کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
نامه تمکن مالی برای همراه باید جداگانه باشه؟
ترجمه مدارک تحصیلی همراه لازمه؟
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: mandikhanum
(2014-08-14 ساعت 09:47)h_researcher نوشته:  نامه تمکن مالی برای همراه باید جداگانه باشه؟
ترجمه مدارک تحصیلی همراه لازمه؟

میتونه جدا باشه از حساب همسر و خودتون جدا بگیرید . یا حساب مشترک کنید یه دونه بگیرید به نظر من جمعش مهمه که حداقل برای دونفر 30K باشه.

مدارک همراه رو خواستن ببین بعضی مواقع همراه بودنش بد نیست.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، mandikhanum
سلام به همه دوستان به خصوص پيش كسوتاى عزيز كه لطف ميكنن و تجربيات شونو با ما در ميان مى ذارن .....لطفا راهنمايى بفرماييد كه مدارك موقت رو چطور ترجمه كنيم.....با سپاس فراوان
تشکر کنندگان:
سلام
یه سوال داشتم دوستان:
برای ترجمه مدرک تحصیلی برای سفارت چون نیازی به مهر دادگستری و امور خارجه نیست پس مسئله ای نیست اگه اونها رو به تایید وزارت علوم نرسونیم؟درسته؟منظورم اینه بدون تایید وزارت علوم دارالترجمه ها مهر خودشون رو میزنن و این کافیه دیگه؟؟
شماره کیس: **2015AS5/تاریخ رویت قبولی:may1/ کنسولگری:ankara/ تعداد افراد منظور در کیس :1/ ارسال فرمهای سری اول:22May/ مصاحبه:2oct/ دریافت ویزا:2oct!!/ ورود به آمریکا:25 NOV،
تشکر کنندگان: پدی ، mandikhanum
(2014-08-14 ساعت 15:08)sahar63 نوشته:  سلام
یه سوال داشتم دوستان:
برای ترجمه مدرک تحصیلی برای سفارت چون نیازی به مهر دادگستری و امور خارجه نیست پس مسئله ای نیست اگه اونها رو به تایید وزارت علوم نرسونیم؟درسته؟منظورم اینه بدون تایید وزارت علوم دارالترجمه ها مهر خودشون رو میزنن و این کافیه دیگه؟؟

سلام مدارك كه معمولا از قبل مهر داره ......دارالترجمه هم همه رو ترجمه مى كنه غير از اونايى كه توش نوشته ارزش ترجمه نداره كه البته اونا رو هم مى تونيد بعضا ببريد و از نهاد مربوطه اجازه ترجمه بگيزيد
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، r.bazargan ، قصه گو ، mandikhanum
سلام
میشه لطفا بگید ثبت نام ptt چیه و از کدوم سایت باید انجام بشه؟؟؟؟
خیلی ممنون
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اقا ترجمه مدارک برا من که مجرد بودم ۳۰۰ چوق افتاد!!!
طبیعی هست عایا؟؟؟
دارالترجمه بهم گفت ترجمه ریزنمره دیپلم و پیشو ۱۰۰٪ میخاد!!!
۸ترم ترمی ۱۲ چوق!!!
راستی من کپی ریز نمره دادم مورد نداره از رو اون بزنه!؟!؟
مرسی

Sent from my MediaPad X1 7.0
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: bidad ، r.bazargan ، mandikhanum
(2014-08-14 ساعت 20:34)maryamaa نوشته:  سلام
میشه لطفا بگید ثبت نام ptt چیه و از کدوم سایت باید انجام بشه؟؟؟؟
خیلی ممنون

سلام دوست عزیز
این تایپیک مطالعه بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A
سلام
لطفا نگين تبليغ ميشه و اينا چون مساله مالي الان برا همه مهمه.
از عزيزاني كه قبلا ترجمه رو انجام دادن خواهشمندم بگن كودوم دارالترجمه ارزونتر مداركشون رو ترجمه كرده؟!
تازه اگرم تبليغ ميشه حقشونه. بقيه دارالترجمه ها هم بايد ياد بگيرن ازشون.

پانوشت: من مدرك دكترا دارم ولي خدا ميدونه چقده سخت و با شك كلمه ي دارترجمه!دارلترجمه!دارالترجمة ! رو تايپ كردم)
تشکر کنندگان: قصه گو ، A_A ، mandikhanum
از دوستان 2015 ایی تقاضا میکنم که هرچه زودتر امضاهای خود را ساخته و تکمیل کنند تا بتوان اطلاعات کامل تری را در اختیار یکدیگر قراردهیم
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: babak12 ، salar5452 ، r.bazargan ، قصه گو
اين كارت ملي كه الان دارم كد پستيش فرق داره اشكال ميگيرن؟ بايد عوض كنم؟
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: قصه گو ، mandikhanum
(2014-08-16 ساعت 02:29)hamid66 نوشته:  اين كارت ملي كه الان دارم كد پستيش فرق داره اشكال ميگيرن؟ بايد عوض كنم؟
سلام دوست عزيز
نه نياز نيست براي تعوض كارت ملي
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
سلام.

خواهشا یه نفر به من جواب بده. هر کس می پرسم یه جواب میده.

همسر من برنده اصلی هست. ما هر دو فوق لیسانس هستیم و مدارک دیپلم ، پیش دانشگاهی ، لیسانس و فوق لیسانس هر دوتامون رو ترجمه کردیم.

سوالم راجع به ریزنمرات است. ریزنمرات کدام مقاطع را لازمه ترجمه کنیم؟ آیا فقط برنده اصلی را میخواهد یا هر دو نفر؟

خواهشا کسی که اطلاع دقیق دارد جواب دهد. میدونم ساده ترین کار اینه که همه رو ترجمه کنیم، ولی مشکل اینجاست که ما هیچ کدوم ریزنمرات دیپلم و پیش دانشگاهیمون رو نداریم. می خوام بدونم اگه واقعا لازم هست برم دنبالش؟
شماره کیس: 2015AS1xxx /تاریخ رویت قبولی: 1 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : 24 May/ کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: August 15 / مصاحبه : October 9 - Ankara / دریافت ویزا : یک ضرب / مقصد : دالاس / ورود به آمریکا : January 15/ دریافت گرین کارت:Feb 9
تشکر کنندگان: قصه گو ، mandikhanum
(2014-08-16 ساعت 13:36)Mehrdad2001 نوشته:  سلام.

خواهشا یه نفر به من جواب بده. هر کس می پرسم یه جواب میده.

همسر من برنده اصلی هست. ما هر دو فوق لیسانس هستیم و مدارک دیپلم ، پیش دانشگاهی ، لیسانس و فوق لیسانس هر دوتامون رو ترجمه کردیم.

سوالم راجع به ریزنمرات است. ریزنمرات کدام مقاطع را لازمه ترجمه کنیم؟ آیا فقط برنده اصلی را میخواهد یا هر دو نفر؟

خواهشا کسی که اطلاع دقیق دارد جواب دهد. میدونم ساده ترین کار اینه که همه رو ترجمه کنیم، ولی مشکل اینجاست که ما هیچ کدوم ریزنمرات دیپلم و پیش دانشگاهیمون رو نداریم. می خوام بدونم اگه واقعا لازم هست برم دنبالش؟
دوست عزيز ريز نمران برنده اصلي ملاك عمل و در بیشتر موارد افیسر خواسته
در برخي موارد هم ريز نمرات خواسته نشده
این موضوع غیر قابل پیش بینی است
به نظر من ریسک نکنید
و ریز نمرات فرد برنده همراهتون باشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: Mehrdad2001 ، A_A ، amohammadi348 ، Sara_lphmkf ، AliReza.Sh ، r.bazargan ، mandikhanum
Wink 
با سلام
لطفا راهنمایی کنید
من دانشجوی ارشد روزانه هستم
تا یکماه هم فارغ التحصیل میشم انشاا...
برای ترجمه لازمه که مدرکمو آزاد کنم ؟
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان