کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-12-02 ساعت 09:45)شهلا 1346 نوشته:  [quote='nooshshahnar' pid='243076' dateline='1354086745']
[quote='DIVE' pid='242843' dateline='1354033697']
[quote='circle' pid='242639' dateline='1354002815']
حالم خیلی بده... هرچی به رفتن نزدیکتر میشیم زندگیم سخت تر و سخت تر میشه... یک ماه و نیم پیش شرکتی که توش کار میکردم ورشکسته شد و من بیکار...
با رتبه ۲۳ کنکور سراسری هنر... و کارشناسی طراحی صنعتی... و ۸ تا تخصص در زمینه های مختلف دیزاین... الان ۲ ماهه که بیکارم... و انگار هیچ شرکتی هیچ پروژه ای نداره... غصه م گرفته... تو این روزا که همه درگیر زبان و آماده کردن رزومه و کارای رفتنشون هستن... همه وقتم به گشتن تو روزنامه هاو سایتا و... واسه پیدا کردن کار میگذره و همه دغدغه م جور کردن پول اجاره خونه و خرجای اولیه زندگیه... ۱۰-۱۵ میلیونم از چند تا شرکت بابت پروژه هاشون طلب دارم... ولی همه درب و داغون شدن... صبح به صبح میرم مسافرکشی...
واسم دعا کنید... دارم داغون میشم...

شرایطتون خیلی سخته و واقعاً قابل درکه.
ولی جمله ای هست که میتونه آرومت کنه، "خیر تو چیزیه که اتفاق میفته"
مطمئن باش اگه تو هر کاری سعی بکنی و نیت درستی داشته باشه، کارهات اگر چه بر خلاف میلیت هم در بیاد ولی به صلاحت هست.
قلباً دعا میکنم سیستم زندگیت به شرایط ایده آل از نظر خودت برگرده.
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: bayat_r ، farshadsh
(2012-11-27 ساعت 17:56)nazanin_y نوشته:  
(2012-06-23 ساعت 22:58)سمانه777 نوشته:  سلام من نظری دارم که البته نمیدونم بر خلاف قوانین هست یا نه جایی قانونشو ندیدم به نظر من اگر دوستانی که در ی شهر هستن بتونن دور هم جمع بشن خیلی خوب میشه به این دلایل:
1. اگر از نظر زبان انگلیسی در یک سطح باشن با هم ی معلم خصوصی میگیرن و هزینه هاشون کاهش پیدا میکنه
2. در صورتی که کسی زودتر مراحلشو طی کنه از تجربیاتش بیشتر استفاده میشه
3. اگر قصد رفتن به ی ایالت یکسان داشته باشن میتونن با هم خونه اجاره کنند و باز هم هزینه ها کاهش پیدا میکنه
4.بعد از رفتن دوستای خوبی توی ایالت های مختلف داری

سلام سمانه جان.من هم موافقم كه بيشتر با هم اشنا شويم تا در صورت تمايل هم خانه شويم.
منم موافقم دوست عزیز..دنبال یک همخونه ای هستم
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

تشکر کنندگان: گل نهال ، Sepasttian ، farshadsh
نمی دونم این خبر رو شنیده اید یا نه ولی من میذارم براتون:
به نقل از USAdarFarsi
(وزارت امورخارجه آمریکا به زبان فارسی)‎

مورد توجه ایرانیان مایل به سفر به آمریکا، تغییرات عمده ای در روند صدور ویزا در راه است. منتظر شنیدن اخبار جدید باشید!

ایرانیانی که از نیمه دسامبر۲۰١۲با ویزای مهاجرتی، سیاحتی، تحصیلی وغیره به آمریکا می آیند، شرایط راحت تری را برای دریافت قرارمصاحبه دارند ...ایرانیان ازسختی گرفتن قرارملاقات دراین ماه تعجب نکنند، زیرا این وضع موقت است تا زمان بهبودی سیستم. منتظر شنیدن اخباردرمورد تغییرات بزرگی که روند ویزای آمریکا را تسهیل می کنند باشید. ویدیو ای به زودی تغییرات روند رسیدگی به درخواست ویزا و اینکه این تغییرات چگونه شرایط متقاضیان ایرانی را تغییر می دهد، توضیح خواهد داد
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
(2012-12-03 ساعت 20:05)byousefi_p نوشته:  [quote='شهلا 1346' pid='244759' dateline='1354425325']
[quote='nooshshahnar' pid='243076' dateline='1354086745']
[quote='DIVE' pid='242843' dateline='1354033697']
[quote='circle' pid='242639' dateline='1354002815']
حالم خیلی بده... هرچی به رفتن نزدیکتر میشیم زندگیم سخت تر و سخت تر میشه... یک ماه و نیم پیش شرکتی که توش کار میکردم ورشکسته شد و من بیکار...
با رتبه ۲۳ کنکور سراسری هنر... و کارشناسی طراحی صنعتی... و ۸ تا تخصص در زمینه های مختلف دیزاین... الان ۲ ماهه که بیکارم... و انگار هیچ شرکتی هیچ پروژه ای نداره... غصه م گرفته... تو این روزا که همه درگیر زبان و آماده کردن رزومه و کارای رفتنشون هستن... همه وقتم به گشتن تو روزنامه هاو سایتا و... واسه پیدا کردن کار میگذره و همه دغدغه م جور کردن پول اجاره خونه و خرجای اولیه زندگیه... ۱۰-۱۵ میلیونم از چند تا شرکت بابت پروژه هاشون طلب دارم... ولی همه درب و داغون شدن... صبح به صبح میرم مسافرکشی...

شرایطتون خیلی سخته و واقعاً قابل درکه.
ولی جمله ای هست که میتونه آرومت کنه، "خیر تو چیزیه که اتفاق میفته"
مطمئن باش اگه تو هر کاری سعی بکنی و نیت درستی داشته باشه، کارهات اگر چه بر خلاف میلیت هم در بیاد ولی به صلاحت هست.
قلباً دعا میکنم سیستم زندگیت به شرایط ایده آل از نظر خودت برگرده.
[/quote
]دوست عزیزم معلومه که شرایط خیلی سختی رو دارید می گذرونید ولی اولا فکر کنید که مشابه شما خیلی خیلی زیادن و این وضعیت عمومیه. ولی به قولی میگن : "هر آن چیزی که مرا نکشد، قوی ترم خواهد کرد." اگر آخرِ آخرِ اتفاقی که ممکن است برایتان بیفتد را در نظر بگیرید می بینید چیزی نیست که کشنده باشد. و بارها اتفاقاتی برایتان افتاده که وقتی در آن شرایط بوده اید به نظرتان فاجعه بوده ولی بعدا که آن را پشت سر گذاشته اید دیده اید که بالاخره از پسش برآمده اید. دوست عزیزم مطمئن باشید آدم های زیادی هم هستند که برای تان دعا می کنند ، منهم همین طور. دعا می کنم هرچه که برای تان بهترین است پیش روی تان قرار بگیرد.
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: manotousa ، farshadsh ، ensan ، NarcisJ
(2012-12-03 ساعت 12:21)mgolchin13 نوشته:  همیشه اوایل ماه میلادی تو ویزا بولتن یک comming soon می گذاشتن دلمون خوش بشه!Big Grin ولی مثل این که این ماه میخوان کلا هیچی اعلام نکنن!Sad
نگران نباش دوست عزیز دیر و زود داره ولی بالاخره میذارن و باید کم کاریشونو بعدا یکهو جبران کنن.Big Grin
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: bayat_r ، گل نهال ، farshadsh ، kasrafo ، manotousa ، sadeghi897
دوستان اطلاعیه زیر تقریبا 2 ساعت پیش از صفحه ف ی س ب و ک USAdarFarsi (وزارت امورخارجه آمریکا به زبان فارسی) منتشر شده

مورد توجه ایرانیان مایل به سفر به آمریکا، تغییرات عمده ای در روند صدور ویزا در راه است. منتظر شنیدن اخبار جدید باشید!

ایرانیانی که از نیمه دسامبر۲۰١۲با ویزای مهاجرتی، سیاحتی، تحصیلی وغیره به آمریکا می آیند، شرایط راحت تری را برای دریافت قر
ارمصاحبه دارند ...ایرانیان ازسختی گرفتن قرارملاقات دراین ماه تعجب نکنند، زیرا این وضع موقت است تا زمان بهبودی سیستم. منتظر شنیدن اخباردرمورد تغییرات بزرگی که روند ویزای آمریکا را تسهیل می کنند باشید. ویدیو ای به زودی تغییرات روند رسیدگی به درخواست ویزا و اینکه این تغییرات چگونه شرایط متقاضیان ایرانی را تغییر می دهد، توضیح خواهد داد.

خدا کنه زودتر اصلاعات بیشتری بدن
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
(2012-12-04 ساعت 00:20)mahdi/sh نوشته:  دوستان اطلاعیه زیر تقریبا 2 ساعت پیش از صفحه ف ی س ب و ک USAdarFarsi (وزارت امورخارجه آمریکا به زبان فارسی) منتشر شده

ایرانیانی که از نیمه دسامبر۲۰١۲با ویزای مهاجرتی، سیاحتی، تحصیلی وغیره به آمریکا می آیند، شرایط راحت تری را برای دریافت قر
ارمصاحبه دارند ...ایرانیان ازسختی گرفتن قرارملاقات دراین ماه تعجب نکنند، زیرا این وضع موقت است تا زمان بهبودی سیستم. منتظر شنیدن اخباردرمورد تغییرات بزرگی که روند ویزای آمریکا را تسهیل می کنند باشید. ویدیو ای به زودی تغییرات روند رسیدگی به درخواست ویزا و اینکه این تغییرات چگونه شرایط متقاضیان ایرانی را تغییر می دهد، توضیح خواهد داد.

آخه هر چی تغییر تحوله اعم از کشوری و پولی و قوانینی و سفاتخونه ای و نابود شدن کره زمین و ساخت و تعمیر سفارتخونه . . . باید همش تو یه سال انجام شه ؟ Sadدرکش واسه ما یه کم سخته آخه " آ "خدا ! بچه های سال دیگه گناه دارن بذار یه کم از این تغییرات شیرین به اونا هم برسه آخه قربونت برم من !!!! Big Grin

(2012-12-04 ساعت 09:32)mahdi/sh نوشته:  
(2012-12-04 ساعت 09:23)sh_aytak نوشته:  
(2012-12-04 ساعت 00:20)mahdi/sh نوشته:  دوستان اطلاعیه زیر تقریبا 2 ساعت پیش از صفحه ف ی س ب و ک USAdarFarsi (وزارت امورخارجه آمریکا به زبان فارسی) منتشر شده

خدا رحم کنه باز چی میخواد بشه؟؟؟

هرچی باشه فکر کنم خبر خیلی خوبی باشه
خدا کنه همینطور باشه آقا مهدی من تو سایتش این خبر رو نمیبینم کجاست؟

تشکر کنندگان: kasrafo
(2012-12-02 ساعت 09:45)شهلا 1346 نوشته:  
(2012-11-28 ساعت 11:42)nooshshahnar نوشته:  
(2012-11-27 ساعت 20:58)DIVE نوشته:  
(2012-11-27 ساعت 12:23)circle نوشته:  حالم خیلی بده... هرچی به رفتن نزدیکتر میشیم زندگیم سخت تر و سخت تر میشه... یک ماه و نیم پیش شرکتی که توش کار میکردم ورشکسته شد و من بیکار...

توکلت به خدا باشه ، از پس همه مشکلات بر میای ، تازه این دستگرمی واسه زمانی که می خوای اونجا زندگی کنی

همه ي ما الان يه جورايي تو برزخيم نه اينجا كارمون درسته كه بمونيم نه از آينده در اونجا خبر داريم .اطمينان داشته باش كه از اين برزخ نجات پيدا مي كني ،الان تجربه بيكاري رو چطور رديف كردن زندگي رو تمرين مي كني پس اونجا خيلي راحت تر زندگي خواهي كرد.توكلت به خدا باشه
سلام دوست عزیز
حالا که بیکار شدی و وقت اضافه داری 3 تا حسن داره به محض اینکه ویزات اومد میری منتظر نمیشه شش را پر کنی
دیگه اینکه وقت میزاری برای خوندن زبان تا اینشاله اونجا رسیدی همون هفته اول کار پیدا کنی
دیگه اینکه وقتی بری خاطره خوبی نداره که دلتنگ بشی
میری و پشت سرت را هم نگاه نمیکنی تازه هر شرایط کاری داشته باشی میگی خوب از بیکاری بهتره
امیدوارم اونجا جزو اداما ی خوش شانس باشی و زندگی وفق مرادت باشه
برای همه این آرزو را میکنم دعای خیر دیگران را هم برای خودم و هم برای بقیه مهاجرین میخوام
شاد باشید و پر انرژی
من اگه جای شما بودم یه رزومه از کارام درست میکردم و میگشتم تو ایالتی که میخوام برم شرکت های مربوط به کارم رو پیدا میکردم و براشون رزومه مو ایمیل میکردم....
2013as36xx مصاحبه: 19 feb آنکارا وضعیت : کلیر 6 September تعداد افراد :2 نفر آپدیت ها Feb:21 /
Mar:12 / Apr:17,22,24 / July:23,24,25 / August 28,23,20,15,12 ,9 / September:3,5,6 D]
تشکر کنندگان: 3pideh ، kasrafo ، circle
با عرض سلام و خسته نباشید برای کلیه دوستان سفارت آمریکا در آنکارا نوشته:
New Courier and Other Services for Immigrant Visa Applicants Starting 19 December 2012
27 November 2012
As of 19 December 2012 the U.S. Embassy in Ankara will implement several changes that will affect immigrant visa applicants. All immigrant visa applicants will have to register with our new service provider, CSC, to select a visa pick-up location before coming to the Embassy for their interviews. Please be advised that appointment scheduling and fee payment for fiancé(e) visas will also be subject to these changes.
When our office implements this arrangement with our new service provider, we will NOT be able to accept visa applications on the day of the interview without the proof of registration with CSC (your UID confirmation number).
Our team will be posting
اگه کسی مفهومه شو می دونه توضیح بده ما هم بدونیم.
تشکر کنندگان:
(2012-12-03 ساعت 22:04)manila نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 12:21)mgolchin13 نوشته:  همیشه اوایل ماه میلادی تو ویزا بولتن یک comming soon می گذاشتن دلمون خوش بشه!Big Grin ولی مثل این که این ماه میخوان کلا هیچی اعلام نکنن!Sad
نگران نباش دوست عزز دیر و زود داره ولی بالاخره میذارن و باید کم کاریشونو بعدا یکهو جبران کنن.Big Grin

مطمئن باشيد تا امشب comming soon ظاهر ميشه
تشکر کنندگان: amir82 ، گل نهال ، rouzbehdarvishi ، asal1907 ، kasrafo ، mgolchin13
توضیحات سارا گرو درمورد قوانین تازه اخذ ویزای آمریکا

خانم سارا گرو، مامور کنسولی وزارت امور خارجه آمریکا، در این ویدیو در مورد تغییرات جدید در روند دریافت ویزای آمریکا توضیح می دهد.
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: armin1 ، studpk ، bardia9 ، امیر مهاجر ، ابی هانی ، kasrafo ، amir82 ، manotousa ، afs ، kavirr ، majid.s ، lilac
(2012-12-04 ساعت 18:19)el333 نوشته:  توضیحات سارا گرو درمورد قوانین تازه اخذ ویزای آمریکا

خانم سارا گرو، مامور کنسولی وزارت امور خارجه آمریکا، در این ویدیو در مورد تغییرات جدید در روند دریافت ویزای آمریکا توضیح می دهد.

ممنون لطف كردين ولي من نميتونم ببينم از دوستان كسي ديد بياد لطف كنه بنويسه واسه بقيه دوستان...
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: el333 ، NarcisJ ، asal1907 ، kasrafo ، manotousa ، sadeghi897
(2012-12-04 ساعت 13:34)aminkhoshgeleh نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشید برای کلیه دوستان سفارت آمریکا در آنکارا نوشته:
New Courier and Other Services for Immigrant Visa Applicants Starting 19 December 2012
27 November 2012
As of 19 December 2012 the U.S. Embassy in Ankara will implement several changes that will affect immigrant visa applicants. All immigrant visa applicants will have to register with our new service provider, CSC, to select a visa pick-up location before coming to the Embassy for their interviews. Please be advised that appointment scheduling and fee payment for fiancé(e) visas will also be subject to these changes.
When our office implements this arrangement with our new service provider, we will NOT be able to accept visa applications on the day of the interview without the proof of registration with CSC (your UID confirmation number).
Our team will be posting

گویا باید قبل از مصاحبه تو یه سایتی یه ادرسی رو مشخص کنیم که پاسپورتمون رو بفرستن به اون ادرس.. مثلا ادرس هتل
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

تشکر کنندگان: kasrafo ، manotousa ، bardia9
(2012-12-04 ساعت 18:47)asal1907 نوشته:  
(2012-12-04 ساعت 13:34)aminkhoshgeleh نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشید برای کلیه دوستان سفارت آمریکا در آنکارا نوشته:
27 November 2012
Our team will be posting

گویا باید قبل از مصاحبه تو یه سایتی یه ادرسی رو مشخص کنیم که پاسپورتمون رو بفرستن به اون ادرس.. مثلا ادرس هتل
یک شرکت پستی جدید و سایر خدمات برای متقاضیان از ١٩ دسامبر :
از ١٩ دسامبر سفارت آمریکا در آنکارا تغییرات جدید را اعمال خواهد کرد که بر روی متقاضیان ویزای مهاجرت تاثیر خواهد گذاشت .
تمام متقاضیان ویزای مهاجرت باید خود را در این شرکت خدمات دهنده جدید(CSC) قبل از آمدن به مصاحبه برای مشخس نمودن مکان دریافت ویزا ثبت نام کنند
خواهشمند است توجه فرمایید که برای پرداخت هزینه و زمان ملاقات سفارت ویزاهای نامزدی نیز شامل حال این موضوع میشوند.
هنگامیکه دفتر ما هماهنگی را با شرکت خدمات دهنده جدید ما انجام داد دیگر ما قادر به پازیروفتان درخواست ویزا در روز مصاحبه بدون اثبات ثبت نام در شرکت نمیباشیم
١٣XX :کیس نامبر
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، rouzbehdarvishi ، asal1907 ، kasrafo ، payam62

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان