشد می تونید فرم ها را دوباره پر کرد و ارسال کرد و هیچ منعی وجود ندارد . البته در مورد مشکل این دوستمون می تونن از طریق ایمیل اطلاعاتی را که ننوشته اند بدون ارسال فرم ها ارسال کنن .برای مطمئن شدن و از بین بردن استرس لطفا با KCC تماس بگیرید .
طبق مشاهدات و پست های دوستان به کرات گفته شده طبق تعهد فرم که شامل عدم ارسال دوباره فرم است .امکان ارسال وجود ندارد
تنها از طریق مکاتبه تصحیح صورت میگیرد یا قبل از قسم خوردن در سفارت.
شما هم متن نامه قید کنید دوستان در جریان تصمیمات جدید مرکز کنتاکی قرار بگیرند

ما فرم ds230 part1رو امضا نکرده بودیم هم زنگ زدم هم میل زدم گفتن بدون امضا امکان پراسس پرونده نیست دوباره بفرستین که فرستادیم وقتی دیدم بچه ها اینجوری میگن (در مورد دو بار فرستادن فرم ها)زنگ زدم گفتن دو بار فرستادین تاثیر منفی نداره حالا بنظر شما مشکلی هست؟لازمه باز زنگ بزنم؟
کیس نامبر: 2013AS59XX/تعداد:2 نفر/سفارت : ابوظبی/تاريخ مصاحبه : 4 آپریل/کلیرنس :خودم 27 می,همسرم:14 آگوست (بعد از 132 روزBig Grin)
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles ، امیر مهاجر
(2012-06-06 ساعت 15:37)byousefi_p نوشته:  برای تمکین مالی نفهمیدیم اسپانسر فرم I-134 پر کنه یا فرم I-864

ما گرین کارتی ها برای اسپانسر باید فرم I-134 رو پر کنیم و بعد از امضای اسپانسرمون اصل فرم رو به همراه کپی فرمهای مالیاتی (w2 و ۱۰۴۰ ) با خودمان به مصاحبه ببریم
تشکر کنندگان: zaherbin ، byousefi_p
(2012-06-06 ساعت 15:50)dali نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 15:29)dali نوشته:  بچه ها كمك كمك
در مورد تمكين مالي سئوال داشتم من برنده شدم
1- همه چيز به نام شوهرم جز ماشين كه به نام خودمه سند خانه رو به نام خودم بنزم يا بنام اون باشد ايراد نداره؟
2- در مورد حساب بانكي چقدر بايد تو حساب باشد؟ چه مدت؟ چه بانكي؟ چقدر قبل از مصاحبه بايد پرينت گرفت؟
3- در مورد سندها بايد ارزشگذاري شود يا همان سندها رابديم ترجمه كافيه؟
توضيحات كامل ميدهيد خدا خيرتان بدهد
سلام دوست عزیز
پول برای هر نفر حدود 25 تا 30 میلیون 24 ساعت در حسابتون باشه و از بانک مانده حساب معادل دلاری بخواهید (به انگلیسی و با مهر)خیالتون راحت با داشتن حساب بانکی مناسب و سند ملک و خودرو و سهام و ... براحتی (در صورتیکه مشکل خاص دیگه ای نداشته باشید) موفق به دریافت ویزا خواهید بود.
سند هم نیاز به ارزشگذاری نداره. نیازی هم نیست که خونه به نام شما بشه چون همسر شما سرپرست خانواده هستند.
برات آرزوی موفقیت دارم

تشکر کنندگان: babak_LosAngeles ، Farshid22 ، dali ، aziking ، ASALI ، saeed2568
(2012-06-06 ساعت 14:53)zaherbin نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 13:23)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 13:04)Ali DV-2013 نوشته:  ...
دچار مشكل جدي نشم؟ چه كنم؟ Sad
شما باید مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی رو هم مینوشتید. فرم رو دوباره ارسال کنید. با ایمیل که هزینه نکنید.
فرم دوباره بفرست = حذف از سیکل لاتاری
طبق مشاهدات و پست های دوستان به کرات گفته شده طبق تعهد فرم که شامل عدم ارسال دوباره فرم است .امکان ارسال وجود ندارد

من درست راهنمایی کردم. لطفا بدون اطلاعات کافی کسی رو محکوم نکنید!
متنی که در فرم نوشته اقرارنامه ایست مبنی بر اینکه فقط یکبار در لاتاری شرکت کرده اید، یعنی بیش از یکبار نه خودتان و نه کس دیگری برای شما ثبت نامی انجام نداده. چون این تقلب محسوب میشه.
خیلی پیش از اینکه شما تشریف بیارید و این صفحات آخر رو بخونید، من در این رابطه تحقیق کردم و پستی هم برای دوستان قرار دادم و بعضی از دوستان دیگر هم این کار رو تکرار کردند و پاسخ مشابهی گرفتند.
اینجا ملاحظه بفرمایید.

این رو هم اضافه میکنم:
لطفا دوستان دقت کنند. این حکم ابدی نیستا! ممکنه از یه زمانی به بعد دیگه فرستادن دوباره فرم درست نباشه. مثلا از بعد از شروع پروسه یا بعد از انتقال فرمها به سفارت! بهترین و مطمئن ترین راه اینه که هر کسی خودش شخصا از کی سی سی کسب تکلیف کنه. ترجیحا تلفنی که وقت رو از دست ندید دوستان.

با سپاس از Championking عزیز بابت تذکر.
(2012-06-06 ساعت 16:41)lilistar نوشته:  دوستان سلام
من بسته ام را كه در آخرين مرحله چك كردم shipment delivered در Erlanger usa خورده . حالا يعني كارش تموم شده . از يكي از بچه ها سوال كردم جواب دادند Erlanger احتمالا اسمه . آيا فرمهاي كسي را اين فرد تحويل گرفته ؟
Erlanger یکی از شهرهای بزرگ ایالت کنتاکی است.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، babak_LosAngeles ، lilistar
Wink 
من یه سند دارم که بخاطر وام تو رهن بانکه
میشه استفاده کرد؟Smile
(2012-06-06 ساعت 18:29)Saeedv13 نوشته:  [quote='sayeh_m' pid='180185' dateline='1338985699']
سلام دوستان
بچه 12 ساله باید خودش امضا کنه و یا پدرش جای اون امضا کنه ؟؟؟؟
[quote='mehdi.pazoki' pid='180172' dateline='1338983235']
[quote='zaherbin' pid='180157' dateline='1338981260']
[quote='dove' pid='180153' dateline='1338980979']
[quote='zaherbin' pid='180141' dateline='1338979111']
من دوتا دختر 8 ساله و چهار ماهه دارم. بزرگتره اسم خودشو به انگلیسی نوشت.منم پشت امضاش اسمشو دوباره نوشتم و تو پرانتز نوشتم (By father).برای کوچیکه هم خودم اسمشو نوشتم و تو پرانتز این دو کلمه ی بای فادر رو نوشتم. این چند جمله رو هم نمی دونم تو کدوم یکی از این پست ها دیدم در این مورد:
Children, who are able to, should sign their own forms and the parents of children under 16 should also sign the child's name and write "by (father) or (mother)", whichever is appropriate
من توی سفرنامه این موضوع را چون برای خودم مهم بود خیلی مفصل توضیح دادم ولی دوستان ندیدند. حالا خلاصه اش اینکه:
من برای دختر 8 ساله ام خودم امضا کردم. طبق قانون و عرف مملکت خودمون.
توی مطب دکتر هم فرم دخترم را داد خودم امضا کردم.
ولی توی سفارت امضای نهایی را داد مادرش انجام داد. فکر کنم چون دخترم توی پاس مادرش هست. اصلن هم حرفی از خود بچه نزد.
تازه موقع قسم خوردن، دخترم هم دستش را آورده بود بالا و قسم خورد، آفیسر جوونه (پسره) مرده بود از خنده........

2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: sayeh_m ، babak_LosAngeles ، امیر مهاجر
(2012-06-06 ساعت 15:44)zaherbin نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 15:39)dove نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 15:08)zaherbin نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 15:03)s.s.h نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 14:53)zaherbin نوشته:  فرم دوباره بفرست = حذف از سیکل لاتاری
طی تماسی که با KCC داشتم در صورتی که در فرم های ارسال شده اولیه اشتباه وجود داشته باشد می تونید فرم ها را دوباره پر کرد و ارسال کرد و هیچ منعی وجود ندارد . البته در مورد مشکل این دوستمون می تونن از طریق ایمیل اطلاعاتی را که ننوشته اند بدون ارسال فرم ها ارسال کنن .برای مطمئن شدن و از بین بردن استرس لطفا با KCC تماس بگیرید .

ما فرم ds230 part1رو امضا نکرده بودیم هم زنگ زدم هم میل زدم گفتن بدون امضا امکان پراسس پرونده نیست دوباره بفرستین که فرستادیم وقتی دیدم بچه ها اینجوری میگن (در مورد دو بار فرستادن فرم ها)زنگ زدم گفتن دو بار فرستادین تاثیر منفی نداره حالا بنظر شما مشکلی هست؟لازمه باز زنگ بزنم؟
اگر مطئن هستید مشکلی نداره .بنده بخاطر خودتون یادآوری کردم Wink
من تو پست بچه های سال قبل دیدم این مورد

طبق ای میلی که KCC برای من فرستاده فقط در صورتی که یکی دو اشتباه کوچک رخ داده باشه میشه از طریق ای میل اطلاعات صحیح رو برای اصلاح فرستاد ولی بیشتر از این باید دوباره همون صفحه ای رو که ایراد داره رو دوباره پر کرد و فرستاد تا جایگزین بشه. مثلا اگه تو صفحه ۲ فرم DS-230 اشتباهی رخ داده همون صفحه رو باید مجدد تکمیل کرد و با ای میل فرستاد نیازی به ارسال مجدد کل فرم نیست.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، صوفیا صوری ، babak_LosAngeles
(2012-06-06 ساعت 23:35)mohamad_counter نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 23:26)babak_1363 نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 23:14)mohamad_counter نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 22:58)babak_1363 نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 22:44)meton_exir نوشته:  من اگر برای سفرهای زیارتی اقدام کنم مبتونم بیشتر از 2-3 ماه خارج از کشور بمونم تا جواب مصاحبه ام بیاد ؟

نه متاسفانه! معمولا حداکثر زمان 45 روزه اگر بیشتر بمونین و بعد برگردین ممکنه علاوه بر ضبط وثیقتون بین 6 تا 12 ماه ممنوع الخروج بشین. یادتون باشه که چون باید بعد از صدور ویزا ظرف 6 ماه اولین ورود به US رو انجام بدین این کار یه کم ریسکیه.

سلام دوستان خواهشا لطف کنید اطلاعات به روز داشته باشید و اشراف کامل بعد همدیگرو راهنمایی کنیم.
من هم مثل شما دانشجوام تشریف میبرید میدان سپاه (اگه ساکن تهرانید) سازمان وظیفه عمومی سالن شماره 3 ازتون 2 تا چیز میخاد 1_- فرم خروج از کشور که دانشگاه صادر میکنه و توش 2تا چیزو دقیق باید بنویسه یکس تاریخی که میخاین برید دومی هم کشور مقصد ائمجا هم افسر شفاهی ازتون میپرسه دلیل مسافرت من گفتم با خانواده واسه گردش می ریم
2- 15 ملیون وثیقه که همون جا بانک قوامین (امین مردم ایران زمین) هست میذارید که میره تو پروسه اداری خیلی راحت بهت میدن کلی دانشجو هم هر روز مثل من و شما هستند
چون من هم دقیقا مشکل شما رو داشم اول کاملا تاپیک ها رو مطالعه کردم خیلی چیزا دستگیرم شد شما هم همین کارو بکن به طور کلی بگم دانشجو ترمی 2بار اجازه خروج داره 25 روزه (بازم همونجا سوال کن مطمئن بشی) اگه بتونی ابوذبی مصاحبتو بندازی که دوستان تو تاپیک های دیگه راهنمایی کردن چجوری خیلی راحتری چون واسه مصاحبه شما رو میخاد ولی واسه مهر ویزا هر کی بره بهش میده ولی آنکارا همچین حالتی نداره
دقیق تاپیک های مرتبطو مطالعه کن خیلی کمکت میکنه هیچ جای ابهامی هم واست نمیذاره
دوست عزیز ممنون از پاسختون!!

من پاس دانشجویی دارم و تا الان که دانشجوی PhD هستم 12 با از کشور خارج شدم وتمام اطلاعات دقیق و راه های دور زدن دوستان نظام وظیفه رو می دونم و نه مثه شما که تازه رفتین پاس گرفتین دوست من.من حتی افرایکه اونجا کار میکنن رو کامل میشناسم، الان شخص مسئول در نظام وظیفه سروان حیدری ایه! (کسی که تو باجه وسط بین دو تا همکارش میشینه و کلی آدمه گیریه)و به نظرم شما با یک بار رفتن به اونجا صلاحیت راهنمایی افراد دیگرو ندارین.

پیشاپیش از صراحت لهجم عذر می خوام.
فدای شکل ماهت بشم طرف نوشته (نمیدونم شما بودی یا نه ولی حتما بودید که به خود گرفتی)
1_ 5ملیون وثیقه بذار!
2_ دانشجوی لیسانس سخت میدن!!
3_ 45 روز میتونی بری!!!
شما بگی کدومش درسته من نوکرتم!

من بودم که نوشتم :

انواع خروج از کشور:

الف) ادامه تحصیل : مدارک لازم نامه تاییدیه وزارت علوم + 15 میلیون تومان وثیقه

ب) ارائه مقاله : نامه دانشگاه که به تایید وزارت علوم رسیده و در آن نام کشور و زمان شروع و اتمام سفر قید می شود ، حداکثر می تواند 6 هفته باشد + وثیقه 5 میلیون تومانی.

ج) سفر زیارتی : به کشورهای عراق، سفرحج و سوریه وثیقه 500 هزار تومان نقد الباقی گواهی محضری

د) سفر سیاحتی : مدت حداکثر 4 هفته + 15 میلیون تومان وجه نقد یا ضمانتنامه بانکی!

دوست من این کل شرایطه سفرای دانشجوییه! دوست عزیز شما متوجه سوال نشدید، پرسیدن که می خوان 2 تا 3 ماه خارج از ایران باشن!! دانشجوی لیسانس 3 ماه خارج از ایران؟!!!!!! سیاحتی؟!!

شما سوالو متوجه نشده پاسخ دادین، بنابراین به توصیه ای که کردم عمل کنید. ممنون
(2012-06-06 ساعت 23:35)mohamad_counter نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 23:26)babak_1363 نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 23:14)mohamad_counter نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 22:58)babak_1363 نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 22:44)meton_exir نوشته:  من اگر برای سفرهای زیارتی اقدام کنم مبتونم بیشتر از 2-3 ماه خارج از کشور بمونم تا جواب مصاحبه ام بیاد ؟

نه متاسفانه! معمولا حداکثر زمان 45 روزه اگر بیشتر بمونین و بعد برگردین ممکنه علاوه بر ضبط وثیقتون بین 6 تا 12 ماه ممنوع الخروج بشین. یادتون باشه که چون باید بعد از صدور ویزا ظرف 6 ماه اولین ورود به US رو انجام بدین این کار یه کم ریسکیه.

سلام دوستان خواهشا لطف کنید اطلاعات به روز داشته باشید و اشراف کامل بعد همدیگرو راهنمایی کنیم.
من هم مثل شما دانشجوام تشریف میبرید میدان سپاه (اگه ساکن تهرانید) سازمان وظیفه عمومی سالن شماره 3 ازتون 2 تا چیز میخاد 1_- فرم خروج از کشور که دانشگاه صادر میکنه و توش 2تا چیزو دقیق باید بنویسه یکس تاریخی که میخاین برید دومی هم کشور مقصد ائمجا هم افسر شفاهی ازتون میپرسه دلیل مسافرت من گفتم با خانواده واسه گردش می ریم
2- 15 ملیون وثیقه که همون جا بانک قوامین (امین مردم ایران زمین) هست میذارید که میره تو پروسه اداری خیلی راحت بهت میدن کلی دانشجو هم هر روز مثل من و شما هستند
چون من هم دقیقا مشکل شما رو داشم اول کاملا تاپیک ها رو مطالعه کردم خیلی چیزا دستگیرم شد شما هم همین کارو بکن به طور کلی بگم دانشجو ترمی 2بار اجازه خروج داره 25 روزه (بازم همونجا سوال کن مطمئن بشی) اگه بتونی ابوذبی مصاحبتو بندازی که دوستان تو تاپیک های دیگه راهنمایی کردن چجوری خیلی راحتری چون واسه مصاحبه شما رو میخاد ولی واسه مهر ویزا هر کی بره بهش میده ولی آنکارا همچین حالتی نداره
دقیق تاپیک های مرتبطو مطالعه کن خیلی کمکت میکنه هیچ جای ابهامی هم واست نمیذاره
دوست عزیز ممنون از پاسختون!!

من پاس دانشجویی دارم و تا الان که دانشجوی PhD هستم 12 با از کشور خارج شدم وتمام اطلاعات دقیق و راه های دور زدن دوستان نظام وظیفه رو می دونم و نه مثه شما که تازه رفتین پاس گرفتین دوست من.من حتی افرایکه اونجا کار میکنن رو کامل میشناسم، الان شخص مسئول در نظام وظیفه سروان حیدری ایه! (کسی که تو باجه وسط بین دو تا همکارش میشینه و کلی آدمه گیریه)و به نظرم شما با یک بار رفتن به اونجا صلاحیت راهنمایی افراد دیگرو ندارین.

پیشاپیش از صراحت لهجم عذر می خوام.
فدای شکل ماهت بشم طرف نوشته (نمیدونم شما بودی یا نه ولی حتما بودید که به خود گرفتی)
1_ 5ملیون وثیقه بذار!
2_ دانشجوی لیسانس سخت میدن!!
3_ 45 روز میتونی بری!!!
شما بگو کدومش درسته من نوکرتم!
دفعه دومم بود رفتم کارم ردیف شدنه اول!

من خودم دانشجوی لیسانسم، GRE ثبت نام کردم، بهم مجوز خروج دادن، اونم وثیقه هشت میلیونی.به عنوان سفر نیمه علمی به حساب میاد.
دانشجوی لیسانس تو دانشگاه آزاد اینجوری اجازه خروج داره:
1- سفر علمی (مقاله) 5 میلیون
2-زیارتی به سوریه 15 میلیون، عربستان و عراق 5 میلیون
3-توریستی 15 میلیون
4- نیمه علمی : (امتحانات زبان) 8 میلیون
(2012-06-07 ساعت 11:25)Sepasttian نوشته:  دوستان عزیز آیا نیازی به گرفتن گواهی بین المللی هست ؟ یا اینکه رفتیم آمریکا مجبوریم امتحان رانندگی بدیم و گواهی بین المللی اینجا به دردمون نمیخوره ؟ من سرچ کردم و دیدم با دو قطعه عکس و 42000 تومن هزینه میشه گواهی بین المللی گرفت ولی نمیدونم آمریکا قبول داره یا نه ؟

سلام

بموجب اين گواهي بين المللي كه مدت اعتبار آن يكسال مي باشد مي توان بصورت موقت در برخی کشورها (آمریکا قبول دارهSmile ، به رانندگي پرداخت. بديهي است دارنده مجوز رانندگي بين المللي با داشتن اين مجوز نمي تواند قوانين و مقررات مربوط به شرايط اقامت و يا پرداختن به شغل و يا حرفه اي كه در كشورهاي مسير حركت او جاري و قابل اجرا مي باشد را ناديده انگاشته و يا نقض نمايد. اين گواهينامه علاوه بر زبان فارسي به 7 زبان بين المللي (‌انگليسي ـ فرانسوي ـ روسي عربي ـ‌ آلماني ـ اسپانیائی ـ ژاپني)‌ نيز ترجمه گرديده است . مجوزهاي رانندگي بين المللي قابل تمديد نبوده و پس از انقضاء مي بايست نسبت به درخواست مجوز رانندگي جديد اقدام نمود .

http://www.govahiname.ir/3783/index.php?...n&UID=3781
جا نماندم ، اما دلم پیش شما جا ماند! Sad
(2012-06-08 ساعت 18:44)Mr.Roham نوشته:  اقا اگه دیپلم جور کنیم چی?!
دوستان در کار طراحی و ساخت جواهر هم فعالیت داره?!
اون فکر می کنین رتبش چند باشه?!
دیپلم جور کنید! حتما! خیلی هم خوبه، یه پیش دانشگاهی هم بذارید روش. امتحاناتشو بدید حله دیگه. منتظر چی هستید وقت رو از دست ندید. حتی اگر یکروز قبل از مصاحبه هم مدرک پیشتون جور شد حله. میتونید حتی مصاحبه رو یکبار عقب بندازید اگر لازم بشه.
به نظر من بیش از حد داری دنبال راهی میگردی که بدون مدرک یه جوری آفیسر رو راضی کنی. این حرفا رو ول کن برو دنبال مدرک.
تشکر کنندگان: babak_1363 ، mehdiii ، shimoda ، Mr.Roham ، Championking ، babak_LosAngeles
(2012-06-08 ساعت 19:48)nana2013 نوشته:  سلام دوستان
من با انیستیتو پاستور تماس گرفتم و راجع به واکسن هپاتیت ازشون سوال کردم که حتما باید زده بشه یا نه. گفتن برای سلامتی بدنتون خوب بهتره بزنید ولی اجباری برای زدنش برای امریکا نیست و ما اینجا یک سری واکسن هایی رو که برای ایمنی بدن هست میزنیم مثل سل و ایدز و ... . پس جریان این هپاتیت که میگید دارید میزنید چیه؟ برای خودتون میزنید یا اونها نظرشونو تغییر دادن که باید بزنید؟!
بزن دوست من.
اینجا رو هم بخون:
VACCINATION REQUIREMENTS
‪United States Immigration Law requires immigrant visa applicants to obtain certain vaccinations (listed below) prior to the issuance of an immigrant visa. Instructions and procedural guides direct panel physicians who conduct immigrant visa medical examinations to verify that applicants have met the vaccination requirement, or that it is medically inappropriate for the visa applicant to receive one or more of the listed vaccinations:
‪Mumps, Measles, Rubella, Polio, Tetanus and Diphtheria Toxoids, Pertussis, Influenza Type B (HIB), Hepatitis A, Hepatitis B, Varicella, Pneumococcal, Influenza, Rotavirus, Meningococcal.
منبع
تشکر کنندگان: babak_1363 ، Omidooo ، mehdiii ، Championking ، babak_LosAngeles ، aziking ، saeed2568

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان