کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2015-06-12 ساعت 14:15)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 13:32)amirabas1 نوشته:  سلام دوستان
من الان متوجه شدم که ۲ جولای (20 روز دیگه) آنکارا مصاحبه دارم، من الان ۴ ماهه ملبورن هستم بنابراین نیازی به عدم سو پیشینه تو استرالیا ندارم، درسته؟؟؟؟؟؟
ولی برای سو پیشینه ی ایران فکر نمیکنم تو این زمان کم بتونم اقدام کنم و گواهی رو پست کنم
به نظرتون میتونم توی مدارکی که پست میکنم سو پیشینه رو نفرستم و بعدا همراه خودم ببرم؟؟؟؟؟؟؟
سفارت ایران فقط تو سیدنی هست و توی سایتش نوشته که ۴ ماه طول میکشه تا گواهی رو آماده کنه
بچه ها من خیلی استرس دارم اگه کسی تجربه داره لطفا راهنمایی کنه

سلام
دوست عزیز اگر تاپیک مربوطه رو مطالعه میکردی اصلا دچار استرس نمیشدی. شما برای اقامت ۴ ماهه خارج از ایران هیچ نوع پلیس رکوردی لازم نداری.نه از استرالیا و نه از ایران. با خیال راحت بقیه مدارک رو اماده کن.موفق باشید

خیلی خیلی ممنون از جواب سریعتون
من این تاپیک رو چند ماه پیش خونده بودم ولی یادم رفته، امروز تمامشو از اول میخونم
زمان دکتر رو هم گرفتم و محل CSC رو هم الان مشخص میکنم و بعد مدارک رو میفرستم
تاپیک دیگه ای هم هست که الان به دردم بخوره؟؟؟
بازم ممنون Smile
تشکر کنندگان:
(2015-06-12 ساعت 14:46)amirabas1 نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 14:15)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 13:32)amirabas1 نوشته:  سلام دوستان
من الان متوجه شدم که ۲ جولای (20 روز دیگه) آنکارا مصاحبه دارم، من الان ۴ ماهه ملبورن هستم بنابراین نیازی به عدم سو پیشینه تو استرالیا ندارم، درسته؟؟؟؟؟؟
ولی برای سو پیشینه ی ایران فکر نمیکنم تو این زمان کم بتونم اقدام کنم و گواهی رو پست کنم
به نظرتون میتونم توی مدارکی که پست میکنم سو پیشینه رو نفرستم و بعدا همراه خودم ببرم؟؟؟؟؟؟؟
سفارت ایران فقط تو سیدنی هست و توی سایتش نوشته که ۴ ماه طول میکشه تا گواهی رو آماده کنه
بچه ها من خیلی استرس دارم اگه کسی تجربه داره لطفا راهنمایی کنه

سلام
دوست عزیز اگر تاپیک مربوطه رو مطالعه میکردی اصلا دچار استرس نمیشدی. شما برای اقامت ۴ ماهه خارج از ایران هیچ نوع پلیس رکوردی لازم نداری.نه از استرالیا و نه از ایران. با خیال راحت بقیه مدارک رو اماده کن.موفق باشید

خیلی خیلی ممنون از جواب سریعتون
من این تاپیک رو چند ماه پیش خونده بودم ولی یادم رفته، امروز تمامشو از اول میخونم
زمان دکتر رو هم گرفتم و محل CSC رو هم الان مشخص میکنم و بعد مدارک رو میفرستم
تاپیک دیگه ای هم هست که الان به دردم بخوره؟؟؟
بازم ممنون Smile

خواهش میکنم. خدارو شکر مهمترین کارهارو انجام دادی فقط اگر سفرنامه های دوستان 2015 رو مطالعه نکردی اوناروهم بخون خالی از لطف نیست. موفق و موید باشی
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: amirabas1
یه سواله دیگه هم دارم که نمیدونم برای کسی پیش اومده یا نه
الان من میتونم بخشی از مدارکم رو از ملبورن پست کنم و بخشی رو برادرم از تهران برام پست کنه؟؟؟
مثلا یه بخشی از پولم تو بانک استرالیاییه و یه بخشیش تو ایرانه
و یا ترجمه شناسنامه ام اینجا همراهمه
البته انتقال پول به ایران و ترجمه دوباره 48 ساعته انجام میشه فقط خواستم بدونم که میشه همچین کاری کرد یا نه؟؟؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-06-12 ساعت 16:40)amirabas1 نوشته:  یه سواله دیگه هم دارم که نمیدونم برای کسی پیش اومده یا نه
الان من میتونم بخشی از مدارکم رو از ملبورن پست کنم و بخشی رو برادرم از تهران برام پست کنه؟؟؟
مثلا یه بخشی از پولم تو بانک استرالیاییه و یه بخشیش تو ایرانه
و یا ترجمه شناسنامه ام اینجا همراهمه
البته انتقال پول به ایران و ترجمه دوباره 48 ساعته انجام میشه فقط خواستم بدونم که میشه همچین کاری کرد یا نه؟؟؟
ممنون

اگر همه مدارک همزمان بدست سفارت برسه بهتره. شما میتونید مدارک رو الان بفرستی تهران و برادرتون 15 روز قبل از مصاحبه پست کنه برا سفارت. تمکن هم اگر از اونجا بگیری به شرطی که حداقل 15000$ رو رعایت کنی مشکلی نداره چون محل سکونت شما اونجاست
تشکر کنندگان: amirabas1
درود دوستان
خانم بنده دانشجوی ارشد هستن، گفتم که ایشون برای احتیاط از دانشگاهشون اشتغال به تحصیل بگیرن و همراه کارت دانشجویی شون بدیم واسه ترجمه و با خودمون ببریم سفارت. توی صفحات قبلی همین تاپیک هم خونده بودم که میتونیم گواهی رو خطاب به سفارت بگیریم. حالا دو تا سوال دارم :
- دوستانی که اشتغال به تحصیل گرفتن یا اطلاع دارن، دانشگاه تون مشکلی از لحاظ صدور این گواهی برای سفارت U.S.A در آنکارا ابوظبی یا ایروان نداشتن ؟ و اگه داشتن چه مشکلی ؟
- با توجه به اینکه سفارت های انتخابی در اغلب نامه های دوم اخیر که دوستان دریافت کردن تغییر کرده، به نظرتون باید واسه هر سه سفارت جداگانه اشتغال به تحصیل گرفت ؟!!
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان:
(2015-06-13 ساعت 09:42)AliReza.Sh نوشته:  درود دوستان
خانم بنده دانشجوی ارشد هستن، گفتم که ایشون برای احتیاط از دانشگاهشون اشتغال به تحصیل بگیرن و همراه کارت دانشجویی شون بدیم واسه ترجمه و با خودمون ببریم سفارت. توی صفحات قبلی همین تاپیک هم خونده بودم که میتونیم گواهی رو خطاب به سفارت بگیریم. حالا دو تا سوال دارم :
- دوستانی که اشتغال به تحصیل گرفتن یا اطلاع دارن، دانشگاه تون مشکلی از لحاظ صدور این گواهی برای سفارت U.S.A در آنکارا ابوظبی یا ایروان نداشتن ؟ و اگه داشتن چه مشکلی ؟
- با توجه به اینکه سفارت های انتخابی در اغلب نامه های دوم اخیر که دوستان دریافت کردن تغییر کرده، به نظرتون باید واسه هر سه سفارت جداگانه اشتغال به تحصیل گرفت ؟!!

سلام
1:شما میتونید به عنوان اینکه دنبال پذیرش دانشجویی هستین نامه بگیرین
2: اگر فقط مخاطب رو سفارت امریکا بنویسن خوبه چون اونوقت برا هر سه سفارت کاربرد داره
تشکر کنندگان: AliReza.Sh
باسلام به تمام عزيزان توي يكي از تاپيكها نوشته بود براي مدرك ديپلم فقط برگه مقواي اصل ديپلم بايد باشد يعني اگر به جاي ان تاييده ديپلم از اموزش پرورش بگيريم كه به صورت برگه اي است وهمراه با ترجمه اش ببريم به مشكل بر مي خوريم

لطف مي كنيد اگر اطلاعي در اين مورد داريد پاسخگو باشيد

با ارزوي بهترين براي تك تك شما
تشکر کنندگان:
سلام.فرم اظلاعات تماس برای آنکارا باید دستی پر بشه؟؟!...همه جا PDF بود! و قسمت آدرس امریکا همون آدرس قبلی فامیلمون رو بدیم؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-13 ساعت 23:52)nastaran_t نوشته:  سلام.فرم اظلاعات تماس برای آنکارا باید دستی پر بشه؟؟!...همه جا PDF بود! و قسمت آدرس آمریکا همون آدرس قبلی فامیلمون رو بدیم؟

فرقی نمی کنه هر طور که مایلید پر کنید
بله ادرس امریکا هست
این پست هم باید در تاپیک مخصوص به خودش بزنید
http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%B3...3?page=100
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mbsamani ، nastaran_t
دوستان عزیز لطفا چند تاسوال دارم اگر جواب بدید ممنون میشم:1- آیا خود پاسپورت باید توسط دارالترجمه ترجمه بشه؟2- آیا لازمه 2 سری از مدارک ترجمه بگیریم؟در مورد عقدنامه باید 4 سری ترجمه بگیریم؟ ممنون میشم اگر بتونید سریعتر جواب بدید. درضمن دیپلم نظام قدیم سال1359 هم نیاز به ریز نمرات داره که ترجمه بشه؟و ریز نمرات لیسانس که سال 73 گرفته باشم چطور؟
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان:
(2015-06-14 ساعت 16:38)hamed shayan نوشته:  دوستان عزیز لطفا چند تاسوال دارم اگر جواب بدید ممنون میشم:۱- آیا خود پاسپورت باید توسط دارالترجمه ترجمه بشه؟۲- آیا لازمه ۲ سری از مدارک ترجمه بگیریم؟در مورد عقدنامه باید ۴ سری ترجمه بگیریم؟ ممنون میشم اگر بتونید سریعتر جواب بدید

1 - ببخشيد ، پاسپورت ، ترجمه ؟؟؟؟؟ شوخی میکنید احتمالا دوست من ، نه نیازی نیست
2 - دو سری بگیرید خیال خودتان راحتتر است ولی سفارت یک نسخه بیشتر نمیخواهد
سفارت دو نسخه عقد نامه میخواهد حالا شما هر چند نسخه که میخواهید تهیه کنید
من خودم چهار نسخه داشتم و از بقیه مدارک هم یک نسخه اضافی چون میترسیدم خدای ناکرده حادثه ای رخ دهد و جهت اطمینان نسخه اضافه تهیه کرده بودم
به هر حال از همه مدارک یک نسخه ترجمه و از عقد نامه دو نسخه نیاز است شما هم اگر دوست دارید برای اطمینان میتوانید بیشتر تهیه کنید
برایتان بهترینها و موفقیت در مصاحبه را آرزومندم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hamed shayan ، HERMES7 ، mbsamani ، bahar101
(2015-06-14 ساعت 16:38)hamed shayan نوشته:  دوستان عزیز لطفا چند تاسوال دارم اگر جواب بدید ممنون میشم:۱- آیا خود پاسپورت باید توسط دارالترجمه ترجمه بشه؟۲- آیا لازمه ۲ سری از مدارک ترجمه بگیریم؟در مورد عقدنامه باید ۴ سری ترجمه بگیریم؟ ممنون میشم اگر بتونید سریعتر جواب بدید

1- خير
٢- خير
ازهمه مدارك يك نسخه ترجمه با يك كپي از اون
ازعقدنامه ٢سري ترجمه با ٢ كپي
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، babak12 ، hamed shayan ، mbsamani ، bahar101
بچه ها اخرین مدرک تحصیلی رو گفتن باید تایید وزارت علوم بشه آدرس سایتشو دادن ولی وارد نمیشه چی کار کنم؟ اگه کسی آدرس سایت دقیقشو داره لطفا بزاره
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان:
با تشکر از شما دوستان گرامی: نزد یکی از همین دارالترجمه های بسیار معروف میدان انقلاب رفنم و متاسفانه این تعداد نسخه ها رو برام تجویز کرده و حدود 500 هزار تومان هم تقاضای حق الزحمه کرده. نظرتان جی هست؟
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان:
(2015-06-14 ساعت 18:26)hamed shayan نوشته:  با تشکر از شما دوستان گرامی: نزد یکی از همین دارالترجمه های بسیار معروف میدان انقلاب رفنم و متاسفانه این تعداد نسخه ها رو برام تجویز کرده و حدود 500 هزار تومان هم تقاضای حق الزحمه کرده. نظرتان جی هست؟

مگه چقدر ترجمه داشتی؟
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: hamed shayan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان