کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-08-24 ساعت 22:46)rouzbehdarvishi نوشته:  
(2012-08-24 ساعت 22:00)samankhan1 نوشته:  سلام دوستان کیس من زیر 1900 اما هنوز تاریخ مصاحبه ام مشخص نشده. ایا منم باید مدارکم را حالا بفرستم؟ میشه دوستانیکه مثل من زیر 1900 هستند وهنوز تاریخ مصاحبه شون معلوم نشده اینجا اعلام کنند؟ممنون میشم.چون من خیلی استرس دارم.

سلام دوست عزیز من هم مثل شما هنوز تاریخ مصاحبه ام مشخص نشده.برای فرستادن مدارک به سفارت اول باید تاریخ مصاحبتون معلوم بشه ,سپس بیست روز قبل از مصاحبه مدارکتون را برای سفارت ارسال کنید.

سلام دوست عزیز من هم سفارت آنکارا هستم و هنوز تاریخی مشخص نشده واسم.اما نگران نباشید به زودی اعلام میشه...Big Grin
تشکر کنندگان:
مدیران عزیز ، از نام کاربری که برای خودم در زمان عضویت انتخاب کردم ناراضی هستم . آیا راهی برای تغییرش هست ؟ یا باید user جدید بسازم ؟
شماره کیس: 2013AS000016XX
تاریخ رویت قبولی: JUN 16th 2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد کیس: 4 نفر
ارسال فرم های سری اول: Jun 21
دریافت توسط کی سی سی:14 Jun 26 ,cnfrmd Aug
کارنت شدن کیس: Aug 15
تاریخ مصاحبه :هفته اول دسامبر
جمع تقریبی هزینه ها: عکس +پست 80 +ترجمه 170+واکسن 140
تشکر کنندگان:
(2012-08-26 ساعت 16:32)sph نوشته:  مدیران عزیز ، از نام کاربری که برای خودم در زمان عضویت انتخاب کردم ناراضی هستم . آیا راهی برای تغییرش هست ؟ یا باید user جدید بسازم ؟

من هم همین مشکلو دارم
تشکر کنندگان: sph
(2012-08-26 ساعت 16:54)pegah_mazarei نوشته:  
(2012-08-26 ساعت 16:32)sph نوشته:  مدیران عزیز ، از نام کاربری که برای خودم در زمان عضویت انتخاب کردم ناراضی هستم . آیا راهی برای تغییرش هست ؟ یا باید user جدید بسازم ؟

من هم همین مشکلو دارم

دوستان عزیز
من مدیر نیستم ولی میدونم که راهی نداره.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، hamedhamed ، pegah_mazarei
(2012-08-26 ساعت 11:14)steve نوشته:  
(2012-08-26 ساعت 04:08)afshin4749 نوشته:  [quote='mrbonbon' pid='207017' dateline='1345917442']

من تو فرمهایی که فرستادم دبستان راهنمایی‌ و دبیرستان زدم یعنی‌ تا ساله سوم دبیرستان اون موقع یعنی‌ ۴ ماه  پیش  پیش دانشگاهی نداشتم  ولی‌ الان مدرکم دستمه  از بچهای با تجربه هم پرسیدم گفتن اوکیه حالا نظرشما چیه ؟ ممنونم ازتون من اکتبر هم مصاحبم هستش 
دوست عزیزم سلام ، محبت بفرمایید و آخرین وضعیت خودتون رو به KCC اعلام بفرمایید و در ضمن پرینت ایمیل ارسالی خودتون رو تهیه و روز مصاحبه به همراه مدرک و ترجمه اون به سفارت ببرید و اگر هم شد یه نسخه ترجمه اون رو برای هر دو مرکز ارسال بفرمایید . موفق باشید .
تشکر کنندگان: hamedhamed ، edge ، steve
دوستانه کارنت شده گواهیه تمکن مالی رو از بانک بگیریم یا زوده؟ من خونه رو هم نشونه ارزیاب دادم مدارکش رو هم دادم امروز ترجمه Rolleyes
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان:
(2012-08-27 ساعت 01:10)صوفیا صوری نوشته:  دوستانه کارنت شده گواهیه تمکن مالی رو از بانک بگیریم یا زوده؟ من خونه رو هم نشونه ارزیاب دادم مدارکش رو هم دادم امروز ترجمه Rolleyes

دوست عزیز
من با توجه به شماره کیس نامبرم می خوام بعد از تعطیلی اجلاس برم بگیرم...که میشع 15-14 شهریور.....2-3 روز هم طول بکشه حاضر بشه...3-2 روز بعدش ارسال کنم...4-3 روز تو راه باشه...خلاصه میشه 23-24 شهریور...که فکر کنم برای مصاحبه سری اولی ها اگه اوایل اکتبر باشه زمان خوبی باشه....
حالا شما با حساب شماره کیس نامبر و زمان تقریبی مصاحبه حساب کتاب کن

دوستان سوال

ما یک خونه داریم که سندش رهن بانکه (موسسه مالی اعتباری بسیجیان)...توی ترجمه آخرین قسمت زده که تا زمان تسویه فلان مبلغ خونه به اسم این موسسه هست و حق نقل و انتقال وجود نداره...
از اونجایی که این کلمه بسیجیان میتونه کل نظام استکباری امریکا رو لرزه بندازه من فکر کردم که اصلا این سند رو ندیم..چرا الکی اونجا زلزله بیاد!!!!! بعدش آخر سر هم خودمون باید بریم کمک کنیم دیگه....اونا که دولتشون کمکشون نمی کنه...پس نفرستیم

1-در عوضش یه 3 دنگ دفتر و 90 میلیون پول نشون بدیم...فکر می کنید برای 2 نفر کافیه؟؟؟؟
2-اون خونه ای که رهن بانک هست نشون بدیم؟؟؟
3- برای ارزش گذاری دفتر باید برم معاملات ملکی و بگم یک قولنامه بنویس که توش مبلغ ذکر شده؟؟؟ یا بگم یک دست خط بنویس که ملک ارزشش اینه ؟؟؟ یا کاغد خاصی برای ارزش گذاری داره؟؟

ممنون
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
تشکر کنندگان: صوفیا صوری ، rezagh
فکر کنم دست کم 35 هزار دلار آمریکا اگر تمکن مالی نشون بدید کافی باشه و نیازی به مدارک دیگه ندارید. با اینحال اگر دوست دارید اسناد مالکیت رو نشون بدید اون رو هم می تونید فقط به دارالترجمه بدهید براتون ترجمه کنه و همون کافیه! فکر نمی کنم نیازی به ارزشگذاری باشه. هزینه بیخودیه!

در ضمن نگران نامش نباش! مشکلی ایجاد نمی کنه! اگر سند دیگری داری اونو ترجمه کن و ببر!

(2012-08-27 ساعت 09:07)aziking نوشته:  
(2012-08-27 ساعت 01:10)صوفیا صوری نوشته:  دوستانه کارنت شده گواهیه تمکن مالی رو از بانک بگیریم یا زوده؟ من خونه رو هم نشونه ارزیاب دادم مدارکش رو هم دادم امروز ترجمه Rolleyes

دوست عزیز
من با توجه به شماره کیس نامبرم می خوام بعد از تعطیلی اجلاس برم بگیرم...که میشع 15-14 شهریور.....2-3 روز هم طول بکشه حاضر بشه...3-2 روز بعدش ارسال کنم...4-3 روز تو راه باشه...خلاصه میشه 23-24 شهریور...که فکر کنم برای مصاحبه سری اولی ها اگه اوایل اکتبر باشه زمان خوبی باشه....
حالا شما با حساب شماره کیس نامبر و زمان تقریبی مصاحبه حساب کتاب کن

دوستان سوال

ما یک خونه داریم که سندش رهن بانکه (موسسه مالی اعتباری بسیجیان)...توی ترجمه آخرین قسمت زده که تا زمان تسویه فلان مبلغ خونه به اسم این موسسه هست و حق نقل و انتقال وجود نداره...
از اونجایی که این کلمه بسیجیان میتونه کل نظام استکباری آمریکا رو لرزه بندازه من فکر کردم که اصلا این سند رو ندیم..چرا الکی اونجا زلزله بیاد!!!!! بعدش آخر سر هم خودمون باید بریم کمک کنیم دیگه....اونا که دولتشون کمکشون نمی کنه...پس نفرستیم

1-در عوضش یه 3 دنگ دفتر و 90 میلیون پول نشون بدیم...فکر می کنید برای 2 نفر کافیه؟؟؟؟
2-اون خونه ای که رهن بانک هست نشون بدیم؟؟؟
3- برای ارزش گذاری دفتر باید برم معاملات ملکی و بگم یک قولنامه بنویس که توش مبلغ ذکر شده؟؟؟ یا بگم یک دست خط بنویس که ملک ارزشش اینه ؟؟؟ یا کاغد خاصی برای ارزش گذاری داره؟؟

ممنون
(2012-08-27 ساعت 00:40)afshin4749 نوشته:  
(2012-08-26 ساعت 04:08)afshin4749 نوشته:  [quote='mrbonbon' pid='207017' dateline='1345917442']

من تو فرمهایی که فرستادم دبستان راهنمایی‌ و دبیرستان زدم یعنی‌ تا ساله سوم دبیرستان اون موقع یعنی‌ ۴ ماه  پیش  پیش دانشگاهی نداشتم  ولی‌ الان مدرکم دستمه  از بچهای با تجربه هم پرسیدم گفتن اوکیه حالا نظرشما چیه ؟ ممنونم ازتون من اکتبر هم مصاحبم هستش 
دوست عزیزم سلام ، محبت بفرمایید و آخرین وضعیت خودتون رو به KCC اعلام بفرمایید و در ضمن پرینت ایمیل ارسالی خودتون رو تهیه و روز مصاحبه به همراه مدرک و ترجمه اون به سفارت ببرید و اگر هم شد یه نسخه ترجمه اون رو برای هر دو مرکز ارسال بفرمایید . موفق باشید .

سلام می‌خواستم بدونم حالا اگه اعلام نکنم چی‌ می‌شه ؟
شماره کیس: **2013AS000015
تاریخ رویت قبولی:1 MAY
کنسولگری:KUALA LUMPUR MALAYSIA
ارسال فرمهای سری اول:10MAY DHL
تعداد نفرات: خود خودم Big Grin
کارنت شدن کیس:13AUG
مصاحبه:هفته سومoct
دریافت کلیرنس: نداشتم
دریافت ویزا:یک ضرب Big Grin
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
مقصد : LAX
تشکر کنندگان: sayeh_m
(2012-08-27 ساعت 11:46)steve نوشته:  
(2012-08-27 ساعت 00:40)afshin4749 نوشته:  

سلام می‌خواستم بدونم حالا اگه اعلام نکنم چی‌ می‌شه ؟

هیچی نمی شه فقط روز مصاحبه قبل از قسم خوردن فرمات و اصلاح کن بعد امضا کن و قسم بخور مشکل خاصی نیست واصل مدرکم روز مصاحبه با ترجمش ببر.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: steve
(2012-08-27 ساعت 10:15)User نوشته:  فکر کنم دست کم 35 هزار دلار آمریکا اگر تمکن مالی نشون بدید کافی باشه و نیازی به مدارک دیگه ندارید. با اینحال اگر دوست دارید اسناد مالکیت رو نشون بدید اون رو هم می تونید فقط به دارالترجمه بدهید براتون ترجمه کنه و همون کافیه! فکر نمی کنم نیازی به ارزشگذاری باشه. هزینه بیخودیه!
وا... نظرات متفاوته یکی از دوستان ما که از برندگان 2012بودند و اسپانسر نداشتند دو تا سند خانه و مبلغ 50 میلیون تمکن مالی برده بودند اونجا هم آقای آفیسر ریش قرمز معروف گفته بودند من که از قیمت ملک تو ایران خبر ندارم و 50 میلیون هم برای سه نفر از لحاظ تمکن مالی کمه نهایتا قرار شده بود ایشان یا اسپانسر بگیرند یا تمکن مالی رو بالا ببرند و سندها را هم ارزشگذاری کنند و پس از تکمیل مدارک هنگامی که دوباره احضار شدند مدارک را ببرند در آخر دوستمان با 150 میلیون تمکن مالی و سندهای ارزش گذاری شده رفتند و خدا رو شکر ویزا رو هم گرفتند و به زودی عازمند. من که ریسک نمیکنم و سند رو ارزش گذاری میکنم .
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

تشکر کنندگان: aziking ، صوفیا صوری ، roeentan ، achi686
(2012-08-27 ساعت 12:53)m@ry@m75 نوشته:  
(2012-08-27 ساعت 10:15)User نوشته:  فکر کنم دست کم 35 هزار دلار آمریکا اگر تمکن مالی نشون بدید کافی باشه و نیازی به مدارک دیگه ندارید. با اینحال اگر دوست دارید اسناد مالکیت رو نشون بدید اون رو هم می تونید فقط به دارالترجمه بدهید براتون ترجمه کنه و همون کافیه! فکر نمی کنم نیازی به ارزشگذاری باشه. هزینه بیخودیه!
وا... نظرات متفاوته یکی از دوستان ما که از برندگان 2012بودند و اسپانسر نداشتند دو تا سند خانه و مبلغ 50 میلیون تمکن مالی برده بودند اونجا هم آقای آفیسر ریش قرمز معروف گفته بودند من که از قیمت ملک تو ایران خبر ندارم و 50 میلیون هم برای سه نفر از لحاظ تمکن مالی کمه نهایتا قرار شده بود ایشان یا اسپانسر بگیرند یا تمکن مالی رو بالا ببرند و سندها را هم ارزشگذاری کنند و پس از تکمیل مدارک هنگامی که دوباره احضار شدند مدارک را ببرند در آخر دوستمان با 150 میلیون تمکن مالی و سندهای ارزش گذاری شده رفتند و خدا رو شکر ویزا رو هم گرفتند و به زودی عازمند. من که ریسک نمیکنم و سند رو ارزش گذاری میکنم .

مریم جان 50 میلیون برای سه نفر کمه. اما 35 هزار دلار که یوزر جان گفتند برای 2 نفر بود و حدودا 75 میلیون میشه. اگر اون زمان که دوست شما رفتند دلار 1500 بوده نهایتا میشده همان 35 هزار دلار که برای 3 نفر کمه.
تشکر کنندگان: m@ry@m75 ، lilistar ، rezagh ، صوفیا صوری ، Saeedv13

مریم جان یعنی ارزش گذاری توسط کارشناش دادگستری؟؟؟
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
تشکر کنندگان:
(2012-08-27 ساعت 13:07)aziking نوشته:  

مریم جان یعنی ارزش گذاری توسط کارشناش دادگستری؟؟؟
راستش دوست عزیز من نمیدونم شما ساکن کجایید اما در شیراز کانونی هست که کارشناسانی داره که مهر معتبر دادگستری دارند و شما برای کارشناسی به این مرکز میروید و به شما وقت میدهند و کارشناس ملک شما را ارزیابی میکند و این میتواند برای هرچیزی باشد برای بانک و وام برای گرفتن سند خانه های نوساز یا حتی خدای نکرده برای وثیقه دادگاه و...
این کارشناس پس از ارزش گذاری ملک شما نامه ای مبنی بر ارزش ملکتان به شما میدهد که با مهر خودش دارای اعتبار است و نیازی نیست جای دیگری ببرید فقط باید ترجمه شود .البته مشکل این دوستان این است که ارزش ملک را خیلی کمتر از ارزش واقعی آن میزنند (ظاهرا برای سرپوش نهادن بر تورم )اما اگر شما منظورتان را از کارتان برایشان بگویید خیلی از این دوستان لطف کرده وارزش بیشتری برای ملک شما قائل خواهند شد .
موفق باشید .
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

تشکر کنندگان: 3pideh ، aziking ، lilistar ، صوفیا صوری ، amir_cool_2001
(2012-05-02 ساعت 19:23)Voroujak نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 17:29)asal1907 نوشته:  سلام این فرم , Form DS-230, Part I and II که باید پر کنیم تاریخش expire شده و ماله برندگان 2012 پس ما باید چه کار کنیم؟

فرمها رو از سایت لاتری دریافت کردید؟ وقتی که نتیجه رو مشاهده میکنید لینکی برای دریافت فرمها وجود داره، از همونجا فرمها رو دریافت کنید.

اگر از همونجا دریافت کردید و تاریخش گذشته بهتره به KCC اطلاع بدید ببینید چی میگن.
ولی معمولا فرمها تا مدتی بعد از دریافتشون تاریخ دارن، دوباره دانلود کن ببین تاریخش واسه کی هست.

نگران نباشید! من به KCC ایمیل دادم. گفتن صرفه نظر از تاریخ هر چه سریعتر بفرسید.
کیس نامبر 3500 ; 1 نفر
مصاحبه:W4 FEB آنکارا
آپدیت ها: 11و12و13و14 Mar و 19 و 24 و 25 و 26 Apr
کلیرنس:April 26
تشکر کنندگان: 3pideh ، lilistar ، Emma_a432

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان