کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2014-06-19 ساعت 19:15)Aghaman نوشته:  
(2014-06-19 ساعت 02:33)anahita 62 نوشته:  
(2014-06-18 ساعت 12:19)HTQ نوشته:  درود.آیا حتما نیاز به تعویض کارت پایان خدمت با کارتهای جدید هست؟

اگه بخوایین پاسپورتتون رو تمدید کنین باید کارت پایان خدمت جدید بگیرین و صدور کارت جدید زمانبر هست .

تمدید پاسپورت احتیاج به تعویض شدن کارت ندارد ، وقتی مدارک تعوبض کارت پایان خدمت را بدهید یک برگه به شما میدهند که بعد از یک هفته با آن برگه پاسپورتتان را تمدید میکنید و لزومی به ارائه کارت پایان خدمت جدید نیست

شما وقت زیادی دارید پس بهتره تعویض کنید! کار از محکم کاری عیب نمیکنه! چون کارت پایان خدمت براشون خیلی مهمه!
2014AS65XX / انکارا / مصاحبه هفته دوم جون / یک نفر مجرد / کلیر با تلفن و ایمیل / دریافت ویزا 29 اگوست
امضای یادگاری
تشکر کنندگان: nasim
(2014-05-14 ساعت 16:06)hesam427 نوشته:  با سلام، یک سؤال به نسبت مهم برام پیش اومده:
من مدرک لیسانس و فوق لیسانسم موقته، مثل اغلب کسایی که روزانه درس خوندن. خب الان یادم نیست گزینه تحصیل در موقع ثبت نام چی بود، ولی فکر کنم کلی بود یعنی لیسانس یا بالاتر ( اگه دوستان خاطرشون هست به یاد من هم بیارند )، حالا سوالم اینه که این مدارک موقت رو میشه به همین صورت ترجمه کرد یا اصلش رو باید ترجمه کنم، آخه اگه قرار به اصلش باشه باید پول مدرک رو بدم چون دوره روزانه درس خوندم. دوستانی که اطلاع دقیق در این مورد دارند ممنون میشم راهنمایی کنند
دوست عزيز اصلا مدارك موقت و سفارت ازتون نميگيره
پروردگارا
((سرنوشت ما را خير بنويس، تقديري مبارك،تا هر آنچه را كه تو زود خواهي دير نخواهيم و هر آنچه را كه تو دير خواهي زود نخواهيم))

2014as5300
گرین کارت خانم و دخترم ، 2014November05
سهم خودمم فرم I 130
pD:18 Nov
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
تشکر کنندگان: hesam427 ، mandikhanum
(2014-06-20 ساعت 15:59)p.arsa نوشته:  
(2014-06-19 ساعت 19:15)Aghaman نوشته:  
(2014-06-19 ساعت 02:33)anahita 62 نوشته:  
(2014-06-18 ساعت 12:19)HTQ نوشته:  درود.آیا حتما نیاز به تعویض کارت پایان خدمت با کارتهای جدید هست؟

اگه بخوایین پاسپورتتون رو تمدید کنین باید کارت پایان خدمت جدید بگیرین و صدور کارت جدید زمانبر هست .

تمدید پاسپورت احتیاج به تعویض شدن کارت ندارد ، وقتی مدارک تعوبض کارت پایان خدمت را بدهید یک برگه به شما میدهند که بعد از یک هفته با آن برگه پاسپورتتان را تمدید میکنید و لزومی به ارائه کارت پایان خدمت جدید نیست

شما وقت زیادی دارید پس بهتره تعویض کنید! کار از محکم کاری عیب نمیکنه! چون کارت پایان خدمت براشون خیلی مهمه!

من بعد از مصاحبه آذر 92 کارتمو دادم برا تعویض ولی هنوز نیومده! از اونجا که برا مصاحبه به کارت پایان خدمت نیاز دارید توصیه میکنم تا زمان مصاحبه ریسک نکنید چون ممکنه تعویض کارت تا 10 ماه هم طول بکشه. البته کارتهای معاف خیلی زودتر صادر میشن.
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
تشکر کنندگان: سیمین راد
من دیپلمم موقتشو دارم اما مهر وزارت اموزش پرورش خورده اما لیسانسم اصلشو دارم آیا مشکلی پیش میاد؟
تشکر کنندگان:
(2014-06-21 ساعت 00:03)aidin2015 نوشته:  من دیپلمم موقتشو دارم اما مهر وزارت اموزش پرورش خورده اما لیسانسم اصلشو دارم آیا مشکلی پیش میاد؟

برای سفارت نه. معمولا دارالترجمه بهتون میگه برای داشتن مهر تأییدیه دادگستری باید اصل دیپلم و لیسانس رو با تأییدیه وزارت علوم داشته باشید که این مدارک برای ادامه تحصیل به دردتون میخوره. برای سفارت ترجمه بدون مهر تأییدیه کافیه. از اونجا که ممکنه اون طرف بخواید ادامه تحصیل بدید بنابراین الان تا مصاحیه که فرصت زیادی دارید برای گرفتن اصل دیپلم (که کار یه نصفه روزه) و تأیید اون توسط آموزش پرورش به همراه اصل لیسانس تأیید شده توسط وزارت علوم اقدام کنید که خیالتون راحت باشه.
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
تشکر کنندگان: سیمین راد ، r.bazargan ، mandikhanum
دیپلمم اصلش نیست یعنی گم شده ولی من با همین موقت از آلمان پذیرش گرفتم آیا مشکلی پیش میاد؟
تشکر کنندگان: r.bazargan
یه گواهی هست به اسم گواهی پایان تحصیلاتی یا اتمام تحصیلات و یا یه چیزی تو همین مایه ها. میرین آموزش پرورش منطقه میگین دیپلم ندارم به جاش اینو میخوام واسه ترجمه، ریز نمرات تایید شده تون (احتمالا همین موقت رو هم قبول کنن) میدید و درخواست میدید این گواهی رو به شما بدن. ازتون 10-20 تومن بسته به انصاف میگیرن واسه پست به مرکز و برگشت و ... میگن از فرداش (بسته به حوصله و حالشون) بیاین مدرک رو تایید شده تحویل بگیرین. مدرک مهر و موم شده تحویل میگیرین با همون موقت و یا ریز نمرات تشریف میبرید آموزش پرورش مرکزی (فلسطین) براتون از پاکت باز میکنن و مهر میکنن و کاملا به جای دیپلم قابل ترجمه و معتبره این مدرک. اگر ریز نمرات دیپلمتون رو هم ندادید تایید بشه همونجا میتونید بدید. در کل 2 بار سر زدن به آموزش پرورش منطقه و یک بار آموزش پرورش مرکزی و هزینه حداکثر 20 تومن رو میطلبه. زیاد استرس به خودتون نیارید که حالا این موقت رو قبول میکنن یا نه حتما برید اصل این مدرک رو با خیال راحت بگیرید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: aidin2015 ، AliReza.Sh
دوستان اگر مجبور نیستین میتونین با کارت پایان خدمت قدیمی برین سفارت و در مورد دیپلم 12 ساله مهمه چون متاسفانه برخی دوستان رو به این دلیل معطل کردن بهتره با مدارک کامل اما نه زیادی برین
حتما تاپیک 2014 مشابه رو با دقت بخونین
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-06-21 ساعت 07:35)aidin2015 نوشته:  دیپلمم اصلش نیست یعنی گم شده ولی من با همین موقت از آلمان پذیرش گرفتم آیا مشکلی پیش میاد؟

اگر آخرین مدرک تحصیلیتون است، اصلش لازمه!
2014AS65XX / انکارا / مصاحبه هفته دوم جون / یک نفر مجرد / کلیر با تلفن و ایمیل / دریافت ویزا 29 اگوست
امضای یادگاری
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز سلام

جسارتا سوالی داشتم .

من تاریخ پشت کارت ملی تمام شده 2 سال میشه تمام شده

آیا باید کارت ملی را تعویض کنم ؟ یا نیازی نیست ؟
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: mahdibashoma ، mandikhanum
پارسالی ها میگفتن لازم نبوده و بعضی از سفارت ها حتی کارت ملی و ترجمه اش رو ازشون نگرفتن. ضمنا برخی مترجم ها تاریخ اعتبار رو ترجمه نکرده بودن و رو سربرگ خودشون هم ترجمه کردن و فقط مهر دادگستری و امور خارجه نزدن.
البته من با اینکه همه اینها رو میدونستم 1 ماه پیش دادم فکر کنم 10 تومن شد آخر هفته سوم هم دستم بودکه تا سال 99 هم اعتبار داره. البته اگر 2-3 ماه صبر کنی هوشمند میشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، mandikhanum
(2014-06-22 ساعت 12:23)p.arsa نوشته:  
(2014-06-21 ساعت 07:35)aidin2015 نوشته:  دیپلمم اصلش نیست یعنی گم شده ولی من با همین موقت از آلمان پذیرش گرفتم آیا مشکلی پیش میاد؟

اگر آخرین مدرک تحصیلیتون است، اصلش لازمه!

آخرین مدرکم لیسانس که اصلش موجوده هوراه ریز نمرات
تشکر کنندگان:
(2014-06-22 ساعت 16:04)peymanmohajer نوشته:  
(2014-06-22 ساعت 15:48)kkr129 نوشته:  دوستان عزیز سلام

جسارتا سوالی داشتم .

لازم نيست تعويض كنيد ضمنا اصلا مكانيسمي براي تعويض كارت ملي تاريخ گذشته فعلا تو كشور وجود نداره! يني كارت شما رو بخاطر تاريخش عوض نميكنن.
من رفتم دفتر خدمات الکترونیک گفتم واسه ترجمه میخوام تاریخش گذشته یه فرم داد پر کردم کارت رو گرفت 3 هفته دیگه آماده بود. یعنی چی مکانیسمی نیست؟
تشکر کنندگان:
(2014-06-24 ساعت 07:34)behdadK نوشته:  

جسارتا سوالی داشتم .

لازم نيست تعويض كنيد ضمنا اصلا مكانيسمي براي تعويض كارت ملي تاريخ گذشته فعلا تو كشور وجود نداره! يني كارت شما رو بخاطر تاريخش عوض نميكنن.
من رفتم دفتر خدمات الکترونیک گفتم واسه ترجمه میخوام تاریخش گذشته یه فرم داد پر کردم کارت رو گرفت 3 هفته دیگه آماده بود. یعنی چی مکانیسمی نیست؟
شاید شما کد پستیتون (آدرس) عوض شده ,
الان اگه برین کارت ملیتونو عوض کنین به خاطر تاریخ انقضاش این کارو نمی کنن و می گن اتوماتیک این تاریخ تمدید شده
ولی اگه بگین که آدرستون عوض شده و حتما می خواین کارتو تعویض کنین می کنن
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: سیمین راد ، peymanmohajer
(2014-06-24 ساعت 12:55)A_A نوشته:  
(2014-06-24 ساعت 07:34)behdadK نوشته:  

جسارتا سوالی داشتم .

شاید شما کد پستیتون (آدرس) عوض شده ,
الان اگه برین کارت ملیتونو عوض کنین به خاطر تاریخ انقضاش این کارو نمی کنن و می گن اتوماتیک این تاریخ تمدید شده
ولی اگه بگین که آدرستون عوض شده و حتما می خواین کارتو تعویض کنین می کنن

دقیقاً، به من هم که بدلیل اعتبار و تاریخ کارتم مراجعه کردم، گفتن لازم نیست.
همون کارت رو دادم ترجمه کردن و بردم، اصلا ازم نگرفت که بخواد مشکلی هم پیش بیاد
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
تشکر کنندگان: peymanmohajer ، Mahmood129 ، behdadK ، mandikhanum

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان