کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
منظورم این بود که برنده اصلی همسرمه و مدارکش کامله،ولی مدرک لیسانس من آماده نیست ، مدرک تحصیلی همراه هم باید ارائه بشه؟
مصاحبه : اکتبر --- سفارت : آنکارا --- وضعیت : کلیرنس --- آخرین آپدیت : 4 نوامبر
تشکر کنندگان:
(2014-08-27 ساعت 15:36)karimishad نوشته:  منظورم این بود که برنده اصلی همسرمه و مدارکش کامله،ولی مدرک لیسانس من آماده نیست ، مدرک تحصیلی همراه هم باید ارائه بشه؟

سلام دوست عزیز
بله باید شما مدرک تحصیلی ارائه بدین
درسته در برخی موارد که دوستان به مصاحبه رفتن اعلام کردن که افیسر بعضی از مدارک همراهان بررسی نکرده ولی به نظر من به ریسکش نمی ارزه
حتما مدارک شما کامل باشه که روز مصاحبه به مشکل بر نخورید
موفق باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A
ريز نمراتو منطقه ميده يا مدرسه؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-27 ساعت 18:33)Melon2015 نوشته:  ريز نمراتو منطقه ميده يا مدرسه؟

سلام. دوست عزیز به دبیرستانتون مراجعه کنین. معمولن ریز نمvات سالهای قبل تایید شده داخل پروندها هست. اگه تایید آمورش و پرورش رو نداشت، خودتون ببرین براتون تایید میکنن.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، behdadK ، Melon2015
خوشبختانه کم کم مدارک من دارن جفت و جور میشن و آخرین مدرک هم که مدرک فوق دیپلم کذایی هستش داره مهراش رو میگیره و بعدش بریم که بترجمانیم اسناد سجلی را . فقط قول آخر مونده تا بعدش بریم تاپیک کلیرنس رو افتتاح کنیم .

Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: A_A ، chakavakl
سلام
با تشکر از راهنمایی دوستان. ما ازبرندگان 2015 هستیم.
1- همسر من برنده اصلی است که دکتری پزشکی خونده و الان مشغول گذراندن طرحش هست. مدارک دکتری، پیش دانشگاهی و دیپلمش پیش دانشگاه هست و تا اتمام طرحش (شهریور سال دیگه) نمیدن. پیش دانشگاهی و دیپلمش را برای ترجمه دادن ولی شناسنامه شو رو گرو گرفتن. پروانه موقتش و نامه شروع طرحش هم مهر غیر قابل ترجمه داره. کلن برای مدرکش چیکار باید بکنیم؟ کسی تجربه مشابه داره؟
2- من مدارک لیسانس و فوقم را دارم و تا 2 ماه دیگه دفاع دکتریم هست. باید نامه از دانشگاه بگیرم برای تحصیل؟
3- سابقه کار و بیمه باید ببریم؟ گواهی اشتغال از محل کار لازمه؟
ممنون

امضا جا مونده بود
شماره کیس: ***2015AS0001 ///نفرات: 3 ///سفارت: آنکارا ///ارسال فرمها: 20 می ///کارنت: اگوست ///نامه دوم: 23 اکتبر ///مصاحبه: 10 دسامبر///کلیرنس: 3 آوریل
تشکر کنندگان:
سلام و عرض احترام به همه کاربران و مدیران انجمن

1- ایا باید مدرک دیپلم -فوق دیپلم - لیسانس را همراه با ریز نمرات هرسه مقطع با هم به سفارت آنکارا فرستاد ؟
2- پاکت باید شکل خاصی باشه ؟
3- فرم خاصی نمیخات از جایی پرینت گرفت و روی مدارک قرار داد ؟
4- چیز خاصی باید روش نوشت ؟ ( به غیر از آدرس )
5- میشه نامه تمکن را روز مصاحبه برد و با مدارک پست نکرد ؟

لطفا اگر کسی اطلاعات جامعی در ضمینه ارسال مدارک به سفارت آنکاراداره لطفا ذکر کنه ؟
تایپیک های مربوطه را دقیق خوندم و این سوالات برام پیش اومدSad

تشکر کنندگان: aghamilad
دوستان سلام، ما حدود 45 روز یا کمتر از طریق ویزای خاص مهاجرت عازم شهر دالاس هستیم ، مشکلی که من بهش برخوردم اینه که من نمیتونم دیپلم دبیرستانم رو ترجمه کنم چون ما ایران نیستیم و حدود 5 سال است که افغانستان هستیم ولی دیپلم دبیرستان رو از ایران دارم و احتمالا ترجمه اون در دالاس برای ادامه تحصیلم لازم میشه. دوستان آیا راهی است که خدمات ترجمه خاصی در خود آمریکا برای این جور موارد باشه؟ حتما ترجمه باید مهر وزارت خارجه رو داشته باشه یا یک ترجمه عادی با مهر و امضای دالترجمه اینجا در کابل کافی است؟
به دنبال یک زندگی خوبترBig Grin
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
شاید سوالم تکراری باشه اما تو پستهای قبل پیدا نکردم و دوست دارم مطمئن بشم.
آیا باید ریز نمرات پیش دانشگاهی دبیرستان رو هم ترجمه کنیم؟
مدرک لیسانس من معادل هست و ریزنمرات لیسانس رو ندارم، ایا باید مدرکم رو بخرم یا همون معادل کافیه؟
شماره کیس: 2015ASXXXX1XXX تاریخ رویت قبولی:14 May کنسولگری: Ankara ---->Abu Dhabi تعداد افراد منظور در کیس : 1 ارسال فرمهای سری اول: 27 may
کارنت شدن کیس: 12 Augest مصاحبه: Nov هفته سوم دریافت کلیرنس: هفته سوم March دریافت ویزا: سه هفته بعد ورود به آمریکا: May دریافت گرین کارت: Big Grin

تشکر کنندگان:
سلام آیا مشکلی داره مدارک از 2 تا دارالترجمه متفاوت ترجمه شده باشده؟
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان:
(2014-08-28 ساعت 21:15)atefeh60 نوشته:  سلام آیا مشکلی داره مدارک از 2 تا دارالترجمه متفاوت ترجمه شده باشده؟

سلام.
شما ترجمتون رو از دارالترجمه ای که مورد تایید باشن بگیر با مهر ، تفاوتی نداره که همش از یک جا نباشه. ملاک اینه که اون مترجم صلاحیت داشته باشه.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان:
(2014-08-28 ساعت 20:49)Goldenstar نوشته:  سلام دوستان
شاید سوالم تکراری باشه اما تو پستهای قبل پیدا نکردم و دوست دارم مطمئن بشم.
آیا باید ریز نمرات پیش دانشگاهی دبیرستان رو هم ترجمه کنیم؟
مدرک لیسانس من معادل هست و ریزنمرات لیسانس رو ندارم، ایا باید مدرکم رو بخرم یا همون معادل کافیه؟

سلام.
اگه شما برنده کیس هستین سعی کنید مدرک لیسانستون رو آزاد کنین با ریز نمراتتون.(به همراه مدرک پیش) اگه مشکلی دارین همون مدرک پیش دانشگاهیتون رو به همراه ریز نمراتتون باید ترجمه کنین. توجه کنین که ریز نمرات رو دارالترجمه در صورتی ترجمه میکنه که آموزش و پرورش هم تایید کرده باشه.
قاعدتا شما اونور برای کار یا ادامه تحصیل هم نیاز به مدارکتون خواهید داشت.
تشکر کنندگان: r.bazargan
با سلام
من مدرک پیش دانشگاهیم را برای ترجمه دادم و دارالترجمه Pre University Diploma ترجمه کرده است که ما هم در فرم 260 همین را وارد کردیم ولی در صفخات قبلی این سایت دیدم که دوستان برای این مدرک Pre University Degree پیشنهاد داده اند آیا این مشکلی ایجاد نمی کند؟
با توجه به اینکه شماره کیس ما حدود 6800 است و احتمالا نوبت مصاحبه سال دیگر می شود میخواستم بدانم اگه الان مدارکمون را ترجمه کنیم مشکلی پیش نمی آید؟
تشکر کنندگان: sunflower00
مجددا سلام
یه سوال دیگه هم داشتم. من مدرک دیپلمم را گم کردم و آموزش و پرورش رفتم و گفت که بگین برای کجا می خواهی تا برای همان جا ارسال کنیم و حالا برای دارالترجمه ارسال کرده اما داخل نامه ارسالی نوشته که اصل فرم را نزد خودتان نگهدارید(یعنی دارالترجمه) و لذا به من نمی دهند. من باید چکار کنم؟
البته اصل مدرک پیش دانشگاهیم را دارم.
تشکر کنندگان:
(2014-08-29 ساعت 23:11)babak 2000 نوشته:  با سلام
من مدرک پیش دانشگاهیم را برای ترجمه دادم و دارالترجمه Pre University Diploma ترجمه کرده است که ما هم در فرم 260 همین را وارد کردیم ولی در صفخات قبلی این سایت دیدم که دوستان برای این مدرک Pre University Degree پیشنهاد داده اند آیا این مشکلی ایجاد نمی کند؟
با توجه به اینکه شماره کیس ما حدود 6800 است و احتمالا نوبت مصاحبه سال دیگر می شود میخواستم بدانم اگه الان مدارکمون را ترجمه کنیم مشکلی پیش نمی آید؟
سلام دوست عزیز
1-نه هیچ مشکلی پیش نمی یاد
2-می تونید الان ترجمه کنید اگه مطمئن هستید تغییراتی در مدارک شما تا زمان مصاحبه بوجود نمی اید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، sunflower00 ، Rooz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان