کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2014-07-03 ساعت 22:34)nasim نوشته:  
(2014-07-03 ساعت 17:36)kkr129 نوشته:  سلام دوستان این سوال را برای خانومم میپرسم چون خودم مدارکم تکمیله اما خانومم برنده اصلیه و این سوال را داره

-------------------------------------------------

سوالی داشتم

من دیپلم و پیش دانشگاهی دارم . کاردانی هم تمام کردم الان ترم 3 کارشناسی هستم

فقط اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیمو دارم .

دانشگاه کارشناسیم مدرک کاردانیمو نمیده میگه کارشناسی که تموم کردی کاردانیت اینجا دیگه میمونه ما به شما کارشناسیتو میدیم اونم تازه موقت

حال من 1 ترم دیگه دارم دانشگاه یعنی بهمن احتمالا تموم میشم احتمالا مصاحبه منم فروردین یا اردیبهشته ( خیلی خیلی خوش شانس باشم بهم کارشناسی موقت را بدن ) اما کاردانی دیگه نمیدن

من هنوز فرم 260 پر نکردم میترسم توی قسمت مدارک کاردانی هم بزنم بعد روز مصاحبه بهم بگه کو مدرکش .. و من هیچی ندارم ..

میخاستم ببینم دوستان چه راهی پیشنهاد میدن با این وضعیت ( بنده وضعیت خدمت یا بدهی یا .... هم ندارم )

سپاس

دوست عزیز شما می توونین فقط مدرک دیپلمو پیش و روز مصاحبه ارایه کنین . شما می تونین توی فرم ها کاردانیتونو بنویسین و روز مصاحبه بگین دست دانشگاه هست . ( اما به نظر من اگه فقط دیپلم و پیش و ارایه بدین بهتره . روز مصاجبه هر چقد خودتونو بالاتر نشون ندین چه از لحاظ کاری چه درسی بهتره ) مخصوصا که برنده اصلی خودتون نیستین .

سلام ممنونم .
اما یه چیزی که هست ما مهر ماه که برای لاتاری اولین ثبت نام را کردیم برای ایشون زدیم که کاردانی خوندن

الان هم توی ds260
میخایم باز بنویسیم کاردانی خوده اما الان استیودنت هست و داره لیسانس میخونه

حال به این دلیل میگم آخرین مدرک اخذ شده در زمان پر کردن فرمها فوق دیپلمش هست که اون دست دانشگاه امانته
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان:
(2014-07-04 ساعت 01:02)kkr129 نوشته:  
(2014-07-03 ساعت 22:34)nasim نوشته:  
(2014-07-03 ساعت 17:36)kkr129 نوشته:  سلام دوستان این سوال را برای خانومم میپرسم چون خودم مدارکم تکمیله اما خانومم برنده اصلیه و این سوال را داره

-------------------------------------------------

سوالی داشتم

من دیپلم و پیش دانشگاهی دارم . کاردانی هم تمام کردم الان ترم 3 کارشناسی هستم

فقط اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیمو دارم .

دانشگاه کارشناسیم مدرک کاردانیمو نمیده میگه کارشناسی که تموم کردی کاردانیت اینجا دیگه میمونه ما به شما کارشناسیتو میدیم اونم تازه موقت

حال من 1 ترم دیگه دارم دانشگاه یعنی بهمن احتمالا تموم میشم احتمالا مصاحبه منم فروردین یا اردیبهشته ( خیلی خیلی خوش شانس باشم بهم کارشناسی موقت را بدن ) اما کاردانی دیگه نمیدن

من هنوز فرم 260 پر نکردم میترسم توی قسمت مدارک کاردانی هم بزنم بعد روز مصاحبه بهم بگه کو مدرکش .. و من هیچی ندارم ..

میخاستم ببینم دوستان چه راهی پیشنهاد میدن با این وضعیت ( بنده وضعیت خدمت یا بدهی یا .... هم ندارم )

سپاس

دوست عزیز شما می توونین فقط مدرک دیپلمو پیش و روز مصاحبه ارایه کنین . شما می تونین توی فرم ها کاردانیتونو بنویسین و روز مصاحبه بگین دست دانشگاه هست . ( اما به نظر من اگه فقط دیپلم و پیش و ارایه بدین بهتره . روز مصاجبه هر چقد خودتونو بالاتر نشون ندین چه از لحاظ کاری چه درسی بهتره ) مخصوصا که برنده اصلی خودتون نیستین .

سلام ممنونم .
اما یه چیزی که هست ما مهر ماه که برای لاتاری اولین ثبت نام را کردیم برای ایشون زدیم که کاردانی خوندن

الان هم توی ds260
میخایم باز بنویسیم کاردانی خوده اما الان استیودنت هست و داره لیسانس میخونه

حال به این دلیل میگم آخرین مدرک اخذ شده در زمان پر کردن فرمها فوق دیپلمش هست که اون دست دانشگاه امانته

هیچ ایرادی نداره شما تا روز مصاحبه و حتی خود روز مصاحبه می توونین فرم هاتونو آپدیت کنین
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: قصه گو ، Mahmood129 ، محبت
سلام دوستان
این گواهی تمکن مالی که از بانک گرفته میشه حساب بانکیش حنما باید به نام برنده باشه ؟؟؟ یا سند ملکی و ....... باید به اسم برنده باشه؟ ما دو نفریم که برنده اصلی منم ولی اینا به اسم همسرمه مشکلی پیش میاد؟
تشکر کنندگان:
(2014-07-04 ساعت 12:21)ayliin نوشته:  سلام دوستان
این گواهی تمکن مالی که از بانک گرفته میشه حساب بانکیش حنما باید به نام برنده باشه ؟؟؟ یا سند ملکی و ....... باید به اسم برنده باشه؟ ما دو نفریم که برنده اصلی منم ولی اینا به اسم همسرمه مشکلی پیش میاد؟

سلام

به اسم خودتون باشه خیلی بهتره چون شما نفر اصلی هستید و خانم در کیس شماست .البته میتونید حساب رو مشترک هم ببرید .
موفق باشید
تشکر کنندگان: ayliin ، babak12
آزاد سازی مدرک تحصیلی روزانه دولتی

دوستان عزیز سلام

بنده خانومم شخص برنده هستند . ایشون کاردانی دارند و الان دارن لیسانس دانشگاه دیگری میخونن .

ایشون کاردانی دولتی روزانه بودند . حال تماس گرفتیم با شهرستان کاردانی ایشون میگن شما روزانه بودید تعهد خدمت دارید باید هزینشو بدید . اما نگفت چقدر

کسی از دوستان میدونه برای آزادسازی مدرک کاردانی چقدر باید هزینه داد ؟ ایشون ورودی 89 روزانه گرافیک بودن

هم محبت کنید حدود هزینه اگر میدونید + مراحل کار چی هست .

سپاس از شما دوستان (گل)
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-07-06 ساعت 11:48)kkr129 نوشته:  آزاد سازی مدرک تحصیلی روزانه دولتی

دوستان عزیز سلام

بنده خانومم شخص برنده هستند . ایشون کاردانی دارند و الان دارن لیسانس دانشگاه دیگری میخونن .

ایشون کاردانی دولتی روزانه بودند . حال تماس گرفتیم با شهرستان کاردانی ایشون میگن شما روزانه بودید تعهد خدمت دارید باید هزینشو بدید . اما نگفت چقدر

کسی از دوستان میدونه برای آزادسازی مدرک کاردانی چقدر باید هزینه داد ؟ ایشون ورودی 89 روزانه گرافیک بودن

سپاس از شما دوستان (گل)

سلام

با خود دانشگاه مجددا تماس بگیرید و بپرسید مبلغش چقدر میشه میخوام به حساب دانشگاه واریز کنم فکر نمیکنم مبلغ زیادی بشه
تشکر کنندگان: Mahmood129
(2014-07-06 ساعت 11:48)kkr129 نوشته:  آزاد سازی مدرک تحصیلی روزانه دولتی

دوستان عزیز سلام

سپاس از شما دوستان (گل)

دوست عزیز ایشون مدرک دیپلم و پیش دارن ؟ اگه این دو مدرک و دارین همینا رو ببرین برای ترجمه . خودتونو توی دردسر نندازین . همسر بنده مدارکش دست دانشگاه بود ( دیپلم و پیش ) گواهینامشونو گرو گذاشتن مدارک و گرفتن همونو ترجمه کردیم دادیم به سفارت . البته اگه در کل می خواین مدرک و بگیرین خوب باید با خود دانشگاه تماس بگیرین و هزینشو بپرسین
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، محبت ، Sara_lphmkf
با سلام خدمت بچه های مهاجرسرا می خواستم بدونم سند ازدواج موقت که مهر رسمی دفترخونه و دادگستری داره قابل ترجمه هست چون یکی از دوستام دوران نامزدیش برای اینکه مشکلی توی رفت و امد برای خودشو خانمش پیش نیاد سند ازدواج موقت رسمی گرفته بود ، موقع ثبت نامم فرمشو به عنوان متاهل پر کرده بود و سه ماه قبل از اعلام نتایج ازدواج رسمی کردن به نظرتون مشکلی که براشون پیش نمیاد چون بنده خداها خیلی استرس گرفتند اگه ممکنه راهنمایی کنید SmileSmileSmileSmileSmileSmile
تشکر کنندگان: tapartoor600
(2014-07-06 ساعت 16:34)peymanr نوشته:  با سلام خدمت بچه های مهاجرسرا می خواستم بدونم سند ازدواج موقت که مهر رسمی دفترخونه و دادگستری داره قابل ترجمه هست چون یکی از دوستام دوران نامزدیش برای اینکه مشکلی توی رفت و امد برای خودشو خانمش پیش نیاد سند ازدواج موقت رسمی گرفته بود ، موقع ثبت نامم فرمشو به عنوان متاهل پر کرده بود و سه ماه قبل از اعلام نتایج ازدواج رسمی کردن به نظرتون مشکلی که براشون پیش نمیاد چون بنده خداها خیلی استرس گرفتند اگه ممکنه راهنمایی کنید SmileSmileSmileSmileSmileSmile

سلام
نیازی به گفتن سند موقت نیست اگر ازدواج کردن توی فرم ۲۶۰ مشخصات کامل همسر رو بنویسند
عقد نامه رو هم ترجمه کنند و ببرند
مبارک باشه انشالله Smile
تشکر کنندگان: peymanr
(2014-07-06 ساعت 21:26)رضا2015 نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 16:34)peymanr نوشته:  با سلام خدمت بچه های مهاجرسرا می خواستم بدونم سند ازدواج موقت که مهر رسمی دفترخونه و دادگستری داره قابل ترجمه هست چون یکی از دوستام دوران نامزدیش برای اینکه مشکلی توی رفت و امد برای خودشو خانمش پیش نیاد سند ازدواج موقت رسمی گرفته بود ، موقع ثبت نامم فرمشو به عنوان متاهل پر کرده بود و سه ماه قبل از اعلام نتایج ازدواج رسمی کردن به نظرتون مشکلی که براشون پیش نمیاد چون بنده خداها خیلی استرس گرفتند اگه ممکنه راهنمایی کنید SmileSmileSmileSmileSmileSmile

سلام
نیازی به گفتن سند موقت نیست اگر ازدواج کردن توی فرم ۲۶۰ مشخصات کامل همسر رو بنویسند
عقد نامه رو هم ترجمه کنند و ببرند
مبارک باشه انشالله Smile

مرسی دوست عزیز از پاسخگویی شما ولی سند ازدواج رسمیشون سه ماه بعد از ثبت نامه یعنی به سند ازدواج موقتشون احتیاجی ندارن که نشون بده دوست من موقع ثبت نام متاهل بوده که اسم خانمشو توی فرم ثبت نام نوشته؟RolleyesRolleyesRolleyes
تشکر کنندگان:
(2014-07-06 ساعت 22:39)peymanr نوشته:  مرسی دوست عزیز از پاسخگویی شما ولی سند ازدواج رسمیشون سه ماه بعد از ثبت نامه یعنی به سند ازدواج موقتشون احتیاجی ندارن که نشون بده دوست من موقع ثبت نام متاهل بوده که اسم خانمشو توی فرم ثبت نام نوشته؟RolleyesRolleyesRolleyes
سلام
چرا همون رو هم ترجمه کنن و ببرن اتفاقا از عکس و ایمیل و پرینت تلفن نشون دادن واسه ارتباط قبلی و نامزدیشون خیلی بهترهSmile مبارکه و موفق باشید.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: peymanr ، A_A ، Sara_lphmkf
(2014-07-07 ساعت 00:33)محبت نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 22:39)peymanr نوشته:  مرسی دوست عزیز از پاسخگویی شما ولی سند ازدواج رسمیشون سه ماه بعد از ثبت نامه یعنی به سند ازدواج موقتشون احتیاجی ندارن که نشون بده دوست من موقع ثبت نام متاهل بوده که اسم خانمشو توی فرم ثبت نام نوشته؟RolleyesRolleyesRolleyes
سلام
چرا همون رو هم ترجمه کنن و ببرن اتفاقا از عکس و ایمیل و پرینت تلفن نشون دادن واسه ارتباط قبلی و نامزدیشون خیلی بهترهSmile مبارکه و موفق باشید.

ممنون و متشکر از راهنمایی شما دوست عزیز امیدوارم همه به آرزوهاشون برسنSmileSmileSmileSmileSmileSmile
تشکر کنندگان: محبت ، HERMES7
(2014-07-07 ساعت 08:48)peymanr نوشته:  
(2014-07-07 ساعت 00:33)محبت نوشته:  
سلام

ممنون و متشکر از راهنمایی شما دوست عزیز امیدوارم همه به آرزوهاشون برسنSmileSmileSmileSmileSmileSmile

بله داشتن مدارکی که در ارتباط بودین مهمه ،ممنون از Peymanr بابت تکمیل موضوع
تشکر کنندگان: peymanr ، mandikhanum
دوستان گرامی:من کارت پایان خدمتم رو 22 سال پیش گم کردم بعد از قبولی رفتم برای گرفتن کارت جدید اقدام کنم گفتن برای افراد بالای 50 سال دیگه نیاز نیست برای انجام هر گونه معامله کارت پایان خدمت ارایه بدن ولی من اصرار کردم میخوام داشته باشمش .اونها هم گفتن ما مدارک رو میگیریم و میفرستیم ولی معلوم نیست ایا ارتش براتون کارت جدید رو صادر کنه یا نه.منم که توی فرم اعلام کردم پایان خدمت دارم. نظرتون رو لطفا بگید.
تشکر کنندگان:
خیر، هیچ مشکلی وجود نداره
چون هم فرم ها رو متاهل پر کردن
و هم قبل از اعلام نتایج ازدواج رسمی کردن
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
تشکر کنندگان: babak12 ، محبت ، peymanr

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان