کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-08-02 ساعت 09:11)hamedhamed نوشته:  
(2012-08-02 ساعت 08:41)mamanraya نوشته:  دوستان یه سوالی هست که خیلی ذهن منو مشغول کرده.
اگه کسی چند سال قبل عمل آنژیو انجام داده باشه و دو تا استند تو رگ قلب گداشته باشه وحتما توی عکسبرداری از سینه معلو میشه .
به نظرتون ممکنه مشکلی ایجاد کنه؟ خودمون هم اعلام کنیم باز ممکنه تو مصاحبه پزشکی برامون مشکل بوجود بیاد؟
البنه الان بیمار حالش کاملا خوبه و فقط روزی یه قرص می خوره.

عكس قفسه سينه جهت بيماري هاي خاص گرفته ميشه فكر ميكنم سرطان سينه يا سل نميدونم يكي از اينها بود اونم واسه تمهيدات پزشكي خاص
ولي كسي كه مشكل قلب داره مشكلي واسه مهاجرت نداره دوست عزيز
ولي جهت احتياط شما پرونده پزشكي بيمار را قبل از مديكال به پزشك معتمد سفارت نشون بديد (حتي اگر مثلاً بعضي واكسن حا واسه حال عمومي بيمارتون ضرر داره از پزشك معتمد نامه تخصصي بگيريد و با خودتون به مطب پزشك معتمد سفارت ببريد)

اما من بر این باور هستم که تا زمانی که پزشک سفارت از بیماری قلبی یا این‌جور چیزها نپرسیده، شما هم صداش را در نیاری. پزشک سفارت که قرار نیست شما را چک‌آپ کند، به او گفته‌اند که یک سری معاینات را بکن، و او هم انجام می‌دهد.

2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
(2012-08-02 ساعت 11:56)Shezem نوشته:  
(2012-08-02 ساعت 09:11)hamedhamed نوشته:  
(2012-08-02 ساعت 08:41)mamanraya نوشته:  دوستان یه سوالی هست که خیلی ذهن منو مشغول کرده.
اگه کسی چند سال قبل عمل آنژیو انجام داده باشه و دو تا استند تو رگ قلب گداشته باشه وحتما توی عکسبرداری از سینه معلو میشه .
به نظرتون ممکنه مشکلی ایجاد کنه؟ خودمون هم اعلام کنیم باز ممکنه تو مصاحبه پزشکی برامون مشکل بوجود بیاد؟
البنه الان بیمار حالش کاملا خوبه و فقط روزی یه قرص می خوره.

عكس قفسه سينه جهت بيماري هاي خاص گرفته ميشه فكر ميكنم سرطان سينه يا سل نميدونم يكي از اينها بود اونم واسه تمهيدات پزشكي خاص
ولي كسي كه مشكل قلب داره مشكلي واسه مهاجرت نداره دوست عزيز
ولي جهت احتياط شما پرونده پزشكي بيمار را قبل از مديكال به پزشك معتمد سفارت نشون بديد (حتي اگر مثلاً بعضي واكسن حا واسه حال عمومي بيمارتون ضرر داره از پزشك معتمد نامه تخصصي بگيريد و با خودتون به مطب پزشك معتمد سفارت ببريد)

اما من بر این باور هستم که تا زمانی که پزشک سفارت از بیماری قلبی یا این‌جور چیزها نپرسیده، شما هم صداش را در نیاری. پزشک سفارت که قرار نیست شما را چک‌آپ کند، به او گفته‌اند که یک سری معاینات را بکن، و او هم انجام می‌دهد.

shezem جان با نظر شما كه پزشك قرار نيست ما را چك آپ كنه كاملاً موافقم من از اون لحاظ گفتم پرونده پزشكي را نشون بده كه شايد مثلاً X-Ray يا بعضي از واكسن ها واسه ايشون به خاطر بيماريشون مضر باشه و اصلاً نيازي به تزريقش نباشه
يكي از آشناهاي ما كه پارسال كيس لاتاري بود يه مريضي سخت داشت (سرطان) كه پس از مكاتبه با سفارت و فرستادن مدارك پزشكي بهش گفته بودن نياز به زدن واكسن نيست و با ديدن پرونده پزشكيش بدون مديكال مصاحبه شد. البته بگذريم كه به چه دلايلي ويزا نگرفت(به دلايل پزشكي نبود)
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
(2012-08-04 ساعت 00:46)sayeh_m نوشته:  
(2012-08-04 ساعت 00:45)پروا نوشته:  
(2012-08-04 ساعت 00:38)sayeh_m نوشته:  
(2012-08-04 ساعت 00:29)پروا نوشته:  سلام
سوالي داشتم در مورد عدم سوء پيشينه. ما بايد از پليس + ١٠ ايران عدم سوء پيشينه بگيريم و جزو مداركمون باشه يا به ابن كار نيازي نيست؟
ممنون اگه كسي پاسخ بده

سلام
کسانی که در ایران زندگی میکنند احتیاج به مدرک سوء پیشینه ندارن Smile

يعني اگر مدتي تو يك كشور ديگه زندگي كرديم از اونجا بايد سوء پيشينه بگيريم؟
بله Smileباید از اون کشور سوء پیشینه بگیرین Smile

فکر می کنم اگر بیش از شش ماه در آن کشور بوده ای باید سوء پیشینه بگیری
(2012-08-04 ساعت 00:50)minatatu نوشته:  سلام. از کجا باید چک کرد که آخرین شماره ای که کارنت شده چند بوده؟ ممنون

برو به این آدرس:
http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._1360.html

اونجایی که نوشته
Upcoming month's visa bulletin: September 2012 (Coming Soon)

باید مثل خط پایینیش بشه:
This month's visa bulletin: August 2012

بعد تاریخی رو که hyperlink داره فشار میدی. (در مثال بالاAugust 2012)
بعد یه صفحه میاد، میری آخرین جدولش رو نگاه می کنی.ردیف دومش یه جایی نوشته
ASIA CURRENT

به جای CURRENT یه کیس نامبر نوشته اون آخرین شماره است و از اون به قبل کارنت شدند.Big Grin
نقطه سر خط

سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: پروا ، sayeh_m ، zina s ، mehdiii ، afs ، hamedhamed ، nagoo ، امیر مهاجر ، ghorbat ، Shezem ، ensan ، amir_cool_2001 ، roeentan ، Saeedv13
(2012-08-04 ساعت 00:45)پروا نوشته:  يعني اگر مدتي تو يك كشور ديگه زندگي كرديم از اونجا بايد سوء پيشينه بگيريم؟
‪You must submit a police certificate from the country in which you currently live (if you have lived there for more than six months). If you lived in a different country for more than 12 months after the age of 16, you must also submit a police certificate from that country.
اگر در کشوری زندگی میکنید (بجز ایران) و بیشتر از 6 ماه است که ساکنید، گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس آن کشور تهیه کنید.
اگر در کشور دیگری (بجز ایران)، بیشتر از 12 ماه زندگی کرده اید و الان آنجا ساکن نیستید، گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس آن کشور تهیه کنید.
تشکر کنندگان: hamedhamed ، Shezem ، ghorbat ، پروا ، amir0_0amir ، bayat_r ، sayeh_m ، shimoda ، Ali DV-2013 ، zina s ، amir_cool_2001 ، payam62 ، Saeedv13 ، mani.iht ، lilac ، nina22
میر جون ببین اینقد استرس دادن بچه ها که من داشتم دوباره فرمم رو چک می کردم دیدم ...غیر Petitioner ، درجه نظامی ام رو هم اشتباه زدم ...... من بعد از فوق دیپلم رفتم خدمت ...گروهبان یک بودم که می شه : Sergeant ولی نوشتم Sergeant First Class ...خیلی جالبه هر جایی یه چیزی نوشته .......
مثلا توی ویکی پدیا اینطوری نوشته

گروهبان Sergeant
سرگروهبان Master Sergeant
گروهبان دوم Sergeant First Class
---------------------------------------------------------توی یه منبع دیگه اینطوری نوشته :
گروهبان یکم Sergeant First Class ---در صورتی که این درجه معادل استواردومه
---------------------------------------------------------- ولی توی سایتhttp://www.militaryfactory.com نوشته
گروهبان Sergeant

---------------------------------------------------------
اصن یه وضعیتی .... گویا گند زدم ...... نظرتون چیه ؟ زنگ بزنم ؟ ایمیل بدم ؟ چه کنم ؟ ... کمکی ! یاری ! یه همدلی ، چیزی بدین .....
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: sayeh_m ، amir_cool_2001 ، ghorbat
(2012-08-04 ساعت 11:29)Given نوشته:  میر جون ببین اینقد استرس دادن بچه ها که من داشتم دوباره فرمم رو چک می کردم دیدم ...غیر Petitioner ، درجه نظامی ام رو هم اشتباه زدم ......
...
---------------------------------------------------------
اصن یه وضعیتی .... گویا گند زدم ...... نظرتون چیه ؟ زنگ بزنم ؟ ایمیل بدم ؟ چه کنم ؟ ... کمکی ! یاری ! یه همدلی ، چیزی بدین .....
من فکر نمیکنم اینقدر این مسأله که گروهبان یکم یا دومی یا بدون کلاس و با کلاس بودنش نقشی داشته باشه در روند کاریت. این یه اشتباه جزئیه که به نظرم بهش فکر نکن و بگذار روز مصاحبه اصلاح کن.
تشکر کنندگان: hamedhamed ، Given ، mehdiii ، byousefi_p ، Ali DV-2013 ، zina s ، sayeh_m ، amir0_0amir ، amir_cool_2001 ، lilistar ، ghorbat ، maneia
من ميخوام بدونم كه كسي كه فعاليت مذهبي ميكنه و در مدارس ديني تحصيل كرده آيا ميتونه ويزا بگيره و تحصيلاتش معتبره يا نه. لطفا راهنمايي كنيد؟
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: Mitram ، June ، ghorbat
(2012-08-04 ساعت 16:49)amir_cool_2001 نوشته:  من ميخوام بدونم كه كسي كه فعاليت مذهبي ميكنه و در مدارس ديني تحصيل كرده آيا ميتونه ويزا بگيره و تحصيلاتش معتبره يا نه. لطفا راهنمايي كنيد؟

اگر منظور شما ویزای مهاجرتی لاتاریه، مهم نیست چه جور مدرسه‌ای باشه و اینکه فعالیت مذهبی داشته باشه. مهم اینه که درسهایی که خونده مشابه درسهای دبیرستان‌های آمریکا باشه. مثلا اگر فوکوس روی درسهای مذهبی است، در کنارش همه اون دروس دیگه رو هم گذرونده باشه. ولی اگر فقط دروس دینی خونده شده، مثل این دوره‌های فنی و حرفه‌ای میمونه که برای مهارتهای خاص میگذارند. مثل جوشکاری، نجاری، مکانیکی و ... که جز اون مهارت، هیچ درس دیگری نمیگذرونند. که البته این دوره‌ها قابل انطباق با دیپلم دبیرستان‌های آمریکا نیست.
(2012-08-04 ساعت 09:40)Aylin Ghaemi نوشته:  دوستان من وقت ثبت نام اسم و فامیلم و جابه جا زدم و حالا برای اینکه مشکلی پیش نیاد یه ای میل به سفارت زدم ولی منظور اونارو از جوابشون نمی فهمم لطفا راهنماییم کنید.

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

این ایمیل جواب سوالت نیست بلکه Auto Reply ای هست که بعد از فرستادن هر ایمیل به KCC به آدرس ایمیل شما ارسال میشه...باید منتظر جوابشون باشی...
(2012-08-04 ساعت 15:42)amir0_0amir نوشته:  
(2012-08-04 ساعت 15:14)mohammadrezah نوشته:  سلام
چند سئوال داشتم لطفاً مرا راهنمایی نمائید . 1- ما فرمها را با تاریخ اسپایس شده ارسال کردیم آیا لازم است دوباره فرمها را با تاریخ جدید پر و ارسال کنیم ؟ 2- واکسن ها را باید در کجا زد و کدام را باید زودتر شروع کرد مثلا هپاتیت و کدام را باید یک ماه قبل از مصاحبه زد ؟ 3- اسپانسر ما در ایران است و دو ماه دیگر به آمریکا بر می گردد آیا فرم یا ... هست که به او بدهیم تکمیل یا امضاء کند ؟4- چه مدارکی از اسپانسر در مصاحبه مورد نیاز است ؟
با تشکر
Shy
1-خیر
2-هپاتیت - فقط mmr (انستیتو تجریش و کلینیک 16 آذر)
3 و 4 -بچه هایی که اسپانسر دارن بهتر میتونن جواب بدن Smile

3-بله...فرم I-134 رو بدین بهش پر کنه ( البته اگه متاهله باید همسرش هم زیر این فرمو امضا کنه)...
4-یه کپی از اظهارنامه های مالیاتی (مربوط به 3 سال اخیر) فرم W2 یا 1040
-کپی از پاسپورت اسپانسر
-کپی از نامه Citizenship اسپانسر
-هر اطلاعاتی در خصوص در آمد سالیانه اسپانسر و اینکه کجا کار میکنه و حقوقش چقدره و مدت قراردادش چقدره
-اطلاعاتی در مورد داراییاش که چی داره و کجا داره
-افراد تحت تکلفش کیا هستن (مثلا بچه هاش یا آدمای دیگه ای که طرف اسپانسرشون شده)
-گواهی از بانکی که اسپانسرت توش پول داره مبنی بر اینکه چقدر پول داره و کی افتتاح حساب کرده و موجودی الانش چقدره
-و در آخر هر مدرکی که نشون بده اسپانسرت توانایی اینو داره که در مدتی که خودش تعیین میکنه بتونه تورو ساپورت کنه
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
(2012-08-04 ساعت 17:17)enchantress_boy نوشته:  
(2012-08-04 ساعت 09:40)Aylin Ghaemi نوشته:  دوستان من وقت ثبت نام اسم و فامیلم و جابه جا زدم و حالا برای اینکه مشکلی پیش نیاد یه ای میل به سفارت زدم ولی منظور اونارو از جوابشون نمی فهمم لطفا راهنماییم کنید.

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

این ایمیل جواب سوالت نیست بلکه Auto Reply ای هست که بعد از فرستادن هر ایمیل به KCC به آدرس ایمیل شما ارسال میشه...باید منتظر جوابشون باشی...
(2012-08-04 ساعت 15:42)amir0_0amir نوشته:  
(2012-08-04 ساعت 15:14)mohammadrezah نوشته:  سلام
چند سئوال داشتم لطفاً مرا راهنمایی نمائید . 1- ما فرمها را با تاریخ اسپایس شده ارسال کردیم آیا لازم است دوباره فرمها را با تاریخ جدید پر و ارسال کنیم ؟ 2- واکسن ها را باید در کجا زد و کدام را باید زودتر شروع کرد مثلا هپاتیت و کدام را باید یک ماه قبل از مصاحبه زد ؟ 3- اسپانسر ما در ایران است و دو ماه دیگر به آمریکا بر می گردد آیا فرم یا ... هست که به او بدهیم تکمیل یا امضاء کند ؟4- چه مدارکی از اسپانسر در مصاحبه مورد نیاز است ؟
با تشکر
Shy
1-خیر
2-هپاتیت - فقط mmr (انستیتو تجریش و کلینیک 16 آذر)
3 و 4 -بچه هایی که اسپانسر دارن بهتر میتونن جواب بدن Smile

3-بله...فرم I-134 رو بدین بهش پر کنه ( البته اگه متاهله باید همسرش هم زیر این فرمو امضا کنه)...
4-یه کپی از اظهارنامه های مالیاتی (مربوط به 3 سال اخیر) فرم W2 یا 1040
-کپی از پاسپورت اسپانسر
-کپی از نامه Citizenship اسپانسر
-هر اطلاعاتی در خصوص در آمد سالیانه اسپانسر و اینکه کجا کار میکنه و حقوقش چقدره و مدت قراردادش چقدره
-اطلاعاتی در مورد داراییاش که چی داره و کجا داره
-افراد تحت تکلفش کیا هستن (مثلا بچه هاش یا آدمای دیگه ای که طرف اسپانسرشون شده)
-گواهی از بانکی که اسپانسرت توش پول داره مبنی بر اینکه چقدر پول داره و کی افتتاح حساب کرده و موجودی الانش چقدره
-و در آخر هر مدرکی که نشون بده اسپانسرت توانایی اینو داره که در مدتی که خودش تعیین میکنه بتونه تورو ساپورت کنه

سلام دوست عزيز
در مورد كپي پاسپورت من فكر ميكنم كسي كه كپي از Citizenship اسپانسرش داشته باشه كفايت كنه و ديگه احتياجي به كپي پاسپورت نيست و يا بالعكس
در مورد افراد تحت و تكفل و دارايي هاش كه تو همون فرم I-134 بايد در موردش توضيح بده و جاي ديگه نياز نيست
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: amir_cool_2001 ، ghorbat
(2012-08-04 ساعت 17:48)SOROUSHSOFT نوشته:  سلام دوست عزيز
در مورد كپي پاسپورت من فكر ميكنم كسي كه كپي از Citizenship اسپانسرش داشته باشه كفايت كنه و ديگه احتياجي به كپي پاسپورت نيست و يا بالعكس
در مورد افراد تحت و تكفل و دارايي هاش كه تو همون فرم I-134 بايد در موردش توضيح بده و جاي ديگه نياز نيست

سلام
ما برای مصاحبه كپی از Citizenship اسپانسر رو فرستاده بودیم، بعد روز مصاحبه محض احتیاط کپی پاسپورت اسپانسر رو هم بردیم، تو سفارت از کسی که مدارک رو میگرفت پرسیدم کپی پاسپورت هم دارم، لازمه؟ گفت بله و ازم گرفت.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، amir0_0amir ، zina s ، afs ، hamedhamed ، sayeh_m ، amir_cool_2001 ، roeentan ، ghorbat
(2012-08-04 ساعت 22:05)songoku نوشته:  سلام به همه دوستان
من یه سوال دارم؟ همسر من در حال تحصیل و من میخواهم بدونم که باید از دانشگاه فرم اشتغال به تحصیل بگیره؟ اگه جواب آره است باید گواهی را برای ارائه به کجا بگیره؟Cool

بله، برای ارائه به وزارت خارجه مثلا، یا دارالترجمه ای که میخوای بدی ترجمه.
البته اگر دانشگاه آزاد نیستند باید گواهی رو ببرید وزارت علوم تأیید کنید. اگر دانشگاه آزاد هستند که اطلاعی ندارم، ولی اگر تأیید بخواد احتمالا ساختمان آموزش دانشگاه آزاد توی پاسداران باید تأیید بشه.
اگر برنده اصلی نیستن همسرتون، اصلا احتیاج به گواهی نیست.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، ASALI ، mhz_ir ، mehdiii ، amir0_0amir ، Ali DV-2013 ، zina s ، hamedhamed ، amir_cool_2001 ، ghorbat ، maneia
(2012-08-04 ساعت 17:10)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-08-04 ساعت 16:49)amir_cool_2001 نوشته:  من ميخوام بدونم كه كسي كه فعاليت مذهبي ميكنه و در مدارس ديني تحصيل كرده آيا ميتونه ويزا بگيره و تحصيلاتش معتبره يا نه. لطفا راهنمايي كنيد؟

اگر منظور شما ویزای مهاجرتی لاتاریه، مهم نیست چه جور مدرسه‌ای باشه و اینکه فعالیت مذهبی داشته باشه. مهم اینه که درسهایی که خونده مشابه درسهای دبیرستان‌های آمریکا باشه. مثلا اگر فوکوس روی درسهای مذهبی است، در کنارش همه اون دروس دیگه رو هم گذرونده باشه. ولی اگر فقط دروس دینی خونده شده، مثل این دوره‌های فنی و حرفه‌ای میمونه که برای مهارتهای خاص میگذارند. مثل جوشکاری، نجاری، مکانیکی و ... که جز اون مهارت، هیچ درس دیگری نمیگذرونند. که البته این دوره‌ها قابل انطباق با دیپلم دبیرستان‌های آمریکا نیست.

يه نفر گفت جايي تو آيين نامه هاي دولت فدارل خونده كه مبلغان ديني تمام اديان بدون توجه به دين و مذهب خود ميتونند براي دريافت ويزا اقدام كنند و شرايط تحصيلي و رتبه اين افراد بايد توسط بالاترين مرجع ديني اون دين در آن كشور برسه. و شرايط اين افراد با بقيه متفاوته آيا اين قضيه درسته اگر اطلاع دقيق و مستند داريد همراه بالينك معتبر جواب بديد.
تشکر کنندگان: bayat_r ، amir0_0amir ، امیر مهاجر ، sayeh_m ، Mitram ، Ali DV-2013 ، June ، ghorbat
(2012-08-05 ساعت 08:16)farhad1985 نوشته:  case number : 2013AS0000xxxx
با سلام خدمت دوستان عزیز,راستش دو تا سوال داشتم که ممنون میشم اگه کسی از دوستان بتونه جوابو بهم بده.سوال اول اینکه من فقط یک پرینت اصلی از فرم 230 که حاوی اطلاعات خودم و همسرم بود رو فرستادم و برنده اصلی که کیس نامبر داره منم آیا اشتباه کردم و میبایست به غیر از اون یکبار دوباره فرم 230 رو برای همسرم پر میکردم؟یعنی میبایست دوبار فرم 230 رو پر میکردیم؟به شدت ذهن من رو مشغول کرده.
سوال دوم اینکه دوباره در همون فرم 230 دو تا جای امضا داره یکی صفحه دوم و دیگری هم در صفحه آخر,صفحه آخر رو میدونم که نباید امضا میکردم اما صفحه دو از قسمت اول چی؟ متاسفانه یادم رفت امضا کنم,به نظر شما مشکلی پیش میاد؟یا اصلا مهم نیست و نمیبایست امضا میشد؟

بالاي فرم ِDS-230 نوشته اين فرم بايد براي فرد برنده و تمام افراد خانواده پر بشه. فرم ها بدون امضا مورد تائيد نيست بايد حتما دو باره پر كنيد و مجدد ارسال كنيد.
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، امیر مهاجر ، sayeh_m ، Mitram ، June ، ghorbat
(2012-08-05 ساعت 10:07)hamedhamed نوشته:  
(2012-08-05 ساعت 08:13)amir_cool_2001 نوشته:  
(2012-08-04 ساعت 17:10)امیر مهاجر نوشته:  

يه نفر گفت جايي تو آيين نامه هاي دولت فدارل خونده كه مبلغان ديني تمام اديان بدون توجه به دين و مذهب خود ميتونند براي دريافت ويزا اقدام كنند و شرايط تحصيلي و رتبه اين افراد بايد توسط بالاترين مرجع ديني اون دين در آن كشور برسه. و شرايط اين افراد با بقيه متفاوته آيا اين قضيه درسته اگر اطلاع دقيق و مستند داريد همراه بالينك معتبر جواب بديد.

والا اگه تو ايرانه و درس مذهبي تونسته بخونه يعني گذاشتن بخونهWink فقط يه حدس ميشه در رابطه با دين و مذهب ايشون Cool و حالا اگه ميخواد مداركشو بده بالاترين مرجع ديني كشور تاييد كنه واسه اينكه با لاتاري ويزا بگيره و بره US خودش ميدونهTongue ولي مواظب باشه مهر تاييد مدركش از ا-و-ي-ن واسش صادر نشهTongueTongueTongue

اين شخصي كه ميگم بعد از دوره راهنمايي رفته و دورس حوزه ايي خونده و الان هم در دانشگاه تدريس ميكنه. منظورتون رو درست متوجه نشدم. آيا چنين قانوني وجود داره يا نه طرف ميتونه ويزا بگيره ؟ سوال من خيلي جدي است و شوخي ندارم آيا سفارت مدرك ايشون رو قبول ميكنه يانه؟ ضمنا ايشون خدمت نرفتن و معافيت روحانيت دارند. آيا اين گزينه براش مشكل ساز ميشه.لطفا اگر اطلاعات موثق و صحيح داريد جواب بديد.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، amir0_0amir ، Mitram ، June ، ghorbat

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان