کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2015-05-19 ساعت 18:24)ازیتیدین نوشته:  شماره کیس ۷۰۰۰_۲۰۱۶
دوستان چه لزومی دارد هنگام پر کردن فرم ۲۶۰ ابتدا مدارک ر ترجمه کنیم اخه رشته و دانشگاه و مقطع که معلومه چی میشه ؟

اجباری نیست دوست عزیز. فقط جهت اطلاع از تاریخهای مورد نیاز در روز ثبت نام مدارک در دسترس باشن کافیه. بعدآ سر فرصت اقدام به ترجمه مدارک کنید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،
من شنیدم یه فرمی هست تو سایت خوده سفارت که باید دانلود و پر بشه و با مدارک پست بشه و روز مصاحبه هم ببریم با خودمون ، حالا از دوستان کسی هست اطلاعی ازش داشته باشه و یا بدونه دقیقا لینک این فرم کجاست تو سایت سفارت ؟؟!!!
شماره کیس:2015AS00005XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنكارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 12 June > کارنت شدن کیس: کارنت شدیم Big Grin > دریافت نامه دوم : اینم میاد ایشالله > مصاحبه: خیلی زوده هنوز > دريافت كليرنس: نميخورم ايشالله
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-20 ساعت 09:53)shirin.ad68 نوشته:  سلام دوستان،
من شنیدم یه فرمی هست تو سایت خوده سفارت که باید دانلود و پر بشه و با مدارک پست بشه و روز مصاحبه هم ببریم با خودمون ، حالا از دوستان کسی هست اطلاعی ازش داشته باشه و یا بدونه دقیقا لینک این فرم کجاست تو سایت سفارت ؟؟!!!

اين فرم قبلا پر ميشد ولي الان ديگه از پروسه حذف شده
فرمي هست مربوط به افراد مذكر بالاي 16 سال كه بايستي پر ميشد واسه اينكه اگه لازم شد برن سربازي تو امريكا ولي وقتي انشاءالله رفتين امريكا اونجا بايد پر و ارسال كنينSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: shirin.ad68
(2015-05-19 ساعت 18:24)ازیتیدین نوشته:  شماره کیس ۷۰۰۰_۲۰۱۶
دوستان چه لزومی دارد هنگام پر کردن فرم ۲۶۰ ابتدا مدارک ر ترجمه کنیم اخه رشته و دانشگاه و مقطع که معلومه چی میشه ؟

خوبیش اینه که تاریخ ها و عنوان مدارک کاملا با اون چه که در فرم مینویسین مطابقت داره
مثلا تاریخ ازدواج ما اونی که من زدم تو فرم با اونی که مترجم زد یک روز فرق داشت که مجبور شدم دوباره برم پیشش و با نرم افزار تبدیل تاریخ بهش نشون بدم و اون دوباره تاریخ رو درست کرد.
یا مثلا ترجمه درجه همسر من در سربازی رو من مطابق سردوشی های ارتش در آوردم که با سردوشی های ارتش امریکا یکی بود و مترجم قبول کرد و همونو زد وگرنه مثلا ناوبان دوم بجای اصطلاح sub ایشون second زده بود که متوجه شد و درست کرد
البته اعتراف میکنم من وسواسی هستم میتونین اینقدر ها هم حساسیت نشون ندین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: asher ، hilda60 ، mojgan m
با سلام دوستان ایا سفارت ایروان ترجمه ها را با مهر دادگستری میخواهد یا مهر دارالترجمه کفایت میکند؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-22 ساعت 19:52)eeift نوشته:  با سلام دوستان ایا سفارت ایروان ترجمه ها را با مهر دادگستری میخواهد یا مهر دارالترجمه کفایت میکند؟

مهر دارالترجمه کفایت میکنهSmile
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
سلام دوستان
من سوالم در مورد پلیس رکورد هستش، اگه ۲۰ ساله پیش بمدت ۲ سال بیشتر در کشور دیگری ساکن بودیم باید پلیس رکورد بگیریم ازشون برای مصاحبه؟

**75 AS 2015
تشکر کنندگان:
(2015-05-23 ساعت 01:43)w5gf نوشته:  سلام دوستان
من سوالم در مورد پلیس رکورد هستش، اگه ۲۰ ساله پیش بمدت ۲ سال بیشتر در کشور دیگری ساکن بودیم باید پلیس رکورد بگیریم ازشون برای مصاحبه؟

**75 AS ۲۰۱۵

بله حتمأ
تشکر کنندگان:
(2015-05-19 ساعت 17:02)haskari301 نوشته:  سلام.یه درخواست داشتم.گویا برای کیسهایی که مدرک تحصیلی بالاتر از لیسانس دارن رزومه ای با فرمت خاص سفارت باید نوشته بشه . و محض احتیاط همراه ببریم.قبلا در مهاجرسرا دیده بودم فرمت رو و نحوه پر کردنش رو و جواب دادن به سوالاتش رو.اما الان هرچی گشتم پیداش نکردم.اگر دوستان کسی فرم رو و نحوه پاسخگویی بهش رو داره ممنون میشم اینجا بذاره
نمیدونستم باید این درخواست رو کجا بنویسم.اگر مرتبط با موضوع نیست عذر خواهی میکنم

دوست من سلام
این که شما فرمودید 100٪ صادق نیست
به اینکه چه رشته ای هستی و یا چه کاری انجام دادی بستگی داره
من و همسرم هر دو لیسانس هستیم ازمون رزومه خواست
در ضمن فرمت خاصی نداره من همون فرمت که تو ایران باهاش دنبال کار میگردم رو دادم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
(2015-05-23 ساعت 09:22)varchandi نوشته:  [quote='haskari301' pid='613616' dateline='1432038730']
سلام.یه درخواست داشتم.گویا برای کیسهایی که مدرک تحصیلی بالاتر از لیسانس دارن رزومه ای با فرمت خاص سفارت باید نوشته بشه . و محض احتیاط همراه ببریم.قبلا در مهاجرسرا دیده بودم فرمت رو و نحوه پر کردنش رو و جواب دادن به سوالاتش رو.اما الان هرچی گشتم پیداش نکردم.اگر دوستان کسی فرم رو و نحوه پاسخگویی بهش رو داره ممنون میشم اینجا بذاره
نمیدونستم باید این درخواست رو کجا بنویسم.اگر مرتبط با موضوع نیست عذر خواهی میکنم

دوست من سلام
در ضمن فرمت خاصی نداره من همون فرمت که تو ایران باهاش دنبال کار میگردم رو دادl

دوست عزیز رشته شما و همسرتان جز رشته های حساس است؟
تشکر کنندگان: mojgan m
سلام دوستان مهربون سوالی که دارم اینه مدارک تحصیلی بچه ها که یکی هفتمه و یکی کلاس اول باید ترجمه بشه و با خودمون ببریم US
تشکر کنندگان:
برای سفارت لازم نیست اما برای ادامه تحصیل فرزنداتون حتما" این کار رو انجام بدین
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
(2015-05-23 ساعت 21:59)eeift نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 09:22)varchandi نوشته:  [quote='haskari301' pid='613616' dateline='1432038730']
سلام.یه درخواست داشتم.گویا برای کیسهایی که مدرک تحصیلی بالاتر از لیسانس دارن رزومه ای با فرمت خاص سفارت باید نوشته بشه . و محض احتیاط همراه ببریم.قبلا در مهاجرسرا دیده بودم فرمت رو و نحوه پر کردنش رو و جواب دادن به سوالاتش رو.اما الان هرچی گشتم پیداش نکردم.اگر دوستان کسی فرم رو و نحوه پاسخگویی بهش رو داره ممنون میشم اینجا بذاره

دوست من سلام
در ضمن فرمت خاصی نداره من همون فرمت که تو ایران باهاش دنبال کار میگردم رو دادl

دوست عزیز رشته شما و همسرتان جز رشته های حساس است؟

رشته حساس شامل چه رشته هایی ؟
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

(2015-05-18 ساعت 14:51)Hamraaz Jng نوشته:  سلام
من سال 92 لیسانسم( کارشناسی ناپیوسته ) تموم شد ، مدرک موقتمو 93 گرفتم ، الان از دانشگاه پیگیری کردم گفتن الان دانشنامه نمیدن ، هیچ جوری هم راه نمیان .
من همون مدرک موقتو بدم ترجمه کافیه و سفارت قبول می کنه یا حتما باید مدرک اصلی رو بدم واسه ترجمه ؟

میشه لطفا دوستانی که تجربه دارن منو راهنمایی کنن لطفا .
می خوام ببینم اگه لازمه و سفارت ترجمه مدرک موقت قبول نمی کنه حتما برم دنبال دانشنامه لیسانسم چون دانشگاه خودم که می گه حداقل باید 2 سال بگذره تا دانشنامه صادر کنیم .
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

(2015-05-24 ساعت 15:55)Hamraaz Jng نوشته:  میشه لطفا دوستانی که تجربه دارن منو راهنمایی کنن لطفا .
می خوام ببینم اگه لازمه و سفارت ترجمه مدرک موقت قبول نمی کنه حتما برم دنبال دانشنامه لیسانسم چون دانشگاه خودم که می گه حداقل باید ۲ سال بگذره تا دانشنامه صادر کنیم .

دوست عزیز حتمآ پیگیری کن و اصل رو بگیر. مدرک موقت یا ترجمه نمیشه یا اگر ترجمه کردی از نظر سفارت فاقد ارزشه. پس تا فرصت داری برو و اصل مدرکت رو اماده کن
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، mojgan m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان