کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
بله. C/O مخفف In Care Of هست. یعنی اسم کسی که در خانه ای توی امریکا آدرسش رو توی فرمها دادی و گرین کارتتو از پست دریافت میکنه.
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: Solitude ، achi686 ، rezagh ، amir_cool_2001
سلام
من هرچی دستورالعمل های سفارت انکارا رو می خونم متوجه نمیشم که
هزینه ویزا اگه reduce شده چرا از 330 $ شده 440 $؟چجوری بهتره که
پرداخت بشه؟ نقدی؟ و در همان زمان مصاحبه یا قبل از اون؟Sad از وقتی
مامانم اسمش در اومده بابام هر روز گوشزد میکنه که ما اگه بمون ویزا ندن
تو یه جایی اشتباه کردی. لطفاً یکی کمک کنه من استرسم کم شه.
تشکر کنندگان:
(2012-09-12 ساعت 04:43)yasaman1111 نوشته:  سلام
دوست عزیز در این لینک اگر به قیمتها دقت کنید، قسمت Diversity Visa Program Fee از 440$ به 330$ کاهش پیدا کرده. این پول زمان مصاحبه در سفارت آنکارا بصورت نقدی پرداخت میشود.موفق باشید.
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: afshin4749 ، achi686 ، Ali DV-2013 ، Saeedv13 ، rezagh ، amir_cool_2001 ، Solitude
سلام،من یه سوالی داشتم، پدرم برنده لاتاری ۲۰۱۳ هست، من فرم هاشو پر کردم و به اون آدرس فرستادم، ولی فراموش کردم که بالای هر صفحه مربوط به فرم خودش و فرم مربوط به مادرم، شماره پروندشو بنویسم. فکر میکنین مشکل دار بشه؟
به k cc هم ایمیل دادم ولی جوابمو ندادن . آیا باید فرم ها رو دوباره بفرستم با شماره پرونده بالای هر صفحه !
با توجه به این کمی دیر اقدام کردم، من نگران هستم .
تشکر کنندگان:
(2012-09-12 ساعت 08:16)amir0_0amir نوشته:  
(2012-09-12 ساعت 04:43)yasaman1111 نوشته:  سلام
دوست عزیز در این لینک اگر به قیمتها دقت کنید، قسمت Diversity Visa Program Fee از 440$ به 330$ کاهش پیدا کرده. این پول زمان مصاحبه در سفارت آنکارا بصورت نقدی پرداخت میشود.موفق باشید.
سلام دوست خوبم ، بنده هم به ایشون میگم که اگه خدایی ناکرده اتفاق بدی بیفته ایشون مقصر هستن !!!Tongue چون اصلاً پست ها رو از 2011 تا 2012 نخوندن !! بابا یه کمی هم این ارسالها رو بخونید بخدا ثواب داره والا !!!Big Grin
تشکر کنندگان: lotery2013 ، amir0_0amir ، Ali DV-2013 ، el333 ، rezagh ، amir_cool_2001 ، Solitude
خدا رو شکر اونارو فرستادم ولی مدارک ذومو آماده نکردم ، ترجمه ها ،مدارک مالی و واکسیناسیون
(2012-09-11 ساعت 21:36)afs نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 21:27)marjan_almasian نوشته:  سلام
دوستان عاجرانه کمک می خوام ، من کیس نامبرم هست 2013XXX11XX متوجه شدم ماه گذشته کارنت شدم باید چی کار کنم ؟؟؟ نامه به KCC بزنم و زمان مصاحبه رو بپرسم؟؟

سلام
اول آرامش خودتون رو حفظ کنید
من هم کیس نامبرم خیلی از نظر عددی نزدیک به شماست و در وضعیت مشابهی قرار دارم
اگر فرم های اولیه رو قبلا به KCC ارسال کردید. خوب خیلی خوبه. فقط باید منتظر باشید تا تاریخ مصاحبتون مشخص بشه. اگر سفارت انتخابیتون آنکارا بوده که هنوز برای هیچ کس تاریخ مشخص نکردن باید فقط منتظر باشید و نیازی به ایمیل زدن نیست.

اگر هم فرم های اولیه رو ارسال نکردید. بازم زیاد عقب نیستید با دقت اون ها رو تکمیل کنید و بعد با پست یا ایمیل برای KCC بفرستید.

(2012-09-11 ساعت 20:29)afs نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 20:18)صوفیا صوری نوشته:  دوستای گل بالاخره تو فرم آنکارا قسمت c/o nameرو چی بنویسیم؟

شخصی که در آدرسی که زیرش می نویسید اونجا حضور داره و بسته پستی رو تحویل می گرد.
در حقیقت چیزی که در این بخش می نویسید جواب این سواله: "برسد به دست ..."

فرم آنکارا دیگه چیه؟ گیج شدم

(2012-09-11 ساعت 18:56)maka2 نوشته:  فقط فرم یک صفحه ای را پر کنید ، اون فرم قبلی اطلاعات بیشتری رو می خواست در حالی که لاتاری نیاز به اینها ندارد.

می شه دقیقا" بگین کدوم فرم؟
تشکر کنندگان:
(2012-09-12 ساعت 08:52)marjan_almasian نوشته:  می شه دقیقا" بگین کدوم فرم؟
صفحه ی آخر از این فرم. لطفا تاپیک رو با حوصله مطالعه فرمایید.موفق باشید.
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: achi686 ، marjan_almasian ، rezagh ، سارا2013 ، Solitude
Please note that immunization records as well as any other test results from Iran will not be accepted.
نظر بقیه چیه ؟ یعنی این واکسیناسیون پاستور قابل قبول نیست؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-09-12 ساعت 08:23)hoda1983d نوشته:  سلام،من یه سوالی داشتم، پدرم برنده لاتاری ۲۰۱۳ هست، من فرم هاشو پر کردم و به اون آدرس فرستادم، ولی فراموش کردم که بالای هر صفحه مربوط به فرم خودش و فرم مربوط به مادرم، شماره پروندشو بنویسم. فکر میکنین مشکل دار بشه؟
به k cc هم ایمیل دادم ولی جوابمو ندادن . آیا باید فرم ها رو دوباره بفرستم با شماره پرونده بالای هر صفحه !
با توجه به این کمی دیر اقدام کردم، من نگران هستم .
دوست عزیز اگر برگه اعلام برندگی که توش بارکد کیس نامبر رو داره با فرمها فرستادی مشکلی نیست. خلاصه نتیجتا اونا باید بدونن شماره کیس شما چنده. اینکه میگن بالای هر برگه بنویسید برای اینه که اگه یه برگه از بقیه جدا شد معلوم بشه مال چه کیس نامبریه. Smile

(2012-09-12 ساعت 11:44)senemar نوشته:  سوالی که این روزها ذهن هر متقاضی . برنده لاتاری را به خود معطوف می کند اینست که
آیا با توجه به نرخ د ل ا-ر 2600 تومانی آینده خوبی برای ما در ا م ری... وجود دارد یا خیر؟
خانواده ای که در اینجا سطح زندگی اش متوسط روبه بالا است ممکن است در ا م ر-ی ک ...در سطح ضعیف جامعه قرار بگیرد.
اینجا برای خودش برو و بیایی داشته است اما آنجا در خدمت دیگران گرفته شود.
مخارج و هزینه های سنگینی متحمل گردد و عاقبت آنچه نباید پیش آید ....پیش بیاید...یعنی پشیمانی ...
دوستان در صورت امکان اظهار نظر فرمایید

من که به فکر کار در اونجا هستم و درآوردن دلار. پس بیش از اونچه در این چند ماه تا رفتن از دست بدم ، در سالهای اونجا بودن دلاری درآمد خواهم داشت! Big Grin
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، achi686 ، manila ، afs ، rezagh ، 3pideh ، Solitude
سلام دوستان عزیز، من داشتم قسمت Administrative Processing رو تو سایت سفارت آمریکا در آنکارا نگاه میکردم که یه چیزی به چشمم خورد که خیلی نظرم رو جلب کرد، این بود که از متقاضیان ویزای مهاجرت خواسته بود که وقتی موقعیت خودشون رو چک کردن و اسمشون رو دیدن که داخل سایت هست، با دردست داشتن پاسپورت و فرمی به نام "(Refusal Sheet (Of-194" و همچنین مدارکی که ناقصی خورده بهش بیان و ویزا رو بگیرن.... حالا از افرادی که قبلاً این پروسه رو گذروندن و میدونن فرایندش رو و یا مدیران محترم میخواستم بپرسم: میشه لطف کنن یه توضیحی بدن چند مدل Sheet وجود داره و اصلاً بعد از اینکه ویزا رو نتونستیم یه ضرب بگیریم چه مراحلی رو باید طی کنیم. البته در مورد اینکه سفارت برای بعضی افراد 9 سوال ایمیل میکنه و اینا تا حدودی میدونم، من بیشتر سوالم اسم برگه های مختلف، رنگ آنها و هر کدوم چه کارایی داره و ما باید چه کارکنیم؟ مثلاً همین Refusal Sheet یعنی چی؟ و چه رنگی هست؟ آیا رنگ مهمه در موقع گرفتن sheet ها؟ اگه آره یه توضیح جامع خوشحال میشم که داشته باشم.
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: manila ، Solitude
(2012-09-12 ساعت 14:29)mrbonbon نوشته:  میشه لطف کنن یه توضیحی بدن چند مدل Sheet وجود داره و اصلاً بعد از اینکه ویزا رو نتونستیم یه ضرب بگیریم چه مراحلی رو باید طی کنیم. البته در مورد اینکه سفارت برای بعضی افراد 9 سوال ایمیل میکنه و اینا تا حدودی میدونم، من بیشتر سوالم اسم برگه های مختلف، رنگ آنها و هر کدوم چه کارایی داره و ما باید چه کارکنیم؟ مثلاً همین Refusal Sheet یعنی چی؟ و چه رنگی هست؟ آیا رنگ مهمه در موقع گرفتن sheet ها؟ اگه آره یه توضیح جامع خوشحال میشم که داشته باشم.

یه منبع فوق العاده بهتون معرفی می کنم
http://mohajersara.com/thread-5313-post-...#pid206520

به طور مشخص جواب سوال شما در بخش "پس از مصاحبه" وجود داره.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
دوستان گرامی
از بحث های غیر مرتبط در تاپیک ها خودداری فرمایید.
ارسال ها به تاپیک مربوطه انتقال یافتند.
موفق باشید.
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، achi686 ، shimoda ، Saeedv13 ، roeentan ، sayeh_m ، amir0_0amir ، Ali DV-2013
دوستان سلام، امروز فهمیدم که درتبدیل کردن ماه فارغ التحصیلی لیسانسم، یکماه کمتر زدم یعنی به جای اینکه ماه 11 در فرمهای 122 و 230 بنویسم ماه 10 نوشتم، البته سال فارغ التحصیلی به میلادی مشکلی نداره. حالا میخواستم بدونم به نظرتون این اشتباه رو به KCC اعلام کنم یا بزارم وقتی رفتم برای مصاحبه اونجا اعلام کنم، ویااینکه چون سالش درسته و فقط ماهش تفاوت داره، اصلاً چیزی نگم؟؟؟
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان:
دوستان باتجربه یکی ازاین سایتاییکه کارثبت نام راانجام میده وکارش درسته معرفی کنن ممنون
تشکر کنندگان:
(2012-09-13 ساعت 00:14)hooman87 نوشته:  دوستان باتجربه یکی ازاین سایتاییکه کارثبت نام راانجام میده وکارش درسته معرفی کنن ممنون
دوست عزیز به نظرم بهترین سایت همینجاست تنها هزینش کمی حوصله و وقت گذاشتن است.موفق باشید.
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Saeedv13 ، Omidooo ، sayeh_m ، afshin4749 ، maneia ، Solitude

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان