کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-06-14 ساعت 19:05)escutcheon نوشته:  دوستان اطلاع دارید چجوری خط فقر رو از سایت department of state پیدا کنم؟ اسپانسرم میگه برو پیداش کن که ببینم میتونم ساپورت کننده باشم یا نه. (این سوال رو در قسمت اسپانسر مطرح کردم اما جوابی نگرفتم)

اگه با Google دوست باشین همه چیز براتون آسون میشه! Smile
کافیه که عبارات «department of state» و «poverty line» را گوگل کنین، نتیجه زیر به دست میاد:
[en]
Poverty Income Guidelines 2012 - US Department of State
[/en]
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
(2012-06-14 ساعت 19:58)sayeh_m نوشته:  سلام امید خان

راستی شرمنده یادم رفت بگم که این عکسی که گفتین فلش سبز داره و ظاهراً زیر اسمتون آپلودش کردین تو کامپیوتر من دیده نمیشه. نمیدونم مشکل از کامپیوتر من هست یا برای بقیه هم همینطوریه؟

سلام
من هم ندارمWink
اینو میبینید؟! روی عکس کلیک کنید بزرگ میشه.

[عکس: ibfoy_Utaf95_HAf.gif]
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Omidooo ، Saeedv13 ، صوفیا صوری ، Championking ، shimoda ، ASALI ، پرستو ، aziking
(2012-06-15 ساعت 08:45)amairmonre نوشته:  ما آخر سر نفهمیدیم که این دعوت به مصاحبه از رو کیس نامبر هستش یا از روی زودتر فرستادن.
اگه مصاحبه ها از اکتبر و نوامبر برا زیر 8000 شروع بشه من حساب کردم مثل سال های گذشته تا آخر jun میشه فرستاد ولی بعد اون بفرستی کیست میوفته عقب
تا 15 آگوست هم 2 ماه مونده در واقع اگه آخر jun هم بفرستی و فرضا یک ماه هم طول بکشه برا کیست پرونده سازی بشه باز هم 10 یا 15 روز هم وقت میمونه.
جان من یه جوری نظر بده بابک جان که دل بعضی ها هوری (نمیدونم لغت درسته یا نه) بریزه.
دوستان با تجربه جان من نظر بدین
فرم هامون رو با دقت پر کنیم
من با تجربه نیستم ولی تصورم بر اینه که تحلیل شما کاملا درسته.
در هر صورت قبل از دعوت به مصاحبه یه زمانی لازمه برای بررسی پرونده شما که این زمان رو با به موقع فرستادن فرمها به کی سی سی باید به اونها بدید، وگرنه همونطور که گفتین دیرتر دعوت به مصاحبه خواهید شد.
اما همش این نیست. در واقع من تصور میکنم از زمانی که شما فرمها رو میفرستید، بک‌گراند چک شما شروع میشه. و فرض کنیم بک‌گراند چک شخص خاصی با کیس نامبر 8000، به دلایلی بخواد 6 ماه طول بکشه. حالا چه این شخص فرمها رو اول ماه جون بفرسته چه آخر ماه جون، به هر حال به موقع مصاحبه میشه، اما آخر سر یکماه زودتر ویزاش رو میگیره اگر اول جون فرستاده باشه! چه بسا این دیر فرستادن برای کسانی که کیس نامبر بالایی دارند، خطرساز بشه و بک‌گراند چکشون به درازا بکشه و خدای نکرده تا آخر سپتامبر سال بعد طول بکشه! اون موقع است که کیسشون خود به خود حذف میشه و دیگه نمیتونند ویزا دریافت کنند.
پس در هر صورت، دیرتر فرستادن فرمها درسته که ممکنه 100 در 100 به ضررمون نباشه، اما میتونه در شرایط خاصی ریسک داشته باشه.
(2012-06-15 ساعت 17:26)sayeh_m نوشته:  سلام
خب راستش من میدونم ردی کیس داریم ولی منظور من این نبود . من پرسیدم که ممکنه به یکی از اعضای خانواده ویزا بدن و به دوتای دیگه ندن ؟ من توی یکی دو تا از تاپیک ها خوندم که به شوهر خانومه ویزا دادن و الان امریکا هستش ولی به زن و بچه اش ندادن ... آیا توی لاتاری یه همچین چیزی داریم ؟
سایه جان، اگر این پست رو میگی، معلوم نیست چنین اتفاقی افتاده باشه. احتمالا بعد از دریافت ویزا (یا گرین کارت) ازدواج کرده باشند.
ولی اینکه به فرد اصلی ویزا بدن ... زیاد پیش آمده که به یک نفر کارت آبی بدن و آفیسر بپرسه که ویزای بقیه رو الان میگیرید یا همه رو باهم؟ این یعنی میشه بقیه ویزاشونو بگیرن و اون یه نفر کلیر نشه! خب در چنین شرایطی اگر اون فرد برنده اصلی باشه فکر نمیکنم بقیه بتونند بدون فرد برنده وارد آمریکا بشن، ولی اگر یکی از اشخاص دیگه کلیر نشده باشه احتمالا بقیه بتونن برن.
ولی فکر میکنم این رو باید دوستان با تجربه پاسخ بدن!
تشکر کنندگان: sayeh_m ، maka2 ، mehdiii ، ASALI ، frozen mind
(2012-06-15 ساعت 17:26)sayeh_m نوشته:  سلام
خب راستش من میدونم ردی کیس داریم ولی منظور من این نبود . من پرسیدم که ممکنه به یکی از اعضای خانواده ویزا بدن و به دوتای دیگه ندن ؟ من توی یکی دو تا از تاپیک ها خوندم که به شوهر خانومه ویزا دادن و الان امریکا هستش ولی به زن و بچه اش ندادن ... آیا توی لاتاری یه همچین چیزی داریم ؟

اگر برنده اصلی چک بخوره و تا پایان سپتامبر کلیر نشه، به هیچکدام از اعضای خانواده ویزا نمیدن.

اما اگر به افراد غیر از برنده اصلی چک بخوره، برنده می تونه قبل از پایان مهلت قانونی ویزاشو بگیره و وارد آمریکا بشه. اگر بقیه افراد اون پرونده تا پایان سپتامبر کلیر نشن، ویزایی بهشون تعلق نمی گیره و از رفتن به اون ور آب باز می مونن.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
سلام بچه ها
دوست خوبمون arbasic در آدرس پایین موضوعی رو مطرح کردند که علیرغم بی ارتباط بودن اون با موضوع تاپیک احساس کردم نکته مهمی است :
http://mohajersara.com/thread-5100-post-...#pid183076
مدیران هم ببخشن که اینجا قرار دادم این موضوع رو
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، aziking ، صوفیا صوری
دوستان اين فايل راهنمای لاتاری رو دانلود کنيد،چيز جالبه...طراحی شده برای برنده های 2013.

http://up98.org/upload/server1/02/j/sc86...458nn9.pdf

البته فقط بخش های لاتاريش قابل خوندونه که خوشبختانه همون بخش هاشم بدرد ما ميخوره.چرا؟؟؟؟؟
چون ما برندگان 2013 هستيم.يه کف مرتب به افتخارشونBig Grin

تشکر کنندگان: majid.s ، hamedhamed ، mehdiii ، mdna ، shimoda ، sayeh_m ، صوفیا صوری ، RunnerNewAge
دوستان گرامی
این همه انرژی میذارید سر اینکه بدونید ایمیل میاد یا باید برید سایت رو چک کنید؟
واقعا اینقدر مهمه؟ من که متوجه اهمیتش نمیشم .
برا من که ایمیلی نیومد . ولی برای یادآوری ( چون بعد از کارنتی از سایت تاریخ مصاحبه رو دیده بودم) 20 روز قبل از مصاحبم ایمیل رو فرستادن و
گفته بودن آقا امید یادت نره فلان تاریخ مصاحبه داری این مدارک رو هم بیار.
عزیزان به چیزای دیگه فکر کنید . راجع به برنامه ها تون فکر کنید.
راجع به امریکا اطلاعات بدست بیارید
از همه مهمتر رو زبانتون کار کنید.
موفق باشید
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
(2012-06-16 ساعت 02:04)soheila_chem نوشته:  
(2012-06-15 ساعت 23:23)مرغ دریایی نوشته:  سلام
من واسه اینکه مطمئن شم مدارکم رسیده به KCCDV@state.govاین emailo دادم میخویستم ببینم کامله یا باید جمله ای اضاف کنم؟

case number: 2013AS00003###

First Name: #######

Last Name: #######

Date of Birth: #######

Preference category: DV DIVERSITY

Foreign state chargeability: IRAN

Dear Sir/Madam

I have posted my forms DSP122 AND DS230(PartS I & II ) with this number of DHL Sad#######) and you receive it

with signed for by: T CAMPBELL on wednesday,June 13,2012 at 09:18

thank you.....

ممنون...

دوست خوبم با این فرمت بهشون نامه بزن:

Case Number:
Name:
Date of birth:
Preference Category:
Foreign State Chargeability:

Dear Sir / Madam
I have posted all the relevant documents, including forms, photographs and barcode sheet on ---- with ----Post, Delivered on ---- & Signed by T.Campbell.
Please inform me if my documents have been received and they are acceptable for the continuation of my visa process.

Thank you for your consideration
sincerely
جای خالی اول و سوم رو با تاریخ ارسال و دریافت و دومی رو با اسم پست (TNT, aramex,...) پر کن
موفق باشی...Shy
مرسی از پاسختون
من توی فرمم سوال 32رو که در مورد سابقه کاریم بوده به جای اینکه بنویسم از سال 2005 تا 2010 نوشتم از سال 2005 تا اکنون
(to present)این سوال 1 جای دیگه پرسیده شده سوال 7 فرم که من تاریخشو درست نوشتم،میخواستم بپرسم میشه همراه ایمیلی که شما واسه تایید رسیدن مدارکم واسم فرستادین ازشون بخوام اینم درست کنن یا بزارم با یه ایمیل دیگه؟اگه میشه بفرستم زحمت بکشید برای نوشتن ادامه متن راهنماییم کنید وبگید چی بنویسم
ممنون به خاطر توجه تون
تشکر کنندگان: sayeh_m
(2012-06-16 ساعت 12:08)Given نوشته:  دوستان درباره مدرک فوق دیپلم بد نیست این پست رو هم بخونید ........
باز هم به دوستانی که راجع به مدرک اطلاعات دقیق ندارن می گم ....... لطفا با منبع حرف خودتون رو تو فروم بنویسید ... این اصلا خوب نیست که دوستان خودتون رو با جواب هاب تقریبی و ندانسته از لجاظ روحی منزوی کنید ...... مرسی ، سپاس گذارم . نمونه زیر یکی از خانوم هایی هستند که با مدرک فوق دیپلم تونستن به آمریکا وارد بشن ...به امضاشون توجه کنید .
اینم لینکش
اینم یه لینک مفید درباره لزوم و عدم لزوم مدارک پیش
اینم لینک دوم
Given جان، اگر بیتا خانم رو میگی، من بیشتر از یکماه پیش باهاشون از طریق ایمیل تماس گرفتم و ایشون هم به من اطمینان دادند که با داشتن مدرک کاردانی مشکلی نیست. درضمن توی فرمها هم زده بودند University Degree.
تشکر کنندگان: ASALI ، sayeh_m ، mehdiii ، Omidooo ، Given ، SOROUSHSOFT ، roeentan
(2012-06-16 ساعت 16:04)ASALI نوشته:  من قبلا خوندم که سفارت فقط و فقط مانده حساب رو میخواد و نه گردش حسابو

مانده حساب کافیه، اکثر 2012ها مانده حساب تنها رو ارائه داده بودند و میدهند. تک و توکی پیدا میشه که گردش برده باشن.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، ASALI ، aziking ، Omidooo ، achi686 ، Ali DV-2013
دوستان یک سوال داشتم راجع به بحث ترجمه رسمی مدارک ، در این بخش اشاره شده که در پایین ترجمه رسمی حتماً یک statementi باید نوشته بشه ، به شرح زیر:
The translation must include a
statement signed by the translator that states that the:
Translation is accurate, and,Translator is competent to translate

در حالیکه اکثر مترجمای رسمی ایران می نویسن:

True Translation Certified!

کسی راجع به این موضوع نظری داره؟ امیدوارم سوالم تکراری نباشه!Big Grin
جا نماندم ، اما دلم پیش شما جا ماند! Sad
تشکر کنندگان: sayeh_m ، صوفیا صوری ، sama_sh
(2012-06-16 ساعت 16:20)babak_1363 نوشته:  دوستان یک سوال داشتم راجع به بحث ترجمه رسمی مدارک ، در این بخش اشاره شده که در پایین ترجمه رسمی حتماً یک statementi باید نوشته بشه ، به شرح زیر:
‪The translation must include a
‪statement signed by the translator that states that the:
‪Translation is accurate, and,Translator is competent to translate
‪True Translation Certified!

اینم همون مفهوم رو داره. مشکلی نیست.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، صوفیا صوری ، mehdiii
چون اكثر دوستان نمي تونند گردش خوبي ارائه كنند، ما سال قبل هم با بچه هاي 2012 قرار گذاشتيم كه فقط تمكن را به صورت ته مانده حساب ببريم و خدا را شكر، براي هيچ كس مشكلي هم پيش نيامد و همه كارشون راه افتاده.Wink
پيشنهاد مي كنم شما هم اين كار را انجام بدهيد و با اكثريتي كه نمي تونند گردش ارائه كنند همراهي كنيد و رويه جديدي درست نكنيد.Smile
موفق باشيد
2012, Bay Area, CA
(2012-06-16 ساعت 16:28)hoseyn نوشته:  چون اكثر دوستان نمي تونند گردش خوبي ارائه كنند، ما سال قبل هم با بچه هاي 2012 قرار گذاشتيم كه فقط تمكن را به صورت ته مانده حساب ببريم و خدا را شكر، براي هيچ كس مشكلي هم پيش نيامد و همه كارشون راه افتاده.Wink
پيشنهاد مي كنم شما هم اين كار را انجام بدهيد و با اكثريتي كه نمي تونند گردش ارائه كنند همراهي كنيد و رويه جديدي درست نكنيد.Smile
موفق باشيد

ممنون حسین جان ،

من هم با همراهی و درک متقابل دوستان از شرایط هم کاملاً موافقم، و امیدوارم که افراد در تصمیم گیری هاشون این موضوع رو لحاظ کنن.
اما در نهایت این موضوع کاملاً شخصی ایه و افراد تصمیم نهاییو می گیرین ، من هم به عنوان یک فرد به تصمیم افراد احترام می ذارم.Big Grin
(2012-06-16 ساعت 16:25)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-06-16 ساعت 16:20)babak_1363 نوشته:  دوستان یک سوال داشتم راجع به بحث ترجمه رسمی مدارک ، در این بخش اشاره شده که در پایین ترجمه رسمی حتماً یک statementi باید نوشته بشه ، به شرح زیر:
‪The translation must include a
‪statement signed by the translator that states that the:
‪Translation is accurate, and,Translator is competent to translate
‪True Translation Certified!

اینم همون مفهوم رو داره. مشکلی نیست.

بله، شاید همون مفهوم رو داشته باشه اما سواله من اینه که چرا قید شده که بنویسید مترجم شایستگی لازم برای ترجمرو داره؟
از دوستان 2012 کسی هست که بتونه جواب بده؟

جا نماندم ، اما دلم پیش شما جا ماند! Sad
تشکر کنندگان: ASALI

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان