کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
با سلام خدمت دوستان عزیز
در مورد ریز نمرات آیا لازم که ریز نمرات 3 سال دیپلم هم ترجمه بشه یا پیش دانشگاهی کافیه؟
من دیپلم کاردانش دارم اما پیش دانشگاهی ریاضی، ایرادی نداره؟

با تشکر
تشکر کنندگان: قصه گو
(2014-08-18 ساعت 15:52)zzarin نوشته:  [quote='atlantis770' pid='536989' dateline='1408350163']
ببخشید من یک سوال دارم!
من مدارک تحصیلی رو دادم برای ترجمه.
حالا که مدارک تحصیلی رو به انگلیسی ترجمه کردم، میخوام بدونم همون ترجمه های انگلیسی رو باید ببرم وزارت علوم برای تائید؟
ممنونم.
[/quote
تا اون جایی که من میدونم اگر مدارک شما قدیمی هستش باید برید تو سایت آموزش عالی و اسکن مدرک رو بزارید اون وقت یک کد میدن اما مدارک من چون برای 89 بود و جدید احتیاجر به نه تاییه داشت نه هیچ چیز دیگه

من امروز زنگ زدم وپرسیدم.اینجا درج میکنم تا دیگران هم بدونند:
مدارک تحصیلی(که به فارسی هستند) رو اول باید در سایت
http://mad.msrt.gov.ir/EDUS/Default.Aspx اسکن کنید تا مورد تایید قرار بگیرند.
حالا همون مدارک فارسی تایید شده رو ببرید دارالترجمه. مهر و امضای وزارت امور خارجه و دادگستری میخوره. همین کفایت میکنه.
تشکر کنندگان: babak12 ، قصه گو ، AliReza.Sh ، mandikhanum
(2014-08-18 ساعت 12:52)atlantis770 نوشته:  ببخشید من یک سوال دارم!
من مدارک تحصیلی رو دادم برای ترجمه.
حالا که مدارک تحصیلی رو به انگلیسی ترجمه کردم، میخوام بدونم همون ترجمه های انگلیسی رو باید ببرم وزارت علوم برای تائید؟
ممنونم.
سلام
اگر مدارک را فقط برای سفارت می خواهید مهر مترجم کافی است
(دوستانی که قصد ادامه تحصیل دارند به مهر دادگستری نیاز دارند البته باز هم نه برای سفارت برای دانشگاه مقصد)
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: babak12 ، puryapurya ، A_A ، قصه گو ، rbrb-2015 ، atlantis770 ، mandikhanum
من هم موافق دوستمون در مورد مهر وزارت دادگستری و علوم و یا هر جای دیگه مهر که نیاز است بگذارید توی یک تاپیک دیگه بحث کنید ، بابا از اول این تاپیک میگن فقط ترجمه برای سفارت کافیه و نیازی به مهر خاصی نیست ، خوب اینجا هم برای برندگان لاتاری هست . و اینجوری دوباره کلی استرس وارد میکنید ، با حد اقل بنویسید بالای مطلبتون که ترجمه برای ادامه تحصیل .
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، rbrb-2015 ، sportlovly
کسی‌ میدونه اگه مدرک تحصیلی‌ به زبان انگلیسی‌ باشه (از آمریکا یا انگلیس) آیا نیاز به ترجمه و مهره تأییدیه دارالترجمه داره یا نه؟
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
(2014-08-18 ساعت 22:48)omid_bl نوشته:  کسی‌ میدونه اگه مدرک تحصیلی‌ به زبان انگلیسی‌ باشه (از آمریکا یا انگلیس) آیا نیاز به ترجمه و مهره تأییدیه دارالترجمه داره یا نه؟

نه نیاز تیست
خودتون میگید مدرک به زبان انگلیسی هست .
دیگه نیازی به ترجه نداره
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، omid_bl ، قصه گو
(2014-08-18 ساعت 19:42)general_pooya نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
در مورد ریز نمرات آیا لازم که ریز نمرات 3 سال دیپلم هم ترجمه بشه یا پیش دانشگاهی کافیه؟
من دیپلم کاردانش دارم اما پیش دانشگاهی ریاضی، ایرادی نداره؟

با تشکر

سلام دوست عزیز
ریز نمرات 3 سال دبیرستان و پیش دانشگاهی را ترجمه کنید و باخود ببرید. در این مورد ریسک نکنید .چون بستگی به آفیسر داره که ریز نمره از شما بخواد یا نه. ولی وقتی مدارکتون کامل ،همراهتون باشه خیالتونم راحتتره.
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، general_pooya ، rbrb-2015 ، mandikhanum
(2014-08-18 ساعت 23:44)reasonable نوشته:  سلام دوست عزیز
ریز نمرات 3 سال دبیرستان و پیش دانشگاهی را ترجمه کنید و باخود ببرید. در این مورد ریسک نکنید .چون بستگی به آفیسر داره که ریز نمره از شما بخواد یا نه. ولی وقتی مدارکتون کامل ،همراهتون باشه خیالتونم راحتتره.

اتفاقاً ديروز همين مدارك رو بردم براي ترجمه گفت براي هر ترم يعني يك سال كمتر از ٤٥ تومن نميشه . يعني سه تا ٤٥ تومن.٦٠ نومن هم براي گواهي ديپلم. و من چون كارنامه ي سوم رو هم جدا مي خواستم ترجمه كنه ، چيزي حدود دويست و پنجاه تا سيصد تومن در ميومد.بهش گفتم آقا سري قبل كل مداركمون واسه مصاحبه شد سيصدSad گفت تازه گرون شده.
دوستي گفت اگه دخترت ميخواد سال چهارم رو اونجا بخونه، اصلاً اعلام نكنه كه ديپلم گرفته و فقط ترجه ي سال سوم رو نشون بديد.اما اگه خواست بره كالج ، ترجمه ي ريز نمرات سه سال و ديپلم لازمه.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، babak12 ، reasonable
سلام دوستان
میشه لطفا راهنمایی کنید که برای مدرک دیپلم نظام قدیم باید مهر آموزش و پرورش باشه و یا مهر وزارت علوم؟
ممنونم
مهسا
تشکر کنندگان:
تا جایی که بنده میدونم در کل شما مدرک رو میبرید آموزش پرورش برای شما مهر میکنند. ربطی به نظام جدید و قدیمش نداره
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: قصه گو ، mandikhanum
(2014-08-19 ساعت 02:01)قصه گو نوشته:  
(2014-08-18 ساعت 23:44)reasonable نوشته:  سلام دوست عزیز

اتفاقاً ديروز همين مدارك رو بردم براي ترجمه گفت براي هر ترم يعني يك سال كمتر از ٤٥ تومن نميشه . يعني سه تا ٤٥ تومن.٦٠ نومن هم براي گواهي ديپلم. و من چون كارنامه ي سوم رو هم جدا مي خواستم ترجمه كنه ، چيزي حدود دويست و پنجاه تا سيصد تومن در ميومد.بهش گفتم آقا سري قبل كل مداركمون واسه مصاحبه شد سيصدSad گفت تازه گرون شده.
دوستي گفت اگه دخترت ميخواد سال چهارم رو اونجا بخونه، اصلاً اعلام نكنه كه ديپلم گرفته و فقط ترجه ي سال سوم رو نشون بديد.اما اگه خواست بره كالج ، ترجمه ي ريز نمرات سه سال و ديپلم لازمه.
قصه گو عزیز امروز همین الان پرسیدم از دو دارالترجمه: ترجمه هر ترم 12 تومان مهر دادگستری 25 تومان مهر وزارت خارجه 11 تومان اگر باکل این موارد گفته قیمتش درست بوده دیپلم و پیش گواهی 15 تومان فقط ترجمه
موفق باشی
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: قصه گو ، babak12 ، mandikhanum
مامان خانم جون ممنون از جوابتون.جايي كه من رفتم شيراز شمالي بود،گفتم شايد به خاطر جاش گرون ميده،تصميم گرفتم برم پيش پاسارگارد كه مهاجرسرا تبليغش مي كنه.توي ميدون فردوسيه،بايد ببينم ميارزه اين همه پاشم برم !!! زياد وقت ندارم،تا جمعه ي ديگه بايد تموم بشه!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: babak12 ، mandikhanum
(2014-08-19 ساعت 11:06)jjcale نوشته:  سلام دوستان
میشه لطفا راهنمایی کنید که برای مدرک دیپلم نظام قدیم باید مهر آموزش و پرورش باشه و یا مهر وزارت علوم؟
ممنونم
مهسا

وزارت علوم مربوط به مدارك دانشگاهيه.من مدارك دخترم رو بردم همون اداره ي آموزش و پرورش منطقه مهر كرد. براي تأييد نمرات از مدرسه سي دي ريز نمرات گرفتم .چون خيلي تأكيد روي تطبيق نمرات دارند.
تشکر کنندگان: babak12
(2014-08-19 ساعت 11:06)jjcale نوشته:  سلام دوستان
ممنونم
مهسا

مدرکتون رو نگاه کنید ببینید اگه مهر منطقه ای که در آن درس خونده اید رو نداره ،اول باید برید همون منطقه از آموزش و پرورش مهر بزنه ،بعدش دوباره برید آموزش و پرورش کل یه مهر دیگه میزنه .
یعنی مدرکهای مدرسه و ریز نمرات مدرسه باید :

مهر مدرسه ، مهر آموزش وپرورش منطقه ای که توش درس خوندید،در آخر مهر آموزش و پرورش کل را داشته باشد.
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: قصه گو ، mandikhanum
یه مشکل هست در رابطه با تاریخ انقضا کارت ملی این رو تو سفارت افیسر گیر نمیده؟... من دیروز رفتم اداره ثبت شهرمون گفتن بخشنامه اومده که اولویت برای دانش اموزایی هست که کارت ملی ندارن.و نمیتونیم کارت رو تعویض کنیم اخیرا هم باز یه کارت دیگه درومده بنام کارت هوشمند گفتن جایگذین کارت ملی میشه و من ترسیدم کارتم رو بدم تا کارت هوشمند بگیرم چون که گفتم فردا افیسر گیر نده که این چیه و حالا بیا به افیسر توضیح بده که هر سال تو مملکتمون یه مدل کارت شناسیی در میاد Big Grinدوستان ومدیران اگه میتونن در این زمینه پیشنهاد یا نظر خاصی دارن بگن ممنون میشمSmile
تشکر کنندگان: A_A ، قصه گو ، L_haam

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان