کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
کسانی که مشکل خدمت سربازی ندارن میتونن با پرداخت پول مدرکشونو آزاد کنن
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mojgan m
(2015-05-24 ساعت 16:09)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 15:55)Hamraaz Jng نوشته:  میشه لطفا دوستانی که تجربه دارن منو راهنمایی کنن لطفا .
می خوام ببینم اگه لازمه و سفارت ترجمه مدرک موقت قبول نمی کنه حتما برم دنبال دانشنامه لیسانسم چون دانشگاه خودم که می گه حداقل باید ۲ سال بگذره تا دانشنامه صادر کنیم .

دوست عزیز حتمآ پیگیری کن و اصل رو بگیر. مدرک موقت یا ترجمه نمیشه یا اگر ترجمه کردی از نظر سفارت فاقد ارزشه. پس تا فرصت داری برو و اصل مدرکت رو اماده کن

تو سایت وزارت علوم یه قسمتی هست برای تایید مدرک و ریز نمرات برای ترجمه که گواهی موقت هم جزو موارد تاییدش هست ، یعنی وزارت علوم مدرک موقت رو تایید می کنه و ترجمه می کنن ولی با این گفته شما پس سفارت مدرک موقتو قبول نمی کنه !
اکی ممنون از راهنماییتون .
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان: m.ghoreishi
سلام به همه دوستان.
دیپلم من نظام قدیم هستش و سال 79 گرفتم بالای برگه دیپلمم هم نوشته گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه ، حالا شک کردم این مدرک کافی هستش برای اثبات 12 سال تحصیل؟
مرسی .
2015AS00006xxx<قبولی:1 MAY<کنسولگری:آنکارا <مصاحبه : هفته اول جولای < تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: mojgan m
(2015-05-25 ساعت 13:18)farshad_dg نوشته:  سلام به همه دوستان.
دیپلم من نظام قدیم هستش و سال 79 گرفتم بالای برگه دیپلمم هم نوشته گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه ، حالا شک کردم این مدرک کافی هستش برای اثبات 12 سال تحصیل؟
مرسی .

سلام بله. افیسرها بهتر از خود ما انوع دیپلم ایرانیا رو میشناسن.
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: farshad_dg ، mojgan m ، Hamraaz Jng
سلام من یه سوال داشتم اگر کمکم کنید ممنو میشم من پیشه اقای سپهر رفتم و گفتن که ریزه نمراته لیسانس و پیش دانشگاهی و دیپلمو میخوان دبیرستانه من کلا منحل شده و به دانشگاهم زنگ زدم میگن 50 روز طول میکشه.
سوال 1.من ریزه نمرات پیش دانشگاهی و دیپلمو از کجا میتونم بگیرم?فقط یه پرینت کافیه یاباید تایید شه?
2.لیسانسم فقط یه پرینت از نمرات باشه و نخوام پروسه اداریو طی کنم میشه یا نه?
(2015-05-25 ساعت 16:15)mamar1 نوشته:  سلام من یه سوال داشتم اگر کمکم کنید ممنو میشم من پیشه اقای سپهر رفتم و گفتن که ریزه نمراته لیسانس و پیش دانشگاهی و دیپلمو میخوان دبیرستانه من کلا منحل شده و به دانشگاهم زنگ زدم میگن 50 روز طول میکشه.
سوال ۱.من ریزه نمرات پیش دانشگاهی و دیپلمو از کجا میتونم بگیرم?فقط یه پرینت کافیه یاباید تایید شه?
۲.لیسانسم فقط یه پرینت از نمرات باشه و نخوام پروسه اداریو طی کنم میشه یا نه?

بر اساس تجربه شخصیم:

۱- ریز نمرات رو از دبیرستان محل تحصیل بگیرید و تأیید نیاز داره که باید ببرید آموزش پرورش کل

۲ - پرینت کار نمی‌کنه

اگه دوستان نظر دارن راهنمای کنند
(2015-05-25 ساعت 16:15)mamar1 نوشته:  سلام من یه سوال داشتم اگر کمکم کنید ممنو میشم من پیشه اقای سپهر رفتم و گفتن که ریزه نمراته لیسانس و پیش دانشگاهی و دیپلمو میخوان دبیرستانه من کلا منحل شده و به دانشگاهم زنگ زدم میگن 50 روز طول میکشه.
سوال ۱.من ریزه نمرات پیش دانشگاهی و دیپلمو از کجا میتونم بگیرم?فقط یه پرینت کافیه یاباید تایید شه?

سلام. ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی رو در صورتی که دبیرستانتون منحل شده میتونید از اداره آموزش و پرورش منطقه تحصیلتون بگیرید . اداره آموزش و پرورش تایید میکنه و میبرید برای ترجمه. ریز نمرات دانشگاهتون هم سریعا آماده میشه. فقط باید خودتون به دانشگاه مراجعه کنید و شخصا ریز نمرات رو ببرید اداره سازمان مرکزی. برای دریافت ریز نمرات دانشگاه به اداره فارق التحصیلان میرید و کار اداری زیادی نداره. فقط سریعا اقدام کنید.
موفق باشید
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng
من درخواست تاییدیه برا دیپلم وپیش دادم ....چون مدرسم منحل شده و قبل از منحل شدم لیست فارق التحصیلا رو اعلام نکرده بهم تاییدیه دیپلم رو ندادن و میگن طول میکشه
به نظر شما تاییدیه پیش کافیه ...در ضمن من اخرین مدرکم رو تو فرمها لیسانس زدم.....
لطفا نظر بدین
مرا خیال تو بی خیال عالم کرد .............
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
تشکر کنندگان:
(2015-05-25 ساعت 20:59)mojgan m نوشته:  

سلام. ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی رو در صورتی که دبیرستانتون منحل شده میتونید از اداره آموزش و پرورش منطقه تحصیلتون بگیرید . اداره آموزش و پرورش تایید میکنه و میبرید برای ترجمه. ریز نمرات دانشگاهتون هم سریعا آماده میشه. فقط باید خودتون به دانشگاه مراجعه کنید و شخصا ریز نمرات رو ببرید اداره سازمان مرکزی. برای دریافت ریز نمرات دانشگاه به اداره فارق التحصیلان میرید و کار اداری زیادی نداره. فقط سریعا اقدام کنید.
موفق باشید

من یه مورد دیگه هم اضافه می کنم ، موقع ثبت نام مقطع بعد پیش دانشگاهی حالا چه کاردانی باشه چه کارشناسی اون دانشگاه از شما اصل دیپلم و فوق دیپلم با ریز نمرات دو تا مدرکو گرفته ازتون برای ثبت نام و به احتمال زیاد اصل دیپلم و پیش دانشگاهیتون با ریز نمراتش باید تو پرونده اون دانشگاه باشه اگه نبود طبق راهنمایی مژگان خانوم باید عمل کنید .
موفق باشید Wink
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

دوستان برا ارایه مدارک به سفارت ترجمه و اصل که میدیم کپی کودومشم باید ضمیمه باشه کپی اصل مدارک یا کپی ترجمه ها
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
سلام دوستان یه سوال داشتم ریزنمرات پیش دانشگاهی همونی هست که با دیپلم گرفتیم یا مثل دانشگاه باید بریم ریز نمرات برای ترجمه بگیریم.چون برای ریز نمرات لیسانس از من پرسیدن که برای ترجمه میخوای؟ حالا نمیدونم چه فرقی داره؟
(2015-05-19 ساعت 17:02)haskari301 نوشته:  سلام.یه درخواست داشتم.گویا برای کیسهایی که مدرک تحصیلی بالاتر از لیسانس دارن رزومه ای با فرمت خاص سفارت باید نوشته بشه . و محض احتیاط همراه ببریم.قبلا در مهاجرسرا دیده بودم فرمت رو و نحوه پر کردنش رو و جواب دادن به سوالاتش رو.اما الان هرچی گشتم پیداش نکردم.اگر دوستان کسی فرم رو و نحوه پاسخگویی بهش رو داره ممنون میشم اینجا بذاره
نمیدونستم باید این درخواست رو کجا بنویسم.اگر مرتبط با موضوع نیست عذر خواهی میکنم

سلام
تو کیس ما فوق لیسانس رو اعلام کرده بودیم ولی فقط مدرک لیسانس رو ترجه کردیم و فرستادیم سفارت. روز قبل از مصاحبه برای ما ایمیل زدند که رزومه فرد برنده رو هم که شامل سوابق علمی و کاری و مقالات و کتاب ها باشه، روز مصاحبه بیارین...
ما بردیم ولی ازمون نگرفتن...
البته تو ایمیل نوشته بود که کسایی که مدرک دکتری دارن یا شغل دانشگاهی دارن، باید رزومه بدن...
شماره کیس:2015AS47XX ... تاریخ رویت قبولی:4 May...سفارت:آنکارا ... تعداد افراد کیس :۲ نفر... تاریخ مصاحبه: 6 می... وضعیت: Issued... مقصد: سن‌حوزه... آپدیت‌ها: نفر اصلی: 7، 12، 19 می و 20 جولای و نفر دوم: 7 و 12 می...  کلیر: هر دو نفر 29 جولای... صدور ویزا: هر دو نفر 11 آگوست  Big GrinWink
(2015-05-26 ساعت 12:28)سارینا88 نوشته:  سلام دوستان یه سوال داشتم ریزنمرات پیش دانشگاهی همونی هست که با دیپلم گرفتیم یا مثل دانشگاه باید بریم ریز نمرات برای ترجمه بگیریم.چون برای ریز نمرات لیسانس از من پرسیدن که برای ترجمه میخوای؟ حالا نمیدونم چه فرقی داره؟

ریز نمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی ثبت آموزش و پرورش باشه کافیه و میتونید از ی دارالترجمه هم سوال کنید
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان:
(2015-05-26 ساعت 11:56)مهدی هژ نوشته:  دوستان برا ارایه مدارک به سفارت ترجمه و اصل که میدیم کپی کودومشم باید ضمیمه باشه کپی اصل مدارک یا کپی ترجمه ها

مهدی جان معمولآ ضمیمه همه ترجمه ها یک فتوکپی برابر اصل از خود مدرک اصلی هست و پلمب میشه پس شما یک کپی از ترجمه باید داشته باشی
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: مهدی هژ
(2015-05-19 ساعت 12:40)بهار 94 نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 21:25)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 21:14)mojgan m نوشته:  این قیمت رو فقط برای مهر دارالترجمه میگفت.
میگفت علاوه بر قیمت بالا مهر دادگستری برای هر صفحه ترجمه 60 هزار تومن میشه. منم همونجا قالب تهی کردم. یعنی داشت به اندازه کل خرج دانشگاه آزاد تا دوره ارشد بابت ترجمه بهم قیمت میداد. فردا میرم انقلاب ببینم اونا چی میگن

بله قیمتهای نجومی داده. شما فردا با لیست مدارک و بیان اینکه فقط مهر مترجم لازم دارید به چند دارالترجمه در میدان انقلاب مراجعه کنید مطمئنن گزینه بهتری پیدا خواهید کرد. موفق باشید
اگر احیاناْ انقلاب میرین دارالترجمه نوید هم یه سر بزنید. به نظرم قیمتهاش مناسبتر از جای دیگه بود. آدرس: میدان انقلاب، بین خیابان دوازده فروردین و منیری جاوید (اردیبهشت)، روبروی سینما بهمن، جنب بانک صادرات، پاساژ اندیشه، طبقه زیرهمکف، پلاک ۵
بله من هم قیمتهاشو قبلا مقایسه کرده بودم مناسبتراز بقیه بود وهمونجاهم دادم ترجمه .
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، mojgan m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان