کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2015-05-15 ساعت 11:03)babak 2000 نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 11:29)Hamraaz Jng نوشته:  سلام
من می خوام برای جمع آوری و ترجمه مدارکم اقدام کنم ، یه لیست برای خودم تهیه کردم که شامل موارد زیر ، می خوام راهنماییم کنید که این موارد درست و کافی هستن و اگه موردی رو از قلم انداختم لطفا بهم بگید . ممنون میشم .

۱. مدرک دیپلم به همراه ریز نمرات ۳ سال دبیرستان
۲. مدرک پیش دانشگاهی به همراه ریز نمرات ۱ سال پیش دانشگاهی
۳. مدرک کاردانی به همراه ریز نمرات ۲ سال کاردانی
۴. مدرک لیسانس به همراه ریز نمرات ۲ سال لیسانس
۵. تمامی صفحات شناسنامه
۶. کارت ملی
۷. سوابق بیمه
۸. رزومه
۹. نامه اشتغال به کار
۱۰. نامه حساب بانکی
11. کارت واکسن
کارت پایان خدمت! شما که حداقل دیپلم دارید دیگه نیازی به نامه اشتغال ندارید بعدشم مگه میخواهید برا دانشگاه اپلای کنید که ریز نمرات لازم باشه!۱Wink
من فک کردم ریز نمرات هم شاید چک می کنن و به خاطر اطمینان پرسیدم دیگه Smile
دیگه مدرکی نبود ؟
خیالم راحت باشه ؟ Rolleyes
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-17 ساعت 10:30)Hamraaz Jng نوشته:  
من می خوام برای جمع آوری و ترجمه مدارکم اقدام کنم ، یه لیست برای خودم تهیه کردم که شامل موارد زیر ، می خوام راهنماییم کنید که این موارد درست و کافی هستن و اگه موردی رو از قلم انداختم لطفا بهم بگید . ممنون میشم .

۵. تمامی صفحات شناسنامه
۶. کارت ملی
۷. سوابق بیمه
۸. رزومه
۹. نامه اشتغال به کار
۱۰. نامه حساب بانکی
11. کارت واکسن
کارت پایان خدمت! شما که حداقل دیپلم دارید دیگه نیازی به نامه اشتغال ندارید بعدشم مگه میخواهید برا دانشگاه اپلای کنید که ریز نمرات لازم باشه!۱Wink
دیگه مدرکی نبود ؟

محضاطمينان ريز نمرات همراهتون باشه اگه خوستن ارائه كنيد وگرنه بزاري وقتي رفتين امريكا واسه ادامه تحصيل نيازتون ميشهSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Hamraaz Jng
دوستان هلپ
من گواهی از اداره ای که دوران خدمت توش بودم گرفتم و دادمش ترجمه ولی چون نامه بین اداره ای محسوب میشه به صورت غیر رسمی و بدون سربرگ ترجمه شده، الان کجا میتونم ببرم نامرو که بشه مهر تایید بزنن که رسمی بشه?[/quote]
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:
سلام به همگی و روزتون خوش
کسی درالترجمه با قمیت منطقی سراغ داره لطفا اطلاع رسانی کنه .......... من که به قیمتهای نجومیشون برخورد کردم ..... نمیدونم هزینه پلم برگه های و .... 30% تا 50% نسخه دوم ............ خلاصه حساب کتاب درستی نداره .... اگر کسی تجربه ای داره لطفا من رو هم در جریان بذاره ..... ممنون میشم
مرا خیال تو بی خیال عالم کرد .............
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
تشکر کنندگان:
دوستان . وقتی شما آخرین مدرکتون رو در فرم DS -260 لیسانس میزنین ممکنه دیپلم و پیش دانشگاهی رو هم ازتون بخوان .....
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
تشکر کنندگان:
(2015-05-17 ساعت 11:26)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 10:30)Hamraaz Jng نوشته:  

۵. تمامی صفحات شناسنامه
۶. کارت ملی
۷. سوابق بیمه
۸. رزومه
۹. نامه اشتغال به کار
۱۰. نامه حساب بانکی
11. کارت واکسن
دیگه مدرکی نبود ؟

محضاطمينان ريز نمرات همراهتون باشه اگه خوستن ارائه كنيد وگرنه بزاري وقتي رفتين امريكا واسه ادامه تحصيل نيازتون ميشهSmile
سلام کارت ملی هم نیاز هست؟
تشکر کنندگان:
سلام
من سال 92 لیسانسم( کارشناسی ناپیوسته ) تموم شد ، مدرک موقتمو 93 گرفتم ، الان از دانشگاه پیگیری کردم گفتن الان دانشنامه نمیدن ، هیچ جوری هم راه نمیان .
من همون مدرک موقتو بدم ترجمه کافیه و سفارت قبول می کنه یا حتما باید مدرک اصلی رو بدم واسه ترجمه ؟
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان:
میبینم که همگی دنبال انجام کارهای سفرتون هستین و حسابی سرتون شلوغه .......... نبینم اینجا رو اینقدر سوت و کور ........ پس کجایین دوستان مسافر ......
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng
سلام. امروز مدارکم رو بردم برای ترجمه. اولین جایی که برای قیمت گرفتن بردم خیلی شوکه شدم. شناسنامه- کارت ملی-سند طلاق-مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی- مدرک لیسانس و فوق لیسانس- ریز نمرات پیش دانشگاهی-ریز نمرات لیسانس-ریز نمرات فوق لیسانس و گواهی ریز نمرات رو 475000 تومان و سری دوم هم 20 درصد سری اول میگرفت که تمام این موارد از نرخنامه مصوب سایت رسمی دارالترجمه بیشتره. دوستان من تهران هستم. جایی رو ارزونتر سراغ دارید؟
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان:
(2015-05-18 ساعت 20:57)mojgan m نوشته:  سلام. امروز مدارکم رو بردم برای ترجمه. اولین جایی که برای قیمت گرفتن بردم.....

سلام احتمال میدم این نرخ با هزینه مهر دادگستری و وزارت امور خارجه باشه. در نظر داشته باش که شما نیازی به این تاییدیه ندارید و فقط با مهر دارالترجمه محاسبه کنید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2015-05-18 ساعت 21:05)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 20:57)mojgan m نوشته:  سلام. امروز مدارکم رو بردم برای ترجمه. اولین جایی که برای قیمت گرفتن بردم.....

سلام احتمال میدم این نرخ با هزینه مهر دادگستری و وزارت امور خارجه باشه. در نظر داشته باش که شما نیازی به این تاییدیه ندارید و فقط با مهر دارالترجمه محاسبه کنید

این قیمت رو فقط برای مهر دارالترجمه میگفت.
میگفت علاوه بر قیمت بالا مهر دادگستری برای هر صفحه ترجمه 60 هزار تومن میشه. منم همونجا قالب تهی کردم. یعنی داشت به اندازه کل خرج دانشگاه آزاد تا دوره ارشد بابت ترجمه بهم قیمت میداد. فردا میرم انقلاب ببینم اونا چی میگن
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-05-18 ساعت 21:14)mojgan m نوشته:  این قیمت رو فقط برای مهر دارالترجمه میگفت.
میگفت علاوه بر قیمت بالا مهر دادگستری برای هر صفحه ترجمه 60 هزار تومن میشه. منم همونجا قالب تهی کردم. یعنی داشت به اندازه کل خرج دانشگاه آزاد تا دوره ارشد بابت ترجمه بهم قیمت میداد. فردا میرم انقلاب ببینم اونا چی میگن

بله قیمتهای نجومی داده. شما فردا با لیست مدارک و بیان اینکه فقط مهر مترجم لازم دارید به چند دارالترجمه در میدان انقلاب مراجعه کنید مطمئنن گزینه بهتری پیدا خواهید کرد. موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mojgan m
(2015-05-18 ساعت 21:25)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 21:14)mojgan m نوشته:  این قیمت رو فقط برای مهر دارالترجمه میگفت.

بله قیمتهای نجومی داده. شما فردا با لیست مدارک و بیان اینکه فقط مهر مترجم لازم دارید به چند دارالترجمه در میدان انقلاب مراجعه کنید مطمئنن گزینه بهتری پیدا خواهید کرد. موفق باشید
اگر احیاناْ انقلاب میرین دارالترجمه نوید هم یه سر بزنید. به نظرم قیمتهاش مناسبتر از جای دیگه بود. آدرس: میدان انقلاب، بین خیابان دوازده فروردین و منیری جاوید (اردیبهشت)، روبروی سینما بهمن، جنب بانک صادرات، پاساژ اندیشه، طبقه زیرهمکف، پلاک 5
سلام.یه درخواست داشتم.گویا برای کیسهایی که مدرک تحصیلی بالاتر از لیسانس دارن رزومه ای با فرمت خاص سفارت باید نوشته بشه . و محض احتیاط همراه ببریم.قبلا در مهاجرسرا دیده بودم فرمت رو و نحوه پر کردنش رو و جواب دادن به سوالاتش رو.اما الان هرچی گشتم پیداش نکردم.اگر دوستان کسی فرم رو و نحوه پاسخگویی بهش رو داره ممنون میشم اینجا بذاره
نمیدونستم باید این درخواست رو کجا بنویسم.اگر مرتبط با موضوع نیست عذر خواهی میکنم
تشکر کنندگان:
شماره کیس ۷۰۰۰_۲۰۱۶
دوستان چه لزومی دارد هنگام پر کردن فرم ۲۶۰ ابتدا مدارک ر ترجمه کنیم اخه رشته و دانشگاه و مقطع که معلومه چی میشه ؟
کيس نامبر**72 2016As
تعداد افراد كيس:سه نفر
تاريخ مصاحبه: ۱۹جون یا ۱۳ماه رمضان یا ۳۰خرداد
از انکارا به ابوظبی
تاريخ دريافت ويزا:
ورود به آمریکا:
احتمالا به قصد دالاس

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان