کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
ترجمه و کپی برابر اصل کارت پایان خدمت قبلی رو که در اون ارگان خدمتیم (راهور _ نیروی انتظامی) ذکر شده دارم. به نظرتون این ترجمه رو به سفارت اراائه بدم یا ترجمه کارت جدید؟
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: behdadK
(2014-07-24 ساعت 00:51)Iaccept نوشته:  سلام
آقا من مدرک فوق لیسانس و لیسانسم دانشگاه دولتی هست و موقت هستش!!!
برا آزاد کردن لیسانس ۳ میلیون میخاد و فوق ۷ میلیون!!!
من این پولو ندارم اگه داشتمم نمیدادم Smile
حالا برا ترجمه اینا خوبه یا اصلشو میخاد؟؟؟
رو مدارکم نوشته ارزش ترجمه نداره و فقط برا داخل کشور معتبره!
در ضمن من تو ۵ سال اول قصد ادامه تحصیل ندارم!
حالا به نظرتون چ کار کنم برم دنبال آزاد کردن یا نه؟؟؟
۲. از دوستان سال قبل کسیو با شرایط من سراغ دارین!!؟؟
خیلی ممنون

Sent from my MediaPad X1 7.0

آقا کسی جوابه مارو نمیدهBig Grin؟؟؟
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: mandikhanum ، rezamehrzad
(2014-07-24 ساعت 14:21)USA Grean Card نوشته:  
(2014-07-24 ساعت 13:57)Iaccept نوشته:  
خیلی ممنون

سلام دوست عزیز
من جواب دادم ولی نمی دونم چی می شه. شما به دارالترجمه .......... مراجعه کن بگو واسه لاتاری اقدام کردم بهت راهنمایی می کنند. ترجمه مدارک لاتاری اونجا انجام می شه. خواستی پیغام خصوصی بده بهت مشخصاتشو بدم. ان شالله که به عنوان تبلیغ در نظر گرفته نشه.
بازم در خدمتم
دوست عزیز نیاز به ازاد کردن مدرک نیست.همون مدرک موقت ها رو ببر بگو برات ترجمه کنن
تشکر کنندگان:
(2014-07-24 ساعت 13:10)rbrb-2015 نوشته:  ترجمه و کپی برابر اصل کارت پایان خدمت قبلی رو که در اون ارگان خدمتیم (راهور _ نیروی انتظامی) ذکر شده دارم. به نظرتون این ترجمه رو به سفارت اراائه بدم یا ترجمه کارت جدید؟
سلام دوست عزیز
به نظر من هر دو رو ترجمه کن و همراهمت داشته باش
تشکر کنندگان:
(2014-07-24 ساعت 14:24)USA Grean Card نوشته:  
(2014-07-24 ساعت 13:10)rbrb-2015 نوشته:  ترجمه و کپی برابر اصل کارت پایان خدمت قبلی رو که در اون ارگان خدمتیم (راهور _ نیروی انتظامی) ذکر شده دارم. به نظرتون این ترجمه رو به سفارت اراائه بدم یا ترجمه کارت جدید؟
سلام دوست عزیز
به نظر من هر دو رو ترجمه کن و همراهمت داشته باش
ولی ترجمه کارت جدیدتو ارایه بده
تشکر کنندگان:
(2014-07-24 ساعت 13:57)Iaccept نوشته:  
خیلی ممنون

سلام دوست عزیز خوبید شما

ببینید دوست عزیز تا اونجایی که بنده میدونم دیپلم 12 ساله شما باشه و آخرین مدرکتون کفایت میکنه
لذا شما باید اصل دیپلم را داشته باشید و فوق لیسانستون .

مورد بعدی که گقتید شاید 5 سال دیگه بخواهید درس بخونید ... شما باید مدرکتون را داشته باشید ...
لذا باید اقدام به آزادسازی آخرین مدرکتون بکنید . به دلیل اینکه دانشگاه دولتی بودید یا باید هزینه آن را بدید و یا کار کنید ...
حال یه راه دیگر هم است اون هم اینکه شما درخواست کار به شرکت های کاریابی می دهید فقط باید شرایط زیر را داشته باشید )

در زمانی که شما به شرکت های کاریابی میرید باید این شرایط را داشته باشید .

1. شش ماه باید از زمان فراغت از تحصیل گذشته باشد .
2. شش ماه باید از زمان پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم گذشته باشد .

برای استفاده از این قانون می تونید به کاریابی مورد تایید وزارت کار مراجعه کنید و تقاضای کار بکنید. بعد از شش ماه عدم کاریابی نامه ای مبنی بر عدم کاریابی در این مدت گرفته و به وزارت کار استان خودتان مراجعه می کنید . وزارت کار نیز نامه ای به دانشگاه محل تحصیل شما مبنی بر آزاد سازی مدارک بدون دریافت هزینه تحصیل رایگان به شما خواهد داد .

پیروز باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، Ali Sepehr ، mandikhanum
سلام
آیا سند ازدواج را که برای سفارت گفته دو نسخه کپی بفرستیم باید ترجمه هم دو نسخه باشد یا یک نسخه کافی است؟
تشکر کنندگان:
دوستان یک سوال مهم *************
من کاردانی دارم از آموزشکده فنی و شبانه بودم .
الان که مراجعه کردم میگن برای فارغ التحصیلای سال ۹۰ دانشنامه صادر نمیشه و یه کاغذ میدن که قابل ترجمه است ،اینجاست که کفر آدم در میاد و مهاجرت رو هر چند سخت به موندن شیرینتر میکته .
تازه گفتن مدرک دیپلم رو هم نمیدن ،مت موندم چه کنم آخه از دست اینا ادم چه کنه ؟

مورد مشابه اگر کسی هست بگه
راه حل و تجربیات لطفا بگید که وافعا موندم تو این مورد چه کنم
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: chakavakl
بچه ها هرکس سوالی داره بصورت خصوصی بهم بگه جواب بدم من نمیتونم داءم بیام سربزنم ولی من از برندگان 2014 هستم کمک خواستید رو من حساب کنید
کیس نامبر 3800 .... یکی از آخرین ویزا گرفته های 2014 .... فعلا میخوام برم کانزاس Wink
تشکر کنندگان: babak12
قابل توجه دوستاني كه مدرك موقت دارن، سفارت ارمنستان به هيچ وجه مدارك موقت و تحويل نگيره، حالا اين ي قانونه براشون يا يك كار اختياري نميدونم، اما نه از ما گرفتن نه از خيلي از دوستان ما، موفق باشيد
پروردگارا
((سرنوشت ما را خير بنويس، تقديري مبارك،تا هر آنچه را كه تو زود خواهي دير نخواهيم و هر آنچه را كه تو دير خواهي زود نخواهيم))

2014as5300
گرین کارت خانم و دخترم ، 2014November05
سهم خودمم فرم I 130
pD:18 Nov
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
تشکر کنندگان: babak12 ، r.bazargan ، mandikhanum
(2014-07-25 ساعت 18:48)reza.aa نوشته:  دوستان یک سوال مهم *************
من کاردانی دارم از آموزشکده فنی و شبانه بودم .
الان که مراجعه کردم میگن برای فارغ التحصیلای سال ۹۰ دانشنامه صادر نمیشه و یه کاغذ میدن که قابل ترجمه است ،اینجاست که کفر آدم در میاد و مهاجرت رو هر چند سخت به موندن شیرینتر میکته .
تازه گفتن مدرک دیپلم رو هم نمیدن ،مت موندم چه کنم آخه از دست اینا ادم چه کنه ؟

مورد مشابه اگر کسی هست بگه
راه حل و تجربیات لطفا بگید که وافعا موندم تو این مورد چه کنم
سلام دوست عزیز
شما همون برگه رو به دارالترجمه ارائه بده در قالب همون دانشنامه برات ترجمه می کنند و مشکلی هم نیست.
در مورد دیپلم هم می تونی با مراجعه به آموزش و پرورش درخواست تاییدیه تحصیلی کنی.

بازم سوالی بود در خدمتم
تشکر کنندگان: reza.aa
(2014-07-25 ساعت 18:36)babak 2000 نوشته:  سلام
آیا سند ازدواج را که برای سفارت گفته دو نسخه کپی بفرستیم باید ترجمه هم دو نسخه باشد یا یک نسخه کافی است؟

سلام دوست عزیز شما باید برای سفارت ابوظبی دو نسخه ترجمه از سند ازدواج را همراه داشته باشید. اگه به دارالترجمه های معتمد سایت که کار دیگر دوستان مهاجر را انجام می دهدند مراجعه کنید به تمامی این موارد آشنایی دارند.
ممکنه زیاد نتونم سر بزنم هر کس سوالی داشت خصوصی بپرسید حتما پاسخ می دم.

بازم سوالی بود در خدمتم
تشکر کنندگان:
(2014-07-25 ساعت 22:39)USA Grean Card نوشته:  

سلام دوست عزیز شما باید برای سفارت ابوظبی دو نسخه ترجمه از سند ازدواج را همراه داشته باشید. اگه به دارالترجمه های معتمد سایت که کار دیگر دوستان مهاجر را انجام می دهدند مراجعه کنید به تمامی این موارد آشنایی دارند.

بازم سوالی بود در خدمتم

با تشکر. برای سفارت آنکارا هم باید دو نسخه بفرستیم؟ ضمنا بنظر شما انتخاب سفارت ابوظبی چه مزایایی نسبت به سفارت آنکارا دارد چون بطور پیش فرض برای ما سفارت آنکارا انتخاب شده است و هنوز فرم 260 را ارسال نکرده ایم و می توانیم سفارت را تغییر دهیم.
تشکر کنندگان:
(2014-07-25 ساعت 23:20)babak 2000 نوشته:  

بازم سوالی بود در خدمتم

با تشکر. برای سفارت آنکارا هم باید دو نسخه بفرستیم؟ ضمنا بنظر شما انتخاب سفارت ابوظبی چه مزایایی نسبت به سفارت آنکارا دارد چون بطور پیش فرض برای ما سفارت آنکارا انتخاب شده است و هنوز فرم 260 را ارسال نکرده ایم و می توانیم سفارت را تغییر دهیم.
نه دوست عزیز برای آنکارا 4 نسخه لازم دارید.
به نظر من تفاوت چندانی با هم ندارند ولی من خودم جای شما بودم همون آنکارا رو انتخاب می کردم. در مورد دارالترجمه مناسب هم سوال داشتید خصوصی پیام بدید حتما پاسخ می دم.
باز هم سوالی بود در خدمتم
تشکر کنندگان:
(2014-07-25 ساعت 23:25)USA Grean Card نوشته:  
(2014-07-25 ساعت 23:20)babak 2000 نوشته:  

بازم سوالی بود در خدمتم

نه دوست عزیز برای آنکارا 4 نسخه لازم دارید.
به نظر من تفاوت چندانی با هم ندارند ولی من خودم جای شما بودم همون آنکارا رو انتخاب می کردم. در مورد دارالترجمه مناسب هم سوال داشتید خصوصی پیام بدید حتما پاسخ می دم.
باز هم سوالی بود در خدمتم

چرا آنکارا چون با توجه به اینکه باید مدارک را 15 روز زودتر فرستاد و بعدشم باید آدرس پستی برای ارسال ویزا بدیم بنظرم سخت گیریش بیشتر از ابوظبی است لطفا یکم بیشتر راهنمایی کنید چون انتخاب سفارت برای ما واقعا یک معضل شده است.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان