کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
والا مورد خاصی غیر از همون مدارک روتین نداشتم ( دیپلم . لیسانس( عقدنامه 3سری) کارت ملی و شناسنامه ها کارت پایان خدمت 2سری). وفقط ریز نمرات لیسانس و یک برگ کواهی عمل جراحی.
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان:
[quote='hamed shayan' pid='624841' dateline='1434296712']
والا مورد خاصی غیر از همون مدارک روتین نداشتم ( دیپلم . لیسانس( عقدنامه ۳سری) کارت ملی و شناسنامه ها کارت پایان خدمت ۲سری). وفقط ریز نمرات لیسانس و یک برگ کواهی عمل جراحی.
[/qu
امروز مدارک برای من و خانمم وبچم شد 280 تومان
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: hamed shayan
فقط مدرک رو گفت باید تایید وزارت علوم بشه. که هر کاری میکنم وارد سایت نمیشه
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
(2015-06-14 ساعت 18:26)hamed shayan نوشته:  با تشکر از شما دوستان گرامی: نزد یکی از همین دارالترجمه های بسیار معروف میدان انقلاب رفنم و متاسفانه این تعداد نسخه ها رو برام تجویز کرده و حدود 500 هزار تومان هم تقاضای حق الزحمه کرده. نظرتان جی هست؟

مقدار ترجمه های من خیلی بیشتر بود. پنج تا دانشنامه. چهار تا ریز نمره. شناسنامه و کارت ملی و ی سند که از هر کدوم دو سری دادم ترجمه. چون اون موقع سفارتم آنکارا بود. نزدیک به چهارصد هزار تومن شد.
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
با سلام
من یه دارالترجمه تو میدون ونک رفتم واسه ترجمه های زیر:
1- شناسنامه
2- كارت ملي
3- كارت پايان خدمت
4- مدرك كارشناسي ارشد + ریز نمرات
5- مدرك كارشناسي + ریز نمرات
6- مدرك پيش دانشگاهي + ریز نمرات
7- مدرك ديپلم + ریز نمرات

نرخی که به من گفت همون نرخ رسمی دارالترجمه بود و گفت از سایت http://www.ekfam.ir/Default.aspx?tabid=5891 نگاه کنم
حساب کردم و حدود 550 هزار تومان میشه
میخواستم ببینم از دوستان کسی جایی رو سراغ داره که قیمت پایین تر در بیاد؟
شماره کیس:2015AS00008XXX
تاریخ رویت قبولی:2014 , May 15
کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمهای سری اول: 2014 , August 15
کارنت شدن کیس: -
مصاحبه: -
دریافت کلیرنس: -
دریافت ویزا: -
ورود به آمریکا: -
دریافت گرین کارت: -
جمع تقریبی هزینه‌ها: 14.000 تومان بابت تزریق واکسن هپاتیت , 360.000 تومان ترجمه مدارک
تشکر کنندگان:
(2015-06-14 ساعت 22:39)ostaad نوشته:  با سلام
من یه دارالترجمه تو میدون ونک رفتم واسه ترجمه های زیر:
۱- شناسنامه
۲- كارت ملي
۳- كارت پايان خدمت
۴- مدرك كارشناسي ارشد + ریز نمرات
۵- مدرك كارشناسي + ریز نمرات
۶- مدرك پيش دانشگاهي + ریز نمرات
۷- مدرك ديپلم + ریز نمرات

نرخی که به من گفت همون نرخ رسمی دارالترجمه بود و گفت از سایت http://www.ekfam.ir/Default.aspx?tabid=5891 نگاه کنم
حساب کردم و حدود 550 هزار تومان میشه
میخواستم ببینم از دوستان کسی جایی رو سراغ داره که قیمت پایین تر در بیاد؟

درود
منم رفتم دارالترجمه نرخ های زیر رو برای ترجمه گفت:
کارت ملی:20 هزار تومان
پایان خدمت: 25هزار تومان
شناسنامه مجرد بدون توضیحات:20هزار تومان
دانشنامه لیسانس، مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم:هر کدام 25هزار تومان
ریز نمرات برای ارشد، لیسانس، پیش دانشگاهی و دیپلم: 12هزار تومان برای هر ترم
اگه نسخه دوم رو بخواهید، هزینه یک سوم هزینه های قبلی میشه.
تشکر کنندگان:
پس با این حساب بهترین نرخ رو جناب مهدی هز دارند .اگه لطف کنن به طریقی آدرس یا تلفن مورد نظرو بدن خیلی خوب میشه با تشکر
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان:
سلام دوستان من سوالی از حضورتون داشتم و اونم نکته ای است که خیلی از بچه هایی که مشکل سربازی دارن دقت نکردند بهش.
من لیسانس دانشگاه دولتیم و مدرکمم خریدم اما دوستان باید بدونن کسایی که سربازی نرفتن وزارت علوم تنها ریز نمرات خریداری شدشون رو تایید میکنه و نه مدرک لیسانسو.تنها زمانی میشه تاییدشون کرد که پذیرش از اونور بیاری و قصد ویزا تحصیلی داشته باشی.
خوب حالا سوال منه اینه من فقط ریز نمرات تایید شدمو ببرم کافیه؟
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان:
(2015-06-15 ساعت 02:35)sinar نوشته:  سلام دوستان من سوالی از حضورتون داشتم و اونم نکته ای است که خیلی از بچه هایی که مشکل سربازی دارن دقت نکردند بهش.
من لیسانس دانشگاه دولتیم و مدرکمم خریدم اما دوستان باید بدونن کسایی که سربازی نرفتن وزارت علوم تنها ریز نمرات خریداری شدشون رو تایید میکنه و نه مدرک لیسانسو.تنها زمانی میشه تاییدشون کرد که پذیرش از اونور بیاری و قصد ویزا تحصیلی داشته باشی.

دوستان با سلام

ترجمه مدارک برای سفارت آنکارا لازمه مهر وزارت امور خارجه و دادگستری
داشته باشه یا فقط در سربرگ دارالترجمه باشه کافیه . ممنون
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز در رابطه با ترجمه مدارک و قیمت آن فقط به یک جا اکتفا نکنید اگر قیمت آن برایتان مهمه به چند دارالترجمه سر بزنید تا بتوانید قیمت بهتری بگیرید
من خودم به یکی از معروفترین دارالترجمه ها در میرداماد مراجعه کردم و با اینکه کیفیت کارش برام مهم بود نه قیمت ولی باز احساس میکنم قیمتش نسبت به قیمت هایی که الان دارم از شما میشنوم بهتر بود

2 عدد کارت ملی از هر کدام دو نسخه ( من و همسرم )
3 عدد شناسنامه از هر کدام دو نسخه ( من و همسرم و پسرم )
یک عدد کارت پایان خدمت دو نسخه
مدرک اصل دیپلم دو نسخه
مدرک اصل پیش دانشگاهی دو نسخه
مدرک لیسانس دو نسخه
مدرک فوق لیسانس دو نسخه
ریز نمرات دیپلم دو نسخه
ریز نمرات پیش دانشگاهی دو نسخه
ریز نمرات لیسانس دو نسخه
ریز نمرات فوق لیسانس دو نسخه
سند ازدواج چهار نسخه
تمام مدارک بالا به همراه دو مدرک شخصی دیگر که ربطی به سفارت نداشت رو کلا حدود 400 هزار تومان گرفت و به سرعت هم انجام داد ، کلا کیفیت کارش هم بسیار خوب بود ، البته من از قبل میشناختمشون و کارشون رو دیده بودم

(2015-06-15 ساعت 07:33)mrb نوشته:  
(2015-06-15 ساعت 02:35)sinar نوشته:  سلام دوستان من سوالی از حضورتون داشتم و اونم نکته ای است که خیلی از بچه هایی که مشکل سربازی دارن دقت نکردند بهش.

دوستان با سلام

ترجمه مدارک برای سفارت آنکارا لازمه مهر وزارت امور خارجه و دادگستری
داشته باشه یا فقط در سربرگ دارالترجمه باشه کافیه . ممنون

هیچ مهر و تاییدی نمیخواد فقط سر برگ و مهر دارالترجمه کفایت میکند .
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: mrb ، AliReza.Sh ، hamed shayan
(2015-06-14 ساعت 23:27)hamed shayan نوشته:  پس با این حساب بهترین نرخ رو جناب مهدی هز دارند .اگه لطف کنن به طریقی آدرس یا تلفن مورد نظرو بدن خیلی خوب میشه با تشکر

من شیرازم ادرسشم خیابان معدل مرکز ترجمه ltc قدیمیترین و معتبرترین دارالترجمه شیرازه

بچه ها کسی جواب منو نمیده ادرس سایت وزارت علومو میخوام هرچی میزنم وارد نمیشه
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، hamed shayan
(2014-05-18 ساعت 21:20)mohsenmb نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 20:35)satanicboy1 نوشته:  این وسط سوالی که پیش میاد کسانی که کاردانی یا لیسانس دارن هم باید دیپلم همراه با پیش دانشگاهی ارایه بدن ؟
من هنرستان بودم و پیش نخوندم ولی مدرک کاردانیم اومده لیسانس هم تموم شده پارسال اما اصل مدرک حاضر نیست
یه راهنمایی میفرمایید در فرم چی بزنم ؟

دوست گرامی از من دیپلم وپیش دانشگاهی خواستند که من پیش رو نداشتم و معادل دادم. و شما هم همون کاردانی که نقد هست رو بزنید که associate هست. اگه کاردانیتون هم فنی حرفه ای هست میتونید با مراجعه به دانشگاه فنی حرفه ای واقع در خیابان برزیل شرقی مدرک معادل بگیریدو اگرهم تا موقع مصاحبه اصل لیسانستون اوکی شد هردو رو میتونید ببرید یا به همون کاردانی بسنده کنید.Cool
ببخشید مدرک من دیپلم فنی حرفه ای هست و میگن که باید گواهی معادل سازی پیش دانشگاهی بگیرم.رفتم اموزش پرورش اما گفتن همچین چیزی نداریم.لطفا کسای که گرفتین راهنمایی کنید به چه صورت بوده.ممنون.
تشکر کنندگان:
(2015-06-15 ساعت 09:40)شیرین0053 نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 21:20)mohsenmb نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 20:35)satanicboy1 نوشته:  این وسط سوالی که پیش میاد کسانی که کاردانی یا لیسانس دارن هم باید دیپلم همراه با پیش دانشگاهی ارایه بدن ؟
من هنرستان بودم و پیش نخوندم ولی مدرک کاردانیم اومده لیسانس هم تموم شده پارسال اما اصل مدرک حاضر نیست
یه راهنمایی میفرمایید در فرم چی بزنم ؟

دوست گرامی از من دیپلم وپیش دانشگاهی خواستند که من پیش رو نداشتم و معادل دادم. و شما هم همون کاردانی که نقد هست رو بزنید که associate هست. اگه کاردانیتون هم فنی حرفه ای هست میتونید با مراجعه به دانشگاه فنی حرفه ای واقع در خیابان برزیل شرقی مدرک معادل بگیریدو اگرهم تا موقع مصاحبه اصل لیسانستون اوکی شد هردو رو میتونید ببرید یا به همون کاردانی بسنده کنید.Cool
ببخشید مدرک من دیپلم فنی حرفه ای هست و میگن که باید گواهی معادل سازی پیش دانشگاهی بگیرم.رفتم اموزش پرورش اما گفتن همچین چیزی نداریم.لطفا کسای که گرفتین راهنمایی کنید به چه صورت بوده.ممنون.

سلام

اگر شما کاردانی خوندید به طور کامل و مدرکشو دارید و یا لیسانس دارید نیازی نیست ...

این برای کسانی هست که حدود 1 ساله کاردانی را خوندن ...

موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: bahar101
(2014-05-22 ساعت 16:55)mohsenmb نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 15:33)r.bazargan نوشته:  من کاردانی دولتی بودم هست ساله فارغ التحصیل شدم اما رفتم میگن اصل مدرک فعلا آماده نیست و گواهی موقت دادن
برای معادل یازی باید اقل مدرک همرام باشه؟؟
دوستان کسی میدونه مراحل کار چطوره
پرسیدم میگن باید برای تهران کلی دنگ و فنگ داره
با مدرک موقت کاردانی میتونم نامه معادل بگیرم؟
Sad
دوست عزیز اگه شما پیش دانشگاهی دارین که نیازی به معادل سازی ندارین ولی اگه دیپلم 11 ساله دارین بهتره که مدرک معادل ببرید.کاردانی رو ببرید معاونت متوسطه و اونجا چیزی حدود ۱۰-15 دقیقه معطلی دارید.آدرسش تو امضای من(لاتاری از آغاز تا پایان)هست. سوالی بود بپرسیدCool
سلام.من برای معادل سازی توی اصفهان رفتم اموزش پرورش اما گفت همچین چیزی نداریم یعنی حتما باید بیام تهران؟
تشکر کنندگان:
سلام. آیا گرفتن سوء پیشینه از ایران برای سفارت ترکیه ضروری است؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان