کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-08-14 ساعت 10:01)peralans نوشته:  دوستان من دارم از استرس میمیرم
من کارنت شدم، همین هفته پیش هم عروسی کردم، ولی هنوز فرمهای آپدیت شدم و مدرک عروسی رو نفرستادم
ایمیل زدم به kcc که جواب بدن ولی هنوز خبری نیست

یعنی الان کارنت شدم تاریخ مصاحبمم معلوم شده و بد بخت شدم احتمالا؟؟

دوستان يك چيزي كه به راستي براي من سوال است اينه:
در مواردي كه حساسيت قضيه حداقل از طرف خود فرد بالاست؛ چرا خيلي سريع با كي سي سي تماس تلفني حاصل نميكنيد؟ چرا يك ايميل بزنيم بعد هفته ها بنشينيم كه پاسخ بدهند؟ تماس تلفني خيلي خوب است! همان لحظه جوابتان را ميگيريد. از لحاظ هزينه هم مثل تماس به موبايل در ايران است!!باور كنيد....
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
(2012-08-15 ساعت 12:14)ali100001 نوشته:  با سلام خدمت بچه های مهاجر سراازاینکه جواب میدین به این پست متشکرم من یک یاز برندگان لاتاری 2013 هستم کس نامبر هم نزدیک 4000هزار هست می خواستم بدونم من الان کارنت شدم وهیج نوع واکسن هم نزدم آیا باید بزارم واکسن ها مو تو انکارا بزنم یا واکسن هپاتیت رو اتو ایران بزنم وسوالدیگر اینکه من یک ملک تجاری مسکونی دارم باید برای اسپانسر که باید حساب خوبی داشته باشی و ملکی به نام داشته باشی باید در موقع مصاحبه دلار هم تو پاست داشته باشی یا اینکه بعد از اینکه مصاحبه کنی دلار باید داشته باشی چون من گذاشتم اگه تو مصاحبه برنده بشم بیام وملک مورد نطرم رو بفروشم تا به دلار تبدیل کنم آیا این روش برای گرفتم ویرا جواب میده لطف کنید جواب بدهید

دوست عزیز، کیس نامبر نزدیک به 4000 هنوز کارنت نشده
بهترین کار این است که از زمانتان استفاده کنید واکسن ها را تزریق کنید. مطمئنا چیزی از دست نمی دهید.
در خصوص دلار که فرمودید، دو تا بحث وجود داره که بهتر باهم قاطی نشند. یکی تمکن مالی برای نشان دادن توانایی اداره کردن خود به سفارت هست یکی داشتن پول برای سفر.
این دو موضوع می تونند کاملا از هم جدا باشند.
در زمان مصاحبه بهترین کار ارائه سند ترجمه شده ملک مذکور و ارائه تمکن مالی از بانک است که به راحتی با واریز ریال به یک حساب شخصی می توان آن را از بانک درخواست کرد. این پول می تونه فقط چند ساعت داخل حساب شما باشد. پس با مسئله زیاد پیچیده برخورد نکنید. حتما از عهده اش برمیایید.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: hamedhamed ، Given ، rezagh ، Saeedv13 ، امیر مهاجر ، ASALI ، barmak ، ensan ، achi686 ، zina s
دوستان خوبم.
از لطف همگی ممنونم.
لطفا از ادامه بحثی که فضا رو متشنج کرده، بپرهیزید. حتی اگر احساس میکنید به شما بی احترامی شده.
پیشاپیش از همکاری شما عزیزان سپاسگزارم.
(2012-08-16 ساعت 01:05)Sheriff نوشته:  دوستان خوبم.
از لطف همگی ممنونم.
لطفا از ادامه بحثی که فضا رو متشنج کرده، بپرهیزید. حتی اگر احساس میکنید به شما بی احترامی شده.
پیشاپیش از همکاری شما عزیزان سپاسگزارم.
با تبریک مجدد به آقا امیر و آرزوی موفقیت ایشون .
منهم معتقدم آرامش خودمونو حفظ کنیم اگه با دقت تاپیک های این دو روز اخیرو بخونین میبینیم که دوستان عزیز کمی عصبی شدن خودمو هم میگم شخص خاصی رو نمیگم این هم به دلیل وقایع دو روز اخیره .
خوب دوستانی که خوشبختانه کارنت شدن استرس انجام کارهاشونو دارن و استرس مصاحبه و تست پزشکی .با این برنامه ای هم که برا واکسن ها پیش اومد استرسشون بیشتر شد .پس حق دارن که تحت فشار باشن .
کسانی مثل ما هم که کارنت نشدن و این آمار پایین کارنتی رو دیدن از سوی دیگر دچار استرس شدن مخصوصا با این اظهاراتی که بعضی از دوستان در خصوص کارنت نشدنو تمام شدن ویزا ها کردن .خوب ما هم تحت فشاریم .
اما دوستان ما همه اینجا برای راهنمایی و آرامش دادن به هم جمع شدیم پس خونسرد باشیم و بذاریم این فشار از روی همه برداشته بشه .
وا... من که تا حالا ندیدم کسی لاتری قبول بشه و نتونه ویزا بگیره توی همین سایت مهاجر سرا طبق آمار تعداد افرادی که ریجکت شدن به اندازه انگشت های یک دست هم نیست پس تحلیل های استرس زا نکنیم .برای هم دعا کنیم و برای هم آرزوی موفقیت داشته باشیم .
شاد و سربلند باشید .
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

دوستان، لطفا سؤالات و مباحث خود را در تاپیک مرتبط مطرح کنید.
کلیه پستهای اخیر مربوط به واکسیناسیون به تاپیک واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی منتقل شدند.
تشکر کنندگان: mehdiii ، barmak ، Ali DV-2013 ، ASALI ، saeed2568 ، Omidooo ، roeentan ، zina s ، hamedhamed
سلام دوستان
مطلبی که میخوام بهش اشاره کنم که شما هم مطالعه کنید، در زمان مناسب بسیار مفید خواهد بود (الان برامون زوده) :
در اینجا دوستمون opayamani پستی رو گذاشتن که همانطور که عرض کردم در زمان مناسب بکارمون میاد.
موفق باشید
تشکر کنندگان: Sepasttian ، achi686 ، rezagh ، roeentan ، r_ent ، Omidooo ، barmak ، zina s ، majid.s ، mooj ، ash ، Saeedv13 ، Ali DV-2013 ، hana_fd ، صوفیا صوری ، Szsanazsz ، lilac ، sayeh_m ، hamedhamed ، pedar ، babak433
برای تشکر از دکمه تبریک و تشکر زیر همان پست استفاده کنید.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، rezagh ، mehdiii ، Given ، zina s ، ASALI ، barmak ، rouzbehdarvishi ، Ali DV-2013 ، hana_fd ، hamedhamed ، afshin4749
(2012-08-18 ساعت 00:10)نازنین 932 نوشته:  
(2012-08-17 ساعت 23:25)steve نوشته:  
(2012-08-17 ساعت 21:45)afs نوشته:  
(2012-08-17 ساعت 21:37)ehsan_ati نوشته:  
(2012-08-17 ساعت 21:36)afs نوشته:  نمی شه ما هم بیاییم کوالالامپور زود مصاحبه بشیم؟! Big Grin
افشین جان یعنی میگی ربطی به سفارت داره که نامش رو اول گذاشتن؟!

steeve خبر و دادی و در رفتی؟ Big Grin بيا یکم اطلاعات بده Wink ايمیل هم برات اومده يا فقط تو سايت برات عوض شده؟

به نظر من که داره. چون به هرحال این سفارت ها هستند که باید تقویمشون رو مرتب کنند و بعد اعلام کنند. از اون جایی که فقط استیو این خبر رو داده که کوالا مصاحبه داره و رز رو هم استیو می شناسه و اون هم این خبر رو داده به احتمال زیاد این طوری شده.
سلام دوستان آره به من یه ایمیل اومد کیه برید سایت رو چک کنید (همون سیتی که چک کردیم که بارند شدیم) بعد رفتم دیدم زده بود که هفته آخر اکتبر مصاحبت و اینا یه ذره هم توضیحات داده بود من تو مهمونی‌ بودم رز بهم گفت :د

استیو جان اولا تبریک به خاطر کارنت شدن و مشخص شدن تاریخ مصاحبت. دوما حسابی حواست رو جمع کن که همه چی با جزئیات توی خاطرت بمونه و بعد برای ما تعریف کنی. تجربیات تو میتونه به من خیلی کمک کنه. منم سفارت مالزی مصاحبه دارم آخه.
حتما حواسم به همه چی‌ و همه کس هست یه سفرنامهٔ توپ میدم بیرون box office اول شه :د

واییی بچها امیر مهاجر کجاس ؟ چرا نیس انگار کلا نیستش تو مهاجرسرا آخه من به بیغام شخصیم که میرم تو آرشیوم نمیتونم پیدا کنا پیغامشو Sad((( نههه

واییی بچها امیر مهاجر کجاس ؟ چرا نیس انگار کلا نیستش تو مهاجرسرا آخه من به بیغام شخصیم که میرم تو آرشیوم نمیتونم پیدا کنا پیغامشو ((( نههه
شماره کیس: **2013AS000015
تاریخ رویت قبولی:1 MAY
کنسولگری:KUALA LUMPUR MALAYSIA
ارسال فرمهای سری اول:10MAY DHL
تعداد نفرات: خود خودم Big Grin
کارنت شدن کیس:13AUG
مصاحبه:هفته سومoct
دریافت کلیرنس: نداشتم
دریافت ویزا:یک ضرب Big Grin
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
مقصد : LAX
تشکر کنندگان: barmak ، ASALI ، نازنین 932 ، امیر مهاجر ، zina s ، r_ent ، rezagh
(2012-08-19 ساعت 00:10)kamalvand نوشته:  با سلام و تشکر فراوان از راهنمایی شما عزیزان
من فرم های مربوطه را 15 August فرستادم چه جوری می توانم چک کنم رسیده لطفا کامل توضیح دهید و لیست واکسن های را که باید بزنم رو بهم بگید.
ممنون از راهنمایی شما من اصلا اطلاع ندارم.

سلام قربان
اگر مدیران عزیزمون (Nazem، User، Sherrif، Omidooo) پست شمارو ببیند به چند دلیل ناراحت میشن :
1- سوالهای تکراری
2- پرسیدن در تاپیک غیر مرتبط

حالا پاسخ های شما :
1- از طریق Track No. که بر روی برگه رسید پستی شما هست و از طریق سایت همون شرکت پستی میتونید پیگیری کنید .
1-1 میتونید ایمیل بزنید به کی سی سی و ازشون بخواهید که تایید کنند مدارکتون رسیده یا خیر.
2- برای واکسیناسیون میتونید از لینک زیر استفاده کنید که User عزیز زحمت کشیدند :
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی

بهرحال موفق باشید
تشکر کنندگان: r_ent ، barmak ، sayeh_m ، zina s ، امیر مهاجر ، el333 ، Omidooo ، Ali DV-2013 ، rezagh ، ASALI ، saljoogh ، Given ، hana_fd ، hamedhamed ، afshin4749
(2012-08-19 ساعت 19:16)taha_jam_co نوشته:  خدا از دهنت بشنوه من که دارم سکته میکنم می ترسم کارنت نشیم
الان 2 ماه که سر کار نمیرم و کلا همه چیزو تعطیل کردم دارم زبان میخونم نمیدونم این وضع تا کی ادامه خواهد داشت

دوستان گرامی
قویا توصیه میشه که حتی تا پس از گرفتن ویزا هم روال عادی زندگی خود را ادامه بدید. تمام افراد انتخاب شده به مصاحبه خواهند رفت و اگر مشکل خاصی نداشته باشند ویزا رو دریافت خواهند کرد.
موفق باشید.

(2012-08-19 ساعت 19:37)Persia2012 نوشته:  سلام دوستان
من زیاد با اینجا آشنا نیستم. لطفا راهنمایی کنید.
1- شماره کیس نامبر من سه هزار و خورده ای هست. اینطور که بولتن رو نگاه کردم تا شماره 1900 کارنت شدن درسته؟
2- آیا بعد از فرستادن فرم های اولیه به KCC باید مدارک خاصی به سفارت آمریکا در آنکارا بفرستیم؟ چه زمانی باید این مدارک فرستاده شوند الان یا بعد از کارنت شدن؟ من الان واکسیناسیون ها رو تکمیل کردم و مدارک دانشگاهی و سابقه کار رو هم گرفتم و ترجمه کردم.

دوست گرامی
از تکرار سوالات بپرهیزید . تاپیک های مرتبط رو مطالعه بفرمایید.
2011
2012
موفق باشید
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
تشکر کنندگان: rezagh ، امیر مهاجر ، mehdiii ، ASALI ، el333 ، Saeedv13 ، zina s ، ehsan_ati ، Ali DV-2013 ، Tomas ، saljoogh ، Given ، sayeh_m ، hamedhamed ، SOROUSHSOFT ، shekari
(2012-08-19 ساعت 19:37)Persia2012 نوشته:  سلام دوستان
من زیاد با اینجا آشنا نیستم. لطفا راهنمایی کنید.
1- شماره کیس نامبر من سه هزار و خورده ای هست. اینطور که بولتن رو نگاه کردم تا شماره 1900 کارنت شدن درسته؟
2- آیا بعد از فرستادن فرم های اولیه به KCC باید مدارک خاصی به سفارت آمریکا در آنکارا بفرستیم؟ چه زمانی باید این مدارک فرستاده شوند الان یا بعد از کارنت شدن؟ من الان واکسیناسیون ها رو تکمیل کردم و مدارک دانشگاهی و سابقه کار رو هم گرفتم و ترجمه کردم.

سلام دوست من
با توجه به اینکه شماره کیس شما کارنت نشده و به طبع اون شما زمان کافی دارید : بهتون اطمینان می دم اگر چند روز وقت بگذارید و تاپیک های 2012 و 2013 رو بخونید هیچ ابهمام و سوالی در مورد روند کار هایی که باید بکنید براتون باقی نمی مونه ... درست مثل کاری که ما ها کردیم ...
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: ASALI ، achi686 ، zina s ، saljoogh ، Tomas ، sayeh_m ، barmak
(2012-08-19 ساعت 19:16)taha_jam_co نوشته:  خدا از دهنت بشنوه من که دارم سکته میکنم می ترسم کارنت نشیم
الان 2 ماه که سر کار نمیرم و کلا همه چیزو تعطیل کردم دارم زبان میخونم نمیدونم این وضع تا کی ادامه خواهد داشت
دوست عزیز به نظر من که همهٔ ماها کارنت خواهیم شد.به هر حال یه شانسی بوده که بهمون رو کرده اگر خدا خواست و ویزا را گرفتیم که خودمون را برای شروع یه زندگی‌ جدید آماده می‌کنیم اگرم نشد که به زندگی‌ همیشگیمون ادامه میدیم و از راه‌های دیگه برای جاهای دیگه اقدام می‌کنیم آخرش اینه که اگه چیزی را در این پروسه بدست نیاریم چیزی را هم از دست ندادیم ....ضمن اینکه بهتره به جای افکار منفی‌ که ممکنه یکیش هم اصلا اتفاق نیفته یه کم هم مثبت فکر کنیم و به فکر مسائل مهمتر باشیم.....موفق باشید.
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: ASALI ، steve ، Saeedv13 ، m@ry@m75 ، zina s ، afs ، saljoogh ، Tomas ، nagoo ، ensan ، sayeh_m ، barmak ، مانترا ، usa lover
(2012-08-19 ساعت 22:28)afshin sadeghi 2 نوشته:  می شه یکی به ما بگه کیس نامبر های بالای 9000 حدودا کی کارنت میشن؟؟؟
دوست گرامی‌ هیچ کسی‌ جز کی‌ سی‌ سی‌(که آنها هم به وقتش اعلام میکنند) نمی‌تونه به شما بگه که کی‌ دقیقا وقت مصاحبتون هستش،دوستانِ دیگر هم اگر چیزی میگن فقط از روی روندِ کارنت کردن سالهای پیش واسه امسال را فقط حدس میزنن..در اینجا در ارسال:#30 این دوستمون کارنتیهای امسال را به این صورت پیش بینی‌ کرده بودند که پیش بینی ایشون به سریه اولِ امسال نزدیک بود.اگر طبقه گفته ایشون پیش بره مصاحبهٔ شما می‌شه july که اینها همش حدس و گمان هستش..
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: ASALI ، zina s ، Tomas ، Ali DV-2013 ، Saeedv13 ، mrr777 ، aziking ، sayeh_m ، barmak

از من میشنوی همه زندگیتو رو این قصه نذارو تا وقتی ویزا نگرفتی چیزی رو منوط به اون نکن معلوم نیس چی پیش میاد زندگی کن و ادامه بده.مثلا من واسه چند ساعت دیر رسیدن نتونستم ویزامو بگیرم.هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.زندگی کن انگار نه انگار که برنده شدی.ایشالا همه چی جور میشه...
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، zina s ، mani.iht ، mrr777 ، sayeh_m ، Ali DV-2013 ، ehsan_ati ، barmak ، مانترا
(2012-08-20 ساعت 00:14)winlott2011 نوشته:  

از من میشنوی همه زندگیتو رو این قصه نذارو تا وقتی ویزا نگرفتی چیزی رو منوط به اون نکن معلوم نیس چی پیش میاد زندگی کن و ادامه بده.مثلا من واسه چند ساعت دیر رسیدن نتونستم ویزامو بگیرم.هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.زندگی کن انگار نه انگار که برنده شدی.ایشالا همه چی جور میشه...

دوست عزیز اول خیلی‌ متاسفم بابت اینکه ویزا تون‌ نگرفتین،اگه ممکن واضحتر شرح بدین و تجربتنو در اختیار سایر دوستان قرار بدین?
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: mrr777 ، zina s ، Ali DV-2013 ، bayat_r ، sayeh_m ، barmak

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان