کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-11-27 ساعت 11:52)parsy631 نوشته:  درود به همه دوستان مهاجرسرأیی 2013

بعد از مدتها امروز به سایت سر زدم کلی‌ پست‌های جدید را دیدم و قدیمی‌ها را مرور کردم. نکات زیادی هست می‌خوام برای بچه های ۲۰۱۳ بگم. بیشتر پست‌ها را این جا میزارم. ولی‌ باید بگم مخلص همه دوستان هستم . الان به اتفاق خانواده در آرلینگتن هایتز در حومه شیکاگو هستم . حدود دو ماه هست. امیدوارم بتونم مرتب سر بزنم و پست بذارم. ارادتمند

بابت اینکه تا به اینجا رو با موفقیت گذروندین به شما تبریک میگم و آرزو میکنم این پیروزی همواره ادامه داشته باشه و از اینکه پس از گذر از پل موفقیت دیگر هم میهنان خود را فراموش نکرده اید و دست یاری بسویمان گشوده اید بنوبت خودم سپاسگزارم ، در انتظار راهنمایی های ارزشمند شما هستیم .
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: sayeh_m ، armin1 ، NarcisJ ، گل نهال ، farshadsh
دوست عزيز
بهتره نه خودتون و نه دوستاني كه در اينده ميخوان اين پروسه رو دنبال كنن را تو دردسر نندازين . با شكايت فقط دردسر درست ميكنيد و در ضمن باعث بوجود اومدن مشكلات زيادي براي بقيه كه هنوز مصاحبه نرفتن ميشه . شما اگر بخواين ميتونين تقاضاي تغيير سفارت بكنيد .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
یعنی میاد روزی که ما هم مثل بقیه دوستان که ویزا گرفتن، ویزامونو بگیریم؟؟؟؟؟؟

خوش به حال افشین....
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: lilac ، امیر مهاجر ، armin1 ، گل نهال ، amir82 ، afs ، farshadsh ، byousefi_p
(2012-12-02 ساعت 20:40)NarcisJ نوشته:  یعنی میاد روزی که ما هم مثل بقیه دوستان که ویزا گرفتن، ویزامونو بگیریم؟؟؟؟؟؟

خوش به حال افشین....

صبر و ظفر هر دو دوستان قدیمند
بر اثر صبـــــــر نوبت ظفــــــــــر آید

عجله نکن، یه روزی که تو فرودگاه داری میری به این روزا فکر میکنی، مطمئن باش. زود زود زودBig Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: lilac ، Saeedv13 ، sayeh_m ، گل نهال ، amir82 ، farshadsh ، NarcisJ ، roeentan
دوستان گرامی کیسی که برنده اصلی خانم خانه دار باشه و در 10 سال اخیر کارمند نبوده باشه با تحصیلات لیسانس آیا بازم کلیرنس بهشون میخوره؟آیا سربازی [undefined=undefined]همسر برنده اصلی[/undefined] باز هم مثل سربازی برنده اصلی مهم و مشمول کلیرنس میشه؟

تشکر کنندگان: farshadsh ، sadeghi897
(2012-12-02 ساعت 21:10)sh_aytak نوشته:  دوستان گرامی کیسی که برنده اصلی خانم خانه دار باشه و در 10 سال اخیر کارمند نبوده باشه با تحصیلات لیسانس آیا بازم کلیرنس بهشون میخوره؟آیا سربازی [undefined=undefined]همسر برنده اصلی[/undefined] باز هم مثل سربازی برنده اصلی مهم و مشمول کلیرنس میشه؟
در مورد خانوم خانه دار کاملا" شانسیه Smileبه هر حال اگر قبلا" کار کرده باشه هم میپرسن . حتی اگه تو فرم نوشته نشده باشه .
در مورد سربازی بعله . چه خانوم برنده شده باشه چه آقا اگر همسر گرامی سربازی رفته باشن کلیرنس میخورن Wink چاره ای هم نیست Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
دوستان معنی این صحیتها چیه

آيا برای ايرانی ها تعداد مشخصی گرين کارت تعيين شده است يا بر اساس تعداد متقاضيان در منطقه تصميم گرفته می شود؟
تعداد مشخصی برای هيچ کشوری در نظر گرفته نشده است. بلکه تعداد مشخص برای منطقه هست. منطقه آسيا شامل ايران است و آسيا می تواند به طور کلی حد اکثر هفت هزار و ۹۰۰ شخص برنده داشته باشد.

اینا قسمتی از صحبتهای سارا گرو از مسولین وزارت امور خارجه هستند که از تاپیک فرایند لاتاری 2013 از زبان یک فرد مسوول در آمریکا(تاپیک موقت ) برداشته شده اند
این کلمات با اینکه هر کشوری حداکثر 7 درصد از کل برندگان لاتاری را میتواند داشته باشد منافات دارد
شماره کیس: 2013AS90xx
تاریخ رویت قبولی: چندم می
کنسولگری:انکارا
ارسال فرمهای سری اول:اواخر می یا اوایل جون-پنج نفر-
کارنت(هفته دوم جولای) كليرنس برگه بنفش
update
خودم 10و12و15 جولای و 23 اگست و 10و12و13و16و17و22,و26سپتمبر
همراهان 10و12 جولای و 13 و 17و22و26 سپتمبر
کلیرنس 17 سپتامبر و 18 سپتامبر
ویزا.....هرگزWink
تشکر کنندگان: farshadsh ، مانترا
(2012-12-02 ساعت 21:33)sayeh_m نوشته:  
(2012-12-02 ساعت 21:10)sh_aytak نوشته:  دوستان گرامی کیسی که برنده اصلی خانم خانه دار باشه و در 10 سال اخیر کارمند نبوده باشه با تحصیلات لیسانس آیا بازم کلیرنس بهشون میخوره؟آیا سربازی [undefined=undefined]همسر برنده اصلی[/undefined] باز هم مثل سربازی برنده اصلی مهم و مشمول کلیرنس میشه؟
در مورد خانوم خانه دار کاملا" شانسیه Smileبه هر حال اگر قبلا" کار کرده باشه هم میپرسن . حتی اگه تو فرم نوشته نشده باشه .
در مورد سربازی بعله . چه خانوم برنده شده باشه چه آقا اگر همسر گرامی سربازی رفته باشن کلیرنس میخورن Wink چاره ای هم نیست Smile

پس من از همین حالا کارنت نشده تو نوبت پاک یا کلیر شدن هستم کو کجاس زنبیلم ! بذار زنبیلمو بذارمBig Grin

تشکر کنندگان: sayeh_m ، saeid-ss ، mdna ، kavirr ، kasrafo
همیشه اوایل ماه میلادی تو ویزا بولتن یک comming soon می گذاشتن دلمون خوش بشه!Big Grin ولی مثل این که این ماه میخوان کلا هیچی اعلام نکنن!Sad
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: bayat_r ، bardia9 ، گل نهال ، kasrafo ، roeentan ، farshadsh
(2012-12-03 ساعت 12:21)mgolchin13 نوشته:  همیشه اوایل ماه میلادی تو ویزا بولتن یک comming soon می گذاشتن دلمون خوش بشه!Big Grin ولی مثل این که این ماه میخوان کلا هیچی اعلام نکنن!Sad

امروز تا قبل از آخر وقت اداری به وقت کی سی سی حتما میشه کامینگ سون.
(2012-12-03 ساعت 12:35)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 12:21)mgolchin13 نوشته:  همیشه اوایل ماه میلادی تو ویزا بولتن یک comming soon می گذاشتن دلمون خوش بشه!Big Grin ولی مثل این که این ماه میخوان کلا هیچی اعلام نکنن!Sad

امروز تا قبل از آخر وقت اداری به وقت کی سی سی حتما میشه کامینگ سون.

تا اونجایی که یادم معمولا 3ام هر ماه میلادی coming soon میشه از 15-8 ام هر ماه هم خود ویزا بولتن منتشر میشه
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: bardia9 ، roeentan ، farshadsh
دوستان سلام. همان روزي كه مصاحبه تمام بشه ميتونيم برگرديم ايران؟ من نيميدونم ميخوام بليت رزرو كنم من 5 شنبه مصاحبه دارم ممنون
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: armin1 ، kasrafo ، farshadsh
منم میگم امشب بعد ساعت 12 میشهBig Grin
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: bayat_r ، farshadsh
(2012-12-03 ساعت 18:22)yashim نوشته:  دوستان سلام. همان روزي كه مصاحبه تمام بشه ميتونيم برگرديم ايران؟ من نيميدونم ميخوام بليت رزرو كنم من 5 شنبه مصاحبه دارم ممنون

اگه ویزای 1ضرب بگیری باید 2 یا 3 روز دیگه هم بمونی تا پاست ویزا شده توسط ups بیاد هتل ولی اگه کلیرنس بخوری همون روز میتونی برگردی !!
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: maka2 ، manotousa ، امیر مهاجر ، enchantress_boy ، farshadsh ، yashim
(2012-12-03 ساعت 18:22)yashim نوشته:  دوستان سلام. همان روزي كه مصاحبه تمام بشه ميتونيم برگرديم ايران؟ من نيميدونم ميخوام بليت رزرو كنم من 5 شنبه مصاحبه دارم ممنون
اگه سفید بگیرین بین 1-3 روز برا ویزا باید وایسین. یه جوری بلیط بگیرید قابل تغییر باشه
since 2012
تشکر کنندگان: armin1 ، sayeh_m ، manotousa ، امیر مهاجر ، amir82 ، enchantress_boy ، bayat_r ، manila ، farshadsh ، yashim

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان