کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2015-05-06 ساعت 15:36)amir_csj نوشته:  آیا نیازی به گرفتن سوء پیشینه از سازمان خاصی وجود دارد؟
در هیچ کشوری ساکن نبودم و سوء پیشینه ندارم

نه نیازی به سوء پیشینه نیست
البته در سفارت ابوظبی بعضا یه آقای پاکستانی هست که میخواد
یه دوستی همراه ما بود این آقا ازش خواست و کلی استرس داد به دوستمون ولی آفیسر تو برگه AP براش هیچ نقص مدرکی نزد
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: laleht
(2015-05-06 ساعت 19:52)Rose2015 نوشته:  دوستاني بودن كه مصاحبه شون سفارت ابوظبي باشه وشناسنامشون صفحه انتخابات ترجمه نكرده باشن و افسر نخواسته باشه.
لطفا دوستاني كه ويزا كرفتن از سفارت ابوظبي جواب بدن مرسي

دوست من برای شناسنامه فقط صفحه مشخصات - ازدواج و طلاق و فرزندان و اگر توضیح داشته باشه صفحه توضیحات ترجمه میشه
صفحه مهر های اضطراری و انتخابات رو نیازی نیست و ترجمه هم نمی کنند
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: laleht ، hilda60 ، Rose2015
(2015-05-08 ساعت 15:01)ostaad نوشته:  سلام دوستان
سوالم این بود که ایا یک سری ترجمه کافیه؟
این ترجمه رو روز مصاحبه همراه خودمون باید ببریم؟
مصاحبه من که ترکیه هست ، قبلش نباید ترجمه رو پست کنم؟

دوست من کلاَ یک سری ترجمه کافیه
حتی برای آنکارا
ولی دوستانی که آنکارا میرن برای مصاحبه چون باید مدارک رو 15 روز جلوتر از مصاحبه به سفارت برسونن برای اطمینان و جلوگیری از احتمالات دو نسخه میدن ترجمه
در ضمن قیمت نسخه دوم 10 ٪ نسخه اول هست اگه همزمان باشه
تشکر کنندگان: ریحانا ، laleht ، hilda60 ، mojgan m ، ostaad
سلام. من هفته آینده دارم مدارکم رو میبرم برای ترجمه. وقت زیادی هم ندارم. چند تا سوال دارم محض اطمینان.
اول اینکه برای آنکارا دو سری مدارک باید تهیه بشه و سری دوم ده درصد سری اول قیمتش محاسبه میشه؟
دوم اینکه دو سری مدارکی که برای سفارت میبرم باید مهر دادگستری داشته باشه؟
یک سری از مدارک هم میخوام برای پذیرش دانشگاه تهیه کنم. باید مهر دادگستری و دارالترجمه رو باهم داشته باشه؟
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-05-13 ساعت 18:42)mojgan m نوشته:  سلام. من هفته آینده دارم مدارکم رو میبرم برای ترجمه. وقت زیادی هم ندارم. چند تا سوال دارم محض اطمینان.
اول اینکه برای آنکارا دو سری مدارک باید تهیه بشه و سری دوم ده درصد سری اول قیمتش محاسبه میشه؟
دوم اینکه دو سری مدارکی که برای سفارت میبرم باید مهر دادگستری داشته باشه؟
یک سری از مدارک هم میخوام برای پذیرش دانشگاه تهیه کنم. باید مهر دادگستری و دارالترجمه رو باهم داشته باشه؟

سلام
اولآ دو سری اجباری نیست و دوستان محض احتیاط تهیه میکنن.
برا مدارک مصاحبه لاتاری فقط مهر دارالترجمه کافیه.
مدارکی که برا ادامه تحصیل میگیری باید مهر دارالترجمه دادگستری و تایید وزارت خارجه داشته باشند
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mojgan m ، hilda60 ، ریحانا
سلام
من می خوام برای جمع آوری و ترجمه مدارکم اقدام کنم ، یه لیست برای خودم تهیه کردم که شامل موارد زیر ، می خوام راهنماییم کنید که این موارد درست و کافی هستن و اگه موردی رو از قلم انداختم لطفا بهم بگید . ممنون میشم .

1. مدرک دیپلم به همراه ریز نمرات 3 سال دبیرستان
2. مدرک پیش دانشگاهی به همراه ریز نمرات 1 سال پیش دانشگاهی
3. مدرک کاردانی به همراه ریز نمرات 2 سال کاردانی
4. مدرک لیسانس به همراه ریز نمرات 2 سال لیسانس
5. تمامی صفحات شناسنامه
6. کارت ملی
7. سوابق بیمه
8. رزومه
9. نامه اشتغال به کار
10. نامه حساب بانکی
11. کارت واکسن
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان: mojgan m ، AliReza.Sh
(2015-05-06 ساعت 11:04)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 01:30)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 15:01)mohd74 نوشته:  سلام دوستان

کسی اطلاع داره اگر کسی چند سالی خارج از کشور زندگی کرده باشه لازم هست از اون کشور عدم سوء پیشینه (Police Certificate) بگیره؟
من ۵ سال تو دوبی بودم و ۷ سال پیش برگشتم ایران. اگر کسی تجربه ای داره لطفا بگه.... خیلی نگرانم
تاریخ مصاحبه من ۸ جون تو ایروان هست.

ممنون

سلام دوست عزیز
تا فرصت داری حتما پلیس رکورد رو از دبی تهیه کن که نقص مدرک نخوری. اقامت بیشتر از ۶ ماه خارج از ایران مربوط به هر تاریخی که باشه پلیس رکورد میخواد

درست راهنمايي كردن منم 15 سال پيش تو يه كشور اروپايي به مدت يكسال اقامت داشتم از طريق سفارت اقدام كردم فقط زمانبر بود حالا دبي ممكنه زودتر بشه ولي بايد همراهتون باشه اگه به عربي جواب دادن حتما بايد به انگليسي ترجمه بشه يادتون باشهSmile
سلام دوستان. میشه لطفا راهنمایی کنید که این گواهی عدم سوپیشینه شامل حال متقاضیان ویزای توریستی هم میشه؟ Sad من 20 سال پیش 4 سال اتریش و سال گذشته 8 ماه انگلیس اقامت داشتم. 02 JUN مصاحبه دارم. وقتم کمه ممنون میشم کسانی که اطلاع دارند زودتر جواب بدهند.
تشکر کنندگان:
(2015-05-14 ساعت 11:58)بهار 94 نوشته:  

کسی اطلاع داره اگر کسی چند سالی خارج از کشور زندگی کرده باشه لازم هست از اون کشور عدم سوء پیشینه (Police Certificate) بگیره؟
من ۵ سال تو دوبی بودم و ۷ سال پیش برگشتم ایران. اگر کسی تجربه ای داره لطفا بگه.... خیلی نگرانم

ممنون

سلام دوست عزیز
تا فرصت داری حتما پلیس رکورد رو از دبی تهیه کن که نقص مدرک نخوری. اقامت بیشتر از ۶ ماه خارج از ایران مربوط به هر تاریخی که باشه پلیس رکورد میخواد

درست راهنمايي كردن منم 15 سال پيش تو يه كشور اروپايي به مدت يكسال اقامت داشتم از طريق سفارت اقدام كردم فقط زمانبر بود حالا دبي ممكنه زودتر بشه ولي بايد همراهتون باشه اگه به عربي جواب دادن حتما بايد به انگليسي ترجمه بشه يادتون باشهSmile
سلام دوستان. میشه لطفا راهنمایی کنید که این گواهی عدم سوپیشینه شامل حال متقاضیان ویزای توریستی هم میشه؟ Sad من 20 سال پیش ۴ سال اتریش و سال گذشته ۸ ماه انگلیس اقامت داشتم. 02 JUN مصاحبه دارم. وقتم کمه ممنون میشم کسانی که اطلاع دارند زودتر جواب بدهند.
طبق بررسی هایی که انجام دادم police certificate فقط برای افرادی است که قصد مهاجرت دارند. خیالم راحت شد Cool
تشکر کنندگان:

ممنون

سلام دوست عزیز

سلام دوستان. میشه لطفا راهنمایی کنید که این گواهی عدم سوپیشینه شامل حال متقاضیان ویزای توریستی هم میشه؟ Sad من 20 سال پیش ۴ سال اتریش و سال گذشته ۸ ماه انگلیس اقامت داشتم. 02 JUN مصاحبه دارم. وقتم کمه ممنون میشم کسانی که اطلاع دارند زودتر جواب بدهند.

برای 4 سال اتریش حتما لازم دارید ولی برای 8 ماه انگلیس نه...کلا هر اقامتی بالای 12 ماه نیاز به پلیس رکورد داره...(البته در مورد ویزای توریستی من اطلاعی ندارم چون اینجا بخش مربوط به لاتاری و مهاجرته شما باید سوالتون را توی قسمت مربوط به ویزای توریستی بپرسید.)
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
(2015-05-14 ساعت 12:19)Memolk نوشته:  

ممنون

سلام دوست عزیز

برای ۴ سال اتریش حتما لازم دارید ولی برای ۸ ماه انگلیس نه...کلا هر اقامتی بالای 12 ماه نیاز به پلیس رکورد داره...(البته در مورد ویزای توریستی من اطلاعی ندارم چون اینجا بخش مربوط به لاتاری و مهاجرته شما باید سوالتون را توی قسمت مربوط به ویزای توریستی بپرسید.)

Memolk عزیز روز مصاحبه سوالشون این بود که اگر اقامت بیشتراز 6 ماه خارج از ایران داشتی اعلام کن و پلیس رکوردت رو بده. پس 12 ماه نیست
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2015-05-14 ساعت 11:29)Hamraaz Jng نوشته:  سلام
من می خوام برای جمع آوری و ترجمه مدارکم اقدام کنم ، یه لیست برای خودم تهیه کردم که شامل موارد زیر ، می خوام راهنماییم کنید که این موارد درست و کافی هستن و اگه موردی رو از قلم انداختم لطفا بهم بگید . ممنون میشم .

۱. مدرک دیپلم به همراه ریز نمرات ۳ سال دبیرستان
۲. مدرک پیش دانشگاهی به همراه ریز نمرات ۱ سال پیش دانشگاهی
۳. مدرک کاردانی به همراه ریز نمرات ۲ سال کاردانی
۴. مدرک لیسانس به همراه ریز نمرات ۲ سال لیسانس
۵. تمامی صفحات شناسنامه
۶. کارت ملی
۷. سوابق بیمه
۸. رزومه
۹. نامه اشتغال به کار
۱۰. نامه حساب بانکی
11. کارت واکسن
کارت پایان خدمت! شما که حداقل دیپلم دارید دیگه نیازی به نامه اشتغال ندارید بعدشم مگه میخواهید برا دانشگاه اپلای کنید که ریز نمرات لازم باشه!1Wink
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng
سلام. من کارشناسی ارشد دارم. اگر ریز نمرات دیپلمم رو نداشته باشم مشکلی ایجاد میشه؟ برای مصاحبه اقامتی سفارت میبرم و بعد برای تحصیل اقدام میکنم
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
تشکر کنندگان:
(2015-05-15 ساعت 17:27)mojgan m نوشته:  سلام. من کارشناسی ارشد دارم. اگر ریز نمرات دیپلمم رو نداشته باشم مشکلی ایجاد میشه؟ برای مصاحبه اقامتی سفارت میبرم و بعد برای تحصیل اقدام میکنم

نه دوست عزیز هیچ نیازی به ریز نمرات نیست
تشکر کنندگان:
(2015-05-15 ساعت 19:05)babak 2000 نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 17:27)mojgan m نوشته:  سلام. من کارشناسی ارشد دارم. اگر ریز نمرات دیپلمم رو نداشته باشم مشکلی ایجاد میشه؟ برای مصاحبه اقامتی سفارت میبرم و بعد برای تحصیل اقدام میکنم

خیلی ممنونم. برای اخذ پذیرش دانشگاه هم نیاز به ریز نمرات دیپلم ندارم؟ من ریز نمرات پیش دانشگاهی ، لیسانس و ارشد رو دارم
تشکر کنندگان:
(2015-05-15 ساعت 19:30)mojgan m نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 19:05)babak 2000 نوشته:  

خیلی ممنونم. برای اخذ پذیرش دانشگاه هم نیاز به ریز نمرات دیپلم ندارم؟ من ریز نمرات پیش دانشگاهی ، لیسانس و ارشد رو دارم

خیر در صورتی که در مقطع فوق و یا دکتری تمایل به ادامه تحصیل دارید نیازی نیست.
تشکر کنندگان: mojgan m ، Hamraaz Jng

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان