کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
با درود بر همه دوستان

ممكنه جاي اين سوال توي اين تاپيك نباشه، آيا كسي از پر كردن و ارسال فرمهاي سفارت در آنكارا كه توي فايل پي دي اف مربوط به سفارت اومده اطلاعي داره؟ آيا بايد اون فايل PDF رو كه توش فرم 2 صفحه اي داره بايد پر كنيم و به همراه مداركمون پست كنيم يا اون فايل PDF كه در انتهاش فرم 1 صفحه اي داره؟ اگر كسي ميدونه از دوستان قديمي و با سابقه خواهش ميكنم راهنماييم كنند،دوستاني كه براي مصاحبه به آنكارا رفتن احتمال داره راجع به اين موضوع براشون اونجا مشكلي پيش اومده باشه يا نه؟ چون توي اون فايلي كه فرمهاش دو صفحه اي هست راجع به شغل، تحصيلات و غيره هم توضيحات خواسته شده اما توي يك صفحه اي فقط تلفن ها و ايميل آدرس و آدرس پستي توي امريكامون رو ازمون خواسته

از لطف شما بينهايت ممنونم
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: Solitude ، rezagh
فقط فرم یک صفحه ای را پر کنید ، اون فرم قبلی اطلاعات بیشتری رو می خواست در حالی که لاتاری نیاز به اینها ندارد.
since 2012
سلام من پدرم برنده اصلی هست، ولی کارت پایان خدمتشو گم کرده، چون سنشم از 50 بیشتر شده، دیگه نظام وظیفه میگه نیاز به کارت نداری و کارت المثنی صادر نمی کنن! به نظرتون برای مدارک مصاحبه حتما با این شرایط کارت نیاز هست؟؟؟ و اگه هست چیکار میشه کرد؟
شماره کیس: 2013AS42XX(پدر،مادر،خواهر)/کنسولگری:ANKARA
ارسال فرمهای سری اول:12MAY2012با ایمیل/کارنت شدن کیس:Feb2013/مصاحبه:w1 Feb2013/ کلیرنس26March/دریافت ویزا22May
تشکر کنندگان: Solitude ، roeentan
دوستای گل بالاخره تو فرم آنکارا قسمت c/o nameرو چی بنویسیم؟
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان:
(2012-09-11 ساعت 20:18)صوفیا صوری نوشته:  دوستای گل بالاخره تو فرم آنکارا قسمت c/o nameرو چی بنویسیم؟

شخصی که در آدرسی که زیرش می نویسید اونجا حضور داره و بسته پستی رو تحویل می گرد.
در حقیقت چیزی که در این بخش می نویسید جواب این سواله: "برسد به دست ..."
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
سلام امیر مهاجر عزیز
این متنو یک جایی دیدم، یاد تو افتادم و گفتم برای تو و هر کسی می خواد بره سیاتل بذارمش که ان شاالله حواستون جمع باشه و مشکلی براتون پیش نیاد.
The Norton Top 10 Riskiest Online Cities Report Reveals Who’s Most Vulnerable
to Cybercrime
Seattle Tops the List with its Residents at Greatest Risk
لینکشم:
http://www.bestplaces.net/docs/studies/r...ities.aspx
تشکر کنندگان: mrbonbon ، Solitude ، امیر مهاجر ، rezagh ، amir_cool_2001
[quote='Solitude' pid='212839' dateline='1347358661']
نمی دونم که اینو اینجا گفتم یا نه دوستانی که دیپلم 11 ساله دارین اگه یه سری مدارک و شرایط داشته باشید مثل من به شما هم امکان دادن ویزا هم هست.
اگه قبلآ این مورد رو تو این تاپیک گفته بودم بگید پستو پاک کنم.
خوشحال میشم که بتونم به دوستانی که شرایط مشابه مثل من دارن کمکی کرده باشم.
موفق باشید.
در حال تدارک برای رفتن از این دیار به آنسوی دنیا هستم. وضعیت چدید خودم رو به همه در اینجا اعلام خواهم کرد.

لطف میکنید اگر مدارک و شرایط را بگید.قطعا" بدرد خیلیها منجمله خودم خواهد خورد.
به امیددریافت ویزای یکضرب برای همه
تشکر کنندگان: Solitude ، amir_cool_2001
سلام
دوستان عاجرانه کمک می خوام ، من کیس نامبرم هست 2013XXX11XX متوجه شدم ماه گذشته کارنت شدم باید چی کار کنم ؟؟؟ نامه به KCC بزنم و زمان مصاحبه رو بپرسم؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-09-11 ساعت 21:27)marjan_almasian نوشته:  سلام
دوستان عاجرانه کمک می خوام ، من کیس نامبرم هست 2013XXX11XX متوجه شدم ماه گذشته کارنت شدم باید چی کار کنم ؟؟؟ نامه به KCC بزنم و زمان مصاحبه رو بپرسم؟؟

سلام
اول آرامش خودتون رو حفظ کنید
من هم کیس نامبرم خیلی از نظر عددی نزدیک به شماست و در وضعیت مشابهی قرار دارم
اگر فرم های اولیه رو قبلا به KCC ارسال کردید. خوب خیلی خوبه. فقط باید منتظر باشید تا تاریخ مصاحبتون مشخص بشه. اگر سفارت انتخابیتون آنکارا بوده که هنوز برای هیچ کس تاریخ مشخص نکردن باید فقط منتظر باشید و نیازی به ایمیل زدن نیست.

اگر هم فرم های اولیه رو ارسال نکردید. بازم زیاد عقب نیستید با دقت اون ها رو تکمیل کنید و بعد با پست یا ایمیل برای KCC بفرستید.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2012-09-11 ساعت 21:27)marjan_almasian نوشته:  سلام

دوست عزیز جای نگرانی نداره ! شما اگه سایت مطالعه کنی با اطلاعاتی که بدست میاری می دونی باید چی کار کنی.
توی اون صفحه ای که کانفیرمیشن نامبر رو میزنی ، زمان و ساعت مصاحبه شما بهتون اعلام میشه.
since 2012
تشکر کنندگان: Solitude ، Ali DV-2013 ، amir0_0amir ، amir_cool_2001
(2012-09-11 ساعت 10:39)MURIS نوشته:  سلام خدمت دوستان.
میخواستم بدونم اگه یه سری از مدارک رو مثل مدارک اسپانسر ,نتونیم 15 روز قبل به آنکارا پست کنیم میشه موقع مصاحبه اونو ارایه بدیم؟(اسپانسر من یه خورده گرفتاره)

با تشکر
اصلا اشکالی نداره ولی اگر دنبال ویزای یه ضرب هستید سعی کنید مدارک کامل رو به سفارت نه بیشتر نه کمتر ارائه بدید.
.
کلا هر مدرکی ،شما روز مصاحبه نتونید ارائه بدید بعدا می تونید تحویل بدید.
since 2012
تشکر کنندگان: amir_cool_2001 ، Solitude
(2012-09-11 ساعت 20:48)ملیحه مجید نوشته:  سلام امیر مهاجر عزیز
این متنو یک جایی دیدم، یاد تو افتادم و گفتم برای تو و هر کسی می خواد بره سیاتل بذارمش که ان شاالله حواستون جمع باشه و مشکلی براتون پیش نیاد.
The Norton Top 10 Riskiest Online Cities Report Reveals Who’s Most Vulnerable
to Cybercrime
Seattle Tops the List with its Residents at Greatest Risk
لینکشم:
http://www.bestplaces.net/docs/studies/r...ities.aspx

ممنونم از لطف شما دوست عزیز.
بله متأسفانه! البته هیجانش بیشتره آدم جایی باشه که سایبر کرایم وجود داره. هرچی باشه بهتر از جرم و جنایت رو در رو است! Wink
تصور میکنم وجود مایکروسافت بی تأثیر نبوده. مایکروسافت اونجا رو به قطب تکنولوژیهای مایکروسافتی تبدیل کرده و متولیان نرم افزار و شبکه و ... اونجا جمع میشن. حالا چه کار خوب و مثبت بکنند، چه شیطنت، در هر صورت دست پرورده جو سایبری بوجود آمده هستند. از محیط آکادمیک گرفته تا شرکتهایی که چنین نیروهایی رو تربیت میکنند.
به قول معروف "هر که بامش بیش، برفش بیشتر!"
مثلا ممکنه خطر حملات ترو ri س T یا آمار جنایت در سیستمهای حمل و نقل عمومی در شهرهایی بیشتر باشه که دارای شبکه متروی گسترده باشند.
یادمه به غیر از این رنک دیگری هم داشت: جزو پر استرس ترین شهرهای آمریکا بود! (most stressful cities)
most stressful cities?????
این به تنهایی کافیه که من از سیاتل فراری باشم
واقعا دنبال آرامش می گردم
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان:
(2012-09-12 ساعت 00:13)shimoda نوشته:  most stressful cities?????
این به تنهایی کافیه که من از سیاتل فراری باشم
واقعا دنبال آرامش می گردم

شما تشریف ببرید بلویو، کرکلند، نیوکسل، که همه حدود یه ربع فاصله دارند با سیاتل. اصلا مقصد من هم سیاتل نیست. یکی از همین شهرهای نزدیکشه. Smile
در هر صورت فکر کنم استرسش از اردکان و کاهو سکنجبین هم پایینتر باشه! معیارهای اونا کلا تو یه اشل دیگه درجه بندی میشه.
راستی کم پیدایید شما! نبینم غایب بشید دوباره، اخطار میدما! Wink
تشکر کنندگان: 3pideh ، Ali DV-2013 ، amir0_0amir ، achi686 ، Saeedv13 ، rezagh ، مهتاب مهتابي ، Solitude
(2012-09-11 ساعت 20:29)afs نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 20:18)صوفیا صوری نوشته:  دوستای گل بالاخره تو فرم آنکارا قسمت c/o nameرو چی بنویسیم؟

شخصی که در آدرسی که زیرش می نویسید اونجا حضور داره و بسته پستی رو تحویل می گرد.
در حقیقت چیزی که در این بخش می نویسید جواب این سواله: "برسد به دست ..."

یعنی آدرس شخصی که در آمریکا است؟؟؟
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: 3pideh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان