کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
تایپ فینگلیش بر خلاف قوانین مهاجرسرا میباشد.
لطفا رعایت کنید.
تشکر کنندگان: mehdiii ، steve ، roeentan ، Omidooo
(2012-08-27 ساعت 15:52)delbar نوشته:  salam,ba arze sharmandegi ke farsi nemitunam benevissam,

کاربر گرامی،
حتی اگر قادر به تایپ فارسی نیستید، نباید قوانین مهاجرسرا را نقض کنید!
میتوانید متن فینگلیش خود را در سایت behnevis.com تایپ کنید و از معادل فارسی آن کپی کرده و اینجا استفاده کنید.
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، afshin4749 ، mehdiii ، roeentan
سلام، من یک سوال داشتم،لطفا اگر کسی میدونه منو راهنمایی کنید
من یک حساب در یک موسسه مالی اعتباری دارم،که موسسه میگه فقط به من،تاریخ افتتاح حساب(که 3 ماه پیش است)، پرینت و موجودی ریالی حساب را می دهند (و معادل ارزی را نمی دهند)، که من باید ببرم ترجمه کنند، که دارالترجمه هم فقط همان معادل ریالی را ترجمه می نماید،می خواستم بدانم که آیا این مدرک مالی می تواند معتبر باشد؟یا اینکه حتماً باید موجودی حساب معادل ارزی باشد؟
آیا اگر موجودی ام را به حساب در بانکی منتقل نمایم که معادل ارزی موجودی را به من بدهند،با توجه به اینکه حساب را اکنون افتتاح می نمایم که (با توجه به اینکه کارنت شده ام) به مصاحبه ام نزدیک است، برای آفیسر ایجاد شبهه نمی شود(منظورم این است که تاریخ افتتاح حساب برای آفیسر مصاحبه کننده مهم است؟)؟
لطفاً منو راهنمایی کنید،که کدام از این دو راه مطمئن تر است؟ چون من اسپانسر ندارم و این موضوع برایم بسیار اهمیت دارد،ممنون میشم
تشکر کنندگان:
(2012-08-27 ساعت 16:21)mehrnoush1449 نوشته:  سلام، من یک سوال داشتم،لطفا اگر کسی میدونه منو راهنمایی کنید
من یک حساب در یک موسسه مالی اعتباری دارم،که موسسه میگه فقط به من،تاریخ افتتاح حساب(که 3 ماه پیش است)، پرینت و موجودی ریالی حساب را می دهند (و معادل ارزی را نمی دهند)، که من باید ببرم ترجمه کنند، که دارالترجمه هم فقط همان معادل ریالی را ترجمه می نماید،می خواستم بدانم که آیا این مدرک مالی می تواند معتبر باشد؟یا اینکه حتماً باید موجودی حساب معادل ارزی باشد؟
آیا اگر موجودی ام را به حساب در بانکی منتقل نمایم که معادل ارزی موجودی را به من بدهند،با توجه به اینکه حساب را اکنون افتتاح می نمایم که (با توجه به اینکه کارنت شده ام) به مصاحبه ام نزدیک است، برای آفیسر ایجاد شبهه نمی شود(منظورم این است که تاریخ افتتاح حساب برای آفیسر مصاحبه کننده مهم است؟)؟
لطفاً منو راهنمایی کنید،که کدام از این دو راه مطمئن تر است؟ چون من اسپانسر ندارم و این موضوع برایم بسیار اهمیت دارد،ممنون میشم

سلام
می تونید بگید که نرخ ارز رو پایین نامه تون بزنند. نیازی هم به به محاسبه معادل دلاری نیست. بانکهای دیگه هم همین کار رو می کنند.
در زندگی هیچ کس را تحقیر نکنید یا آزار ندهید.
شاید امروز قدرتمند باشید،
اما یادتان باشد که زمان از شما قدرتمندتر است.
تشکر کنندگان:
بچه ها الان میل از کی سی سی واسم اومد هنوز مدارکتون نرسیده 6 تا 8 هفته صبر کن
تا اون موقم سپتامبرم تمومه هیچی دیگه ما باید انگار ی خیال بشیم

(2012-08-27 ساعت 17:28)tiba نوشته:  
(2012-08-27 ساعت 16:21)mehrnoush1449 نوشته:  سلام، من یک سوال داشتم،لطفا اگر کسی میدونه منو راهنمایی کنید

سلام
می تونید بگید که نرخ ارز رو پایین نامه تون بزنند. نیازی هم به به محاسبه معادل دلاری نیست. بانکهای دیگه هم همین کار رو می کنند.
موسسه وابسته به سپاه که نیس؟ مهر یا انصار
شماره کیس: 2013x7xxx
شماره کیس: 201200046XXX
تاریخ ارسال مدارک 2013: 23 می2012
تاریخ ارسال مدارک 2012 : 11آگوست 2012
تاریخ مصاحبه :20 سپتامبر
ورود به آمریکا :25 سپتامبر
تشکر کنندگان: mehrnoush1449
سلام یه سوال وقتی‌ میخوایم قبض از بانک بگیریم بس حساب بانکی‌ بانک به دلار دولتی میده یا آزاد؟
شماره کیس: **2013AS000015
تاریخ رویت قبولی:1 MAY
کنسولگری:KUALA LUMPUR MALAYSIA
ارسال فرمهای سری اول:10MAY DHL
تعداد نفرات: خود خودم Big Grin
کارنت شدن کیس:13AUG
مصاحبه:هفته سومoct
دریافت کلیرنس: نداشتم
دریافت ویزا:یک ضرب Big Grin
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
مقصد : LAX
تشکر کنندگان:
(2012-08-27 ساعت 17:52)steve نوشته:  سلام یه سوال وقتی‌ میخوایم قبض از بانک بگیریم بس حساب بانکی‌ بانک به دلار دولتی میده یا آزاد؟
استیو جان خاله، قبض چی؟ آیا منظورت نامه حساب بانکی هست؟
عرض به حضورت که قیمت رو به ریال میزنند و قیمت روزدلار دولتی رو هم درآن قید میکنند.
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: steve ، ASALI ، roeentan ، rezagh
دوستان کارنت شده کسی تاریخ مصاحبه اش مشخص نشد؟
تشکر کنندگان:
من یک حساب در یک موسسه مالی اعتباری ................
دوست خوبم سلام ، شما میتونید موجودی حسابتون رو به بانک پاسارگاد انتقال بدین ( ضمناً بانک پاسارگاد مال پدرم نیست که بگید در موردش تبلیغ ممنوعه چون روال کاریش منطقی تره گفتم Big GrinBig Grin )در نتیجه نه نیاز به تبدیل ریال به دلار دارید و نه نیاز به ترجمه اون . ضمن اینکه مگر شما پیش بینی قطعی میکردین که در لاتاری برنده خواهید شد ؟ که بخواید بر مبنای اون از قبل حساب بازکنید ؟ و یا اینکه قراره از سفارت وام بگیرید که براش باید اثبات کردیت بانکی کنید ؟ و مهمتر از اون اینکه پول مگر در شرایط ثبت نام در قرعه کشی لاتاری اشاره ای به قدمت حساب بانکی شده ؟ اگر سایت سفارت در آنکارا رو خونده باشید ، به این موضوع اشاره شده که ، برنده باید گردش یکسال موجودی خود را به همراه تراکنشهای اون ، همراه مدارک به سفارت ارسال کنه !!! بنده و سایر دوستان هم اصلاً اینکار رو نکردیم و فقط موجودی حسابمون رو پرینت گرفتیم و هیچ مشکلی هم بوچود نیومد . در ضمن در فرمهای 2012 و 2011 در این مورد مفصل توضیح داده شده و خود بنده هم کلی در این مورد موضوع ارسال کردم . خواهش میکنم که برید و بخونید . موفق باشید .
تشکر کنندگان: صوفیا صوری ، ASALI ، afs ، mehrnoush1449 ، Tomas ، roeentan ، Omidooo ، rezagh ، Given ، Ali DV-2013
(2012-08-27 ساعت 17:59)Szsanazsz نوشته:  
(2012-08-27 ساعت 17:52)steve نوشته:  سلام یه سوال وقتی‌ میخوایم قبض از بانک بگیریم بس حساب بانکی‌ بانک به دلار دولتی میده یا آزاد؟
عرض به حضورت که قیمت رو به ریال میزنند و قیمت روزدلار رو هم درآن قید میکنند.
من متوجه نشدم خاله :د بابام که می‌خواد نامه از بانک بگیر به دلار دولتی حساب می‌کنن یا آزاد؟
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
(2012-08-27 ساعت 18:34)Szsanazsz نوشته:  
(2012-08-27 ساعت 18:32)steve نوشته:  
(2012-08-27 ساعت 17:59)Szsanazsz نوشته:  
عرض به حضورت که قیمت رو به ریال میزنند و قیمت روزدلار رو هم درآن قید میکنند.
من متوجه نشدم خاله :د بابام که می‌خواد نامه از بانک بگیر به دلار دولتی حساب می‌کنن یا آزاد؟

دولتی.....اینو توی همون جواب بالایی ادیت کرده واین پست روپاک میکنمSmile
آخ جوون خیلی‌ خبر خوبی‌ بود ممنونم الان به بابام زنگ میزنم
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: aziking
با سلام به تمامی دوستان
من هنگام پر کردن فرمها سفارت آنکارا رو ب انتخاب کردم ولی الان می خوام سفارتم و تغییر بدم من این ایمیل و برای کنتاکی فرستادم :

Dear Sir / Madam

Hello, Before any thing else , I must thank you for your hard working
With many apologies, on the form number : DSP122 that I've posted to you, I was asked to do an interview in Embassy in Ankara on Turky, If possible please changing it to the Embassy in Abu Dhabi on Dubai, My Case Number is : 2013AS****. Thanks for every things ... ,

و اونام پاسخم و اینطوری دادن :

Thank you for your inquiry.
If you have relocated and wish to attend your interview at a different embassy, you must provide KCC with your former address and your new physical address (P O Boxes and In Care of Addresses do not justify a change of embassy) to prove your residency in that country. If your interview has already been scheduled, you must contact the embassy to determine if your case can be transferred to a different embassy.
لطقاْ منو راهنمایی کنید که الان باید براشون چی بفرستم Sad
تشکر کنندگان:
با سلام
من تو این چند سال گذشته 2تا سفر زیارتی داشتم. ظاهرا تو فرمهایی که باید به سفارت آنکارا بفرستیم راجع سفرهامون باید بنویسیم.نمیدونم آیا عنوان کردن اونها تاثیر منفی میذاره یا نه. پاسپورتم رو 2ماه پیش عوض کردم ، اعتبارش داشت تموم میشد. الان در پاسپورت جدیدم مهر اون سفر ها نیست. به نظرتون عنوان کردن اون سفرها تاثیر منفی میذاره یا نه؟
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2012-08-27 ساعت 22:00)payam62 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز مهاجرسرایی
من از این لینک فرمی که به اسم Instructions for Immigrant Visa Applicants و به سایز 292 کیلوبایت هست را دانلود کردم و متوجه شدم که در انتهای فابل باز شده یک صفحه ای هست مربوط به مسافرت های خارجی و مدارک تحصیلی که باید پر بشه .
با عنایت به اینکه در گذشته راجع به این فرم صحبت شده بود و عنوان شده بود که فرم سوالات 1 صفحه ای شده ، آیا این فایلی که من دانلود کردم اشتباهه ؟ یا دوباره اون صفحه ی سوالات را اضافه کردن ؟
ضمناً اون یه خطی که مربوط به مسایل واکسیناسیون ایران بود ، در این فایل موجود هست .
نظر شخصی من اینه که دوباره این فرمو اضافه کردن . از دوستان و مدیران عزیز تقاضامندم در این مورد راهنمایی فرمایند .

دوست عزیز در همان صفحه شما باید فایل
Instructions for Diversity Visas
را دانلود کنید.
اگر این فایل که مربوط به برندگان لاتاری هست را ملاحظه کنید می بینید که فرم انتهایی تک صفحه ای هست
فایلی که شما به اون اشاره کردید مربوط به ویزای مهاجرتی کیس های غیر لاتاری است
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: payam62 ، Szsanazsz ، rezagh ، صوفیا صوری ، Gholy ، Ali DV-2013 ، Saeedv13
اگه منظورتون تمکن مالی هست به دلار دولتی میده به نظرم زودتر بگیرید تا نرخ دلار دولتی جدید رو ناعلام نکردن
شماره کیس: 2013x7xxx
شماره کیس: 201200046XXX
تاریخ ارسال مدارک 2013: 23 می2012
تاریخ ارسال مدارک 2012 : 11آگوست 2012
تاریخ مصاحبه :20 سپتامبر
ورود به آمریکا :25 سپتامبر
تشکر کنندگان: rezagh ، صوفیا صوری

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان