کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2014-05-25 ساعت 18:23)baabaak نوشته:  سلام دوستان
من امروز زنگ زدم ایمیگرنجل و پرسیدم آیا مدارک باید مهر وزارت خارجه و دادگستری را داشته باشه یا نه؟ اونا میگن لازمه.
حالا من الان گیج شدم. اخر سر لازمه یا لازم نیست. دوستانی که نظرشون اینه که لازم نیست ایا این مطلبو جائی خوندن و یا از روی تجربه این نظر رو دارن؟

سلام دوست عزیز، شما سعی کنید مدارک تحصیلی تون رو ببرید آموزش پرورش، وزارت علوم و ارگان های مربوطه بسته به نوع دانشگاهتون تایید کنید بعد اگر فقط مهر دارالترجمه رو داشته باشه هم کافیه! من خودم مدارکم فقط مهر دارالترجمه داشت و قبول کردن و ویزام رو هم گرفتم... ولی اگر میخواین اونور ادامه تحصیل بدین یه سری دیگه ترجمه مدارک تحصیلی تون رو برای خودتون با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه بگیرین، موفق باشید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: shadi79 ، tapartoor600 ، baabaak ، r.bazargan
(2014-05-25 ساعت 17:39)sababaei نوشته:  با سلام
من خانمم برنده شده. ایشون خانه دار هستند و بدون سابقه کار فقط دیپلم نظام جدید بعلاوه مدرک پیش دانشگاهی دارند. من تمامی مطالب رو خوندم ولی هنوز متوجه نشدم آیا علاوه بر ترجمه مدارک، ریز نمرات ایشون هم باید ترجمه شوند یا خیر؟

در مورد خودم مدرک فوق لیسانس دارم. آیا هیچ نیازی به مدارک تحصیلی یا کاری من هست یا خیر و من فقط در مورد خودم باید مدارک عمومی از قبیل سند ازدواج، شناسنامه ، کارت ملی و ... رو ترجمه و ارسال کنم؟ روز مصاحبه چطور مدارک کاری و تحصیلی خودم مورد نیاز هست؟

ممنون از کمکتون.
براساس تجربه ریز نمرات دیپلم لازم نیست مدرک تحصیلی لیسانس وفوق باید ترجمه کنید وریز نمرات هم همینطور یه آفسیر نمگیره یکی می گیره مثلا ازمن گرفت ریز نمرات رو در مورد گواهی اشتغال بکار هم چیزی ازتون نمی خوان اما من برا احتیاط وازاین نظر که خیالم راحت بشه بردم ولی نیازی نشد
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-05-25 ساعت 18:49)aghaghia نوشته:  
(2014-05-25 ساعت 18:23)baabaak نوشته:  سلام دوستان
من امروز زنگ زدم ایمیگرنجل و پرسیدم آیا مدارک باید مهر وزارت خارجه و دادگستری را داشته باشه یا نه؟ اونا میگن لازمه.
حالا من الان گیج شدم. اخر سر لازمه یا لازم نیست. دوستانی که نظرشون اینه که لازم نیست ایا این مطلبو جائی خوندن و یا از روی تجربه این نظر رو دارن؟

سلام دوست عزیز، شما سعی کنید مدارک تحصیلی تون رو ببرید آموزش پرورش، وزارت علوم و ارگان های مربوطه بسته به نوع دانشگاهتون تایید کنید بعد اگر فقط مهر دارالترجمه رو داشته باشه هم کافیه! من خودم مدارکم فقط مهر دارالترجمه داشت و قبول کردن و ویزام رو هم گرفتم... ولی اگر میخواین اونور ادامه تحصیل بدین یه سری دیگه ترجمه مدارک تحصیلی تون رو برای خودتون با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه بگیرین، موفق باشید.

سلام و ممنون از پاسختون
منظورتون تائید وزارت علوم روی اصل مدرک هست یا روی ترجمه مدارک؟
چون اصل مدارک من تائید رو داره.
باز هم ممنون از راهنمائیتون
تشکر کنندگان:
(2014-05-25 ساعت 18:56)baabaak نوشته:  سلام و ممنون از پاسختون
منظورتون تائید وزارت علوم روی اصل مدرک هست یا روی ترجمه مدارک؟
چون اصل مدارک من تائید رو داره.
باز هم ممنون از راهنمائیتون

مدارک شما باید تاییدیه وزارت علوم رو داشته باشه که ترجمه هاش تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه رو بتونه بگیره... مدارکی که تاییدیه وزارت علوم و یا تاییدیه سازمان مربوطه بر حسب جایی که درس خوندین (دانشگاه آزاد، علمی کاربردی و ..) رو نداشته باشه روی ترجمه هاش مهر دادگستری و وزارت امور خارجه نمیزنن...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: 3rip ، محبت ، mandikhanum
روز خوش
در تاپیکها دیدم برخی اینگ.نه با شماره سوال و جواب میکردند به نظرم خیلی بای کسانیکه دنبال میکنند سده تر میشود و همچنین برای کسانیکه پاسخ میدهند:
1- آیا نیازی هست و یا اصولا تاثیری داره که برای یک کیس لاتاری، مستنداتی دال بر تمکن مالی (حساب بانکی، خانه، ماشین و ...) ترجمه بکنیم و برای مصاحبه ببریم؟
2- اگر جواب مثبت است باید چگونه موردی مانند خانه مسکونی را ترجمه کنیم؟
3- الف) آیا سپرده های معمول بلند مدت بانکی ارزش دارند و ب) آیا باید برگه سپرده را برای ترجمه برد و یا یک استعلام جداگانه از بانک لازم است؟
سپاس
تشکر کنندگان:
سلام ما مصاحبمون بمبی هست چون هند درس میکنیم باید مدارکمون رو برای جایی بفرستیم قبل از روز مصاحبه؟؟؟و اگر اره به کجا؟؟؟
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-05-27 ساعت 11:25)MAHSA9812 نوشته:  سلام ما مصاحبمون بمبی هست چون هند درس میکنیم باید مدارکمون رو برای جایی بفرستیم قبل از روز مصاحبه؟؟؟و اگر اره به کجا؟؟؟

اصل مدارک را می برید همراه با کپی و نیاز به ترجمه هم ندارید چون هند به زبان انگلیسی مدارک رو میده
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: محبت
(2014-05-25 ساعت 17:39)sababaei نوشته:  با سلام
من خانمم برنده شده. ایشون خانه دار هستند و بدون سابقه کار فقط دیپلم نظام جدید بعلاوه مدرک پیش دانشگاهی دارند. من تمامی مطالب رو خوندم ولی هنوز متوجه نشدم آیا علاوه بر ترجمه مدارک، ریز نمرات ایشون هم باید ترجمه شوند یا خیر؟

در مورد خودم مدرک فوق لیسانس دارم. آیا هیچ نیازی به مدارک تحصیلی یا کاری من هست یا خیر و من فقط در مورد خودم باید مدارک عمومی از قبیل سند ازدواج، شناسنامه ، کارت ملی و ... رو ترجمه و ارسال کنم؟ روز مصاحبه چطور مدارک کاری و تحصیلی خودم مورد نیاز هست؟

ممنون از کمکتون.

ریز نمرات را اصولا نیاز ندارن مگر این که در رشته خاصی تحصیل کرده باشین ولی ریز نمرات آخرین مدرک تحصیلی همراهتون باشه و مدارک تحصیلی و کاری شما هم باید حتما باشه
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: محبت ، r.bazargan ، mandikhanum
(2014-05-27 ساعت 08:51)jjcale نوشته:  روز خوش
در تاپیکها دیدم برخی اینگ.نه با شماره سوال و جواب میکردند به نظرم خیلی بای کسانیکه دنبال میکنند سده تر میشود و همچنین برای کسانیکه پاسخ میدهند:
1- آیا نیازی هست و یا اصولا تاثیری داره که برای یک کیس لاتاری، مستنداتی دال بر تمکن مالی (حساب بانکی، خانه، ماشین و ...) ترجمه بکنیم و برای مصاحبه ببریم؟
2- اگر جواب مثبت است باید چگونه موردی مانند خانه مسکونی را ترجمه کنیم؟
3- الف) آیا سپرده های معمول بلند مدت بانکی ارزش دارند و ب) آیا باید برگه سپرده را برای ترجمه برد و یا یک استعلام جداگانه از بانک لازم است؟
سپاس

اصلاح سند خونه یا ماشین یا باغ یا زمین رو توجه نمی کنند و ارزشی براشون نداره اگه برای محکم کاری هم بردید بهتون پس میدن و نگاهشم نمی کنند ..فقط حساب بانکیتون باید پول توش باشه نامه بانک با زبان انگلیسی که گفته توی حسابتون مثلا ۲۰ هزار تا پول هست رو میخوان پول زیاد هم نگذارید که مشکوک میشن و ممکنه بگه این همه پول رو از کجا اوردی سعی کنید تعادل رو حفظ کنید

تشکر کنندگان: محبت ، r.bazargan ، mandikhanum
(2014-05-27 ساعت 11:25)MAHSA9812 نوشته:  سلام ما مصاحبمون بمبی هست چون هند درس میکنیم باید مدارکمون رو برای جایی بفرستیم قبل از روز مصاحبه؟؟؟و اگر اره به کجا؟؟؟

دوست عزیز نیاز به ارسال مدارک نیست...مدارکتون را روز مصاحبه با خودتون می بری سفارت در وخال حاضر فقط فرم DS260 را پر کنید.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، محبت
سلام دوستان
من همسرم کیس اصلی هست.
من مدرک دیپلمم رو گم کردم اما مدرک پیش دانشگاهی و لیسانس و فوق لیسانسم هست. باید چیکار کنم؟ برم دنبال گرفتنش؟

ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-05-27 ساعت 11:30)amaka747 نوشته:  

اصل مدارک را می برید همراه با کپی و نیاز به ترجمه هم ندارید چون هند به زبان انگلیسی مدارک رو میده

لازم نیست قبل از مصاحبه مدارک جایی پست کنیم؟؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان .. ببخشید نمیدونم سوالم رو باید اینجا مطرح کنم یا نه........
من پدر و مادرم گرین کارت امریکا رو دارن خودم هم برنده لاتاری هستم .. آیا از گرین کارت پدر و مادرم باید مدارکی همرام باشه برای روز مصاحبه؟
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: tapartoor600 ، salar5452 ، r.bazargan
(2014-05-27 ساعت 22:48)hilda60 نوشته:  سلام دوستان .. ببخشید نمیدونم سوالم رو باید اینجا مطرح کنم یا نه........
من پدر و مادرم گرین کارت آمریکا رو دارن خودم هم برنده لاتاری هستم .. آیا از گرین کارت پدر و مادرم باید مدارکی همرام باشه برای روز مصاحبه؟
سلام
خیر نیازی به مدارکشون نیست مگر اینکه به عنوان اسپانسر بخواهید ازشون اسفاده کنید.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: hilda60 ، rbrb-2015
(2014-05-27 ساعت 17:54)baabaak نوشته:  سلام دوستان
من همسرم کیس اصلی هست.
من مدرک دیپلمم رو گم کردم اما مدرک پیش دانشگاهی و لیسانس و فوق لیسانسم هست. باید چیکار کنم؟ برم دنبال گرفتنش؟

ممنون
سلام
فقط مدارک تحصیلی برنده رو میخوان و نه همراه رو پس کلا نیازی به مدارکتون نیست.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: A_A ، rbrb-2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان