کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
سلام دیدم اینجا ازهمه ی انجمن شلوغ تره کفتم زود تر جواب میگیرم
خواستم بدونم جدیدترین قرعه کشی لاتاری کی هستش؟؟
توروخدا جواب درست بدین
تشکر کنندگان:
(2012-06-13 ساعت 17:41)mrr777 نوشته:  
(2012-06-13 ساعت 03:15)hamedhamed نوشته:  
(2012-06-12 ساعت 12:04)nima1348 نوشته:  
(2012-06-12 ساعت 10:14)mlo نوشته:  
(2012-06-12 ساعت 09:50)nima1348 نوشته:  من برنده 2013 هستم ، اما اسم همسرم بعنوان Beneficiary زیر برگه خورده ، میتونی با kcc تماس بگیری
کدوم برگه رو میگین؟ واضخ تر بنویسید...

همون برگی که بار کد داره
من هم برنده 2013 هستم و هنگام ثبت نام اولیه هم متاهل بودم (منظورم اینه که تو ثبت نام اولیه همسرم را به عنوان Beneficiary معرفی کرده بودم)ولی نام همسرم در زیر برگه نیومده
کس دیگه ای هم هست که این وضعیت را داشته باشه؟

بله. در برگه ما هم چیزی قید نشده به جز نام برنده اصلی
(2012-06-13 ساعت 09:49)escutcheon نوشته:  دوستان عزیز کسی اطلاع داره افرادی که پایان خدمت ندارن،یا کارت معافیت ندارن و با وثیقه میخوان از کشور خارج بشن،به آفیسر اونجا چی باید بگن؟

همین چیزی رو که اینجا گفتی. میخوای مطمئن باشی یک مدرک هم از وثیقه ات ترجمه کن ببر.
(2012-06-13 ساعت 08:27)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-06-12 ساعت 15:14)mnajafinobar نوشته:  
(2012-06-12 ساعت 12:11)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-06-11 ساعت 12:03)Ali DV-2013 نوشته:  سلام
دوستان يه سوال كه ممكنه براي خيلي‌ها مهم باشه:

ديشب با يكي از دوستام كه برنده 2012 بود و الان در لس آنجلس خونه گرفته صحبت مي‌كردم بهم گفت با اينكه زبانت خوبه و مثلا تدريس مي‌كني ، با اين حال موقع مصاحبه زبان فارسي رو انتخاب كن. چرا كه در زبان فارسي تو به يارو مسلطي نه اون به تو و استفاده از بعضي لغات انگليسي ممكنه باعث سوتفاهم و متعاقبا ايجاد دردسر بشه.

لطفا با تجربه‌ها راهنمايي كنن.

ممنون

دوستان اين مساله بسيار مهميه و خواهش من اينه كه باتجربه‌ها اظهار نظر كنن. اين موضوع مي‌تونه رو سرنوشت كيس‌مون تاثير بذاره Sad

آخ آخ راست می گه خدایی، لطفاً راهنمایی کنین. من کلاً به نسبت در مورد مصاحبه خیلی مطلب کم دیدم (مثلاً اسم تاپیک مصاحبه تو آنکاراس ولی خیلی از دوستان در مورد هتل و بیلیط و این طور چیزا گفتن در صورتی که اونا بالاخره با هزینه کم یا زیاد هر کسی یه جوری حل می کنه ولی مصاحبه فرق داره)

قربان همگی و با آرزوی موفقیت چه اینجا چه اونجا

بله ؛ اين موضوع بحث برانگيزيه و متاسفانه من پاسخ‌هاي ضد و نقيضي در اين باره مي‌شنوم.

پيشنهاد مي‌كنيم مديران عزيز يه تاپيك براي مصاحبه 2013 و حواشي احتمالي اون ايجاد كنن تا افراد با تجربه در سالهاي پيش بتونن در اون خصوص راهنمايي كنن. موضوع مصاحبه رو بايد جدي گرفت.Sad

خیلی رو مصاحبه گیر ندین. نکته مهم ارسال صحیح و مطابق با واقعیت بودن مدارک است. مصاحبه که آسونترین مرحله اس، فقط سعی کنین تا می تونین ریلکس باشین و سوالها رو با اطمینان و درست جواب بدین و به خودتون شک نداشته باشین تا خدای نکرده شک افیسر رو برانگیخته نکنین. همین و همین
(2012-06-13 ساعت 10:52)nana2013 نوشته:  سلام دوستان
من مدارکم رو تقریبا 10 روزه پیش با پست DHL فرستادم. امروز که track کردم می بینیم که اینو نوشته: Delivered - Signed for by : T CAMPBELL ERLANGER, KY - USA
منظورش این هست که به kcc دلیور شده و دستشون رسیده؟ اگه رسیده تا چه زمان بعد kcc به من برای صحت مدارکم ایمیل میزنه؟ یا باید خودم بهشون ایمیل بزنم و بپرسم؟
مرسی

سلام دوست من. بله رسیده. شمام ۴ هفته صبر کن اگه خبری نشد ایمیل بزن
ممنونم از پاسختون

شماره کیس: 2013AS00007XXX
تاریخ رویت قبولی : May-05-2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد: سه نفر
تشکر کنندگان:
جدیدترین لاتاری کی شروع میشه؟
تشکر کنندگان:
(2012-06-13 ساعت 23:21)zaherbin نوشته:  
(2012-06-13 ساعت 23:11)امیر مهاجر نوشته:  [quote='zaherbin' pid='182578' dateline='1339610844']
بلی نظام پودمانی احتیاج به امتحان جامع دارد.
فکر کنم آن خانمی که در ابوظبی رد شد آزمون جامع نداشته چون نسبت به ردی فوق دیپلم (بدون پیش دانشگاهی به قبولی (طیق تجربیات موجود دوستان) بک به چهار است.
این چیزی که میگی از توی مدرک مشخصه؟ یعنی آفیسر از کجا فهمیده؟ از متن توی مدرک یا از اینکه مثلا گواهی امتحان جامع نداشته؟ میشه بیشتر توضیح بدی؟ در ضمن 3rip هم مدرک کاردانی داشته. یعنی امتحان جامع داده بوده?
ج)مدرک هاشون فرق میکنه .حتی بعضی واحد ها فقط ارگان صادر کننده معادل مینویسند مثل سازمان جهاد کشاوری(پودمانی) ولی اینها مینویسید وزارت علوم و تحقیقات(ترمی)
کلا یک مدرک که شامل تایید گذشتن دوره است و هیچ(بی ارزش)(برای پودمانی بدون جامع)
ولی ترمی یک مدرک رسمی و دارای تمبر و ثبت و .. است(کنکور سراسری)
فقط در جواب آقای همایون عزیز دوره ی ترمی کنکور سراسری دارد و اشخاص دارای پیش دانشگاهی هم میتونند شرکت کنند)
من به نتیجه درستی نرسیدم هنوز. برای ما بالای سمت راست مدرک نوشته وزارت آموزش و پرورش، زیرش: اداره کل مدارس عالی فنی و حرفه‌ای
زیرش تمبر داره و مهر خورده روش.
زیرشم مهر وزیر آموزش و پرورشه و بالا سمت چپ شماره داره (با خودکار نوشته)
در ضمن بردم وزارت علوم تأییدش کردند! (مهر برجسته زدند و مهر و امضاء)
حالا این کدوم یکیه؟ در ضمن الان همسرم دانشجوی مقطع کارشناسی ناپیوسته است. اگر این اونی نیست که باید باشه پس طبق گفته شما میشه بریم اون یکیو بگیریم؟
تشکر کنندگان:
(2012-06-13 ساعت 23:32)mnazari41 نوشته:  سلام دیدم اینجا ازهمه ی انجمن شلوغ تره کفتم زود تر جواب میگیرم
خواستم بدونم جدیدترین قرعه کشی لاتاری کی هستش؟؟
توروخدا جواب درست بدین

تو رو خدا شما هم واضح سوال کن!
منظورت از اینکه جدیدترین لاتاری کی هست، چیه؟
الآن جدیدترین لاتاری، لاتاری ۲۰۱۳ هست که نامهای برندگان اعلام شده، و برندگان دارند به کارهای خود، مثل فرم پر کردن و دریافت زمان مصاحبه می‌پردازند.
اگه می‌خوای در لاتاری ثبت نام کنی، باید تا اکتبر امسال صبر کنی.
منظورت همین بود؟
2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mnazari41
(2012-06-13 ساعت 23:38)zaherbin نوشته:  شما فکر کنم مال زمانی هست که پیش دانشگاهی کنکور داشت؟!(مدرک آن زمان ها این سبکی بود با یک رنگ متفاوت )
مدرک شما رسمی است و شامل سیستم جامع نمیشود.
هر پذیرش دانشگاهی که کنکور داشته باشد و براساس رتبه باشد مدرک آن رسمی است.
نگران نباش Wink
والا این چیزا رو نمیدونم من خودم مدرک لیسانسم مال عهد تیرکمون سنگیه! ورودی 74 بودم. این مدرک برای سال 81 هستش. روی مقوای سفید گلاسه بزرگ. اما فکر نمیکنم کنکوری در کار بود! احتمالا مستقیم از هنرستان رفته سر کلاس کاردانی نشسته! ولی تا جایی که یادمه میگفت فلان شهر قبول شدم، میخواستم همینجا قبول بشم نشد! نمیدونم والا. قیافش که خیلی ابهت داره Big Grin مثل مدرک دانشگاه آزاد خودمه ظاهرش!
تشکر کنندگان: zaherbin ، Omidooo ، fire dragon ، Saeedv13
امروز دو تا از بچه ها گفتن که KCC ایمیل تایید دریافت مدارک رو بهشون فرستاده این دوتا قبل 10 می فرستاده بودن من 20 می فرستادم 2 بارم ایمیل زدم که هر دو بار گفتن سرمون شلوغه فلان!!!!
با این اوصاف فکر میکنم اگه هفته دیگه بفرستم دوباره واسه تایید 1 ماه کامل میشه و احتمالا یه تاییدم به من بدن Big Grin!!!
**CN:2013AS0000*0
رویت قبولی :3 می 2012
ارسال فرمهای سری اول: 20 می-ارامکس
دریافت تاییدیه دریافت:
سفارت : انکارا
مصاحبه: انشالا..
افرادکیس: 1
هزینه ها :10تومان عکس+ 55تومن ارسال+70 تمدید پاس 
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mohamad_counter ، fire dragon
سلام من همین الان دوباره با kcc تماس گرفتم گفت ۳ هفته دیگه تماس بگیرید (برای تایید رسیدن مدارک )
پرسیدم اگه مدارک ناقص باشه زمان مصاحبه عقب میفته گفتش نه بر اساس کیس نامبره نه فرستادن زود ، اگه مشکلی باشه تا آخر aguset که زمان مصاحبه شروع میشه زمان دارید برای ارسال ناقصی مدارک
تشکر کنندگان: pgh ، امیر مهاجر ، mehdiii
(2012-06-13 ساعت 23:52)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-06-13 ساعت 23:38)zaherbin نوشته:  شما فکر کنم مال زمانی هست که پیش دانشگاهی کنکور داشت؟!(مدرک آن زمان ها این سبکی بود با یک رنگ متفاوت )
مدرک شما رسمی است و شامل سیستم جامع نمیشود.
هر پذیرش دانشگاهی که کنکور داشته باشد و براساس رتبه باشد مدرک آن رسمی است.
نگران نباش Wink
والا این چیزا رو نمیدونم من خودم مدرک لیسانسم مال عهد تیرکمون سنگیه! ورودی 74 بودم. این مدرک برای سال 81 هستش. روی مقوای سفید گلاسه بزرگ. اما فکر نمیکنم کنکوری در کار بود! احتمالا مستقیم از هنرستان رفته سر کلاس کاردانی نشسته! ولی تا جایی که یادمه میگفت فلان شهر قبول شدم، میخواستم همینجا قبول بشم نشد! نمیدونم والا. قیافش که خیلی ابهت داره Big Grin مثل مدرک دانشگاه آزاد خودمه ظاهرش!
سلام امیر جان
دیگه مطمئن شدیم که اگر کارت دانشجویی کارشناسی رو هم ببریم بهمراه گواهی اشتغال به تحصیل دیگه مشکلی نیست.
من دیگه واقعاً گیج شدم، شما مدرک همسرتون رو بردید وزارت علوم تایید کرد ؟
ساختمان توی شهرک غرب ؟ کدوم قسمت ؟ چی گفتین چی شنیدین ؟
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
با سلام خدمت دوستان عزیز.
یه مسئله ای هست که منو مسترس کرده و اون اینه که من مدرکه کاردانی دارم و الان دارام واسه کارشناسی میخونم ولی تو فرم DS-230 که پست کردم واسه degree (توی قسمت33) نوشتم bachelor. حالا میترسم گیر بدن تو که هنوز لیسانس نداری چرا اینو نوشتی. البته من تاریخ اشتغال به تحصیلم و نوشتم از may-2012 to present .

یه سواله دیگه: من بعد از مدرکه کاردانی مشغوله کار شدم و باز تو همین فرم نوشتم from 2007 to present در فلان شرکت مشغول کار هستم. اما من سال 2010 به مدت 8 ماه مالزی بودم ( البته از بعد از برگشتن باز تو همون شرکت کار میکنم). حالا نکنه باز بگن خوب تو که این 8 ماه ایران نبودی پس چطوری اینجا کار میکردی؟
خیلی خیلی ممنون میشم اگه منو از نگرانی در بیارین و بگین آیا مشکلات من احتیاج به مکاتبه با کی سی سی داره یا چیزه خاصی نیست.
64##/ افراد کیس:1 نفر/ مصاحبه: 10 آپریل-ایروان/کلیرنس بعد از 50 روز/ ایالت انتخابی: ویرجینیا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
[/quote]
ممنونم از پاسختون

[/quote]

nana2013 عزیز
جهت جلوگیری از ایجاد صفحه های بیشمار برای تاپیک از دکمه تشکر استفاده کنی خیلی بهتره . چون اون همه مطلب تکراری دیگه بالای پست قرار نمیگیره .
موفق باشی
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
تشکر کنندگان: afs ، mehdiii ، shimoda ، امیر مهاجر ، sh_aytak ، frozen mind ، پرستو ، amir_cool_2001
می خواستم بپرسم ما که بچه 9 ساله داریم، باید 4 یا 5 روز قبل از مصاحبه بریم؟چون می گن برای بچه ها جواب آزمایش بیشتر طول می کشه درسته یا نه؟
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان:
(2012-06-14 ساعت 00:25)mehdi.pazoki نوشته:  سلام امیر جان
دیگه مطمئن شدیم که اگر کارت دانشجویی کارشناسی رو هم ببریم بهمراه گواهی اشتغال به تحصیل دیگه مشکلی نیست.
من دیگه واقعاً گیج شدم، شما مدرک همسرتون رو بردید وزارت علوم تایید کرد ؟
ساختمان توی شهرک غرب ؟ کدوم قسمت ؟ چی گفتین چی شنیدین
سلام، بله من رفتم شهرك غرب. يه كم معطل شدم چون شلوغ بود. بعد يه خانومه پشت مدرك رو مهر و امضاء كرد و يه آقايي هم مدركو گذاشت لاي مهر پرسي و به خودم گفت پرس كن Big Grin
اما من اسفند پارسال رفته بودم. براي كانادا ميخواستم. الان يه جايي تو همين مهاجرسرا خوندم انگار رفته پايين. طرفاي مركز شهر!
تشکر کنندگان: vroom ، mehdiii ، Omidooo ، achi686 ، sayeh_m ، صوفیا صوری ، amir0_0amir
سلام بر دوستان گرامی
با اینکه مطمئن هستم بعد از عضویت در سایت و خواندن قوانین آن
رفتید و راهنمای سایت رو هم مطالعه فرمودید باز هم میخواستم یه یادآوری در مورد
استفاده بهینه تر و کاراتر از فروم ( و هر فروم دیگری) داشته باشم.

1- اول اینکه به پایین ترین صفحه هر تاپیکی که علاقه مند هستید برید و اونجا در اون تاپیک مشترک بشید.
2- بعد از مشترک شدن در هر تعداد تاپیکی دوست دارید دیگه هر بار که خواستید از فروم استفاده کنید باید به کنترل پنل خودتون برید.
اونجا میتونید تمام موضوعات مشترک شده رو ببینید.

تو عکس دارید کنترل پنل منو میبینید من روی عکس فلش سبز رنگی مشخص کردم . میشه گفت این فلش بهترین ابزاره -
روش که کلیک کنید به اولین پست جدیدی که تو اون تاپیک ارسال شده و شما اونو نخونده اید هدایت میشید.

مزیت این فلش اینه که شما دیگه پستی نمیمونه که نخونده باشید. اینجوری و با این روش میتونید از همه جای فروم
سر دربیارید و از تازه ترین پست ها باخبر بشید. به شدت در زمان هم صرفه جویی خواهد شد ( که این برا من عالیه). اینجوری دیگه
هر وقت به کنترل پنل میرید و تاپیکی رو مشاهده میکنید متوجه میشید که پست جدیدی داده شده .

مثلا الان من میدونم در دو تا تاپیکی که کنترل پنل من داره نشون میده پست های جدید گذاشته شده و در بقیه تاپیک هایی
که مشترک شدم خبری از پست جدید نیست ( اووووووووووه چه عالی - در کمترین زمان ممکن بیشترین استفاده رو از فروم کردم).
شاید کسانی باشند که یادشون میره تا چه صفحه ای خونده بودن و به همین علت ممکنه پست های مهمی رو از دست بدن.

با خودم فکر کردم که چه جوری میشه بعضی ها با وجود سوالات بسیار زیاد تکراری و مشابه که جواب قابل اطمینانی هم براش هست
باز هم سوال میپرسند؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حدس زدم شاید علتش ندیدن پست ها باشه . وگرنه علت دیگه ای نمیتونه داشته باشه و چیز دیگه ای هم به ذهنم خطور نکرد.
در هر صورت امیدوارم از این به بعد سوال تکراری که دیگه جواب قابل اطمینانی بهش داده شده رو نداشته باشیم .
راستش نگرانی که همین الان به ذهنم رسید اینه که چند درصد بچه ها این پست منو میبینن ؟ شاید باز هم به علت
فراموشی آخرین پست خوانده شده، این مطلب رو نخونند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

برای همه دوستان گلم که با امیدواری به یه زندگی جدید دارن تلاششون رو میکنن و از این فرصت
پیش آمده ( که من بهش شانس نمیگم و لطف خدا میدونمش) میخوان کمال استفاده رو ببرن آرزوی موفقیت میکنم .
اون روز بسیار نزدیک خواهد بود که همه بچه ها تک تک هوووووووووووووووورررررررررررراااای قشنگ و لذت بخش ویزا رو بکشن
و با یه برنامه ریزی درست درمون برای زندگی جدید مایه افتخار باشند .Wink
بی صبرانه اون روز رو انتظار میکشم.

بچه ها من به تیم ورک بسیار معتقدم و سعی میکنم در همه جا ازش استفاده کنم -
امیدوارم همه ماها که تا الان شاهد فراز و نشیب هایی در تاپیک های 2013 بودیم گذشته رو چراغی کنیم برای راه باقی مانده .
مایلم قطعه ای از شاعر مورد علاقم هــ الف سایه ی بزرگ براتون بذارم . روی شعر متمرکز بشید ببینید چه انرژی بهتون میده.
نگاه كن هنوز آن بلند دور
آن سپيده، آن شكوفه زار انفجار نور
كهرباي آرزوست
سپيده اي كه جان آدمي هماره در هواي اوست
به بوي يك نفس در آن زلال دم زدن
سزد اگر هزار باز بيفتي از نشيب راه و باز
رو نهي بدان فراز
...
بسان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند
رونده باش
اميد هيچ معجزي ز مرده نيست
زنده باش
( شعر زندگی - از کتاب تاسیان)
اینم شعر خود استاد از زبان خودش
مخلص بچه های مهاجرسرا بخصوص 2013 ها

امید

[عکس: mWza8.jpg]
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
(2012-06-14 ساعت 03:26)omidooo نوشته:  سلام بر دوستان گرامی
با اینکه مطمئن هستم بعد از عضویت در سایت و خواندن قوانین آن
رفتید و راهنمای سایت رو هم مطالعه فرمودید باز هم میخواستم یه یادآوری در مورد
استفاده بهینه تر و کاراتر از فروم ( و هر فروم دیگری) داشته باشم.

تو عکس دارید کنترل پنل منو میبینید من روی عکس فلش سبز رنگی مشخص کردم . میشه گفت این فلش بهترین ابزاره -
روش که کلیک کنید به اولین پست جدیدی که تو اون تاپیک ارسال شده و شما اونو نخونده اید هدایت میشید.
مزیت این فلش اینه که شما دیگه پستی نمیمونه که نخونده باشید. اینجوری و با این روش میتونید از همه جای فروم
سر دربیارید و از تازه ترین پست ها باخبر بشید. به شدت در زمان هم صرفه جویی خواهد شد ( که این برا من عالیه). اینجوری دیگه
هر وقت به کنترل پنل میرید و تاپیکی رو مشاهده میکنید متوجه میشید که پست جدیدی داده شده .

سلام امید خان
ممنون بابت مطالب مفیدی که نوشته بودید. این اولین فرومی هست که من عضو شدم و خیلی به قوانین و نحوه کار کردن تو چنین وبسایت هایی آشنا نیستم. مواردی که فرموده بودین برای من و افرادی مثل من بسیار آموزنده بود. یکی از کارهایی که من از ابتدای عضویتم تو فروم انجام دادم و شاید برای بقیه هم بتونه مفید واقع بشه این بود که داخل یک فایل مایکروسافت ورد یک جدول با یک ستون و تعداد زیادی ردیف درست کردم. از ابتدای مرور بحث های داخل هر تاپیک هر جا که پاسخ جالبی به مشکلات یکی از بچه ها داده شده بود که ممکن بود بعدا برای من هم ایجاد سئوال مشابه کنه اون قسمت از متن رو داخل یکی از خونه های جدولم کپی می کردم.آدرس اون صفحه رو هم تو آخرین خط کپی می کردم تا اگر بعداً خواستم برگردم یا به کسی رفرنس بدم بتونم راحت پیداش کنم. این کار برای پیرمردهایی مثل من!!!! Big Grinکه حافظه ی درست و حسابی مثل شما جوونا نداریم خیلی خوبه که می تونیم سریع به مطلبی که قبلاً خوندیم و حالا لازمش داریم برسیم. خوبی دیگه اش اینه که وقتی با لپ تاپ میریم اینور و اونور و تو وقت های مرده که به اینترنت هم دسترسی نداریم یه نگاهی به مطالب فروم میندازیم و ضمن یادآوری مشکلات و راه حل ها از وقتمون هم به نحو احسن استفاده می کنیم. با آرزوی موفقیت همه ی بچه های گل 2013.
راستی شرمنده یادم رفت بگم که این عکسی که گفتین فلش سبز داره و ظاهراً زیر اسمتون آپلودش کردین تو کامپیوتر من دیده نمیشه. نمیدونم مشکل از کامپیوتر من هست یا برای بقیه هم همینطوریه؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان