کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2015-06-15 ساعت 20:07)s0053 نوشته:  یه سوال دیگه الان برام پیش اومد یکی اون بالا نوشته اخرین مدرک تحصیلی باید تایید وزارت علوم بشه یعنی چی? مگه خود مدرک کفایت نمیکنه!مدرکم دیپلمه

دیپلم و مدارک دانشگاه ازاد و دولتی نمیخواد ولی دانشگاه علمی کاربردی حتما حتما میخواد
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان:
(2015-06-15 ساعت 20:04)s0053 نوشته:  بچه ها تروخدا جواب بدید.من ۷ جولای مصاحبه دارم انکارا میشه شانزده تیر.اما پاسپورتم اواسط هفته دیگه به دستم میرسه وتا پست کنم میشه ده روز قبل از مصاحبه به سفارت میرسه نه پانزده روز.این مشکلی برای من به وجود نمیاره?
مشکلی پیش نمی یاد دوست عزیز روز مصاحبه می تونی تحویل بدی
مابقی مدارک ارسال کنید به موقع
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: salar5452 ، farshad_dg
(2015-06-16 ساعت 00:26)Memolk نوشته:  
(2015-06-16 ساعت 00:10)mandikhanum نوشته:  سلام من یه سوالی داشتم امیدوارم تاپیک رو درست انتخاب کرده باشم
من بعد از قبولی توی لاتاری با دوست پسرم که ۱ سال بود با هم دوست بودیم ازدواج کردم و ۱ بار فرم هامو در 19 می پر کردم یه بارم توی اوکتبر آنلاک کردم و تغییراتو وارد کردم.حالا سوال من اینه :
برای اثبات اینکه از قبل از ثبت نام برای لاتاری ما با هم آشنا بودیم چه مدارکی میتونم جور کنم؟نمیتونم از موبایلم پرینت بگیرم جون ایرانسله و به نام خودمم نبوده.
عکس از توی FB که تاریخ رو نشون میده قبوله؟چون اونم میتونن بگن با فتوشاپ تغییر دادم Big GrinBig Grin

شما باید سوالتون را توی تایپیک ازدواج بعد از قبولی در لاتاری بپرسید...اونجا فکر کنم دویتان بهتر راهنماییتون کنن...

شما برای تکمیل اطلاعات تون این 16 صفحه ی ازدواج بعد از قبولی در لاتاری رو بخون دوست عزیز. این لـــــــــینک هم به دردتون میخوره.
عکس از مراسم تون، از سفرهایی که با هم رفتید، مراسم رسمی تون مثه عقد یا عروسی که خانواده هاتون هم کنارتون هستن و کلا یه سری عکس که نشون بده ازدواج تون خدایی نکرده س.و.ر.ی نیست همراه تون باشه. عکس ها رو هم 10 در 15 یا 13 در 18 با خودتون ببرید که حملش ساده باشه. پرینت ایمیل، پرینت مکالمات و چیزای این مدلی هم بکارتون میاد اگه میخواید محکم کاری کنید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: mandikhanum
(2015-06-16 ساعت 11:10)babak12 نوشته:  
(2015-06-15 ساعت 20:04)s0053 نوشته:  بچه ها تروخدا جواب بدید.من ۷ جولای مصاحبه دارم انکارا میشه شانزده تیر.اما پاسپورتم اواسط هفته دیگه به دستم میرسه وتا پست کنم میشه ده روز قبل از مصاحبه به سفارت میرسه نه پانزده روز.این مشکلی برای من به وجود نمیاره?

دوست عزیز من هم 7 جولای تو آنکارا وقت دارم اگه دوست داشتین می تونیم یه چک دوباره در مورد مدارک با هم بکنیم.
با اجازه مدیر ، اگه تا الان پست نکردی حتما این کار رو سریع تر انجام بده و طبق گفته مدیر روز مصاحبه توضیح بده .
2015AS00006xxx<قبولی:1 MAY<کنسولگری:آنکارا <مصاحبه : هفته اول جولای < تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
(2015-06-16 ساعت 14:47)farshad_dg نوشته:  
(2015-06-16 ساعت 11:10)babak12 نوشته:  

دوست عزیز من هم ۷ جولای تو آنکارا وقت دارم اگه دوست داشتین می تونیم یه چک دوباره در مورد مدارک با هم بکنیم.
با اجازه مدیر ، اگه تا الان پست نکردی حتما این کار رو سریع تر انجام بده و طبق گفته مدیر روز مصاحبه توضیح بده .
سلام.اخه امروز با پاریز تراول تماس گرفتم گفتن مشکلی نداره اگه مدارک دیرتر برسه.چکار کنم? مدارکی که الان نمیتونم بفرستم کارت معافی, پاسپورت،فرم ceac,تمکن مالی. بدون اینها بفرستم یا بزارم هفته اینده که پاس اومد همه رو بفرستم ?
تشکر کنندگان:
کجایین پس [emoji26]
تشکر کنندگان:
(2015-06-16 ساعت 23:44)s0053 نوشته:  کجایین پس [emoji26]
خیلی عجله نکن دوست من
همرو باهم ببر Big Grin

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-06-16 ساعت 23:47)Iaccept نوشته:  
(2015-06-16 ساعت 23:44)s0053 نوشته:  کجایین پس [emoji26]
خیلی عجله نکن دوست من
همرو باهم ببر Big Grin

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
یعنی چی همه رو باهم ببرم [emoji22]
تشکر کنندگان:
سلام

ميخواستم بدونم ترجمه مدارك اعم از مدارك شناسايي، ازدواج، تحصيلي و ... مدت انقضا دارد يا خير ؟
بعنوان مثال اگه يه سري ترجمه از سه ماه يا شش ماه پيش داشته باشم ، معتبر هستند ؟ و سفارت آنكارا ايرادي نميگيره ؟؟؟

لطفاً اگه اطلاعات دقيقي داريد راهنمايي بفرماييد

ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-06-17 ساعت 13:16)eastern phoenix نوشته:  سلام

ميخواستم بدونم ترجمه مدارك اعم از مدارك شناسايي، ازدواج، تحصيلي و ... مدت انقضا دارد يا خير ؟
بعنوان مثال اگه يه سري ترجمه از سه ماه يا شش ماه پيش داشته باشم ، معتبر هستند ؟ و سفارت آنكارا ايرادي نميگيره ؟؟؟

لطفاً اگه اطلاعات دقيقي داريد راهنمايي بفرماييد

ممنون

سلام. خیر بشرطی که اصل مدرک تغییری نکرده باشه معتبره و تاریخ انقضا نداره.
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng
سلام بچه ها!
یه مشکلی برام پیش اومده، ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه. من فرم DS-260 رو پارسال واسه kcc تکمیل کردم وفرستادم. اما متاسفانه قبل از تکمیل فرم مذکور مدارکم رو ترجمه نکرده بودم. برا ترجمه لغات مختلف از همین بحث های صورت گرفته بین بچه ها درباره لغات مختلف استفاده کردم. مثلا علوم تجربی رو اول خواستم بنویسم Experimental Science، اما دیدم خیلی ها گفتند برا سفارت Natural Science بیشتر معنی میده و به همین خاطر منم نوشتم Natural Science. یا مثلا اسم پیش دانشگاهی خانمم رو که پیش دانشگاهی فاطمیه بوده رو نوشتم Fatemieh College. هر چند درج کردم که مدرک اخذ شده از موسسه مذکور، pre-university certificate in Natural Science بوده اما اسم موسسه رو با عنوان college قید کردم.
حالا امروز رفتم دارالترجمه رسمی میگه که ما به هیچ عنوان نمی تونیم بگیم Fatemieh College و تو ترجمه از واژه pre university استفاده می کنیم. حالا اینکه شما نوشتی کالج دیگه مشکل خودته. در مورد Natural Science هم همین طور.
مورد دیگه که بیشتر دردسر شده اسم مدرک کاردانیمه. مدرک کاردانیمو حدود 12 سال پیش از یک موسسه غیر انتفاعی گرفتم و حالا اسم اون موسسه عوض شده. امروز که رفتم دارالترجمه میگه ما اسم لاتین جدید رو برات میزنیم که تو سایت دانشگاهه و کاری به اسم قدیمیش نداریم که شما ترجمه کردی و فرستادی.
با توجه به اینکه بنده اول جولای مصاحبه دارم و شهرستان زندگی میکنم و سر کار هم باید برم پیشنهاد میکنید تو این بازه زمانی چه کار کنم؟
خانمم برنده لاتاری هستش. خودمم دانشجوی فوق برق هستم. هر دومون هم مدرک پیش دانشگاهی داریم.
تشکر کنندگان:
(2015-06-17 ساعت 18:31)bagmorad نوشته:  سلام بچه ها!
یه مشکلی برام پیش اومده، ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه. من فرم DS-260 رو پارسال واسه kcc تکمیل کردم وفرستادم. اما متاسفانه قبل از تکمیل فرم مذکور مدارکم رو ترجمه نکرده بودم. برا ترجمه لغات مختلف از همین بحث های صورت گرفته بین بچه ها درباره لغات مختلف استفاده کردم. مثلا علوم تجربی رو اول خواستم بنویسم Experimental Science، اما دیدم خیلی ها گفتند برا سفارت Natural Science بیشتر معنی میده و به همین خاطر منم نوشتم Natural Science. یا مثلا اسم پیش دانشگاهی خانمم رو که پیش دانشگاهی فاطمیه بوده رو نوشتم Fatemieh College. هر چند درج کردم که مدرک اخذ شده از موسسه مذکور، pre-university certificate in Natural Science بوده اما اسم موسسه رو با عنوان college قید کردم.
حالا امروز رفتم دارالترجمه رسمی میگه که ما به هیچ عنوان نمی تونیم بگیم Fatemieh College و تو ترجمه از واژه pre university استفاده می کنیم. حالا اینکه شما نوشتی کالج دیگه مشکل خودته. در مورد Natural Science هم همین طور.
مورد دیگه که بیشتر دردسر شده اسم مدرک کاردانیمه. مدرک کاردانیمو حدود 12 سال پیش از یک موسسه غیر انتفاعی گرفتم و حالا اسم اون موسسه عوض شده. امروز که رفتم دارالترجمه میگه ما اسم لاتین جدید رو برات میزنیم که تو سایت دانشگاهه و کاری به اسم قدیمیش نداریم که شما ترجمه کردی و فرستادی.
با توجه به اینکه بنده اول جولای مصاحبه دارم و شهرستان زندگی میکنم و سر کار هم باید برم پیشنهاد میکنید تو این بازه زمانی چه کار کنم؟
خانمم برنده لاتاری هستش. خودمم دانشجوی فوق برق هستم. هر دومون هم مدرک پیش دانشگاهی داریم.
سلام . منم در عنوان رشته تحصیلیم یک لغت رو نادرست ترجمه کردم که بعد از اینکه مدارک رو بردم دارالترجمه متوجه شدم. قبل از قسم خوردن این اشتباهات رو اصلاح میکنم. فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد
چون دانشگاه های آمریکا رشته من رو به صورت enrivonmental technical نوشته بودن که موقع ترجمه environmental engineering ترجمه کردن و درست هم هست.
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: bagmorad ، bahar101
(2015-06-15 ساعت 02:35)sinar نوشته:  سلام دوستان من سوالی از حضورتون داشتم و اونم نکته ای است که خیلی از بچه هایی که مشکل سربازی دارن دقت نکردند بهش.
من لیسانس دانشگاه دولتیم و مدرکمم خریدم اما دوستان باید بدونن کسایی که سربازی نرفتن وزارت علوم تنها ریز نمرات خریداری شدشون رو تایید میکنه و نه مدرک لیسانسو.تنها زمانی میشه تاییدشون کرد که پذیرش از اونور بیاری و قصد ویزا تحصیلی داشته باشی.
خوب حالا سوال منه اینه من فقط ریز نمرات تایید شدمو ببرم کافیه؟

ممنون میشم پاسخ بدید. و اینکه من الان بدم ترجمه مدارکمو برای سال دیگه تاریخشون نمیگذره؟
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان:
اصل مدرک واجب هست معمولا ریز نمرات رو نگاه میکنن و بر میگردونن
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، bahar101
(2015-06-19 ساعت 01:08)sinar نوشته:  
(2015-06-15 ساعت 02:35)sinar نوشته:  سلام دوستان من سوالی از حضورتون داشتم و اونم نکته ای است که خیلی از بچه هایی که مشکل سربازی دارن دقت نکردند بهش.
من لیسانس دانشگاه دولتیم و مدرکمم خریدم اما دوستان باید بدونن کسایی که سربازی نرفتن وزارت علوم تنها ریز نمرات خریداری شدشون رو تایید میکنه و نه مدرک لیسانسو.تنها زمانی میشه تاییدشون کرد که پذیرش از اونور بیاری و قصد ویزا تحصیلی داشته باشی.
خوب حالا سوال منه اینه من فقط ریز نمرات تایید شدمو ببرم کافیه؟

ممنون میشم پاسخ بدید. و اینکه من الان بدم ترجمه مدارکمو برای سال دیگه تاریخشون نمیگذره؟

سلام
در مورد سوال اولتون از دوستانی که اطلاعات دارن و مدیران سایت خواهش میکنم که راهنمایی کنن ولی در مورد ترجمه مدارک، یک سری مدارک مثل مدارک شناسایی بهتره که در آخرین لحظه ترجمه بشن (چون مثلا احتمال اینکه شما در آخرین لحظات ازدواج بکنید و ... هست) اما مدارکی مثل مدارک مربوط به خدمت یا تحصیل که ثابت هستند و آپدیت نمی شوند فرقی نداره چه زمانی ترجمه بشن. اما به این نکته توجه داشته باشین که بعضی از مدارک تاریخ اعتبار دارن و بهتره که شما اول همه مدارکتون رو تکمیل کنید و حدود 1 تا 2 ماه قبل از مصاحبه برای ترجمه اقدام کنید. ترجمه هم حداکثر 10 روز زمان میبره پس جای نگرانی نیست.
(واسه گرفتن اصل مدرک بدون انجام دادن خدمت سربازی، فکر میکنم میتونید وثیقه بذارید و مدرکتون رو بگیرید و تعهد بدید که بهشون برمیگردونید و خدمت سربازی رو انجام میدید)
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ed2008 ، sinar ، bahar101 ، Neda Gh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان