کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2012-08-22 ساعت 09:52)kopenhak84 نوشته:  
(2012-08-21 ساعت 22:53)nagoo نوشته:  
(2012-08-21 ساعت 11:37)kopenhak84 نوشته:  سلام . من به kcc ایمیل زدم جهت اعلام رسید مدارک.در جواب این ایمیل برای من ارسال شد میشه راهنمائیم کنید خیلی اضطراب دارم خدا میدونه چقدر زجر کشیدم برای تکمیل مدارک چقدر بدبختی کشیدم چندین بار عوضش کردم خلاصه در اخر برای اینکه مشکلی پیش نیاد دادم به کارشناس تکمیل کرد و پست کردم حالا این ایمیل زیر برای من ارسال شد میشه کمکم کنید چی کار کنم دلم مثل سیرو سرکه میجوشه نکنه فرصت رو از دست بدم ودشمن به شاد بشم..

Thank you for your inquiry.

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.

Staci

Diversity Visa Unit

Support Contractor-Serco NA

CA/VO/KCC

Williamsburg, KY

Phone: (606) 526-7500

Fax: (606) 526-7501

Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

دوست من این پاسخ زمانی داده میشه که اطلاعات روز ثبت نام انلاین با اطلاعاتی که بالای میلت بهشون دادی مطابقت نداره که احتمالا باید ایراد از تارخ تولدتون باشه چون بقیه اطلاعات در نامه اول دارین چک کنین ببینین ایرادتون کجاست نگران نباشید
دوست عزیزم ضمن تشکر میشه بگید حال چیکار کنم من اطلاعات روز اول رو دقیقا یادم نیست حالا با این حال من و خانوادم رو دعوت میکنند برای سفارت انکا را ..ممنونم

اول از هم اطلاعات کیس نامبر اسم فامیل و تاریخ تولد بالا ایمیلت چک کنین شاید اون اشتباه زده باشین اگه درست بود احتمالا روز یا ماه تولدتون تو فرم انلاین با الان متفاوت سعی کنین یادتون بیاد تو فرم انلاین چی زده بودین من فکر میکنم شما بالاخره به مصاحبه دعوت میشین ولی اشتباه تو تاریخ تولد بهتر قبل از مصاحبه ایرادتون پیدا کنین بهkcc
بگین. این ایرادا بهتر از قبل گفته شه ایمیلاش با خودتون روز مصاحبه ببرین
چون تا اونجا که من فهمیدم تو تاریخ تولد حساسن.و پیشنهاد دیگ این که یکم وقت بزارین تاپیکهای قبل بخونین خیلیا مشگل شما داشتن حل شده با خوندنش بهتر میفهمین چکار باید انجام بدین
موفق باشین

(2012-08-22 ساعت 11:28)nagoo نوشته:  
(2012-08-21 ساعت 11:37)kopenhak84 نوشته:  سلام . من به kcc ایمیل زدم جهت اعلام رسید مدارک.در جواب این ایمیل برای من ارسال شد میشه راهنمائیم کنید خیلی اضطراب دارم خدا میدونه چقدر زجر کشیدم برای تکمیل مدارک چقدر بدبختی کشیدم چندین بار عوضش کردم خلاصه در اخر برای اینکه مشکلی پیش نیاد دادم به کارشناس تکمیل کرد و پست کردم حالا این ایمیل زیر برای من ارسال شد میشه کمکم کنید چی کار کنم دلم مثل سیرو سرکه میجوشه نکنه فرصت رو از دست بدم ودشمن به شاد بشم..

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.

Staci

Diversity Visa Unit

CA/VO/KCC

Williamsburg, KY

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

دوست من این پاسخ زمانی داده میشه که اطلاعات روز ثبت نام انلاین با اطلاعاتی که بالای میلت بهشون دادی مطابقت نداره که احتمالا باید ایراد از تارخ تولدتون باشه چون بقیه اطلاعات در نامه اول دارین چک کنین ببینین ایرادتون کجاست نگران نباشید
دوست عزیزم ضمن تشکر میشه بگید حال چیکار کنم من اطلاعات روز اول رو دقیقا یادم نیست حالا با این حال من و خانوادم رو دعوت میکنند برای سفارت انکا را ..ممنونم

اول از هم اطلاعات کیس نامبر اسم فامیل و تاریخ تولد بالا ایمیلت چک کنین شاید اون اشتباه زده باشین اگه درست بود احتمالا روز یا ماه تولدتون تو فرم انلاین با الان متفاوت سعی کنین یادتون بیاد تو فرم انلاین چی زده بودین من فکر میکنم شما بالاخره به مصاحبه دعوت میشین ولی اشتباه تو تاریخ تولد بهتر قبل از مصاحبه ایرادتون پیدا کنین بهkcc
چون تا اونجا که من فهمیدم تو تاریخ تولد حساسن.و پیشنهاد دیگ این که یکم وقت بزارین تاپیکهای قبل بخونین خیلیا مشگل شما داشتن حل شده با خوندنش بهتر میفهمین چکار باید انجام بدین
موفق باشین
راستی کیس نامبرتون تو چه رنجیه؟
CN:2013AS2XXX
سفارت:ایروان
افراد این کیس:1
مصاحبه:w3dec
دریافت ویزا:یکضربCool
تشکر کنندگان:

Staci

Diversity Visa Unit

CA/VO/KCC

Williamsburg, KY

موفق باشین

Staci

Diversity Visa Unit

CA/VO/KCC

Williamsburg, KY

موفق باشین
راستی کیس نامبرتون تو چه رنجیه؟
کیس نامبر :2013AS000002XX
تاریخ قبولی:2 می 2012
تعداد افراد :4نفر
انکارا
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
من امروز reply ایمیلم از kcc اومد و در جواب این رو زده بودنند.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of October. Please refer to the visa bulletin at http://www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

Diversity Visa Unit

میشه راهنمایی کنید ؟
اگز زمان ویزا تا اخر September هست پس چرا زده تو October ?

لازم به ذکر که من از برندگان 2012 هستم و ببخشبد که این موضوع رو اینجا بیان میکنم
تشکر کنندگان: rezagh
سلام و خسته نباشد به تمامي اعضاي مهاجر سرا.من به كي سي سي ايميل زير رو زدم
Case Number:2013AS00003
Name
Date of birth
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability:Iran

Dear Sir / Madam
I have posted the forms,photographs and barcode sheet with this number of DHL:***********Please inform me, that have my documents been received and are they acceptable for continuation of my visa processing
Sincerely
آنها هم در جواب ايميل زير را به من زدند.آنطور كه خودم متوجه شدن منظورشون اينه كه اگه فرمهايم رو دارم براشون ايميل كنم تو همون روزي كه اين ايميل رو دريافت كردم، اگه كسي زبان بلد هست راهنمايي ام كنه ممنون ميشم.

Thank you for your inquiry
Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow six to eight weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner
شماره کیس: 2013AS00003XXX
رویت قبولی: 12 جولاي 2012
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها سری اول:29 جولاي 2012
کارنتي:15 نوامبر
مصاحبه:ژانويه
جمع هزینه: 51000 پست+23000 عکس+38000 ترجمه
تشکر کنندگان:
(2012-08-25 ساعت 16:09)moti1369 نوشته:  سلام و خسته نباشد به تمامي اعضاي مهاجر سرا.من به كي سي سي ايميل زير رو زدم
Case Number:2013AS00003
Name
Date of birth

Dear Sir / Madam
I have posted the forms,photographs and barcode sheet with this number of DHL:***********Please inform me, that have my documents been received and are they acceptable for continuation of my visa processing
Sincerely
آنها هم در جواب ايميل زير را به من زدند.آنطور كه خودم متوجه شدن منظورشون اينه كه اگه فرمهايم رو دارم براشون ايميل كنم تو همون روزي كه اين ايميل رو دريافت كردم، اگه كسي زبان بلد هست راهنمايي ام كنه ممنون ميشم.

Thank you for your inquiry
Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow six to eight weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner

گفته اگر فرم ها تو فرستادی شش تا هشت هفته وقت بده به ما بعد پیگیر رسیدن فرمات شو چون سرمون خیلی شلوغهWink
اگرم پست نکردی که سریع پست کن تا پروندت و مدارکت در روند ماجرا قرار بگیردWink
دوستان اگر اشتباه می کنم بگید
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: moti1369 ، saeed2568 ، Emma_a432 ، saeed usa
دوستان عزیزم ، یه نکته در مورد مکاتبه با KCC باید خدمتتون عرض کنم . در سالهای گذشته سوالات بسیاری در ذهن دوستان قدیمی و باسابقه امروز وجود داشت که برای اون پاسخهایی رو توی فروم مشابه همین فروم گذاشته بودن . مثلاً همین مشکلات ناشی از اشتباهات ثبت نام و یا خطاهای مشابه . خیلی از دوستان هم که مسلط به زبان انگلیسی بودن ، اون متن ها رو زحمت کشیده آماده میکردن بصورت خام روی سایت قرار میدادن و دوستان نیازمند ازش استفاده میکردن . به این صورتکه فقط شخص کافی بود کیس نامبرش رو در اون درج کنه و به KCC ارسال کنه . خب شما هم میتونید از روی این متن ها سوالاتتون رو دربیارید و ارسال کنید و پاسخ بگیرید . اما پاسخ خیلی از این سوالات هم تکراری هستش و شما به راحتی میتونید جواب خودتون رو پیدا کنید و آرامش ذهنی پیدا کنید . تنبلی نکنید و فرومها رو بخونید . اگه سوالات شما در اون پاسخها و سوالات قدیمی نبود ، دوستانی که شرایط زبان انگلیسی بهتری رو دارن زحمت بکشن و به این عزیزان جهت رفع مشکلشون کمک کنن . بنده به سهم خودم از این عزیزان هم سپاسگزارم . موفق باشید .
تشکر کنندگان: moti1369 ، saeed2568 ، mohajer13 ، زری وحدتی
سلام دوستان من نمونه اي از مکاتبه با kcc جهت تغيير محل مصاحبه از انکارا به ابوظبي مي خواستم لطفا دوستان با تجربه راهنمايي کنند -متشکرم
تشکر کنندگان: pooya.n ، saeed2568
سلام

من فرم هام رو هم با ایمیل و هم با پست فرستادم ، :KCC ایمیلی که فرم های من در اون بود رو جواب داد (Reply) و گفت که فرم هام رو گرفتن و در کیس فایلم گذاشتن ، حالا میخوام ازشون بپرسم که آیا مدارک پستی من رو دریافت کردن یا نه ...

در ضمن میخوام ازشون در مورد تاریخ مصاحبه هم بپرسم

میخوام بدونم چه متنی براشون بزنم ؟ فرم استانداردی برای این کار هست ؟

دوستان اگه میشه راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
(2012-08-26 ساعت 15:57)libra_sky نوشته:  سلام

من فرم هام رو هم با ایمیل و هم با پست فرستادم ، :KCC ایمیلی که فرم های من در اون بود رو جواب داد (Reply) و گفت که فرم هام رو گرفتن و در کیس فایلم گذاشتن ، حالا میخوام ازشون بپرسم که آیا مدارک پستی من رو دریافت کردن یا نه ...

در ضمن میخوام ازشون در مورد تاریخ مصاحبه هم بپرسم

میخوام بدونم چه متنی براشون بزنم ؟ فرم استانداردی برای این کار هست ؟

دوستان اگه میشه راهنمایی کنید

سلام دوست من

احتیاجی نبود 2جور بفرستی ولی خوب حتما یک دلیل داشتی

در مورد فرمت ایمیل در خواست تایید رسیدن فرم ها : به وفور در این تاپیک و تاپیک مشابه سال های پیش گفته شده
این مال خودمه:
Case Number:
Name
Date of birth

Dear Sir / Madam

I have posted the forms, photographs and barcode sheet by ARAMEX with Shipment no.********. The shipment delivered on ***date**** and signed by CAMBELL .
Please inform me, that have my documents been received and are they acceptable for the continuation of my visa processing ?

Sincerely,
name
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: libra_sky ، moti1369 ، Emma_a432
سلام دوستان من
میشه لطفا اگر کسی نمونه ایمیلی در مورد ازدواج بعد از دریافت قبولی و ارسال فرمها داره برام بفرسته؟
یا کسی می دونه که متن نامه باید چجوری باشه در این خصوص؟؟؟
ممنون
تشکر کنندگان: r.bazargan
دوستان من به یه مشکلی برخوردم

وقتی ایمیل میفرستم برای KCC هیچ پیغام اتوماتیکی برام نمیاد ، ( منظورم همون ایمیل اتوماتیکی هست که به محض ایمیل زدن به KCC برامون Reply میشه ) . 2 بار هم ایمیل زدم توی 2 روز مختلف اما بازم همون شد

حالا من نمیدونم فقط برای من اینطوریه یا خودشون سیستمشون رو تغییر دادن

من الان نمیفهمم که ایمیل من به KCC رسیده یا نه ، دوستان اگر کسی جدیدا ایمیلی زده و براش ایمیل اتوماتیک نیومده بگه که یه همفکری داشته باشیم
تشکر کنندگان: saeed2568
(2012-08-30 ساعت 14:26)libra_sky نوشته:  دوستان من به یه مشکلی برخوردم

وقتی ایمیل میفرستم برای KCC هیچ پیغام اتوماتیکی برام نمیاد ، ( منظورم همون ایمیل اتوماتیکی هست که به محض ایمیل زدن به KCC برامون Reply میشه ) . 2 بار هم ایمیل زدم توی 2 روز مختلف اما بازم همون شد

حالا من نمیدونم فقط برای من اینطوریه یا خودشون سیستمشون رو تغییر دادن

من الان نمیفهمم که ایمیل من به KCC رسیده یا نه ، دوستان اگر کسی جدیدا ایمیلی زده و براش ایمیل اتوماتیک نیومده بگه که یه همفکری داشته باشیم

مطمئن هستید ایمیل رو درست وارد کردید ؟

ایمیل درست
KCCDV@state.gov
هست
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: saeed2568
نقل قول:مطمئن هستید ایمیل رو درست وارد کردید ؟

ایمیل درست
KCCDV@state.gov
هست

بله
تشکر کنندگان:
منم پریروز یه ایمیل فرستادم براشون تا ببینم مدارکم رسیده دستشون و ناقصی نداشته باشه... اتوماتیک ریپلای نیومده تا الان!
تشکر کنندگان: libra_sky ، pooya.n ، saeed2568
(2012-08-26 ساعت 07:52)پويا نوشته:  سلام دوستان من نمونه اي از مکاتبه با kcc جهت تغيير محل مصاحبه از انکارا به ابوظبي مي خواستم لطفا دوستان با تجربه راهنمايي کنند -متشکرم

متاسفانه فقط با ارسال مجدد فرم میتونید تغییر مکان مصاحبه رو درخواست کنید. به نظر میرسه فقط اطلاعات فرم برای KCC حائز اهمیته.

برای اطلاعات بیشتر و نمونه نامه به این لینک مراجعه کنید.و

(2012-09-01 ساعت 16:55)Salvaa نوشته:  منم پریروز یه ایمیل فرستادم براشون تا ببینم مدارکم رسیده دستشون و ناقصی نداشته باشه... اتوماتیک ریپلای نیومده تا الان!

ممکنه بدلیل بروزرسانی سایت باشه که این روزها مدام در حال تغییره
منم قبلن این مشکل رو داشتم
بد نیست یه نگاهی هم به Junk Mail یا Spam هاتون بندازین.
تشکر کنندگان: Salvaa ، saeed2568

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان