کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2015-06-15 ساعت 14:49)nana7799 نوشته:  سلام. آیا گرفتن سوء پیشینه از ایران برای سفارت ترکیه ضروری است؟
واسه ایران لازم نیست
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: Memolk
[quote='Aghaman' pid='624978' dateline='1434338169']
دوستان عزیز در رابطه با ترجمه مدارک و قیمت آن فقط به یک جا اکتفا نکنید اگر قیمت آن برایتان مهمه به چند دارالترجمه سر بزنید تا بتوانید قیمت بهتری بگیرید
من خودم به یکی از معروفترین دارالترجمه ها در میرداماد مراجعه کردم و با اینکه کیفیت کارش برام مهم بود نه قیمت ولی باز احساس میکنم قیمتش نسبت به قیمت هایی که الان دارم از شما میشنوم بهتر بود

۲ عدد کارت ملی از هر کدام دو نسخه ( من و همسرم )
۳ عدد شناسنامه از هر کدام دو نسخه ( من و همسرم و پسرم )
یک عدد کارت پایان خدمت دو نسخه
مدرک اصل دیپلم دو نسخه
مدرک اصل پیش دانشگاهی دو نسخه
مدرک لیسانس دو نسخه
مدرک فوق لیسانس دو نسخه
ریز نمرات دیپلم دو نسخه
ریز نمرات پیش دانشگاهی دو نسخه
ریز نمرات لیسانس دو نسخه
ریز نمرات فوق لیسانس دو نسخه
سند ازدواج چهار نسخه
تمام مدارک بالا به همراه دو مدرک شخصی دیگر که ربطی به سفارت نداشت رو کلا حدود 400 هزار تومان گرفت و به سرعت هم انجام داد ، کلا کیفیت کارش هم بسیار خوب بود ، البته من از قبل میشناختمشون و کارشون رو دیده بودم

[quote='mrb' pid='624972' dateline='1434337396']
[quote='sinar' pid='624959' dateline='1434319540']
سلام میشه لطفا آدرس این دارالترجمه رو بگید؟البته منم بیشتر کیفیت برام مهمه.ممنون
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، bahar101
سلام
گواهی تمکن مالی باید شماره پاسپورت داشته باشه؟؟؟؟
من از اقتصاد نوین گرفتم، فقط اسم روش نوشته.
تشکر کنندگان:
(2015-06-15 ساعت 16:35)amirabas1 نوشته:  سلام
گواهی تمکن مالی باید شماره پاسپورت داشته باشه؟؟؟؟
من از اقتصاد نوین گرفتم، فقط اسم روش نوشته.

خیر نیاز نیست. اسم شخص برنده (صاحب حساب)و تاریخ افتتاح حساب و اخرین مبلغ موجودی و نرخ معادل ارز قید شده باشه کافیه.
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: amirabas1 ، bahar101
(2015-06-15 ساعت 15:36)sadaf44 نوشته:  [quote='Aghaman' pid='624978' dateline='1434338169']
دوستان عزیز در رابطه با ترجمه مدارک و قیمت آن فقط به یک جا اکتفا نکنید اگر قیمت آن برایتان مهمه به چند دارالترجمه سر بزنید تا بتوانید قیمت بهتری بگیرید
من خودم به یکی از معروفترین دارالترجمه ها در میرداماد مراجعه کردم و با اینکه کیفیت کارش برام مهم بود نه قیمت ولی باز احساس میکنم قیمتش نسبت به قیمت هایی که الان دارم از شما میشنوم بهتر بود

۲ عدد کارت ملی از هر کدام دو نسخه ( من و همسرم )
۳ عدد شناسنامه از هر کدام دو نسخه ( من و همسرم و پسرم )
یک عدد کارت پایان خدمت دو نسخه
مدرک اصل دیپلم دو نسخه
مدرک اصل پیش دانشگاهی دو نسخه
مدرک لیسانس دو نسخه
مدرک فوق لیسانس دو نسخه
ریز نمرات دیپلم دو نسخه
ریز نمرات پیش دانشگاهی دو نسخه
ریز نمرات لیسانس دو نسخه
ریز نمرات فوق لیسانس دو نسخه
سند ازدواج چهار نسخه
تمام مدارک بالا به همراه دو مدرک شخصی دیگر که ربطی به سفارت نداشت رو کلا حدود 400 هزار تومان گرفت و به سرعت هم انجام داد ، کلا کیفیت کارش هم بسیار خوب بود ، البته من از قبل میشناختمشون و کارشون رو دیده بودم

[quote='mrb' pid='624972' dateline='1434337396']
[quote='sinar' pid='624959' dateline='1434319540']
سلام میشه لطفا آدرس این دارالترجمه رو بگید؟البته منم بیشتر کیفیت برام مهمه.ممنون

چون تبلیغ میشه و با قوانین سایت مغایرت داره تو پیغام خصوصی براتون میفرستم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: sadaf44
(2015-06-15 ساعت 08:11)مهدی هژ نوشته:  
(2015-06-14 ساعت 23:27)hamed shayan نوشته:  پس با این حساب بهترین نرخ رو جناب مهدی هز دارند .اگه لطف کنن به طریقی آدرس یا تلفن مورد نظرو بدن خیلی خوب میشه با تشکر

من شیرازم ادرسشم خیابان معدل مرکز ترجمه ltc قدیمیترین و معتبرترین دارالترجمه شیرازه

بچه ها کسی جواب منو نمیده ادرس سایت وزارت علومو میخوام هرچی میزنم وارد نمیشه
دستت درد نکنه آقا مهدی برای آدرس.ممنون.درمورد مشکل وارد شذن به سایت هم باعرض پوزش اطلاعی ندارم امیوارم دوستان هرچه سریعتر کمکتون کنن
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: مهدی هژ
(2015-06-14 ساعت 18:10)مهدی هژ نوشته:  بچه ها اخرین مدرک تحصیلی رو گفتن باید تایید وزارت علوم بشه آدرس سایتشو دادن ولی وارد نمیشه چی کار کنم؟ اگه کسی آدرس سایت دقیقشو داره لطفا بزاره

http://213.176.5.33/EDUS/Default.aspx?SIGNOUT=1

ولی اگه حضوری برید شاید سریع تر نتیجه بگیرید بدون پرداخت هزینه .
من کاردانی و کارشناسی و با ریز نمراتش گذاشتم تو سایت ، 80 هزار تومنم شد.
بعد جالبیش اینکه تو سایت هنوز جوابش نیومده ولی دالترجمه مدارکو فرستاد ساختمون فردوسی همونجا تایید کردن !
پس در نتیجه همه این کارامسخره بازی و برای گرفتن پول .
اگرم گفتن حتما باید تو سایت بزارید ، بعد از اینکه تو سایت گذاشتین با دانشگاه تماس بگیرید که تاییدش کنن سریع تا کارتون زود را بیوفته .

اینم اضافه کنم سایتش فک کنم تازه درست شده ، دان بود پیجش .
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان: مهدی هژ
درود بر همگی. دوستان شاید این فایل ها تا حدودی راهنما باشه گرچه همه اینجا دیگه یه پا وکیل مهاجرت شدیم واسه خودمون. Big Grin

لاتــــاری (فایل PDF) لاتـــاری (فایل Power Point)

البته اصل این فایل رو سال های قبل تر آقای بیات ساختن و من بیشتر اون رو ویرایش و Update کردم. لینکش توی امضای خودم هم هست که میتونید ازش استفاده کنید. ببخشید که چندجا کپی ش کردم چون بدرد خودم خورد حس کردم حیفه دیگران هم ازش استفاده نکنن.
موفق باشید دوستای خوب.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: mbsamani ، ostaad
بچه ها تروخدا جواب بدید.من 7 جولای مصاحبه دارم انکارا میشه شانزده تیر.اما پاسپورتم اواسط هفته دیگه به دستم میرسه وتا پست کنم میشه ده روز قبل از مصاحبه به سفارت میرسه نه پانزده روز.این مشکلی برای من به وجود نمیاره?
تشکر کنندگان:
یه سوال دیگه الان برام پیش اومد یکی اون بالا نوشته اخرین مدرک تحصیلی باید تایید وزارت علوم بشه یعنی چی? مگه خود مدرک کفایت نمیکنه!مدرکم دیپلمه
تشکر کنندگان:
(2015-06-15 ساعت 20:07)s0053 نوشته:  یه سوال دیگه الان برام پیش اومد یکی اون بالا نوشته اخرین مدرک تحصیلی باید تایید وزارت علوم بشه یعنی چی? مگه خود مدرک کفایت نمیکنه!مدرکم دیپلمه

نیازی به تاییدیه وزارت علوم نیست، فقط مهر دارالترجمه داشته باشه کافیه.
تشکر کنندگان:
بچه ها تروخدا جواب بدید.من ۷ جولای مصاحبه دارم انکارا میشه شانزده تیر.اما پاسپورتم اواسط هفته دیگه به دستم میرسه وتا پست کنم میشه ده روز قبل از مصاحبه به سفارت میرسه نه پانزده روز.این مشکلی برای من به وجود نمیاره?<br/>
تشکر کنندگان:
(2014-07-24 ساعت 14:32)Mahmood129 نوشته:  
(2014-07-24 ساعت 13:57)Iaccept نوشته:  
(2014-07-24 ساعت 00:51)Iaccept نوشته:  سلام
آقا من مدرک فوق لیسانس و لیسانسم دانشگاه دولتی هست و موقت هستش!!!
برا آزاد کردن لیسانس ۳ میلیون میخاد و فوق ۷ میلیون!!!
من این پولو ندارم اگه داشتمم نمیدادم Smile
حالا برا ترجمه اینا خوبه یا اصلشو میخاد؟؟؟
رو مدارکم نوشته ارزش ترجمه نداره و فقط برا داخل کشور معتبره!
در ضمن من تو ۵ سال اول قصد ادامه تحصیل ندارم!
حالا به نظرتون چ کار کنم برم دنبال آزاد کردن یا نه؟؟؟
۲. از دوستان سال قبل کسیو با شرایط من سراغ دارین!!؟؟
خیلی ممنون

Sent from my MediaPad X1 ۷.0

آقا کسی جوابه مارو نمیدهBig Grin؟؟؟

سلام دوست عزیز خوبید شما

ببینید دوست عزیز تا اونجایی که بنده میدونم دیپلم 12 ساله شما باشه و آخرین مدرکتون کفایت میکنه
لذا شما باید اصل دیپلم را داشته باشید و فوق لیسانستون .

مورد بعدی که گقتید شاید ۵ سال دیگه بخواهید درس بخونید ... شما باید مدرکتون را داشته باشید ...
لذا باید اقدام به آزادسازی آخرین مدرکتون بکنید . به دلیل اینکه دانشگاه دولتی بودید یا باید هزینه آن را بدید و یا کار کنید ...
حال یه راه دیگر هم است اون هم اینکه شما درخواست کار به شرکت های کاریابی می دهید فقط باید شرایط زیر را داشته باشید )

در زمانی که شما به شرکت های کاریابی میرید باید این شرایط را داشته باشید .

۱. شش ماه باید از زمان فراغت از تحصیل گذشته باشد .
۲. شش ماه باید از زمان پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم گذشته باشد .

برای استفاده از این قانون می تونید به کاریابی مورد تایید وزارت کار مراجعه کنید و تقاضای کار بکنید. بعد از شش ماه عدم کاریابی نامه ای مبنی بر عدم کاریابی در این مدت گرفته و به وزارت کار استان خودتان مراجعه می کنید . وزارت کار نیز نامه ای به دانشگاه محل تحصیل شما مبنی بر آزاد سازی مدارک بدون دریافت هزینه تحصیل رایگان به شما خواهد داد .

پیروز باشید

یه سوال داشتم.این کاری که اینجا راهنمایی کردین رو من دقیقا انجام دادم و اصولا 25 تیر 6 ماهم تموم میشه که واسم کار پیدا نشده میخوام ببینم چقدر بعد این تاریخ طول میکشه تا مدرکم تو دستم باشه؟
شماره کیس:2015AS78XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:ایروان > تعداد افراد منظور در کیس :2نفر > ارسال فرمهای سری اول: 19 may > آپدیت فرمهای سری اول: oct
کارنت شدن کیس: : > دریافت نامه دوم : : > مصاحبه:

خدايا
قسمت و حكمت بماند براى آنهايى
كه دركش ميكنند
براى من فقط معجزه كن ......
تشکر کنندگان:
سلام من یه سوالی داشتم امیدوارم تاپیک رو درست انتخاب کرده باشم
من بعد از قبولی توی لاتاری با دوست پسرم که 1 سال بود با هم دوست بودیم ازدواج کردم و 1 بار فرم هامو در 19 می پر کردم یه بارم توی اوکتبر آنلاک کردم و تغییراتو وارد کردم.حالا سوال من اینه :
برای اثبات اینکه از قبل از ثبت نام برای لاتاری ما با هم آشنا بودیم چه مدارکی میتونم جور کنم؟نمیتونم از موبایلم پرینت بگیرم جون ایرانسله و به نام خودمم نبوده.
عکس از توی فیس بوک که تاریخ رو نشون میده قبوله؟چون اونم میتونن بگن با فتوشاپ تغییر دادم Big GrinBig Grin
شماره کیس:2015AS78XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:ایروان > تعداد افراد منظور در کیس :2نفر > ارسال فرمهای سری اول: 19 may > آپدیت فرمهای سری اول: oct
کارنت شدن کیس: : > دریافت نامه دوم : : > مصاحبه:

خدايا
قسمت و حكمت بماند براى آنهايى
كه دركش ميكنند
براى من فقط معجزه كن ......
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-06-16 ساعت 00:10)mandikhanum نوشته:  سلام من یه سوالی داشتم امیدوارم تاپیک رو درست انتخاب کرده باشم
من بعد از قبولی توی لاتاری با دوست پسرم که ۱ سال بود با هم دوست بودیم ازدواج کردم و ۱ بار فرم هامو در 19 می پر کردم یه بارم توی اوکتبر آنلاک کردم و تغییراتو وارد کردم.حالا سوال من اینه :
برای اثبات اینکه از قبل از ثبت نام برای لاتاری ما با هم آشنا بودیم چه مدارکی میتونم جور کنم؟نمیتونم از موبایلم پرینت بگیرم جون ایرانسله و به نام خودمم نبوده.
عکس از توی FB که تاریخ رو نشون میده قبوله؟چون اونم میتونن بگن با فتوشاپ تغییر دادم Big GrinBig Grin

شما باید سوالتون را توی تایپیک ازدواج بعد از قبولی در لاتاری بپرسید...اونجا فکر کنم دویتان بهتر راهنماییتون کنن...
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان