کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
با سلام
دیپلم من نظام جدیده و مدرک پیش دانشگاهیم را دارم اما مدرک دیپلم دبیرستان را گم کردم ، من باید برای بردن مدرک دیپلم دبیرستان برای سفارت چکار کنم؟
ضمنا به اداره آموزش و پرورش هم مراجعه کردم و گفته برو پست و فرم درخواست تائید مدرک را تکمیل و به همراه کپی مدرک دیپلم دبیرستان(اگر داری) یا ریز نمرات سوم دبیرستان برای اداره آموزش و پرورش پست کنم و آدرس دارالترجمه را بدهم تا خودشان برای دارالترجمه تائیدیه بفرستند و آنها این تائیدیه را ترجمه کنند. این برای سفارت قابل قبوله؟
تشکر کنندگان: mandikhanum
(2014-08-06 ساعت 23:36)babak 2000 نوشته:  با سلام
دیپلم من نظام جدیده و مدرک پیش دانشگاهیم را دارم اما مدرک دیپلم دبیرستان را گم کردم ، من باید برای بردن مدرک دیپلم دبیرستان برای سفارت چکار کنم؟
ضمنا به اداره آموزش و پرورش هم مراجعه کردم و گفته برو پست و فرم درخواست تائید مدرک را تکمیل و به همراه کپی مدرک دیپلم دبیرستان(اگر داری) یا ریز نمرات سوم دبیرستان برای اداره آموزش و پرورش پست کنم و آدرس دارالترجمه را بدهم تا خودشان برای دارالترجمه تائیدیه بفرستند و آنها این تائیدیه را ترجمه کنند. این برای سفارت قابل قبوله؟

سلام دوست عزیز
راهنمایی که به شما شده کاملا صحیح است. کافی است آدرس یکی از دارالترجمه های معتمد دوستان مهاجر را بدهید تا مستقیما برای دارالترجمه ارسال شود. ترجمه این نامه برای سفارت کاملا قابل قبول است.
سوالی بود در خدمتم
تشکر کنندگان: babak12 ، babak 2000 ، mandikhanum
سلام دوستان عزيز ايا براي ارمنستان هم بايد مداركو از قبل بفرستيم يا در همان زمان مصاحبه ببريم؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-12 ساعت 12:49)shahrooz s نوشته:  سلام دوستان عزيز ايا براي ارمنستان هم بايد مداركو از قبل بفرستيم يا در همان زمان مصاحبه ببريم؟

سلام دوست عزيز
نه نياز نيست فقط براي انكارا بايد مدارك 15 روز قبل پست كنيد
با اين حال سايت سفارت يوس اس اس در ايروان جك كنيد بهترين مرجع مي تونه باشه
موفق باشيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: shahrooz s ، A_A ، r.bazargan
سلام
برای کیس 2 نفره ترجمه تمام مدارک تحصیلی 2 نفر نیازه؟؟؟ریز نمرات چطور؟؟؟
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان:
(2014-08-12 ساعت 14:40)h_researcher نوشته:  سلام
برای کیس 2 نفره ترجمه تمام مدارک تحصیلی 2 نفر نیازه؟؟؟ریز نمرات چطور؟؟؟

دوست من سلام

نیازی نیست دوست عزیز یه پست را 2 بار تکرار کنید تا به جواب برسید ..

در مورد سوال شما ببینید دوست عزیز مدارک تحصیلی شخص برنده ملاک است فقط . اما دوستان از آخرین مدرک تحصیلی همراه هم ترجمه ای میگیرن می برن اما این مورد الزامی قید نشده .
اما نیاز به تمام مدارک تحصیلی از اول تا آخر نیست

شخص برنده هم دیپلم و پیش دانشگاهی + آخرین مدرک تحصیلیش مثال لیسانس است یا فوق لیسانس

حال اگر کیس برنده شده در حین تحصیل است ایشون ریز نمرات هم ببرند

دوستان عزیز لطفا صفحات قبل هم بخونن و بعد اگر ابهامی بود پست بزنند.
پیروز باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، r.bazargan ، h_researcher ، mandikhanum
خوب خدا رو شکر بعد از 2 ماه و خورده ای کارت ملی ما رو صادر کردن! Big Grin

مونده فقط کارت خدمت جدید که بعید میدونم امسال بیاد! Smile
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
(2014-08-12 ساعت 14:39)babak12 نوشته:  
(2014-08-12 ساعت 12:49)shahrooz s نوشته:  سلام دوستان عزيز ايا براي ارمنستان هم بايد مداركو از قبل بفرستيم يا در همان زمان مصاحبه ببريم؟

سلام دوست عزيز
موفق باشيد

ممنون از راهنماييتون. در ضمن ايا براي دارالترجمه عكس هم نيازه؟
تشکر کنندگان: babak12
(2014-08-12 ساعت 15:24)shahrooz s نوشته:  
(2014-08-12 ساعت 14:39)babak12 نوشته:  

سلام دوست عزيز
موفق باشيد

ممنون از راهنماييتون. در ضمن ايا براي دارالترجمه عكس هم نيازه؟
خواهش مي كنم
نه دوست عزيز نياز نيست
فقط براي روز مصاحبه و مديكال نيازه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، amohammadi348
سلام دوستان
کسی میتونه آدرس و تلفن دارالترجمه های قابل اعتماد مهاجرسرا برا من پیام خصوصی کنه؟
درضمن من فوق لیسانسم و هر دو تا مدرک لیسانس و فوقم موقت هست ( دانشگاه دولتی بودم)
هنوز نمیدونم این برام مشکل ساز میشه یا ن!؟!؟
خلاصه یه جا باشه ک کارمارو را بندازه 
دم شما گرم

Sent from my MediaPad X1 7.0
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: mandikhanum
منم ممنون میشم آدرس و تلفن دارالترجمه های قابل اعتماد مهاجرسرا برا من پیام خصوصی کنیدBig Grin
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2014-08-13 ساعت 07:49)r.bazargan نوشته:  منم ممنون میشم آدرس و تلفن دارالترجمه های قابل اعتماد مهاجرسرا برا من پیام خصوصی کنیدBig Grin

سلام یه نگاه به بالای صفحه بکنید Rolleyes Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، A_A ، Ali Sepehr
سلام، ميشه بگيد اين كارت ملي رو بايد ترجمه كنيم و ببريم يا نه؟ ممنون
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان:
(2014-08-14 ساعت 05:04)hamid66 نوشته:  سلام، ميشه بگيد اين كارت ملي رو بايد ترجمه كنيم و ببريم يا نه؟ ممنون

سلام قبلا جز پروسه نبوده ولی دوستان با خودشون بردن فکر کنم نیاز بشه احتمالا اون مسول سفارت ازتون نگیره ولی شاید افیسر بخواد یه نگاه بهش بندازه Shy
تشکر کنندگان: r.bazargan ، hamid66
اتفاقاً جزو پروسه بوده و آفيسر هم نگاه مي كنه.تنها چيزي كه ترجمه نمي خواد پاسپورته!!! به جان خودم ،پارسال يكي از سؤالات اساسي دوستان بود ، هر چي كه ما بيشتر تعجب مي كرديم از اين سؤال ، دوستان عزيز هم بيشتر مي پرسيدند!
كارت ملي ، شناسنامه ، كارت پايان خدمت ، مدارك ديپلم و ليسانس و فوق و بالاتر، و اگر ازدواج كرده باشيد دو عدد ترجمه ي اصل از سند ازدواج .پيروز باشيد.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: aghamilad ، Sara_lphmkf ، hamid66 ، puryapurya ، fa15 ، mandikhanum

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان