کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
سلام به همه
من هیچ ایمیلی نگرفتم. خواهرم با سفارت صحبت کرده گفتن تا 3 هفته دیگه به همه برنده ها ایمیل می زنن.
تشکر کنندگان: achi686 ، manila ، mitme ، amir_cool_2001
با درود به تمامي عزيزان و دوستان مهاجر سرا

همسر من برنده 2013 هستش و براي مصاحبه من سفارت امريكا تو آنكارا رو در فرم DSP-122 نوشتم و انتخاب كردم، چون همسر من برنده اصلي هستش و زبان انگليسي ايشون هم زياد تعريفي نداره ميخواستم از دوستاني كه براي مصاحبه به آنكارا رفتند و تجربه مصاحبه حضوري رو دارند بپرسم كه اولا در زمان مصاحبه به صورت انفرادي با اعضاي يك خانواده مصاحبه ميكنند يا من هم ميتونم به همراه همسرم و پسر كوچكم ( 1 ماهه كه متولد شده ) در محل مصاحبه حضور داشته باشم و دوم اينكه براي كساني كه اصلا زبان انگليسي بلد نيستند مترجم فارسي زبان در محل مصاحبه حضور داره يا خير؟
از تمامي عزيزاني كه به سوالات بنده صميمانه پاسخ ميدن پيشاپيش سپاسگزارم
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، byousefi_p ، amir_cool_2001
سلام دوستان

من شنیدم اگه فرزندت تحصیلات مستمر و بدون فاصله از هم داشته باشه و الان دانشجو باشه، میتونی با خود به عنوان همراه ببریش سفارت و براش ویزا بگیری؟؟

کسی راجع به این چیزی شنیده؟ یعنی میتونه درست باشه؟؟

ممنون
تشکر کنندگان: amir_cool_2001
(2012-06-30 ساعت 14:07)peyman1355 نوشته:  با درود به تمامي عزيزان و دوستان مهاجر سرا
همسر من برنده 2013 هستش و براي مصاحبه من سفارت امريكا تو آنكارا رو در فرم DSP-122 نوشتم و انتخاب كردم، چون همسر من برنده اصلي هستش و زبان انگليسي ايشون هم زياد تعريفي نداره ميخواستم از دوستاني كه براي مصاحبه به آنكارا رفتند و تجربه مصاحبه حضوري رو دارند بپرسم كه اولا در زمان مصاحبه به صورت انفرادي با اعضاي يك خانواده مصاحبه ميكنند يا من هم ميتونم به همراه همسرم و پسر كوچكم ( 1 ماهه كه متولد شده ) در محل مصاحبه حضور داشته باشم و دوم اينكه براي كساني كه اصلا زبان انگليسي بلد نيستند مترجم فارسي زبان در محل مصاحبه حضور داره يا خير؟
با سلام و تبريك
همه شما با هم با آفيسر روبرو مي شويد.
تقريبا همه هم زبان فارسي را انتخاب مي كنند و آفيسر به فارسي مسلط است.
ما با اينكه مي توانستيم انگليسي مصاحبه كنيم، فارسي را انتخاب كرديم و به شما هم توصيه مي كنم كه فارسي مصاحبه كنيد.
ضمنا" به شما چندان فرصتي براي صحبت نمي دهند كه نگران آن باشيد.
اصلا هيچ چيز مهمي نيست. خيالتان راحت. فقط مي خواهند شما را ببينند و مدارك را چك كننيد.
موفق باشيدBig Grin
2012, Bay Area, CA
(2012-06-30 ساعت 10:40)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-06-30 ساعت 10:10)aziking نوشته:  دوستان سلام

الان رفته بودم پلیس +10 برای انجام کاری متوجه شدم که باید کارت معافیت رو عوض کنم...و برای بار دوم تا آخر این ماه وقت دادن....حالا با توجه به اینکه ممکنه کارت هوشمند نرسه به مهر ماه برای مصاحبه،
اگه تا مهر تعویض نکنم و بذارم بعد از مضاحبه

1- آیا ممکنه بگن معافیت لغو ؟؟ از این جهت می گم که از اینا هر چیزی بر میاد..
چه عوابقی می تونه داشته باشه؟؟؟

2- اگه تعویض کنم چند روزه میرسه؟؟؟دوستان تجربه دارن؟؟
اگه پاسپورت داری و مدت اعتبارش زیاده، بعیده عواقبی داشته باشه.
شما برای خروج از کشور فقط پاسپورت نشون میدی نه کارت خدمت.
پس بهترین کار به نظر من اینه که کارتت رو بدی ترجمه دو سه نسخه داشته باش. اصلشم نگه دار تا مصاحبه. وقتی مصاحبه شدی و مطمئن شدی که دیگه سفارت کارش با کارت معافیت تموم شده، حالا اقدام کن برا تعویض. حتی اگر به موقع هم حاضر نشه، یا حتی اگه قبول نکنن، شما با همون پاسپورتت میتونی بری آمرییکا.
البته قبول میکنن. فقط ممکنه یه کم اذیت کنن. نهایتا قبول هم نکنن شما میری آمریکا. از اونجا پیگیر کار تعویض باش.
یکی از دوستان برنده سال 2012 در خاطرات مصاحبه اش اشاره کرده بود که به علت تعویص کارت معافیتش و اماده نشدن کارت معافیتش در زمان مصاحبه رسید کارتش را که از پلیس +10 دریافت کرده بود را بجای کارت معافیتش در روز مصاحبه برده بود و بعد از توضیح دادن به افسیر هیچ مشکلی ایجاد نشده و رسید کارت معافیت را ازش قبول کرده بود.
شماره کیس: ***2013AS…3، خودم ، ایروان،کارنت: DEC 11 2012، مصاحبه : FEB W1 2013، کلیر:July 18 Smile ويزا:2013 july 31 مقصد : هیوستن
(2012-06-30 ساعت 14:14)s.s.h نوشته:  
(2012-06-30 ساعت 10:40)امیر مهاجر نوشته:  

الان رفته بودم پلیس +10 برای انجام کاری متوجه شدم که باید کارت معافیت رو عوض کنم...و برای بار دوم تا آخر این ماه وقت دادن....حالا با توجه به اینکه ممکنه کارت هوشمند نرسه به مهر ماه برای مصاحبه،

اگه پاسپورت داری و مدت اعتبارش زیاده، بعیده عواقبی داشته باشه.
شما برای خروج از کشور فقط پاسپورت نشون میدی نه کارت خدمت.
پس بهترین کار به نظر من اینه که کارتت رو بدی ترجمه دو سه نسخه داشته باش. اصلشم نگه دار تا مصاحبه. وقتی مصاحبه شدی و مطمئن شدی که دیگه سفارت کارش با کارت معافیت تموم شده، حالا اقدام کن برا تعویض. حتی اگر به موقع هم حاضر نشه، یا حتی اگه قبول نکنن، شما با همون پاسپورتت میتونی بری آمرییکا.
البته قبول میکنن. فقط ممکنه یه کم اذیت کنن. نهایتا قبول هم نکنن شما میری آمریکا. از اونجا پیگیر کار تعویض باش.
یکی از دوستان برنده سال 2012 در خاطرات مصاحبه اش اشاره کرده بود که به علت تعویص کارت معافیتش و اماده نشدن کارت معافیتش در زمان مصاحبه رسید کارتش را که از پلیس +10 دریافت کرده بود را بجای کارت معافیتش در روز مصاحبه برده بود و بعد از توضیح دادن به افسیر هیچ مشکلی ایجاد نشده و رسید کارت معافیت را ازش قبول کرده بود.

حق با شماست این هم لینکش: http://mohajersara.com/thread-4682-post-...#pid185467
(2012-06-30 ساعت 14:07)peyman1355 نوشته:  با درود به تمامي عزيزان و دوستان مهاجر سرا

سلام دوست عزیز
البته من تجربه مصاحبه ندارم ولی چون کامل سفرنامه دوستان رو خوندم پاسخ میدم، در سفارت از شما پرسیده میشه که برای مصاحبه زبان فارسی را انتخاب میکنید یا انگلیسی که شما میتونید انتخاب کنید.
موفق باشید
سلام به دوستان عزیز و مهربونم در مهاجرسرا . باز هم به رسم ادب و به سهم خودم سپاسگذاری و قدردانی می کنم از زحمات همه شما که واقعا خالصانه تو تمام صفحاتی که میبینم بدون هیچ منظوری همرو راهنمایی میکنید مخصوصا (امیر مهاجر - omidooo و mehdi pazoki - daria - صوفیا maka2 - saye - afs , ... ببخشید از اینکه نمی تونم اسم همرو ببرم چون دوستان واقعا زیاد هستند ) . خوشحالم از اینکه هنوز میشه تو این آشفته بازارایرانیها انسانهای خوب و با اصل و نسب هم پیدا کرد .( با احترام به همه ) . بالاخره یه مشکلی برام پیش اومد که نتونستم جوابی براش پیدا کنم برای همین مجبورم چندتا سوال تقریبا تکراری بپرسم و از شما کمک بخوام :
1- من نظام جدیدم و فقط از دبیرستان یه مدرک گرفتم و تاریخ اون زدم توی فرمها روی این گواهی نوشته (پایان تحصیلات متوسطه ) . چیزی به نام پیش دانشگاهی روش ننوشته با اینکه من گذروندم ولی دبیرستان این مدرک داده . درسته یا نه ؟ این گواهی که من دارم دال بر اینه که من 4 سال خوندم یا نه ؟ اگه درست نباشه باید چکار کنم مخصوصا الان که فرمهارو فرستادم ؟ واقعا گیج و ناراحتم .
2-برای کامل کردن فرمی که قبل از مصاحبه باید تحویل بدی ( تمام کشورهایی که تا الان رفتی باید بنویسی یا فقط کشورهایی که تو پاسپورت آخری که تمدید کردیم ؟ نوشتن همه کشورها ضروری حتی مربوط به پاسپورتهای قبلی ؟
3- اگه تو نوشتن بعضی از تاریخهای مربوط به تحصیل یه کوچولو در حد چتد ماه مغایرت وجودداشته باشه مشکلی پیش میاد ؟
4- من هم میتونم اسپانسر معرفی کنم وهم حساب بانکی . کدومش بهتره و چرا ؟ من تمام تایپیکهارو خوندم ولی جوابها خیلی باهم مغایرت دارند .
ببخشید اگه سوالهام زیاد شدن وطولانی .پیشاپیش از لطف و راهنماییتون ممنونم .
شماره کیس : 2013AS00002XXX
تاریخ رویت قبولی : 10 JUNE
کنسولگری : آنکارا
تعداد افراد منظور در کیس : فقط خودم
ارسال فرمهای سری اول: 13JUNE با DHL
رسیدن مدارک به KCC: روز 19 JUNE
تایید دریافت مدارک از KCC روز: هنور جواب ایمیل ندادند
کارنت شدن کیس: ؟
تاریخ مصاحبه : ؟
دریافت ویزا : ؟
تاریخ ورود به امریکا : ؟
تاریخ دربافت گرین کارت : ؟
جمع تقریبی هزینه ها : 5000 عکس - 88000 DHL POST - ......

نه مشکل خاصی پیش نمیاد
من اقدام کردم حدود 2 ماه و 10 روز طول کشید.
یکی از دوستام حدود 20 روز
ولی میتونی از طریق نظام وظیفه پیگیری کنی، اونجا پاسخگو هستند.

پیشنهاد میکنم "سفرنامه و تجربه مصاحبه در آنکارا" را بخونی، کمکت میکنه.
http://mohajersara.com/thread-4682-post-...#pid186222
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: sayeh_m ، aziking ، Omidooo ، homayoon13 ، صوفیا صوری ، hamedhamed ، amir_cool_2001
با درود به همه دوستان مهاجر سرا

در مورد هزينه زمان مصاحبه در آنكارا از عزيزاني كه اخيرا مصاحبه شده اند سوالي دارم، با توجه به اينكه هزينه مصاحبه در فايل PDF مربوط به سفارت امريكا در تركيه براي هر نفر مجموعا 819$ نوشته شده اما يكي از دوستان گرامي لينك سايت رسمي اداره مهاجرت ايالات متحده رو برام فرستادند و از اون لينك، همون فايل PDF بالا رو دانلود كردم و با تعجب ديدم كه توي اون فايل هزينه مصاحبه هر نفر رو فقط 330$ نوشته، با توجه به اين مغايرت، از دوستاني كه اخيرا براي مصاحبه به سفارت امريكا در آنكارا رفته اند و اين هزينه رو پرداخت كرده اند تقاضا ميكنم مبلغ مصاحبه براي هر نفر رو به دلار براي من بنويسند، ضمنا عين متن هر دو فايل مذكور رو از قسمت INTERVIEW براتون در زير ميارم

FEE: The special Diversity Immigrant Visa processing fee is $440.00 per person. The fee for an immigrant visa is $305.00 and $74.00 surcharge per person. You will be required to pay the special DV processing fee of $440.00 and the application fee of $305.00 and $74.00 surcharge at the time of your interview (total of $819.00 per person). The payment may be made in cash or by credit card to the consular cashier. Visa, Mastercard, American Express, Novus/Discover and Diners cards are acceptable. Personal checks and credit card numbers provided verbally or in writing are not accepted.

FEE: The special Diversity Immigrant Visa processing fee is $330.00 per person. The payment may be made in cash or by credit card to the consular cashier. Visa, MasterCard, American Express, Novus/Discover and Diners cards are acceptable. Personal checks and credit card numbers provided verbally or in writing are not accepted

با سپاس از همه عزيزان و به اميد دريافت ويزاي بدون دردسر شما
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: Omidooo ، صوفیا صوری ، hamedhamed ، mitme ، amir_cool_2001
(2012-06-30 ساعت 14:48)maneia نوشته:  سلام به دوستان عزیز و مهربونم در مهاجرسرا . باز هم به رسم ادب و به سهم خودم سپاسگذاری و قدردانی می کنم از زحمات همه شما که واقعا خالصانه تو تمام صفحاتی که میبینم بدون هیچ منظوری همرو راهنمایی میکنید مخصوصا (امیر مهاجر - oomidoo و mehdi pazoki - daria - صوفیا maka2 - saye - afs , ... ببخشید از اینکه نمی تونم اسم همرو ببرم چون دوستان واقعا زیاد هستند ) . خوشحالم از اینکه هنوز میشه تو این آشفته بازارایرانیها انسانهای خوب و با اصل و نسب هم پیدا کرد .( با احترام به همه ) . بالاخره یه مشکلی برام پیش اومد که نتونستم جوابی براش پیدا کنم برای همین مجبورم چندتا سوال تقریبا تکراری بپرسم و از شما کمک بخوام :
1- من نظام جدیدم و فقط از دبیرستان یه مدرک گرفتم و تاریخ اون زدم توی فرمها روی این گواهی نوشته (پایان تحصیلات متوسطه ) . چیزی به نام پیش دانشگاهی روش ننوشته با اینکه من گذروندم ولی دبیرستان این مدرک داده . درسته یا نه ؟ این گواهی که من دارم دال بر اینه که من 4 سال خوندم یا نه ؟ اگه درست نباشه باید چکار کنم مخصوصا الان که فرمهارو فرستادم ؟ واقعا گیج و ناراحتم .
2-برای کامل کردن فرمی که قبل از مصاحبه باید تحویل بدی ( تمام کشورهایی که تا الان رفتی باید بنویسی یا فقط کشورهایی که تو پاسپورت آخری که تمدید کردیم ؟ نوشتن همه کشورها ضروری حتی مربوط به پاسپورتهای قبلی ؟
3- اگه تو نوشتن بعضی از تاریخهای مربوط به تحصیل یه کوچولو در حد چتد ماه مغایرت وجودداشته باشه مشکلی پیش میاد ؟
4- من هم میتونم اسپانسر معرفی کنم وهم حساب بانکی . کدومش بهتره و چرا ؟ من تمام تایپیکهارو خوندم ولی جوابها خیلی باهم مغایرت دارند .
سلام دوست عزیز
پاسخ سوال 4 : حساب بانکی خودت قطعاً بهتره، به چند دلیل و مهمتر اینکه بودن کسانی که بخاطر داشتن اسپانسر در روز مصاحبه کسری مدرک خوردن (برخی مدارک رو ظاهراً تهیه نکرده بودن) دلیل دوم اینه که ممکنه تو آخرین لحظات اسپانسر جا بزنه و بهونه میارم و دلیل سوم اینکه اگر در آمریکا شما مشمول کمک (هر نوع کمکی) از سوی دولت بشوید بخاطر داشتن اسپانسر ممکنه از برخی از اونها و یا تمام اونها محروم شوید.
پاسخ سوال 3 : برای تاریخ هایی که اشتباه کردی هم باید ایمیل بزنی و اون ایمیل رو پرینت و در روز مصاحبه با خودت ببری.

(2012-06-30 ساعت 16:18)peyman1355 نوشته:  
با درود به همه دوستان مهاجر سرا

در مورد هزينه زمان مصاحبه در آنكارا از عزيزاني كه اخيرا مصاحبه شده اند سوالي دارم، با توجه به اينكه هزينه مصاحبه در فايل PDF مربوط به سفارت امريكا در تركيه براي هر نفر مجموعا 819$ نوشته شده اما يكي از دوستان گرامي لينك سايت رسمي اداره مهاجرت ايالات متحده رو برام فرستادند و از اون لينك، همون فايل PDF بالا رو دانلود كردم و با تعجب ديدم كه توي اون فايل هزينه مصاحبه هر نفر رو فقط 330$ نوشته، با توجه به اين مغايرت، از دوستاني كه اخيرا براي مصاحبه به سفارت امريكا در آنكارا رفته اند و اين هزينه رو پرداخت كرده اند تقاضا ميكنم مبلغ مصاحبه براي هر نفر رو به دلار براي من بنويسند، ضمنا عين متن هر دو فايل مذكور رو از قسمت INTERVIEW براتون در زير ميارم

FEE: The special Diversity Immigrant Visa processing fee is $440.00 per person. The fee for an immigrant visa is $305.00 and $74.00 surcharge per person. You will be required to pay the special DV processing fee of $440.00 and the application fee of $305.00 and $74.00 surcharge at the time of your interview (total of $819.00 per person). The payment may be made in cash or by credit card to the consular cashier. Visa, Mastercard, American Express, Novus/Discover and Diners cards are acceptable. Personal checks and credit card numbers provided verbally or in writing are not accepted.

FEE: The special Diversity Immigrant Visa processing fee is $330.00 per person. The payment may be made in cash or by credit card to the consular cashier. Visa, MasterCard, American Express, Novus/Discover and Diners cards are acceptable. Personal checks and credit card numbers provided verbally or in writing are not accepted

با سپاس از همه عزيزان و به اميد دريافت ويزاي بدون دردسر شما
سلام دوست عزیز
شما اگر آخرین سفرنامه هارو مطالعه بفرمایید که اینکارو انجام دادید، ملاحظه خواهید کرد که همگی مبلغ 330$ پرداخت کرده اند. این رقم قبلاً 819 دلار بوده که به 330 دلار کاهش یافته.
موفق باشید
سلام،
اجازه بدین یه سئوال اساسی برای دوستانی که سن وسالی ازشون گذشته، منظورم کسایی که بالا 40سال سن دارن و تو لاتاری برنده شدن.....! ایا شانس خوبی دارن که تو امریکا یه شغل نسبتا" خوب گیر بیارن؟ یا اینکه بهتره قیدشو بزنن؟ لطفآ" همه دوستان بخصوص دوستانی که الان تو امریکا هستنو موقعیت کاملا" دستشونه جواب بدن ممنون

(2012-06-30 ساعت 11:38)bayat_r نوشته:  

دوست خوبم
من همین الان از نظام وظیفه اومدم.اگه من رو یادت باشه ما شرایطمون مثل هم دیگه است اما شما کیس نامبرت دو رقمیه...
بهت پیشنهاد می کنم اصلاً این کار رو نکن.اصلاً
من روز 28 اسفند 90 کارتم رو دادم تعویض گفتند 40 روزه میاد.بعد از 3 ماه روز 12 خرداد رفتم پیگیری کردم گفت شما پرونده ندارید یا گم شده و شاید معافیتت الکیه . سربازه با التماس من رفت گشت و بعد از یک ساعت پیدا کرد و گفت 10 روزه صادر میشه. بعد از یک ماه امروز 10 تیرماه رفتم میگه در حال صدوره و احتمالاً یک هفته دیگه حاضر میشه ،یه هفته هم برای ترجمه نیاز داره و جمعاً میشه 4 ماه .....
ببین دوست من درسته که برای بعضی ها 40 روزه هم اومده،اما اگر شرایط من خدای ناکرده برات پیش بیاد و باتوجه به کیس نامبرت احتمالاً اواسط مهر مصاحبه داری و شاید شاید نرسه به مصاحبه ات. من اگر جات بودم نمی دادم
من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم
تو خواه از سخنم پند گیر خواه ملال

خیلی خیلی از پاسخ کامل و تجربتون که بهم گفتین ممنونم....دکمه تشکر به تنهایی کافی نبود.
هر چی فکر می کنم به ریسکش نمی ارزه....بعدش اینجا رو جوری درست میکنم....فعلا ویزا مهمتره..
مرسی از همه دوستان....منم اون مصاحبه رو خوندم....ولی فکر کنم پیشنهاد بیات جان رو انجام بدم..والا می ترسم به ما که برسی آسمون (آفیسر ریش قرمز) بپکه

شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
(2012-06-30 ساعت 14:10)Ahmad AHS نوشته:  سلام دوستان

من شنیدم اگه فرزندت تحصیلات مستمر و بدون فاصله از هم داشته باشه و الان دانشجو باشه، میتونی با خود به عنوان همراه ببریش سفارت و براش ویزا بگیری؟؟

کسی راجع به این چیزی شنیده؟ یعنی میتونه درست باشه؟؟

ممنون

دوست گرامی
فرزند شما اگه زیر 21 سال داره باشما میاد مصاحبه و ویزا میگیره . درغیر این صورت ایشون نمیتونن با شما بیان امریکا.
ای شالا فردای گرفتن گرین کارت اقدام کنید براش .
اگه مجرد باشه یه 6 یا 7 سالی طول میکشه ضمن اینکه نباید هم ازدواج کنه.
اگه متاهل باشه که باید صبر کنید تا سیتیزن بشید بعد براش اقدام کنید.
برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی اداره مهاجرت امریکا مراجعه کنید
USCIS.GOV
موفق باشید.
(2012-06-30 ساعت 14:48)maneia نوشته:  سلام به دوستان عزیز و مهربونم در مهاجرسرا . باز هم به رسم ادب و به سهم خودم سپاسگذاری و قدردانی می کنم از زحمات همه شما که واقعا خالصانه تو تمام صفحاتی که میبینم بدون هیچ منظوری همرو راهنمایی میکنید مخصوصا (امیر مهاجر - oomidoo و mehdi pazoki - daria - صوفیا maka2 - saye - afs , ... ببخشید از اینکه نمی تونم اسم همرو ببرم چون دوستان واقعا زیاد هستند ) . خوشحالم از اینکه هنوز میشه تو این آشفته بازارایرانیها انسانهای خوب و با اصل و نسب هم پیدا کرد .( با احترام به همه ) . بالاخره یه مشکلی برام پیش اومد که نتونستم جوابی براش پیدا کنم برای همین مجبورم چندتا سوال تقریبا تکراری بپرسم و از شما کمک بخوام :

سلام دوست گرامی
مطمئن نیستم تاپیک ها رو خونده باشی و جواب نگرفته باشی ولی بهر حال:
1- در نظام جدید تا سوم دبیرستان یه مدرک میدن و برای یک سال پیش یه مدرک جداگانه.
2- نظر شخصی بنده اینه که شما هر کشوری رفتی بنویس. مبنا بر صداقت است که از نظر اونا بی نهایت مهمه ولی برای ما چندان هم مهم نیست.
3- قبل از قسم خوردن به آفیسر بگید.
4- به تریتیب اولوبت : حساب بانکی - سند ملکی اگه هیچ کدوم روندارید بعد اسپانسر.
تازه به نظر من اگه شده پول قرض کنید و یکی دو روز تو حسابتون نگه دارید باز از اسپانسر بهتره.
من راجع به عدم گرفتن اسپانسر تو پست های قبلی توضیح دادم. همتی باید و مطالعه ای.
آقا ضمنا بنده omidooo هستم نه omidoo . بچه های 2013 به این یه دونه o ما بد جوری گیر دادنBig GrinTongue
موفق باشی.
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
(2012-06-30 ساعت 16:55)JIMY2012 نوشته:  سلام،
اجازه بدین یه سئوال اساسی برای دوستانی که سن وسالی ازشون گذشته، منظورم کسایی که بالا 40سال سن دارن و تو لاتاری برنده شدن.....! ایا شانس خوبی دارن که تو امریکا یه شغل نسبتا" خوب گیر بیارن؟ یا اینکه بهتره قیدشو بزنن؟ لطفآ" همه دوستان بخصوص دوستانی که الان تو امریکا هستنو موقعیت کاملا" دستشونه جواب بدن ممنون

دوست گرامی
سوال کلی و اساسی شما طبیعتا جواب کلی و اساسی داره
هر کسی نسبت به شرایط خودش باید تصمیم بگیره.
اینجا از دوستانم هستن که بالای 40 سالن و به شدت موفق شدن.
( تو شرکت یاهو استخدام شد)
کسانی هم هستن با وجود سن پایین ( حدود 22 یا 23 سال ) سرخورده شده.
پس اگه بشینید و تمام جزییات روحی و شخصیتون رو هم بنویسید کسی صلاحیت اینو نداره که بگه مهاجرت کنید یا نکنید مگر خودتون.
ولی اگه هم نخواستید مهاجرت کنید حداقل میتونید به فکر پاسپورت امریکایی باشید.
موفق باشید
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان