کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2012-08-10 ساعت 11:28)hamidtest نوشته:  با سلام
در ثبت نام اولیه تاریخ تولد رو اشتیباه زده بودم و حواسم نبود و فرم ها رو با اطلاعات صحیح پر کردم و ماه پیش با پست فرستادم.
...
حالا سوال من اینه که من قبلا (1.5 ماه پیش ) فرم ها رو با اطلاعات صحیح پر کردم و فرستادم.... حالا چی کار کنم؟؟
مرسی

اینجا رو بخون دوست عزیز: http://mohajersara.com/thread-5178-post-...#pid187226
تشکر کنندگان: lilistar ، zina s ، roeentan ، farshadsh
دوستان من می‌خوام یه ایمیل بزن به kcc که از زمان مصاحبه خبر دار شوم،ولی‌ نمیدونم subject رو چی‌ بزنم!!!
شماره کیس: **2013AS00009، تاریخ رویت قبولی:MAY 1، کنسولگری:ankara، ارسال فرمهای سری اول:15may، کارنت شدن کیس:15 Augest، مصاحبه:-، دریافت کلیرنس:-، دریافت ویزا:-، ورود به آمریکا:-، دریافت گرین کارت:-، جمع تقریبی هزینه ها : 7500 DHL
تشکر کنندگان:
(2012-08-14 ساعت 12:58)mahsa 662547 نوشته:  دوستان من می‌خوام یه ایمیل بزن به kcc که از زمان مصاحبه خبر دار شوم،ولی‌ نمیدونم subject رو چی‌ بزنم!!!
دوست عزیز
پیشنهاد میکنم امضاتون رو کامل کنید تا اگر کسی قصد راهنمایی داشته باشه بتونه بر اساس کیس نامبرتون پاسخ بده. من مشخصات شمارو تو جدول افشین (afs) پیدا نکردم، بهرحال اگر کیس نامبر شما زیر 1900 است باید چند روز صبر کنید تا در اون صفحه ای که قبولیتون رو دیدید مجددا مراجعه کنید و از تاریخ مصاحبه مطلع بشید.
لطفا مشخصات خودتون رو به افشین اطلاع بدید.
موفق باشید
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Szsanazsz ، zina s ، shimoda ، rezagh
(2012-08-14 ساعت 13:09)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-08-14 ساعت 12:58)mahsa 662547 نوشته:  دوستان من می‌خوام یه ایمیل بزن به kcc که از زمان مصاحبه خبر دار شوم،ولی‌ نمیدونم subject رو چی‌ بزنم!!!
دوست عزیز
پیشنهاد میکنم امضاتون رو کامل کنید تا اگر کسی قصد راهنمایی داشته باشه بتونه بر اساس کیس نامبرتون پاسخ بده. من مشخصات شمارو تو جدول افشین (afs) پیدا نکردم، بهرحال اگر کیس نامبر شما زیر 1900 است باید چند روز صبر کنید تا در اون صفحه ای که قبولیتون رو دیدید مجددا مراجعه کنید و از تاریخ مصاحبه مطلع بشید.
موفق باشید

یعنی‌ نیازی به ایمیل زدن نیست؟من نمیدونم امضامو چطوری تکمیل کنم!آدرس پیج آقا افشینو بم بدین لطفا..
شماره کیس: **2013AS00009، تاریخ رویت قبولی:MAY 1، کنسولگری:ankara، ارسال فرمهای سری اول:15may، کارنت شدن کیس:15 Augest، مصاحبه:-، دریافت کلیرنس:-، دریافت ویزا:-، ورود به آمریکا:-، دریافت گرین کارت:-، جمع تقریبی هزینه ها : 7500 DHL
تشکر کنندگان: saeed2568
(2012-08-14 ساعت 14:00)mahsa 662547 نوشته:  
دوست عزیز
موفق باشید

یعنی‌ نیازی به ایمیل زدن نیست؟من نمیدونم امضامو چطوری تکمیل کنم!آدرس پیج آقا افشینو بم بدین لطفا..
الان امضاتون فعال شد، روی اسم افشین روی خط آخر پیام قبلی من کلیک کنید، میتونید وارد پروفایل افشین بشید و مشخصات رو بهش پیام خصوصی بدید.
تشکر کنندگان: afs ، mahsa 662547 ، امیر مهاجر ، byousefi_p ، zina s ، shimoda ، saeed2568
سلام دوستان ، آیا فرستادن اون پیغام قبولی هم لازمه ؟ همون که بارکد و کیس نامبر رو در اون ذکر کرده ...
تشکر کنندگان:
(2012-08-14 ساعت 22:22)libra_sky نوشته:  سلام دوستان ، آیا فرستادن اون پیغام قبولی هم لازمه ؟ همون که بارکد و کیس نامبر رو در اون ذکر کرده ...

فرستادن نامه ضروري نيست ولي يايد باركد را بالاي همه صفحات فرمها و يا در نوارهاي باريك در صفحات جداكانه براي هر صفحه به همراه فرمها ارسال كنيد
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: saeed2568
(2012-08-16 ساعت 13:28)Szsanazsz نوشته:  
(2012-08-14 ساعت 22:22)libra_sky نوشته:  سلام دوستان ، آیا فرستادن اون پیغام قبولی هم لازمه ؟ همون که بارکد و کیس نامبر رو در اون ذکر کرده ...

فرستادن نامه ضروري نيست ولي يايد باركد را بالاي همه صفحات فرمها و يا در نوارهاي باريك در صفحات جداكانه براي هر صفحه به همراه فرمها ارسال كنيد

مطمئنید؟
من جور دیگه فکر می کردم. انگار قرار بود که کیس نامبر و اسم و فامیل بالای تمام صفحات نوشته بشه و اون صفحه ای که بارکد داره همراه فرم ها فرستاده بشه؟!
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: payam62 ، zina s ، rezagh
(2012-08-16 ساعت 13:38)afs نوشته:  
(2012-08-16 ساعت 13:28)Szsanazsz نوشته:  

مطمئنید؟
من جور دیگه فکر می کردم. انگار قرار بود که کیس نامبر و اسم و فامیل بالای تمام صفحات نوشته بشه و اون صفحه ای که بارکد داره همراه فرم ها فرستاده بشه؟!

فقط کیس نامبر باید نوشته میشد + صفحه بارکد
قطعاً نوشتن اسم و فامیل مشکلی ایجاد نمیکنه.
تشکر کنندگان: afs ، zina s ، byousefi_p
نقل قول:فرستادن نامه ضروري نيست ولي يايد باركد را بالاي همه صفحات فرمها و يا در نوارهاي باريك در صفحات جداكانه براي هر صفحه به همراه فرمها ارسال كنيد

من فقط روی صفحه های اول هر فرم بارکد رو گذاشتم و کیس نامبر Sad

مشکلی پیش میاد ؟
تشکر کنندگان:
(2012-08-16 ساعت 19:30)libra_sky نوشته:  
نقل قول:فرستادن نامه ضروري نيست ولي يايد باركد را بالاي همه صفحات فرمها و يا در نوارهاي باريك در صفحات جداكانه براي هر صفحه به همراه فرمها ارسال كنيد

من فقط روی صفحه های اول هر فرم بارکد رو گذاشتم و کیس نامبر Sad

مشکلی پیش میاد ؟

نه مشکلی نیست. همان کیس نامبر هم کفایت میکنه.
این کار برای سهولت کار کارکنان KCC است و اگر حتی فراموش هم کردید بالای صفحات کیس نامبر خود را بزنید، باز هم مشکلی پیش نخواهد آمد.
تشکر کنندگان: mehdiii ، zina s ، payam62 ، byousefi_p ، rezagh
سلام . من به kcc ایمیل زدم جهت اعلام رسید مدارک.در جواب این ایمیل برای من ارسال شد میشه راهنمائیم کنید خیلی اضطراب دارم خدا میدونه چقدر زجر کشیدم برای تکمیل مدارک چقدر بدبختی کشیدم چندین بار عوضش کردم خلاصه در اخر برای اینکه مشکلی پیش نیاد دادم به کارشناس تکمیل کرد و پست کردم حالا این ایمیل زیر برای من ارسال شد میشه کمکم کنید چی کار کنم دلم مثل سیرو سرکه میجوشه نکنه فرصت رو از دست بدم ودشمن به شاد بشم..

Thank you for your inquiry.

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.

Staci

Diversity Visa Unit

Support Contractor-Serco NA

CA/VO/KCC

Williamsburg, KY

Phone: (606) 526-7500

Fax: (606) 526-7501

Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.
تشکر کنندگان:
(2012-08-14 ساعت 14:00)mahsa 662547 نوشته:  
دوست عزیز
موفق باشید

تونستيد نامه دوم رو دريافت كنيد؟
تاريخ مصاحبتون مشخص شده؟

(2012-08-21 ساعت 11:37)kopenhak84 نوشته:  سلام . من به kcc ایمیل زدم جهت اعلام رسید مدارک.در جواب این ایمیل برای من ارسال شد میشه راهنمائیم کنید خیلی اضطراب دارم خدا میدونه چقدر زجر کشیدم برای تکمیل مدارک چقدر بدبختی کشیدم چندین بار عوضش کردم خلاصه در اخر برای اینکه مشکلی پیش نیاد دادم به کارشناس تکمیل کرد و پست کردم حالا این ایمیل زیر برای من ارسال شد میشه کمکم کنید چی کار کنم دلم مثل سیرو سرکه میجوشه نکنه فرصت رو از دست بدم ودشمن به شاد بشم..

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.

Staci

Diversity Visa Unit

CA/VO/KCC

Williamsburg, KY

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

من براي تائيد دريافت مدارك به كنتاكي ايميلي نزدم به نظرتون مشكلي پيش مياد؟
2013AS5XXX 3Persons Abu Dhabi 127Days Houston: 09-29-2013
God...You Know What is better for us
تشکر کنندگان:
(2012-08-21 ساعت 11:37)kopenhak84 نوشته:  سلام . من به kcc ایمیل زدم جهت اعلام رسید مدارک.در جواب این ایمیل برای من ارسال شد میشه راهنمائیم کنید خیلی اضطراب دارم خدا میدونه چقدر زجر کشیدم برای تکمیل مدارک چقدر بدبختی کشیدم چندین بار عوضش کردم خلاصه در اخر برای اینکه مشکلی پیش نیاد دادم به کارشناس تکمیل کرد و پست کردم حالا این ایمیل زیر برای من ارسال شد میشه کمکم کنید چی کار کنم دلم مثل سیرو سرکه میجوشه نکنه فرصت رو از دست بدم ودشمن به شاد بشم..

Staci

Diversity Visa Unit

CA/VO/KCC

Williamsburg, KY

دوست من این پاسخ زمانی داده میشه که اطلاعات روز ثبت نام انلاین با اطلاعاتی که بالای میلت بهشون دادی مطابقت نداره که احتمالا باید ایراد از تارخ تولدتون باشه چون بقیه اطلاعات در نامه اول دارین چک کنین ببینین ایرادتون کجاست نگران نباشید
CN:2013AS2XXX
سفارت:ایروان
افراد این کیس:1
مصاحبه:w3dec
دریافت ویزا:یکضربCool
تشکر کنندگان:
(2012-08-21 ساعت 22:53)nagoo نوشته:  

Staci

Diversity Visa Unit

CA/VO/KCC

Williamsburg, KY

دوست من این پاسخ زمانی داده میشه که اطلاعات روز ثبت نام انلاین با اطلاعاتی که بالای میلت بهشون دادی مطابقت نداره که احتمالا باید ایراد از تارخ تولدتون باشه چون بقیه اطلاعات در نامه اول دارین چک کنین ببینین ایرادتون کجاست نگران نباشید
دوست عزیزم ضمن تشکر میشه بگید حال چیکار کنم من اطلاعات روز اول رو دقیقا یادم نیست حالا با این حال من و خانوادم رو دعوت میکنند برای سفارت انکا را ..ممنونم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان