کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
با سلام
ممنون میشم راهنمایی کنید که آیا مدارک زیر هم باید ترجمه بشه یا نه؟
1- کارت واکسیناسیون (چون هنوز نگرفتمش نمیدونم چطوریه و ایا نیاز به ترجمه داره یا بین المللیه)
2- نامه حساب بانکی
3- سوابق بیمه (من فوق لیسانس دارم و سه ساله که شاغلم)
شماره کیس:2015AS00008XXX
تاریخ رویت قبولی:2014 , May 15
کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمهای سری اول: 2014 , August 15
کارنت شدن کیس: -
مصاحبه: -
دریافت کلیرنس: -
دریافت ویزا: -
ورود به آمریکا: -
دریافت گرین کارت: -
جمع تقریبی هزینه‌ها: 14.000 تومان بابت تزریق واکسن هپاتیت , 360.000 تومان ترجمه مدارک
تشکر کنندگان:
(2015-06-07 ساعت 23:35)ostaad نوشته:  با سلام
۱- کارت واکسیناسیون (چون هنوز نگرفتمش نمیدونم چطوریه و ایا نیاز به ترجمه داره یا بین المللیه)
۲- نامه حساب بانکی
۳- سوابق بیمه (من فوق لیسانس دارم و سه ساله که شاغلم)

سلام.من به ترتیب میگم.
1- کارت واکسیناسیون که من گرفتم از انستیتو پاستور تهران نیاز به ترجمه نداره و بین المللیه .
2- نامه حساب بانکی ، زمان درخواست از بانک بگین به زبان انگلیسی می خوام دیگه نیاز به ترجمه نداره.
3- سوابق بیمه ، من از شعبه خودم یک نامه با مهر تامین اجتماعی گرفتم و ترجمه کردم و ضمیمه نامه اشتغال به کارم کردم.برای اطمینان بیشتر.
2015AS00006xxx<قبولی:1 MAY<کنسولگری:آنکارا <مصاحبه : هفته اول جولای < تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: ریحانا ، ostaad
(2015-06-08 ساعت 00:27)farshad_dg نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 23:35)ostaad نوشته:  با سلام
۱- کارت واکسیناسیون (چون هنوز نگرفتمش نمیدونم چطوریه و ایا نیاز به ترجمه داره یا بین المللیه)
۲- نامه حساب بانکی
۳- سوابق بیمه (من فوق لیسانس دارم و سه ساله که شاغلم)

سلام.من به ترتیب میگم.
۱- کارت واکسیناسیون که من گرفتم از انستیتو پاستور تهران نیاز به ترجمه نداره و بین المللیه .
۲- نامه حساب بانکی ، زمان درخواست از بانک بگین به زبان انگلیسی می خوام دیگه نیاز به ترجمه نداره.
۳- سوابق بیمه ، من از شعبه خودم یک نامه با مهر تامین اجتماعی گرفتم و ترجمه کردم و ضمیمه نامه اشتغال به کارم کردم.برای اطمینان بیشتر.
نامه سوابق بیمه اصلا نیاز نیست ولی خوب از قدیم گفتن کار از محکم کاری عیب نمیکنه

(2015-06-07 ساعت 23:09)khatarnak نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 22:53)Aghaman نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 20:27)faravaz نوشته:  سلام دوستان<br />
کپی پاسپورت برای سفارت می بایستی از تمام صفحات باشه یا صفحه ی اول کفایت می کنه ؟

لطفا جواب من و اگر کسی میدونه سریع بدین که صبح باید برم سفارت

صفحه ی اول
البته اگر ویزا توش دارید بد نیست اونها رو هم کپی کنید

اگه خارج رفته باشی علاوه بر کپی صفحات اول + صفحات مهر ویزا با

صفحات مهر خروج را باید به تایید وزارت خارجه برسونی تا سفارت قبول کنه

من اینگونه شنیدم هر چیزی که کپی می گیرید باید برابر با اصلش کنید

تا به تایید مقامات برسه

من تمام پاسپورتهای قدیمی و کپی ویزاهام رو بردم ولی اصلا به هیچ عنوان از شما نمیخوان بیخود خودتون رو به زحمت نندازین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ریحانا ، bahar101 ، Hamraaz Jng
(2015-06-07 ساعت 23:09)khatarnak نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 22:53)Aghaman نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 20:27)faravaz نوشته:  سلام دوستان<br />
کپی پاسپورت برای سفارت می بایستی از تمام صفحات باشه یا صفحه ی اول کفایت می کنه ؟

لطفا جواب من و اگر کسی میدونه سریع بدین که صبح باید برم سفارت

صفحه ی اول
البته اگر ویزا توش دارید بد نیست اونها رو هم کپی کنید

اگه خارج رفته باشی علاوه بر کپی صفحات اول + صفحات مهر ویزا با

صفحات مهر خروج را باید به تایید وزارت خارجه برسونی تا سفارت قبول کنه

من اینگونه شنیدم هر چیزی که کپی می گیرید باید برابر با اصلش کنید

تا به تایید مقامات برسه

اينجور نيست
منم كلي سفر خارج داشتم فقط صفحه اول پاسپورتمو كپي گرفتم دادم
هيچي ديگه نخواستن صفحات ويزا ها هم نگرفتم كپي
احتياج به تاييد نيست بابا پاس اصليمون كه دستشونه خودشون برابر اصل ميكنن ديگه بقيه مداركم كه ترجمه كردين برابر اصل شده
SmileSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: babak12 ، Mahmood129 ، m.ghoreishi ، hamed shayan ، bahar101 ، Hamraaz Jng ، mojgan m
دوستان عزیز فقط کپی صفحه اول نیاز است و نیازی به تایید یا کپی برابر اصل در هیچ موردی نیست
لطفا اطلاعات اشتباه به هم نیدین
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
سلام دوستان برای دانشجوها که باید وثیقه بزارن تنها چیزی که میشه ترجمه کرد رسید واریز بانک هست و اداره نظام وظیفه هیچ رسیدی تحویل نمیده. آیا همون رسید واریز بانک باید ترجمه کرد و فرستاد؟ ممنون
تشکر کنندگان:
درود دوستان
خانم بنده دانشجوی ارشد هستن، گفتم که ایشون برای احتیاط از دانشگاهشون اشتغال به تحصیل بگیرن و همراه کارت دانشجویی شون بدیم واسه ترجمه و با خودمون ببریم سفارت. توی صفحات قبلی همین تاپیک هم خونده بودم که میتونیم گواهی رو خطاب به سفارت بگیریم. حالا دو تا سوال دارم :
- دوستانی که اشتغال به تحصیل گرفتن یا اطلاع دارن، دانشگاه تون مشکلی از لحاظ صدور این گواهی برای سفارت U.S.A در آنکارا ابوظبی یا ایروان نداشتن ؟ و اگه داشتن چه مشکلی ؟
- با توجه به اینکه سفارت های انتخابی در اغلب نامه های دوم اخیر که دوستان دریافت کردن تغییر کرده، به نظرتون باید واسه هر سه سفارت جداگانه اشتغال به تحصیل گرفت ؟!!
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان:
دوست عزیز من هم دانشجوی ارشد هستم و افسر فقط از من پرسید دانشجو هستی ؟ و آیا کارشناسی ارشد میخونی ؟ و دیگه هیچ مدرکی از این بابت نخواست
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان. همسر من برنده لاتاری 2015 شده و تاریخ مصاحبه 13 july .مدارک ترجمه شده ولی کارت پایان خدمت من چون تعویض نشده بود مهر کارشناس امور خارجه نخورده و پشت برگه ترجمه با خودکار سبز نوشته تعویض شود. اگر الان برای تعویضش اقدام کنم به موقع به دستم نمیرسه. لطفا از دوستان اگر کسی می تونه منو راهنمایی کنه. سپاسگذارم
تشکر کنندگان:
(2015-06-09 ساعت 17:30)amin551 نوشته:  با سلام خدمت دوستان. همسر من برنده لاتاری ۲۰۱۵ شده و تاریخ مصاحبه 13 july .مدارک ترجمه شده ولی کارت پایان خدمت من چون تعویض نشده بود مهر کارشناس امور خارجه نخورده و پشت برگه ترجمه با خودکار سبز نوشته تعویض شود. اگر الان برای تعویضش اقدام کنم به موقع به دستم نمیرسه. لطفا از دوستان اگر کسی می تونه منو راهنمایی کنه. سپاسگذارم

برای لاتاری به مهر امور خارجه نیاز ندارید. مهر دارالترجمه رسمی کافیه.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
سلام من مصاحبم ارمنستان هستش و مدارکی که دارم اینها هستش

اصل دانشنامه لیسانس الکترونیک
اصل دانشنامه کاردانی الکترونیک
اصل دیپلم کاردانش (11 ساله ) الکترونیک
و ریز نمرات لیسانس رو هم دارم که از دانشگاه دارم و مهر دانشگاه خورده

برا ترجمه که بردم گفتن باید درخواست بدی و ریز نمرات مورد تایید وزرات علوم باشه تا ما ترجمش کنیم

به نظر شمابا شرایط من ایا نیاز به ریز نمرات هست من سفرنامه ها رو خوندم بچه های لیسانس که دیپلم 11 ساله داشتن ازشون ریز نمرات نخواستن
ممنون می شم راهنماییم کنیم با تشکر
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان:
(2015-06-10 ساعت 16:10)bia2mob نوشته:  سلام من مصاحبم ارمنستان هستش و مدارکی که دارم اینها هستش

اصل دانشنامه لیسانس الکترونیک
اصل دانشنامه کاردانی الکترونیک
اصل دیپلم کاردانش (11 ساله ) الکترونیک
و ریز نمرات لیسانس رو هم دارم که از دانشگاه دارم و مهر دانشگاه خورده

برا ترجمه که بردم گفتن باید درخواست بدی و ریز نمرات مورد تایید وزرات علوم باشه تا ما ترجمش کنیم

به نظر شمابا شرایط من ایا نیاز به ریز نمرات هست من سفرنامه ها رو خوندم بچه های لیسانس که دیپلم 11 ساله داشتن ازشون ریز نمرات نخواستن
ممنون می شم راهنماییم کنیم با تشکر

سلام. دوست عزیز منم دیپلمم فنی و 11 ساله بود ولی با این تفاوت که ریز نمرات کاردانی رو هم داشتم. تهران ساختمان مرکزی دانشگاه ازادم تاییدشون کردم بعد دادم ترجمه. فلسفه ریز نمرات کاردانی هم به این خاطره که افیسر مجاب بشود که دروس پیش رو در دوره کاردانی پاس کردیم. حالا خودتون میدونید . موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، bahar101
سلام دوستان
من الان متوجه شدم که 2 جولای (20 روز دیگه) آنکارا مصاحبه دارم، من الان 4 ماهه ملبورن هستم بنابراین نیازی به عدم سو پیشینه تو استرالیا ندارم، درسته؟؟؟؟؟؟
ولی برای سو پیشینه ی ایران فکر نمیکنم تو این زمان کم بتونم اقدام کنم و گواهی رو پست کنم
به نظرتون میتونم توی مدارکی که پست میکنم سو پیشینه رو نفرستم و بعدا همراه خودم ببرم؟؟؟؟؟؟؟
سفارت ایران فقط تو سیدنی هست و توی سایتش نوشته که 4 ماه طول میکشه تا گواهی رو آماده کنه
بچه ها من خیلی استرس دارم اگه کسی تجربه داره لطفا راهنمایی کنه
تشکر کنندگان:
ازتون مال ايران رو نميخوان! ما گرفتيمو داديم ترجمه با كلي دردسر، اصلا نخواستن! ولي من جاي شما باشم براي استراليا رو ميگيرم. احتمال درخواست اون خيلي بيشتر از مال ايرانه!

CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان:
(2015-06-12 ساعت 13:32)amirabas1 نوشته:  سلام دوستان
من الان متوجه شدم که ۲ جولای (20 روز دیگه) آنکارا مصاحبه دارم، من الان ۴ ماهه ملبورن هستم بنابراین نیازی به عدم سو پیشینه تو استرالیا ندارم، درسته؟؟؟؟؟؟
ولی برای سو پیشینه ی ایران فکر نمیکنم تو این زمان کم بتونم اقدام کنم و گواهی رو پست کنم
به نظرتون میتونم توی مدارکی که پست میکنم سو پیشینه رو نفرستم و بعدا همراه خودم ببرم؟؟؟؟؟؟؟
سفارت ایران فقط تو سیدنی هست و توی سایتش نوشته که ۴ ماه طول میکشه تا گواهی رو آماده کنه
بچه ها من خیلی استرس دارم اگه کسی تجربه داره لطفا راهنمایی کنه

سلام
دوست عزیز اگر تاپیک مربوطه رو مطالعه میکردی اصلا دچار استرس نمیشدی. شما برای اقامت 4 ماهه خارج از ایران هیچ نوع پلیس رکوردی لازم نداری.نه از استرالیا و نه از ایران. با خیال راحت بقیه مدارک رو اماده کن.موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: amirabas1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان