کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
سلام
من مدرک دیپلمم را نتونستم پیدا کنم البته ریز نمرات دیپلم، مدرک پیش دانشگاهی و مدرک لیسانس را دارم، برای همین به اداره آموزش و پرورش مراجعه کردیم و آنها گفتند که دیپلم المثنی صادر نمی کنند و لذا گواهی تائیدیه دیپلم را برای دارالترجمه ای که می خواستیم مدارکمان را ترجمه کند، خودشان پست کردند. که الان به دست دارالترجمه رسیده است که البته ما کپی آن را از دارالترجمه گرفتیم که در پایین آن ذکر شده "این مدرک در پرونده ایشان در دارالترجمه بایگانی گردد و یا به این اداره برگردانده شود" ودارالترجمه هم به ما اعلام کرده که ما مدرک را ترجمه کرده و همراه کپی برابر اصل آن به شما تحویل می دهیم ولی اصلا گواهی تائیدیه دیپلم را به ما نمی دهند. آیا در روز مصاحبه که می بایست اصل مدارک ارائه شود مشکلی ایجاد نمی گردد؟
من تمام صفحات را مطالعه کردم و ظاهرا چند نفر از دوستان این مشکل را داشته اند.
لطفا دوستانی که این مورد را داشته اند و به مصاحبه رفته اند من را راهنمایی نمایند.
تشکر کنندگان:
(2015-05-26 ساعت 23:54)babak 2000 نوشته:  سلام
من مدرک دیپلمم را نتونستم پیدا کنم البته ریز نمرات دیپلم، مدرک پیش دانشگاهی و مدرک لیسانس را دارم، برای همین به اداره آموزش و پرورش مراجعه کردیم و آنها گفتند که دیپلم المثنی صادر نمی کنند و لذا گواهی تائیدیه دیپلم را برای دارالترجمه ای که می خواستیم مدارکمان را ترجمه کند، خودشان پست کردند. که الان به دست دارالترجمه رسیده است که البته ما کپی آن را از دارالترجمه گرفتیم که در پایین آن ذکر شده "این مدرک در پرونده ایشان در دارالترجمه بایگانی گردد و یا به این اداره برگردانده شود" ودارالترجمه هم به ما اعلام کرده که ما مدرک را ترجمه کرده و همراه کپی برابر اصل آن به شما تحویل می دهیم ولی اصلا گواهی تائیدیه دیپلم را به ما نمی دهند. آیا در روز مصاحبه که می بایست اصل مدارک ارائه شود مشکلی ایجاد نمی گردد؟
من تمام صفحات را مطالعه کردم و ظاهرا چند نفر از دوستان این مشکل را داشته اند.
لطفا دوستانی که این مورد را داشته اند و به مصاحبه رفته اند من را راهنمایی نمایند.

شما حتما آخرین مدرکت همرات باشه . هیچ مشکلی هم نداری

موفق باشی
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak 2000 ، Hamraaz Jng ، mojgan m
(2015-05-26 ساعت 14:19)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 11:56)مهدی هژ نوشته:  دوستان برا ارایه مدارک به سفارت ترجمه و اصل که میدیم کپی کودومشم باید ضمیمه باشه کپی اصل مدارک یا کپی ترجمه ها

مهدی جان معمولآ ضمیمه همه ترجمه ها یک فتوکپی برابر اصل از خود مدرک اصلی هست و پلمب میشه پس شما یک کپی از ترجمه باید داشته باشی

یعنی از اصل مدارک کپی نمیخواد بزارم؟
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان .
ریز نمرات برای مدارک تحصیلی مثل دیپلم و فوق دیپلم لازم هستش یا نه ؟
بعد باید تائئید کنیم مدارک رو با فقط مهر ترجمه کافی هستش؟
مرسی.
2015AS00006xxx<قبولی:1 MAY<کنسولگری:آنکارا <مصاحبه : هفته اول جولای < تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: mojgan m
(2015-05-27 ساعت 08:40)مهدی هژ نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 14:19)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 11:56)مهدی هژ نوشته:  دوستان برا ارایه مدارک به سفارت ترجمه و اصل که میدیم کپی کودومشم باید ضمیمه باشه کپی اصل مدارک یا کپی ترجمه ها

مهدی جان معمولآ ضمیمه همه ترجمه ها یک فتوکپی برابر اصل از خود مدرک اصلی هست و پلمب میشه پس شما یک کپی از ترجمه باید داشته باشی

یعنی از اصل مدارک کپی نمیخواد بزارم؟

با اجاره دوست عزیزمون

خیر دوست من . اصل کپی مدرک پیوست ترجمه هست پس نیازی نیست Wink
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: mojgan m ، ed2008 ، مهدی هژ
سلام به همه دوستان .
کارت زرد هم باید ترجمه کنیم؟
2015AS00006xxx<قبولی:1 MAY<کنسولگری:آنکارا <مصاحبه : هفته اول جولای < تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
(2015-05-28 ساعت 21:17)farshad_dg نوشته:  سلام به همه دوستان .

خیر. حداقل یک صفحه از تاپیک واکسیناسیون رو مطالعه میکردی این سوالو نمیپرسیدی Wink
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: AliReza.Sh
(2015-05-28 ساعت 21:50)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 21:17)farshad_dg نوشته:  سلام به همه دوستان .

خیر. حداقل یک صفحه از تاپیک واکسیناسیون رو مطالعه میکردی این سوالو نمیپرسیدی Wink

مرسی خونده بودم ولی چون وقت زیادی ندارم و بعضی مدارکم هنوز حاضر نیست کمی استرس گرفتم.
در هر صورت ممنون.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
سلام دوستان ،
آيا ترجمه ريزنمرات 4 سال دبيرستان براي مصاحبه نيازه!!!!!!!!!!!!!!!؟ يكي از دوستان دارالترجمه اي گير داده بودن كه نيازه با اونكه من بهشون گفتم بابا من مدركم فوف ليسانسه فقط مدرك فوق ليسانس و ريز نمرات اون رو ميخوام برام ترجمه كني. ميگفت الا و بلا بايد ريز نمرات چهار ساله دبيرستان هم ترجمه بشه. منو شك انداخت لطفا راهنمايي كنيد.
تشکر کنندگان:
(2015-05-29 ساعت 09:52)ican2015 نوشته:  سلام دوستان ،
آيا ترجمه ريزنمرات ۴ سال دبيرستان براي مصاحبه نيازه!!!!!!!!!!!!!!!؟ يكي از دوستان دارالترجمه اي گير داده بودن كه نيازه با اونكه من بهشون گفتم بابا من مدركم فوف ليسانسه فقط مدرك فوق ليسانس و ريز نمرات اون رو ميخوام برام ترجمه كني. ميگفت الا و بلا بايد ريز نمرات چهار ساله دبيرستان هم ترجمه بشه. منو شك انداخت لطفا راهنمايي كنيد.

سلام دوست عزیز
بله نیازه. از خود من به شخصه خواستند که ریزنمرات 4 سال دبیرستان رو بهشون بدم. هر دارالترجمه ای راهنمایی کرده به کارش وارد بوده من نمی دونستم با کلی مصیبت آخر کاری دادم واسم انجام دادند.
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng
(2015-05-29 ساعت 12:39)hugeapple2000 نوشته:  
(2015-05-29 ساعت 09:52)ican2015 نوشته:  سلام دوستان ،
آيا ترجمه ريزنمرات ۴ سال دبيرستان براي مصاحبه نيازه!!!!!!!!!!!!!!!؟ يكي از دوستان دارالترجمه اي گير داده بودن كه نيازه با اونكه من بهشون گفتم بابا من مدركم فوف ليسانسه فقط مدرك فوق ليسانس و ريز نمرات اون رو ميخوام برام ترجمه كني. ميگفت الا و بلا بايد ريز نمرات چهار ساله دبيرستان هم ترجمه بشه. منو شك انداخت لطفا راهنمايي كنيد.

سلام دوست عزیز
بله نیازه. از خود من به شخصه خواستند که ریزنمرات ۴ سال دبیرستان رو بهشون بدم. هر دارالترجمه ای راهنمایی کرده به کارش وارد بوده من نمی دونستم با کلی مصیبت آخر کاری دادم واسم انجام دادند.
با تشكر از پاسخ شما
تشکر کنندگان: mojgan m ، Hamraaz Jng
(2015-05-27 ساعت 11:29)farshad_dg نوشته:  سلام به همه دوستان .
ریز نمرات برای مدارک تحصیلی مثل دیپلم و فوق دیپلم لازم هستش یا نه ؟
بعد باید تائئید کنیم مدارک رو با فقط مهر ترجمه کافی هستش؟
مرسی.

دوستان میشه راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان: hilda60
از بعضی از دوستان ریز نمرات رو خواستن از بعضی هم خیر...
پس بهتره همراه داشته باشید
باز خودتون صلاح میدونید
اگه قصد ادامه تحصیل ندارید اون ور اب، فقط مهر دارالترجمه رسمی کافی هستش
موفق باشید
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: farshad_dg ، gonbad61 ، hamed shayan ، m.ghoreishi ، mojgan m ، ریحانا ، Hamraaz Jng
بنظرم ما که برای اونطرف لازم داریم ما یک نسخه مدارک تحصیلی را بایستی بدهیم سفارت(فقط با مهر دارالترجمه)برای نسخه دوم که کل تاییدیه ها را می خواهیم که اونطرف لازم خواهیم داشت تخفیفی معادل 70 درصد ایجاد می شود .
ریز نمرات هم یک نسخه می گیریم با کلیه تاییدیه ها.روز مصاحبه می بریم که لازم هم نمیشه نگهش می داریم برای اونور- عملا هم برای مصاحبه محکم کاری کردیم و هم برایمون ارزونتر میفته.من که همین کار را کردم.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: hilda60 ، Hamraaz Jng ، bahar101
بچه ها ترجمه مدارک چه مدت اعتبار دارد؟
کيس نامبر**72 2016As
تعداد افراد كيس:سه نفر
تاريخ مصاحبه: ۱۹جون یا ۱۳ماه رمضان یا ۳۰خرداد
از انکارا به ابوظبی
تاريخ دريافت ويزا:
ورود به آمریکا:
احتمالا به قصد دالاس
تشکر کنندگان: p00ya2001

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان